Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni ma1
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
tyee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2006. (19:00:05)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:29 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidim, uspio sam djelomično isprovocirati
reakcije ispitanih. Već mi je lakše. Zapravo, jedva čekam utorak.
(da, da ja sam dno dna, ali zato marljivo učim :shock:)

ps. thanx 4 cabbage roll
Including this one it gives me... (n)one. :lol: :lol: :cry:
Vidim, uspio sam djelomično isprovocirati
reakcije ispitanih. Već mi je lakše. Zapravo, jedva čekam utorak.
(da, da ja sam dno dna, ali zato marljivo učim Shocked)

ps. thanx 4 cabbage roll
Including this one it gives me... (n)one. Laughing Laughing Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 11:14 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj i ja sam u utorak,a algebra mi je u pon!
hvalim popravni rok usmenog jer su mi male sanse sad...
svima sta ste ostali neispitani, sretno!!! :wink:
joj i ja sam u utorak,a algebra mi je u pon!
hvalim popravni rok usmenog jer su mi male sanse sad...
svima sta ste ostali neispitani, sretno!!! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 11:24 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pinkgirl"]joj i ja sam u utorak,a algebra mi je u pon!
hvalim popravni rok usmenog jer su mi male sanse sad...
svima sta ste ostali neispitani, sretno!!! :wink:[/quote]

popravnog iz analize službeno nema... ali, šapnula mi ptičica da je prof Guljaš jako dobar i voljan pružiti drugu šansu....
pinkgirl (napisa):
joj i ja sam u utorak,a algebra mi je u pon!
hvalim popravni rok usmenog jer su mi male sanse sad...
svima sta ste ostali neispitani, sretno!!! Wink


popravnog iz analize službeno nema... ali, šapnula mi ptičica da je prof Guljaš jako dobar i voljan pružiti drugu šansu....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 11:29 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

sta nema????!!!!???
:shock: pa ja se tome toliko nadam jer do utorka nikako ne stignem sredit analizu!!!
:? prosle godine je bilo...
sta nema????!!!!???
Shocked pa ja se tome toliko nadam jer do utorka nikako ne stignem sredit analizu!!!
Confused prosle godine je bilo...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
darkangel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 07. 2006. (19:17:11)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 12:30 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li bi netko bio dobar pa rekao kako su danas prosli usmeni, pitanja, ocjene... Hvala! :kisscheek:
Da li bi netko bio dobar pa rekao kako su danas prosli usmeni, pitanja, ocjene... Hvala! Kiss on a cheek


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 12:44 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

sto mislite iskreno,ako pokusam nauciti ovo sto je pitano ove dane,imam li kakve nade za proc? :roll:
sto mislite iskreno,ako pokusam nauciti ovo sto je pitano ove dane,imam li kakve nade za proc? Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 12:51 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pinkgirl"]sta nema????!!!!???
:shock: pa ja se tome toliko nadam jer do utorka nikako ne stignem sredit analizu!!!
:? prosle godine je bilo...[/quote]

:shock: do utorka definitivno stigneš. barem za poštenu ocjenu. nemoj ić učit od a do ž. pročitaj sve, ali fokusiraj ono najvažnije, već spomenuto: cauchy, (bolzano-)weierstrass, nužni i dovoljni uvjeti za konvergenciju niza, definicije limesa i neprekidnosti funkcije.
kad znaš neke osnove, i profesor to vidi, onda nije teško.
dobro, ne znam ja sad kak ćeš si rasporedit linearnu i analizu (imaš još i linearnu jel?), ali neće ti trebat popravni ako se primiš posla. SADA :wink:

sretno :snowmanlol:
pinkgirl (napisa):
sta nema????!!!!???
Shocked pa ja se tome toliko nadam jer do utorka nikako ne stignem sredit analizu!!!
Confused prosle godine je bilo...


Shocked do utorka definitivno stigneš. barem za poštenu ocjenu. nemoj ić učit od a do ž. pročitaj sve, ali fokusiraj ono najvažnije, već spomenuto: cauchy, (bolzano-)weierstrass, nužni i dovoljni uvjeti za konvergenciju niza, definicije limesa i neprekidnosti funkcije.
kad znaš neke osnove, i profesor to vidi, onda nije teško.
dobro, ne znam ja sad kak ćeš si rasporedit linearnu i analizu (imaš još i linearnu jel?), ali neće ti trebat popravni ako se primiš posla. SADA Wink

sretno Snowman laughing



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
darkangel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 07. 2006. (19:17:11)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 12:53 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa mozda bi i mogla kad bi prestala toliko visiti po forumu... :mig:
Pa mozda bi i mogla kad bi prestala toliko visiti po forumu... Namigujem ti, a ti ne gledas...



_________________
Ako zelis srecu na jedan sat, odspavaj.Ako zelis srecu na jedan dan, odi na pecanje.A ako zelis srecu za cijeli zivot, pomazi drugima...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 12:55 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="darkangel"]Pa mozda bi i mogla kad bi prestala toliko visiti po forumu... :mig:[/quote]
imas potpuno pravo... :roll:

al sto cu...evo idem odma ucit!!!!
javim se tek veceras... il popodne!!!
:bookworm:
darkangel (napisa):
Pa mozda bi i mogla kad bi prestala toliko visiti po forumu... Namigujem ti, a ti ne gledas...

imas potpuno pravo... Rolling Eyes

al sto cu...evo idem odma ucit!!!!
javim se tek veceras... il popodne!!!
Bookworm


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
squirrel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 01. 2007. (22:38:42)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 16:00 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

darkangel:[quote]Da li bi netko bio dobar pa rekao kako su danas prosli usmeni, pitanja, ocjene... Hvala! [/quote]

ej, evo malo kasnim, al da ti odgovorim na pitanje. :wink:
Koliko sam se ja uspjela o ocjenama informirat, mislim da je bila jedna 5- u prvoj grupi, a ostale su bile vise manje 4, ako se ne varam, i par drugih sansi- troje ih mora doci opet u srijedu. Evo, takvo je stanje bilo do 12 h. Za ostale ne znam. :D
Uglavnom, profesor je stvarno ZAKON, :jb:
Ja sam fakat odusevljena!!! Totalno je opustena atmosmera i pomogne ti cim zapnes. Tako da kaj se toga tice, nema nikakvog straha.
I jos sam skuzila da mrzi kad netko mijesa limese nizova i limese funkcija...
To si nemojte dopustit.
Obavezno znati Caushyja!!! Kod mene je ispitao sve njegove def., tj. teoreme.
i vise manje svakog pita nekog nesto u vezi neprekidnosti, danas je navise iz tog djela pitao one grozne primjere koje mrzim, tj. da su f-je 1/x i x na kvadrat neprekidne.
I tako, limes superior i inferior, konvergentan niz, arhimedov aksiom, aksiom o potpunosti(A15).
Ma, pitao je samo stvari koje se nalaze u skripti... :PPP Nista van toga... hehe :rotfl:
Stvarno, ljudi, nis se vi ne brinite. :D :wink:
darkangel:
Citat:
Da li bi netko bio dobar pa rekao kako su danas prosli usmeni, pitanja, ocjene... Hvala!


ej, evo malo kasnim, al da ti odgovorim na pitanje. Wink
Koliko sam se ja uspjela o ocjenama informirat, mislim da je bila jedna 5- u prvoj grupi, a ostale su bile vise manje 4, ako se ne varam, i par drugih sansi- troje ih mora doci opet u srijedu. Evo, takvo je stanje bilo do 12 h. Za ostale ne znam. Very Happy
Uglavnom, profesor je stvarno ZAKON, Johnny Bravo
Ja sam fakat odusevljena!!! Totalno je opustena atmosmera i pomogne ti cim zapnes. Tako da kaj se toga tice, nema nikakvog straha.
I jos sam skuzila da mrzi kad netko mijesa limese nizova i limese funkcija...
To si nemojte dopustit.
Obavezno znati Caushyja!!! Kod mene je ispitao sve njegove def., tj. teoreme.
i vise manje svakog pita nekog nesto u vezi neprekidnosti, danas je navise iz tog djela pitao one grozne primjere koje mrzim, tj. da su f-je 1/x i x na kvadrat neprekidne.
I tako, limes superior i inferior, konvergentan niz, arhimedov aksiom, aksiom o potpunosti(A15).
Ma, pitao je samo stvari koje se nalaze u skripti... Imam lijepi jezik Nista van toga... hehe Valjam se po podu od smijeha
Stvarno, ljudi, nis se vi ne brinite. Very Happy Wink



_________________
Što ne znam, uguglam!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 18:00 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="squirrel"]Caushyja!!! [/quote]

ccc Cauchy! :wink:

[quote="squirrel"] i vise manje svakog pita nekog nesto u vezi neprekidnosti, danas je navise iz tog djela pitao one grozne primjere koje mrzim, tj. da su f-je 1/x i x na kvadrat neprekidne.
[/quote]

jel profesor pomogne kod izbora deltica....? :(
squirrel (napisa):
Caushyja!!!


ccc Cauchy! Wink

squirrel (napisa):
i vise manje svakog pita nekog nesto u vezi neprekidnosti, danas je navise iz tog djela pitao one grozne primjere koje mrzim, tj. da su f-je 1/x i x na kvadrat neprekidne.


jel profesor pomogne kod izbora deltica....? Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
annnam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 12. 2006. (13:23:53)
Postovi: (2A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 3 - 5
Lokacija: BJ

PostPostano: 20:40 pet, 16. 2. 2007    Naslov: UPOMOC Citirajte i odgovorite

Ja cu dobiti slom zivaca, odgovaram analizu u pon a nemam pojma, ima li ikakve sanse da naucim za dva?? Recimo da nizove znam, i to sve, cak i dokaze teorema.. Ali zato mi limes fje i neprekidnost jaaako zapinje... Ono ispocetka nesto znam od prije, i tako.. a nadam se da ce mi dati sansu za popravak, jer sam sve predmete prosla.. :cry: :bigcry: :blju: :dead: :gloom:
Ja cu dobiti slom zivaca, odgovaram analizu u pon a nemam pojma, ima li ikakve sanse da naucim za dva?? Recimo da nizove znam, i to sve, cak i dokaze teorema.. Ali zato mi limes fje i neprekidnost jaaako zapinje... Ono ispocetka nesto znam od prije, i tako.. a nadam se da ce mi dati sansu za popravak, jer sam sve predmete prosla.. Crying or Very sad Very sad Krcko kaze 'blju' - sto vise reci? Dead smiley Malo sam lose volje...



_________________
I am a dreamer, and when I wake,
you can't break my spirit..
-
it's my dreams you take..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
optimus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 04. 2006. (16:26:53)
Postovi: (8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:49 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

e a ja sam te srece da mi je termin LA1 i MA1 isti dan (u ponedjeljak) s razmakom jedan sat.. :)
tako da sad samo ucim la1, a ma1 cu se samo tamo pojaviti sto bude-bude...
samo se nadam da mi nece popravak ma1 stavit odmah za par dana... nego se nadam recimo za tjedan dana....
e a ja sam te srece da mi je termin LA1 i MA1 isti dan (u ponedjeljak) s razmakom jedan sat.. Smile
tako da sad samo ucim la1, a ma1 cu se samo tamo pojaviti sto bude-bude...
samo se nadam da mi nece popravak ma1 stavit odmah za par dana... nego se nadam recimo za tjedan dana....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chatarin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2006. (21:49:31)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Under the bridge

PostPostano: 23:00 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="optimus"]e a ja sam te srece da mi je termin LA1 i MA1 isti dan (u ponedjeljak) s razmakom jedan sat.. :)
tako da sad samo ucim la1, a ma1 cu se samo tamo pojaviti sto bude-bude...
samo se nadam da mi nece popravak ma1 stavit odmah za par dana... nego se nadam recimo za tjedan dana....[/quote]

Ja sam isto imala takvu situaciju pa sam si LA prebacila na danas (i uspjela proći! :blista: ),a onda ću MA u ponedjeljak.... Makar isto idem tamo samo da se pojavim jer sumnjam da ću u 2 dana uspjeti to se nabubati :trema:
optimus (napisa):
e a ja sam te srece da mi je termin LA1 i MA1 isti dan (u ponedjeljak) s razmakom jedan sat.. Smile
tako da sad samo ucim la1, a ma1 cu se samo tamo pojaviti sto bude-bude...
samo se nadam da mi nece popravak ma1 stavit odmah za par dana... nego se nadam recimo za tjedan dana....


Ja sam isto imala takvu situaciju pa sam si LA prebacila na danas (i uspjela proći! Reklamiram neku zubnu pastu ),a onda ću MA u ponedjeljak.... Makar isto idem tamo samo da se pojavim jer sumnjam da ću u 2 dana uspjeti to se nabubati Imam tremu



_________________
... always smile, even through your tears ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
squirrel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 01. 2007. (22:38:42)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 13:36 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

teja:
[quote]ccc Cauchy! :wink: [/quote]

a bas se nadala da niko neće skuzit... :roll:
ali, kako god, sigurna sam da vas profesor nece pitat da napisete njegovo ime, vec iskaz... :wink: :D
Makar, ajde, i ja sam alergicna kad mi netko ime krivo napise... a o prezimenu necu ni govorit... :twisted:

teja:[quote]jel profesor pomogne kod izbora deltica....? :( [/quote]

da, profesor pomaze i oko puno laksih deltica i epsilona, pa kako ne bi oko ovih teze pamtljivih... :wink: Cak i skuzis zakaj je bas taj broj uzeo... naravno ak budes dovoljno pribrana da ga slusas, jer ono, nije bas super osjecaj tam stajat i odgovarat i onda jos slusat kaj te on savjetuje... ali, nemojte sad mislit da to ovisi o tome kaj je profesor strog il nekaj, vec jednostavno samo o vlastitoj tremi... Zato, pokusajte ga slusat...
Bas je super odgovarat analizu... :lol: Onak, pravi gust!!! :rotfl:
Ajd, dobro, necu vise pretjerivat... :D
Zakljucak: Kaj se tice delta i epsilona- pomoc od strane profesora- osigurana... :wink:
Ma zapravo, pomoc oko svega.

annam:
[quote]Ja cu dobiti slom zivaca, odgovaram analizu u pon a nemam pojma, ima li ikakve sanse da naucim za dva?? Recimo da nizove znam, i to sve, cak i dokaze teorema.. Ali zato mi limes fje i neprekidnost jaaako zapinje... Ono ispocetka nesto znam od prije, i tako.. a nadam se da ce mi dati sansu za popravak, jer sam sve predmete prosla.. [/quote]

Naravno da ima sanse da naucis za dva.., ma i za vise! :wink:
ako znas sve do limesa f-ja, to ti je super, mozda te bas neki dokaz iz toga pita.
Samo nauci bar definicije iz limesa f-ja i iskaze vaznijih teorem, tek toliko da ne zines ak ti slucajno postavi takvo neko pitanje... :wink:
Ali, iskreno, mislim da vas nece profesor previse forsat s tim tezim dokazima, pogotovo ne ak ti je cilj dobit dva ili tri. :wink:
u svakom slucaju, sretno svima... :D
teja:
Citat:
ccc Cauchy! Wink


a bas se nadala da niko neće skuzit... Rolling Eyes
ali, kako god, sigurna sam da vas profesor nece pitat da napisete njegovo ime, vec iskaz... Wink Very Happy
Makar, ajde, i ja sam alergicna kad mi netko ime krivo napise... a o prezimenu necu ni govorit... Twisted Evil

teja:
Citat:
jel profesor pomogne kod izbora deltica....? Sad


da, profesor pomaze i oko puno laksih deltica i epsilona, pa kako ne bi oko ovih teze pamtljivih... Wink Cak i skuzis zakaj je bas taj broj uzeo... naravno ak budes dovoljno pribrana da ga slusas, jer ono, nije bas super osjecaj tam stajat i odgovarat i onda jos slusat kaj te on savjetuje... ali, nemojte sad mislit da to ovisi o tome kaj je profesor strog il nekaj, vec jednostavno samo o vlastitoj tremi... Zato, pokusajte ga slusat...
Bas je super odgovarat analizu... Laughing Onak, pravi gust!!! Valjam se po podu od smijeha
Ajd, dobro, necu vise pretjerivat... Very Happy
Zakljucak: Kaj se tice delta i epsilona- pomoc od strane profesora- osigurana... Wink
Ma zapravo, pomoc oko svega.

annam:
Citat:
Ja cu dobiti slom zivaca, odgovaram analizu u pon a nemam pojma, ima li ikakve sanse da naucim za dva?? Recimo da nizove znam, i to sve, cak i dokaze teorema.. Ali zato mi limes fje i neprekidnost jaaako zapinje... Ono ispocetka nesto znam od prije, i tako.. a nadam se da ce mi dati sansu za popravak, jer sam sve predmete prosla..


Naravno da ima sanse da naucis za dva.., ma i za vise! Wink
ako znas sve do limesa f-ja, to ti je super, mozda te bas neki dokaz iz toga pita.
Samo nauci bar definicije iz limesa f-ja i iskaze vaznijih teorem, tek toliko da ne zines ak ti slucajno postavi takvo neko pitanje... Wink
Ali, iskreno, mislim da vas nece profesor previse forsat s tim tezim dokazima, pogotovo ne ak ti je cilj dobit dva ili tri. Wink
u svakom slucaju, sretno svima... Very Happy



_________________
Što ne znam, uguglam!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
darkangel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 07. 2006. (19:17:11)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 15:08 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="squirrel"]Makar, ajde, i ja sam alergicna kad mi netko ime krivo napise... a o prezimenu necu ni govorit... [/quote]
:rotfl:

[quote="squirrel"]Bas je super odgovarat analizu... Onak, pravi gust!!! [/quote]
Vidi se da je toliko ucenje lose utjecalo na tebe :PPPP
squirrel (napisa):
Makar, ajde, i ja sam alergicna kad mi netko ime krivo napise... a o prezimenu necu ni govorit...

Valjam se po podu od smijeha

squirrel (napisa):
Bas je super odgovarat analizu... Onak, pravi gust!!!

Vidi se da je toliko ucenje lose utjecalo na tebe Blaeh!



_________________
Ako zelis srecu na jedan sat, odspavaj.Ako zelis srecu na jedan dan, odi na pecanje.A ako zelis srecu za cijeli zivot, pomazi drugima...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 15:48 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="squirrel"]Bas je super odgovarat analizu... Onak, pravi gust!!! [/quote]

da, da, bit će i meni super ako prođem...
squirrel (napisa):
Bas je super odgovarat analizu... Onak, pravi gust!!!


da, da, bit će i meni super ako prođem...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 19:47 ned, 18. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovaj, pita li guljas kompleksne brojeve?
a kad trebas neki teorem dokazati, on ti kaze kako teorem ide i ti ga dokazujes or ti trebas pogoditi na sto on misli (kao kod prof Bakica) pa mu onda odgovoriti? :(
ovaj, pita li guljas kompleksne brojeve?
a kad trebas neki teorem dokazati, on ti kaze kako teorem ide i ti ga dokazujes or ti trebas pogoditi na sto on misli (kao kod prof Bakica) pa mu onda odgovoriti? Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
annnam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 12. 2006. (13:23:53)
Postovi: (2A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 3 - 5
Lokacija: BJ

PostPostano: 10:10 pon, 19. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, ja sam danas odgovarala analizu. Imam tri. Pomoci ce ti oko dokaza ali ga moras sam zapoceti i reci koja je ideja, a onda, ce ti on pomoci oko izbora delti, epsilona i sto god ce ti trebati. Naravno, obavezno znati definicije i iskaze
Evo, ja sam danas odgovarala analizu. Imam tri. Pomoci ce ti oko dokaza ali ga moras sam zapoceti i reci koja je ideja, a onda, ce ti on pomoci oko izbora delti, epsilona i sto god ce ti trebati. Naravno, obavezno znati definicije i iskaze



_________________
I am a dreamer, and when I wake,
you can't break my spirit..
-
it's my dreams you take..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
darkangel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 07. 2006. (19:17:11)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 18:07 pon, 19. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="squirrel"]Bas je super odgovarat analizu...Onak, pravi gust!!! [/quote]

E bas je gust... :widesmile2:

Al ne ozbiljno, profesor je stvarno super, pomaze i mozes opusteno razgovarati s njim...
squirrel (napisa):
Bas je super odgovarat analizu...Onak, pravi gust!!!


E bas je gust... Siroki osmjeh

Al ne ozbiljno, profesor je stvarno super, pomaze i mozes opusteno razgovarati s njim...



_________________
Ako zelis srecu na jedan sat, odspavaj.Ako zelis srecu na jedan dan, odi na pecanje.A ako zelis srecu za cijeli zivot, pomazi drugima...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan