Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni Kolokvij?
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Mali Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (14:34:30)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 14:45 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Popravni Kolokvij? Citirajte i odgovorite

Hej bok, je li moguće, za nas koji smo svjesni da smo se zafrkuli od početka i krenuli sa učenjem prije 2 tjedna u nadi da ipak nećemo pasti prvu godinu, dobiti točne informacije o popravnom kolokviju? Zanima me kada će se on odviti i točno koje gradivo čovjek mora znati kako bi zaslužio 2?

unaprijed zahvalan. Ante
Hej bok, je li moguće, za nas koji smo svjesni da smo se zafrkuli od početka i krenuli sa učenjem prije 2 tjedna u nadi da ipak nećemo pasti prvu godinu, dobiti točne informacije o popravnom kolokviju? Zanima me kada će se on odviti i točno koje gradivo čovjek mora znati kako bi zaslužio 2?

unaprijed zahvalan. Ante


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
annnam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 12. 2006. (13:23:53)
Postovi: (2A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 3 - 5
Lokacija: BJ

PostPostano: 15:02 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Negdje sam nacula kako ce popravni biti tocno 2 tjedna nakon ovih, sto ce reci, 19.2. Rekli su u isto vrijeme kao i 5.2. U popravnom kolokviju ce biti gradivo cijelog semestra, s naglaskom na ALGORITME!
P.S. da si dolazio na predavanja (ili barem vjezbe) sada ne bi tu kopao po netu trazeci pomoc.. drugi put pamet u glavu, Ante! :labor:

Ana M.
Negdje sam nacula kako ce popravni biti tocno 2 tjedna nakon ovih, sto ce reci, 19.2. Rekli su u isto vrijeme kao i 5.2. U popravnom kolokviju ce biti gradivo cijelog semestra, s naglaskom na ALGORITME!
P.S. da si dolazio na predavanja (ili barem vjezbe) sada ne bi tu kopao po netu trazeci pomoc.. drugi put pamet u glavu, Ante! Tko radi, ne boji se gladi...

Ana M.



_________________
I am a dreamer, and when I wake,
you can't break my spirit..
-
it's my dreams you take..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:33 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uz ovo sto annnam kaze, mogu samo potvrditi da ce biti gradivo cijelog semestra: i brojevni sustavi i logika sudova i Turing i osnovni program i nizovi i funkcije. 8) Za prolaz nije niti priblizno dovoljno prvo dvoje. :| Sa znanjima koja smatramo da nuzno morate imati za "prezivjeti" iduci semestar, mozete skupiti solidnu trojku, sto znaci:
- imate mjesta za "razumne greske". :D
- ako prodjete s dvojkom, proraditi algoritme kako spada, jer ih ne znate dovoljno i imat cete problema na C-u. :) Zapravo, ovo se moze odnositi na sve koji izgube vise od 10ak bodova na programerskim zadacima. :|



Kad se vec topic zove "popravni kolokvij", da podsjetim i na slijedecu cinjenicu:
[b][size=17]Na popravni kolokvij mogu izaci iskljucivo studenti koji su pali original ili su opravdali izostanak s istog![/size][/b] :tso:
(npr. medicinskom dokumentacijom; javiti se nastavnicima u terminima usmenih ili kad ih vec ulovite)
Ostali studenti (dakle, oni koji su neopravdano izostali) [b]nece moci pristupiti kolokviju[/b] :!: Takodjer, za opravdati izostanak, nastavnicima se trebate javiti (barem mailom) tijekom iduceg tjedna (zakljucno sa 16.2.), a ne samo se pojaviti na kolokviju s nekim opravdanjem :!:



Sretno na popravnom! :gg:

P.S. Preporucam uciti uz pomoc compilera; samo zvrljanje na papiru je slabo korisno kad se uci programiranje. :)
Uz ovo sto annnam kaze, mogu samo potvrditi da ce biti gradivo cijelog semestra: i brojevni sustavi i logika sudova i Turing i osnovni program i nizovi i funkcije. Cool Za prolaz nije niti priblizno dovoljno prvo dvoje. Neutral Sa znanjima koja smatramo da nuzno morate imati za "prezivjeti" iduci semestar, mozete skupiti solidnu trojku, sto znaci:
- imate mjesta za "razumne greske". Very Happy
- ako prodjete s dvojkom, proraditi algoritme kako spada, jer ih ne znate dovoljno i imat cete problema na C-u. Smile Zapravo, ovo se moze odnositi na sve koji izgube vise od 10ak bodova na programerskim zadacima. Neutral



Kad se vec topic zove "popravni kolokvij", da podsjetim i na slijedecu cinjenicu:
Na popravni kolokvij mogu izaci iskljucivo studenti koji su pali original ili su opravdali izostanak s istog! Trudim Se Objasniti...
(npr. medicinskom dokumentacijom; javiti se nastavnicima u terminima usmenih ili kad ih vec ulovite)
Ostali studenti (dakle, oni koji su neopravdano izostali) nece moci pristupiti kolokviju Exclamation Takodjer, za opravdati izostanak, nastavnicima se trebate javiti (barem mailom) tijekom iduceg tjedna (zakljucno sa 16.2.), a ne samo se pojaviti na kolokviju s nekim opravdanjem Exclamation



Sretno na popravnom! Mr Green being very Greeen indeed

P.S. Preporucam uciti uz pomoc compilera; samo zvrljanje na papiru je slabo korisno kad se uci programiranje. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sing
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (21:01:13)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: tu (ili tamo)

PostPostano: 21:29 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Termin popravka Citirajte i odgovorite

:!: Termin popravka je: [color=red]ponedjeljak, 19.2., u 12 sati[/color], zasad. To pise i sluzbenom webu faksa, na dnu rasporeda 2. kolokvija, ali nije jako citljivo.

Dan je fiksan, ali se termin (12 sati) mozda i moze maknuti, zbog rasporeda ostalih ispita. Zato pratite obavijesti.

Finale: [color=blue]vsego[/color] vam je (skoro) sve rekao. Ako netko treba pomoc - neka se javi, ali - na vrijeme :!:. Ne nakon popravka, tad je kasno. I nemojte sve ostaviti za zadnju noc.
Exclamation Termin popravka je: ponedjeljak, 19.2., u 12 sati, zasad. To pise i sluzbenom webu faksa, na dnu rasporeda 2. kolokvija, ali nije jako citljivo.

Dan je fiksan, ali se termin (12 sati) mozda i moze maknuti, zbog rasporeda ostalih ispita. Zato pratite obavijesti.

Finale: vsego vam je (skoro) sve rekao. Ako netko treba pomoc - neka se javi, ali - na vrijeme Exclamation. Ne nakon popravka, tad je kasno. I nemojte sve ostaviti za zadnju noc.



_________________
Sasa Singer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Mali Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (14:34:30)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 13:58 ned, 11. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala vam ljudi na informacijama :D dat ću sve od sebe da se ipak izvučem iz ove neugodne situacije i uz malo sreće, kad već moram naučiti na vlastitim greškama, da ovo bude zadnji put što se raspitujem za popravne. Wish me luck
hvala vam ljudi na informacijama Very Happy dat ću sve od sebe da se ipak izvučem iz ove neugodne situacije i uz malo sreće, kad već moram naučiti na vlastitim greškama, da ovo bude zadnji put što se raspitujem za popravne. Wish me luck


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
annnam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 12. 2006. (13:23:53)
Postovi: (2A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 3 - 5
Lokacija: BJ

PostPostano: 14:33 ned, 11. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

sretno
trebat ce ti jer vremena nemas
sretno
trebat ce ti jer vremena nemas



_________________
I am a dreamer, and when I wake,
you can't break my spirit..
-
it's my dreams you take..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nymeria
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2006. (21:00:29)
Postovi: (10)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:55 ned, 11. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imas vremena, bez brige, samo se treba potrudit :wink:
Sretno!
Imas vremena, bez brige, samo se treba potrudit Wink
Sretno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sophie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2006. (16:23:02)
Postovi: (1B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:34 sri, 14. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako sam ja bila bolesna cijeli tjedan i nisam se mogla pojavit na kolokviju, jel ja onda pisem samo nadoknadu 2.kolokvije il idem na popravni i pisem sve?
ako sam ja bila bolesna cijeli tjedan i nisam se mogla pojavit na kolokviju, jel ja onda pisem samo nadoknadu 2.kolokvije il idem na popravni i pisem sve?



_________________
SOPHIE
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
darkangel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 07. 2006. (19:17:11)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 12:02 sri, 14. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A da probas poslati mail profesoru ili nekome od asistenata... :wink:
A da probas poslati mail profesoru ili nekome od asistenata... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sing
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (21:01:13)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: tu (ili tamo)

PostPostano: 12:08 sri, 14. 2. 2007    Naslov: Uputa bolesnima Citirajte i odgovorite

Tko je bio bolestan u doba 2. kolokvija moze birati hoce li pisati sve (cijeli popravak) ili samo drugi dio (algoritamski). Javiti se dezurnima na popravku.
:!: Medjutim, prije toga, [color=red] obavezno se javiti nekom od nastavnika s ispricnicom[/color], inace necete biti na popisu i necete uopce moci pisati. Nekog reda mora bit :)

Dakle, nije komplicirano, ali hocemo taj vrazji papir. Inace, ne bi bilo fer prema onima koji su pisali 2. kolokvij i imali 2 tjedna manje vremena.
Tko je bio bolestan u doba 2. kolokvija moze birati hoce li pisati sve (cijeli popravak) ili samo drugi dio (algoritamski). Javiti se dezurnima na popravku.
Exclamation Medjutim, prije toga, obavezno se javiti nekom od nastavnika s ispricnicom, inace necete biti na popisu i necete uopce moci pisati. Nekog reda mora bit Smile

Dakle, nije komplicirano, ali hocemo taj vrazji papir. Inace, ne bi bilo fer prema onima koji su pisali 2. kolokvij i imali 2 tjedna manje vremena.



_________________
Sasa Singer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
sing
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (21:01:13)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: tu (ili tamo)

PostPostano: 12:20 sri, 14. 2. 2007    Naslov: Uputa bolesnima - nastavak Citirajte i odgovorite

Ajmo u laksem tonu. Mail mi je dovoljan za najavu. A onaj papiric bih rado vidio do petka u 14 sati, da stignemo srediti i objesiti popis.

A sad, "skinut se s foruma", dignut DEVC++ i rintat :wink:
Ajmo u laksem tonu. Mail mi je dovoljan za najavu. A onaj papiric bih rado vidio do petka u 14 sati, da stignemo srediti i objesiti popis.

A sad, "skinut se s foruma", dignut DEVC++ i rintat Wink



_________________
Sasa Singer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Sophie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2006. (16:23:02)
Postovi: (1B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:51 sri, 14. 2. 2007    Naslov: Re: Uputa bolesnima Citirajte i odgovorite

[quote="sing"]Tko je bio bolestan u doba 2. kolokvija moze birati hoce li pisati sve (cijeli popravak) ili samo drugi dio (algoritamski). Javiti se dezurnima na popravku.
:!: Medjutim, prije toga, [color=red] obavezno se javiti nekom od nastavnika s ispricnicom[/color], inace necete biti na popisu i necete uopce moci pisati. Nekog reda mora bit :)

Dakle, nije komplicirano, ali hocemo taj vrazji papir. Inace, ne bi bilo fer prema onima koji su pisali 2. kolokvij i imali 2 tjedna manje vremena.[/quote]

HVALA PUNO! :D
sing (napisa):
Tko je bio bolestan u doba 2. kolokvija moze birati hoce li pisati sve (cijeli popravak) ili samo drugi dio (algoritamski). Javiti se dezurnima na popravku.
Exclamation Medjutim, prije toga, obavezno se javiti nekom od nastavnika s ispricnicom, inace necete biti na popisu i necete uopce moci pisati. Nekog reda mora bit Smile

Dakle, nije komplicirano, ali hocemo taj vrazji papir. Inace, ne bi bilo fer prema onima koji su pisali 2. kolokvij i imali 2 tjedna manje vremena.


HVALA PUNO! Very Happy



_________________
SOPHIE
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:29 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko je bodova potrebno za prolaz? 50% ili se nadodaju na prošle rezultate?
koliko je bodova potrebno za prolaz? 50% ili se nadodaju na prošle rezultate?


[Vrh]
nymeria
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2006. (21:00:29)
Postovi: (10)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:56 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da ti se ne racuna ovo prije, znaci valjda 45-50 %...
Mislim da ti se ne racuna ovo prije, znaci valjda 45-50 %...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
debelidemon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 09. 2006. (10:39:43)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 19:03 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kao sto je vučica rekla ne racuna se ovo prije. . i isto mislim da moras skupit preko 50%. . .
kao sto je vučica rekla ne racuna se ovo prije. . i isto mislim da moras skupit preko 50%. . .



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:35 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Popravni je [b]zamjena[/b] za ona dva. :) Dakle: popravni+zadace mora biti 45 ili vise, bas kao sto smo imali i na redovitim kolokvijima. 8)
Popravni je zamjena za ona dva. Smile Dakle: popravni+zadace mora biti 45 ili vise, bas kao sto smo imali i na redovitim kolokvijima. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:17 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dali se mi, koji nismo uspjeli na kolokvijima proći, moramo prijaviti za popravni kolokvij ili samo dođemo?

Šta ako smo radi bolesti spriječeni doći na popravni kolokvij?
Dali se mi, koji nismo uspjeli na kolokvijima proći, moramo prijaviti za popravni kolokvij ili samo dođemo?

Šta ako smo radi bolesti spriječeni doći na popravni kolokvij?


[Vrh]
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 22:23 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako si bolestan...hm... :?
mislim da svejeedno moras doc... :!:
ako si bolestan...hm... Confused
mislim da svejeedno moras doc... Exclamation


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:21 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Dali se mi, koji nismo uspjeli na kolokvijima proći, moramo prijaviti za popravni kolokvij ili samo dođemo?[/quote]

Javiti se moraju oni i samo oni koji su opravdano izostali. :| Oni koji su pali, trebaju samo doci (i proci). 8)

[quote="Anonymous"]Šta ako smo radi bolesti spriječeni doći na popravni kolokvij?[/quote]

Javite se svom nastavniku... pristojno bi bilo prije kolokvija, recimo mailom. :)

[b]Vjerojatno[/b] ce vas ispitati usmeno kad ozdravite (i dostavite lijecnicku dokumentaciju). :D
Anonymous (napisa):
Dali se mi, koji nismo uspjeli na kolokvijima proći, moramo prijaviti za popravni kolokvij ili samo dođemo?


Javiti se moraju oni i samo oni koji su opravdano izostali. Neutral Oni koji su pali, trebaju samo doci (i proci). Cool

Anonymous (napisa):
Šta ako smo radi bolesti spriječeni doći na popravni kolokvij?


Javite se svom nastavniku... pristojno bi bilo prije kolokvija, recimo mailom. Smile

Vjerojatno ce vas ispitati usmeno kad ozdravite (i dostavite lijecnicku dokumentaciju). Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
uur
Gost





PostPostano: 5:38 ned, 18. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoće li na popravnom biti obveznih zadataka za riješti ?
Je li popravni teži/lakši od kolokvija?
Hvala
Hoće li na popravnom biti obveznih zadataka za riješti ?
Je li popravni teži/lakši od kolokvija?
Hvala


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan