Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Sretno svima Valentinovo :)
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Chatarin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2006. (21:49:31)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Under the bridge

PostPostano: 17:53 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa kaj... sad su izmislili da je 13. 02. dan samaca... čula sam jučer na radiju... dakle najbolje je slaviti taj 13. 02. i onda na nekoj fešti upoznat nekog da s njim proslaviš 14. 02. :zivili:
Pa kaj... sad su izmislili da je 13. 02. dan samaca... čula sam jučer na radiju... dakle najbolje je slaviti taj 13. 02. i onda na nekoj fešti upoznat nekog da s njim proslaviš 14. 02. Zivili!



_________________
... always smile, even through your tears ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 19:53 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

:iagree:
I agree


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 20:33 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hermione"][quote="kristina"]Kaj svi rigate na to Valentinovo? :roll:

Za Božić se bude s obitelji i daruju se svi, za Uskrs svi rade pisanice i poklanja ih se a Valentinovo je dan za zaljubljene i u čemu je problem? Ili ste ljubomorni kaj niste zaljubljeni? :([/quote]
Ja :blju: na sve navedeno jer je sve to ionako umjetno![/quote]

Za Božić se kod nas ništa posebno ne daruje, samo djeca. Uskrs isto nema šanse da prođe bez pisanica i da svatko dobije posebnu! :D

I tak lijepo i zaljubljeni imaju svoj dan i prigodu da si poklone kakvu sitnicu.

Meni nije umjetno jer je od srca i uvijek mi je drago kad mogu pokloniti nešto nekome do koga mi je stalo. Naravno, mogu to bilo koji drugi dan ali ovak je slađe!

Ili vam je matematika ubila romantiku skroz! :lol:
hermione (napisa):
kristina (napisa):
Kaj svi rigate na to Valentinovo? Rolling Eyes

Za Božić se bude s obitelji i daruju se svi, za Uskrs svi rade pisanice i poklanja ih se a Valentinovo je dan za zaljubljene i u čemu je problem? Ili ste ljubomorni kaj niste zaljubljeni? Sad

Ja Krcko kaze 'blju' - sto vise reci? na sve navedeno jer je sve to ionako umjetno!


Za Božić se kod nas ništa posebno ne daruje, samo djeca. Uskrs isto nema šanse da prođe bez pisanica i da svatko dobije posebnu! Very Happy

I tak lijepo i zaljubljeni imaju svoj dan i prigodu da si poklone kakvu sitnicu.

Meni nije umjetno jer je od srca i uvijek mi je drago kad mogu pokloniti nešto nekome do koga mi je stalo. Naravno, mogu to bilo koji drugi dan ali ovak je slađe!

Ili vam je matematika ubila romantiku skroz! Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:02 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kristina"]Za Božić se bude s obitelji i daruju se svi, za Uskrs svi rade pisanice i poklanja ih se a Valentinovo je dan za zaljubljene i u čemu je problem? Ili ste ljubomorni kaj niste zaljubljeni? :([/quote]

Errrr.... ne? :-s Za Bozic se jede jer ne treba ici na posao, a familija te zeli na obilnom rucku, pa se mozes dobrano najesti, a da nista ne radis; za Uskrs se jede jer ne treba ici na posao, a familija te zeli na obilnom dorucku, pa se mozes dobrano najesti, a da nista ne radis; za Valentinovo... well, obican radni dan, pa je i klopa uobicajena. :blista:

Hmmm... fali mi neki praznik gdje bih dobio obilatu veceru... :anxious:
kristina (napisa):
Za Božić se bude s obitelji i daruju se svi, za Uskrs svi rade pisanice i poklanja ih se a Valentinovo je dan za zaljubljene i u čemu je problem? Ili ste ljubomorni kaj niste zaljubljeni? Sad


Errrr.... ne? Eh? Za Bozic se jede jer ne treba ici na posao, a familija te zeli na obilnom rucku, pa se mozes dobrano najesti, a da nista ne radis; za Uskrs se jede jer ne treba ici na posao, a familija te zeli na obilnom dorucku, pa se mozes dobrano najesti, a da nista ne radis; za Valentinovo... well, obican radni dan, pa je i klopa uobicajena. Reklamiram neku zubnu pastu

Hmmm... fali mi neki praznik gdje bih dobio obilatu veceru... Anxious



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:44 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Hmmm... fali mi neki praznik gdje bih dobio obilatu veceru... :anxious:[/quote]

Kolinje :orc: :piggy:
vsego (napisa):
Hmmm... fali mi neki praznik gdje bih dobio obilatu veceru... Anxious


Kolinje Orc Pajcek



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 22:53 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="vsego"]Hmmm... fali mi neki praznik gdje bih dobio obilatu veceru... :anxious:[/quote]

Kolinje :orc: :piggy:[/quote]

kolinje nije praznik :shocked:
krcko (napisa):
vsego (napisa):
Hmmm... fali mi neki praznik gdje bih dobio obilatu veceru... Anxious


Kolinje Orc Pajcek


kolinje nije praznik Sta uradi, covjece??!



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ta2a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (12:59:54)
Postovi: (B4)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
12 = 13 - 1
Lokacija: zg

PostPostano: 23:25 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mhmmm čvarci... :sliiin:
mhmmm čvarci... Ovo mi se jaaaako svidja!



_________________
Nema kina do Fakina!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:45 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]kolinje nije praznik :shocked:[/quote]

Da, i ja sam shokiran tom cinjenicom. :( Mozda da pokrenemo peticiju da se kolinje proglasi praznikom? :D
bily (napisa):
kolinje nije praznik Sta uradi, covjece??!


Da, i ja sam shokiran tom cinjenicom. Sad Mozda da pokrenemo peticiju da se kolinje proglasi praznikom? Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 0:33 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="bily"]kolinje nije praznik :shocked:[/quote]

Da, i ja sam shokiran tom cinjenicom. :( Mozda da pokrenemo peticiju da se kolinje proglasi praznikom? :D[/quote]

kad ste stvarno nevjerojatni!
Nemoguci
joj neznam vise sto bi rekla
Ko je uopce izmislio kolinje
ajme jadne zivotinje:-(
vsego (napisa):
bily (napisa):
kolinje nije praznik Sta uradi, covjece??!


Da, i ja sam shokiran tom cinjenicom. Sad Mozda da pokrenemo peticiju da se kolinje proglasi praznikom? Very Happy


kad ste stvarno nevjerojatni!
Nemoguci
joj neznam vise sto bi rekla
Ko je uopce izmislio kolinje
ajme jadne zivotinje:-(



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 1:02 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="bily"]kolinje nije praznik :shocked:[/quote]

Da, i ja sam shokiran tom cinjenicom. :( Mozda da pokrenemo peticiju da se kolinje proglasi praznikom? :D[/quote]

Sta nije kolinje u stara mracna vremena bilo oko 29.11. koji je tada bio praznik? :grebgreb:
vsego (napisa):
bily (napisa):
kolinje nije praznik Sta uradi, covjece??!


Da, i ja sam shokiran tom cinjenicom. Sad Mozda da pokrenemo peticiju da se kolinje proglasi praznikom? Very Happy


Sta nije kolinje u stara mracna vremena bilo oko 29.11. koji je tada bio praznik? Kotacici rade 100 na sat



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Die Maus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 01. 2007. (15:02:49)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 1:36 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://www.coolinarika.com/clanak/razmisljanja-uz-kobasice/url]razmišljanja uz kobasice[/url] :D
razmišljanja uz kobasice Very Happy



_________________
Ludim se smatra onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošču većine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:26 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]kad ste stvarno nevjerojatni!
Nemoguci
joj neznam vise sto bi rekla
Ko je uopce izmislio kolinje
ajme jadne zivotinje:-([/quote]

Pa nismo mi krivi sto je to jedini nacin da nam zivotinje daju meso. :(

Usput, nemoj otvoriti link od Die Mausa. :-s Spominje konje u kontextu koji se meni svidja, a tebi ne. O:)

[quote="SickJedi"]Sta nije kolinje u stara mracna vremena bilo oko 29.11. koji je tada bio praznik? :grebgreb:[/quote]

To je bilo [b]tada[/b], a ovdje pricamo o [b]sada[/b]. :)
bily (napisa):
kad ste stvarno nevjerojatni!
Nemoguci
joj neznam vise sto bi rekla
Ko je uopce izmislio kolinje
ajme jadne zivotinje:-(


Pa nismo mi krivi sto je to jedini nacin da nam zivotinje daju meso. Sad

Usput, nemoj otvoriti link od Die Mausa. Eh? Spominje konje u kontextu koji se meni svidja, a tebi ne. Angel

SickJedi (napisa):
Sta nije kolinje u stara mracna vremena bilo oko 29.11. koji je tada bio praznik? Kotacici rade 100 na sat


To je bilo tada, a ovdje pricamo o sada. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:12 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Željko Šatović @ [url=http://www.coolinarika.com/clanak/razmisljanja-uz-kobasice/url]Coolinarika[/url]"][i]Zrak miriše po snijegu. Hladno je. Vrijeme je za kobasice i kiselo zelje, špek i čvarke. Vrijeme je za kolinje.[/i][/quote]

Maus, svaka cast na linku :rotfl: Da sam ovako znao pisati sigurno bih dobivao petice iz zadacnica...

[quote="vsego"]Pa nismo mi krivi sto je to jedini nacin da nam zivotinje daju meso.[/quote]

Da, to i mene smeta. Uvijek mi se cinilo da je nacin proizvodnje bifteka uzasno neefikasan. Moras uzgojiti cijelu kravu okolo. :cowshock:

[quote="vsego"][quote="SickJedi"]Sta nije kolinje u stara mracna vremena bilo oko 29.11. koji je tada bio praznik? :grebgreb:[/quote]

To je bilo [b]tada[/b], a ovdje pricamo o [b]sada[/b]. :)[/quote]

Ajmo pokrenuti inicijativu da se kolinje prebaci na dan drzavnosti. Ili da se proglasi jos jedan dan drzavnosti krajem studenog, ionako ih vec imamo nekoliko.
Željko Šatović @ Coolinarika (napisa):
Zrak miriše po snijegu. Hladno je. Vrijeme je za kobasice i kiselo zelje, špek i čvarke. Vrijeme je za kolinje.


Maus, svaka cast na linku Valjam se po podu od smijeha Da sam ovako znao pisati sigurno bih dobivao petice iz zadacnica...

vsego (napisa):
Pa nismo mi krivi sto je to jedini nacin da nam zivotinje daju meso.


Da, to i mene smeta. Uvijek mi se cinilo da je nacin proizvodnje bifteka uzasno neefikasan. Moras uzgojiti cijelu kravu okolo. Shockirana krava

vsego (napisa):
SickJedi (napisa):
Sta nije kolinje u stara mracna vremena bilo oko 29.11. koji je tada bio praznik? Kotacici rade 100 na sat


To je bilo tada, a ovdje pricamo o sada. Smile


Ajmo pokrenuti inicijativu da se kolinje prebaci na dan drzavnosti. Ili da se proglasi jos jedan dan drzavnosti krajem studenog, ionako ih vec imamo nekoliko.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 9:13 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]
Ajmo pokrenuti inicijativu da se kolinje prebaci na dan drzavnosti. Ili da se proglasi jos jedan dan drzavnosti krajem studenog, ionako ih vec imamo nekoliko.[/quote]

Tebe ne brine potencijalna simbolika da je ritual na dan drzavnosti :kipslobode: -- klanje :chainsaw: ?

Mislim, povijesno drzave jesu uglavnom nastale od onih koji su klali :soldiersalute: vise i uspjesnije nego sto su bili klani, ali o tome se ne prica. :snehnesne:


No da se vratim na temu: :blju:

Dakle, nisu ti rituali tako losi -- mogu covjeka razveseliti (ne moraju, ali bi im to trebao biti posao). Recimo, moja djevojka i ja smo Valentinovo odradili krajnje zabavno (nama i romanticno): ona je platila cevape (:pc:, :pivca:), a ja sam je uclanio u gradsku knjiznicu (:bookworm:). O ostatku druzenja nije pristojno pricati.

O ritualima, tradicijama i slicnom, istina, postoji jedna pametna :prodike: izjava: tradicija sluzi da se zaborave korijeni.

Za one koji ne kuze: kada je nesto tradicija, sljedeca pitanja su skoro hereticka (:woosh:): zasto se to tako radi? s kojim ciljem? sto je alternativa?

Npr. "tradicionalna" obitelj: puno djece, najstariji sin sve dobiva i tako dalje. U agrarnim uvjetima srednjeg vijeka to je prakticno, no dobar dio ljudi to i danas radi, ne zbog prakticnosti, vec zbog "tradicije".

Slicno je i sa praznicima -- zimski solsticij (Bozic :dm:), pravi dolazak proljeca (Uskrs), stednja kada zimi nestane hrane (korizma) i slicno. Vecina toga je danas :djed: arhaicna, stovise :vlak: anakrona, no mislim da je jednako bedasto tome oponirati i bljuvati kao i to slijepo slaviti.

Iskreno, kome je bolje - nekome tko se veseli Valentinovu i onda dobije cvijet ili tako nesto i :inlove: u sedmom je nebu ili nekome tko se kiseli :fuj2: koliko su ljudi glupi ? Mikroekonomija :luck: srece.

My way (:judge:): Nauciti i prosuditi [i]zasto[/i] je nesto takvo kakvo je, modificirati prema vlastitom ukusu i tako provesti. Ipak smo u dovoljno liberalnom drustvu da mozemo modificirati svoj svijet da nam bude bolji i ljepsi u ovakvim detaljima. :anicvijet:



'ave fun!



Sinisa
krcko (napisa):

Ajmo pokrenuti inicijativu da se kolinje prebaci na dan drzavnosti. Ili da se proglasi jos jedan dan drzavnosti krajem studenog, ionako ih vec imamo nekoliko.


Tebe ne brine potencijalna simbolika da je ritual na dan drzavnosti Kip Slobode – klanje Pilim te njezno ?

Mislim, povijesno drzave jesu uglavnom nastale od onih koji su klali Aye, aye, sir! vise i uspjesnije nego sto su bili klani, ali o tome se ne prica. Say No Evil, Hear No Evil, See No Evil


No da se vratim na temu: Krcko kaze 'blju' - sto vise reci?

Dakle, nisu ti rituali tako losi – mogu covjeka razveseliti (ne moraju, ali bi im to trebao biti posao). Recimo, moja djevojka i ja smo Valentinovo odradili krajnje zabavno (nama i romanticno): ona je platila cevape (Pravi cevapi, Malo pivce za zivce), a ja sam je uclanio u gradsku knjiznicu (Bookworm). O ostatku druzenja nije pristojno pricati.

O ritualima, tradicijama i slicnom, istina, postoji jedna pametna Drzim prodike izjava: tradicija sluzi da se zaborave korijeni.

Za one koji ne kuze: kada je nesto tradicija, sljedeca pitanja su skoro hereticka (Tiha vatrica...): zasto se to tako radi? s kojim ciljem? sto je alternativa?

Npr. "tradicionalna" obitelj: puno djece, najstariji sin sve dobiva i tako dalje. U agrarnim uvjetima srednjeg vijeka to je prakticno, no dobar dio ljudi to i danas radi, ne zbog prakticnosti, vec zbog "tradicije".

Slicno je i sa praznicima – zimski solsticij (Bozic Djed Mraz), pravi dolazak proljeca (Uskrs), stednja kada zimi nestane hrane (korizma) i slicno. Vecina toga je danas Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete... arhaicna, stovise Vlak anakrona, no mislim da je jednako bedasto tome oponirati i bljuvati kao i to slijepo slaviti.

Iskreno, kome je bolje - nekome tko se veseli Valentinovu i onda dobije cvijet ili tako nesto i In love u sedmom je nebu ili nekome tko se kiseli Fuj! koliko su ljudi glupi ? Mikroekonomija Sreca! srece.

My way (Sudac): Nauciti i prosuditi zasto je nesto takvo kakvo je, modificirati prema vlastitom ukusu i tako provesti. Ipak smo u dovoljno liberalnom drustvu da mozemo modificirati svoj svijet da nam bude bolji i ljepsi u ovakvim detaljima. Animirani cvijet



'ave fun!



Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.


Zadnja promjena: cinik; 11:48 pet, 16. 2. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 9:42 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postujem i slavim samo jedan blagdan tog tipa.

Martinje. :zivili:
Postujem i slavim samo jedan blagdan tog tipa.

Martinje. Zivili!



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
ta2a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (12:59:54)
Postovi: (B4)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
12 = 13 - 1
Lokacija: zg

PostPostano: 10:18 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]
Ko je uopce izmislio kolinje
ajme jadne zivotinje:-([/quote]

mislim da bi ipak bilo puno okrutnije pojesti životinju živu... :P

a kaj si ti vegetarijanka?
ak ne, kak bi ti to riješila? :)
bily (napisa):

Ko je uopce izmislio kolinje
ajme jadne zivotinje:-(


mislim da bi ipak bilo puno okrutnije pojesti životinju živu... Razz

a kaj si ti vegetarijanka?
ak ne, kak bi ti to riješila? Smile



_________________
Nema kina do Fakina!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:43 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

@cinik: Isprika...

:book: :reading: :bookworm:

Ovaj zadnji je bas nekako prikladan u ovom ispitnom razdoblju. :gg:

Inace, izkomercijaliziranost Valentinova ima jednu pozitivnu stranu: to je jedino doba kad se moze naci stvarno velik izbor plisenjaka po cist' ok cijenama. :teddyblue:
@cinik: Isprika...

El knjiga Look, ma, I'm reading! Bookworm

Ovaj zadnji je bas nekako prikladan u ovom ispitnom razdoblju. Mr Green being very Greeen indeed

Inace, izkomercijaliziranost Valentinova ima jednu pozitivnu stranu: to je jedino doba kad se moze naci stvarno velik izbor plisenjaka po cist' ok cijenama. Plavi teddy bear



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:09 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"]Tebe ne brine potencijalna simbolika da je ritual na dan drzavnosti :kipslobode: -- klanje :chainsaw: ? [/quote]

Simbolika is in the eye of the beholder. Za vecinu kolinje ne znaci klanje nego cvarke i kobasice. Pajceki na to vjerojatno gledaju drugacije, ali oni ionako ne slave dan drzavnosti.

[quote="ta2a"]mislim da bi ipak bilo puno okrutnije pojesti životinju živu... :P[/quote]

Bravo ta2a :rotfl: To ce mi od sada biti kljucni argument u raspravama s veganima.
cinik (napisa):
Tebe ne brine potencijalna simbolika da je ritual na dan drzavnosti Kip Slobode – klanje Pilim te njezno ?


Simbolika is in the eye of the beholder. Za vecinu kolinje ne znaci klanje nego cvarke i kobasice. Pajceki na to vjerojatno gledaju drugacije, ali oni ionako ne slave dan drzavnosti.

ta2a (napisa):
mislim da bi ipak bilo puno okrutnije pojesti životinju živu... Razz


Bravo ta2a Valjam se po podu od smijeha To ce mi od sada biti kljucni argument u raspravama s veganima.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 13:40 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]To ce mi od sada biti kljucni argument u raspravama s veganima.[/quote]
Sa vegetarijancima i feministicama nema rasprave - shoot to kill.

[b]Ili![/b] (even better)
S obzirom na to da su perzistentni ka spanjolska gripa, [b]SPONZORIRAJTE VEGETARIJANCA[/b] (maddoxova ideja). Koncept je vrlo jednostavan - izaberete najupornijeg i za njega jedete duplo vise mesa ([i]xN[/i], ako sponzorirate [i]N[/i] vegetarijanaca), tako da se njemu jadnom ubogom cijeli moralni crusade potaknut griznjom savjesti zbog nedostatka aktivnosti u necemu sta zapravo i jest drustveno korisno, ne isplati[color=darkred]*[/color]. :rofl:
[color=darkred]
*[/color] [size=9]To sta se, u biti, i dalje isplati - nema veze, oni ionako to ne skuze.[/size]

P.S.
Sad samo moram smislit sta da napravim sa svim spamom (da, SPAMOM!) vezanim za dobrotu prema zivotinjama koje primam konstantno od frendova. Ne mogu ih ignorirat - posalju oni katkad i nesto korisno. Hmm, nekakav filter? Ali ne znam na koje kljucne rijeci da filtriram... :(
krcko (napisa):
To ce mi od sada biti kljucni argument u raspravama s veganima.

Sa vegetarijancima i feministicama nema rasprave - shoot to kill.

Ili! (even better)
S obzirom na to da su perzistentni ka spanjolska gripa, SPONZORIRAJTE VEGETARIJANCA (maddoxova ideja). Koncept je vrlo jednostavan - izaberete najupornijeg i za njega jedete duplo vise mesa (xN, ako sponzorirate N vegetarijanaca), tako da se njemu jadnom ubogom cijeli moralni crusade potaknut griznjom savjesti zbog nedostatka aktivnosti u necemu sta zapravo i jest drustveno korisno, ne isplati*. Rolling On the Floor Laughing

*
To sta se, u biti, i dalje isplati - nema veze, oni ionako to ne skuze.

P.S.
Sad samo moram smislit sta da napravim sa svim spamom (da, SPAMOM!) vezanim za dobrotu prema zivotinjama koje primam konstantno od frendova. Ne mogu ih ignorirat - posalju oni katkad i nesto korisno. Hmm, nekakav filter? Ali ne znam na koje kljucne rijeci da filtriram... Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 14:42 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ante"][b]SPONZORIRAJTE VEGETARIJANCA[/b] (maddoxova ideja)[/quote]

Misliš na ovo?
[url]http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=sponsor[/url]

:rofl:
Ante (napisa):
SPONZORIRAJTE VEGETARIJANCA (maddoxova ideja)


Misliš na ovo?
http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=sponsor

Rolling On the Floor Laughing



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan