Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rang bodova za ocjenu (pitanje)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Fisher
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2007. (23:38:24)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5
Lokacija: split

PostPostano: 20:27 uto, 13. 2. 2007    Naslov: rang bodova za ocjenu (pitanje) Citirajte i odgovorite

postoji li mogućnost da se smanji rang za ocjene? jer ako je 45 bodova dovoljno za 2, onda bi mogli staviti 3 za 55, 4 za 70 i 5 za 85 bodova. ugledajte se na uuR.. mislim, ako rješivost bude kao na prvom kolokviju to bilo i u redu.. možda..
postoji li mogućnost da se smanji rang za ocjene? jer ako je 45 bodova dovoljno za 2, onda bi mogli staviti 3 za 55, 4 za 70 i 5 za 85 bodova. ugledajte se na uuR.. mislim, ako rješivost bude kao na prvom kolokviju to bilo i u redu.. možda..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Archangel_or_darkang
el

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (10:23:04)
Postovi: (11)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 0 - 3

PostPostano: 11:12 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osim toga čini mi se da su ove dvije rečenice kontradiktorne:
1. Student će položiti kolegij ukoliko skupi barem 50 bodova, od toga barem 30 bodova na kolokvijima.
2.Svi studenti koji zadovolje taj kriterij morat će pristupiti i položiti završni usmeni ispit.

Da li sada mi odgovaramo samo za bodove, ili ćemo morati položiti usmeni ispit da bi prošli elementarnu matematiku?

Unaprijed zahvaljujem na objašnjenju :D
Osim toga čini mi se da su ove dvije rečenice kontradiktorne:
1. Student će položiti kolegij ukoliko skupi barem 50 bodova, od toga barem 30 bodova na kolokvijima.
2.Svi studenti koji zadovolje taj kriterij morat će pristupiti i položiti završni usmeni ispit.

Da li sada mi odgovaramo samo za bodove, ili ćemo morati položiti usmeni ispit da bi prošli elementarnu matematiku?

Unaprijed zahvaljujem na objašnjenju Very Happy



_________________
AoD
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 11:18 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma uvodnom predavanju prof. Adamovic je rekao da ne moramo ici na usmeni ako imamo dovoljno bodova jer ih na usmenom skupljamo, al na pitanje mozemo li pasti usmeni tako da time padnemo i kolegij prof se samo nasmijao i rekao nam da ne idemo na blef...
ma uvodnom predavanju prof. Adamovic je rekao da ne moramo ici na usmeni ako imamo dovoljno bodova jer ih na usmenom skupljamo, al na pitanje mozemo li pasti usmeni tako da time padnemo i kolegij prof se samo nasmijao i rekao nam da ne idemo na blef...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:56 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Archangel_or_darkangel"]Osim toga čini mi se da su ove dvije rečenice kontradiktorne:
1. Student će položiti kolegij ukoliko skupi barem 50 bodova, od toga barem 30 bodova na kolokvijima.
2.Svi studenti koji zadovolje taj kriterij morat će pristupiti i položiti završni usmeni ispit.

Da li sada mi odgovaramo samo za bodove, ili ćemo morati položiti usmeni ispit da bi prošli elementarnu matematiku?

Unaprijed zahvaljujem na objašnjenju :D[/quote]

Prva recenica uzeta je iz pravila objavljenih na pocetku akademske godine i odnosi se na studente koji poloze putem dva kolokvija. Druga recenica uzeta je iz pravila popravnog kolokvija. Dakle, uvjeti su strozi za studente koji idu na popravni - oni moraju na usmeni. Ako sam dobro shvatio profesore, studentima koji zadovolje na popravnom ocjena ce se racunati kao da imaju minimum iz kolokvija (30 bodova). Ideja je da netko tko ima 27 bodova na kolokvijima ne bi trebao biti u povoljnijem polozaju od onoga s 32.

Necemo spustati kriterije na popravnom kolokviju, on ne sluzi za podizanje prolaznosti. Prolaznost na kolokvijima je 85% i mi smo s tim zadovoljni. Studenti koji nisu uspjeli sakupiti 30 bodova dobili su jos jednu sansu, ali morat ce sami zasluziti prolaz.
Archangel_or_darkangel (napisa):
Osim toga čini mi se da su ove dvije rečenice kontradiktorne:
1. Student će položiti kolegij ukoliko skupi barem 50 bodova, od toga barem 30 bodova na kolokvijima.
2.Svi studenti koji zadovolje taj kriterij morat će pristupiti i položiti završni usmeni ispit.

Da li sada mi odgovaramo samo za bodove, ili ćemo morati položiti usmeni ispit da bi prošli elementarnu matematiku?

Unaprijed zahvaljujem na objašnjenju Very Happy


Prva recenica uzeta je iz pravila objavljenih na pocetku akademske godine i odnosi se na studente koji poloze putem dva kolokvija. Druga recenica uzeta je iz pravila popravnog kolokvija. Dakle, uvjeti su strozi za studente koji idu na popravni - oni moraju na usmeni. Ako sam dobro shvatio profesore, studentima koji zadovolje na popravnom ocjena ce se racunati kao da imaju minimum iz kolokvija (30 bodova). Ideja je da netko tko ima 27 bodova na kolokvijima ne bi trebao biti u povoljnijem polozaju od onoga s 32.

Necemo spustati kriterije na popravnom kolokviju, on ne sluzi za podizanje prolaznosti. Prolaznost na kolokvijima je 85% i mi smo s tim zadovoljni. Studenti koji nisu uspjeli sakupiti 30 bodova dobili su jos jednu sansu, ali morat ce sami zasluziti prolaz.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Fisher
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2007. (23:38:24)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5
Lokacija: split

PostPostano: 15:04 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo mene zanima hoće li se usmeni posebno bodovati? evo npr. ako meni treba 12 bodova od mogućih 20, jel moguće da mi profesor kaže: vaš usmeni je za 12/20 ili će mi odmah dat konačnu ocjenu, tj okvirno ocijenit? to me stvarno muči i volio bih kad bi mi netko na to odgovorio da mi razriješi dvojbe.
evo mene zanima hoće li se usmeni posebno bodovati? evo npr. ako meni treba 12 bodova od mogućih 20, jel moguće da mi profesor kaže: vaš usmeni je za 12/20 ili će mi odmah dat konačnu ocjenu, tj okvirno ocijenit? to me stvarno muči i volio bih kad bi mi netko na to odgovorio da mi razriješi dvojbe.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 15:08 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Fisher"] jel moguće da mi profesor kaže: vaš usmeni je za 12/20 [/quote]

:shock: ?
Fisher (napisa):
jel moguće da mi profesor kaže: vaš usmeni je za 12/20


Shocked ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Fisher
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2007. (23:38:24)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5
Lokacija: split

PostPostano: 15:12 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa to sam htio pitati: jel iz usmenog dobiješ određeni broj bodova kao na kolokvijima pa se na kraju sve zbroji ili te profesor ocjeni okvirno?
pa to sam htio pitati: jel iz usmenog dobiješ određeni broj bodova kao na kolokvijima pa se na kraju sve zbroji ili te profesor ocjeni okvirno?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 15:41 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam i ja pitanje....

Postoji li službena obavijest o striktnom držanju tablice bodovanja? Tj da li se nekad,negdje prof. Nakić izjasnio hoće li se striktno držati one tablice ili će ipak malo popustiti ako studentu fali npr. 2 boda....kao npr meni koji sam zeznuo 2.kol (tak je to kad se ne uči teorija).....

Molio bih konkretan odg (ako je moguće) da znam dal da učim za moguću 5icu ili tek toliko da dobijem 4........

Unaprijed hvala
Imam i ja pitanje....

Postoji li službena obavijest o striktnom držanju tablice bodovanja? Tj da li se nekad,negdje prof. Nakić izjasnio hoće li se striktno držati one tablice ili će ipak malo popustiti ako studentu fali npr. 2 boda....kao npr meni koji sam zeznuo 2.kol (tak je to kad se ne uči teorija).....

Molio bih konkretan odg (ako je moguće) da znam dal da učim za moguću 5icu ili tek toliko da dobijem 4........

Unaprijed hvala



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 18:03 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Fisher"]pa to sam htio pitati: jel iz usmenog dobiješ određeni broj bodova kao na kolokvijima pa se na kraju sve zbroji ili te profesor ocjeni okvirno?[/quote]

ma to mi zvuči nekako nerealno, mislim da su ti bodići više okvirni, ako znaš znaš, zar je bitno bod manje više....?
Fisher (napisa):
pa to sam htio pitati: jel iz usmenog dobiješ određeni broj bodova kao na kolokvijima pa se na kraju sve zbroji ili te profesor ocjeni okvirno?


ma to mi zvuči nekako nerealno, mislim da su ti bodići više okvirni, ako znaš znaš, zar je bitno bod manje više....?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:32 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]Molio bih konkretan odg (ako je moguće) da znam dal da učim za moguću 5icu ili tek toliko da dobijem 4........[/quote]

Postavio si pitanje na krivu adresu. Procitaj [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=8822&start=8]ovo[/url].
Luuka (napisa):
Molio bih konkretan odg (ako je moguće) da znam dal da učim za moguću 5icu ili tek toliko da dobijem 4........


Postavio si pitanje na krivu adresu. Procitaj ovo.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan