Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni kolokvij
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 20:39 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Popravni kolokvij Citirajte i odgovorite

Nisam bio bas pazljiv kad je prof. Bakic pricao o popravnom kolokviju iz l.a. pa me zanima koji je termin stavio...?
I kada je za nas barabe usmeni. Hvala
Nisam bio bas pazljiv kad je prof. Bakic pricao o popravnom kolokviju iz l.a. pa me zanima koji je termin stavio...?
I kada je za nas barabe usmeni. Hvala


[Vrh]
darkangel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 07. 2006. (19:17:11)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 20:41 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Popravni kolokvij je 20.2., a usmeni je 26., 27. I onda je jos popravni usmeni za sve, znaci i one koji nisu prosli prvi ni drugi usmeni 1.3. :)
Popravni kolokvij je 20.2., a usmeni je 26., 27. I onda je jos popravni usmeni za sve, znaci i one koji nisu prosli prvi ni drugi usmeni 1.3. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:31 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

e a kod bakica imamo dva usmena usmena?? i jos onda pismeni usmeni?? :?
e a kod bakica imamo dva usmena usmena?? i jos onda pismeni usmeni?? Confused


[Vrh]
darkangel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 07. 2006. (19:17:11)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 21:54 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma ne, prvi usmeni je za one koji su prosli iz prve kolokvije, drugi usmeni je za one koji su isli na popravni kolokvij, a ovaj zadnji je za sve one koji nisu uspjeli proci ili prvi ili drugi usmeni i u pismenoj je formi.
Ma ne, prvi usmeni je za one koji su prosli iz prve kolokvije, drugi usmeni je za one koji su isli na popravni kolokvij, a ovaj zadnji je za sve one koji nisu uspjeli proci ili prvi ili drugi usmeni i u pismenoj je formi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:56 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne, pametne glave koje su ucille kad je trebalo imaju usmeni ovaj tjedan, ako roknu idu na pismeni usmeni 1.3.
''barabe'' :D imaju popravni 20og, izvanredni rok za usmeni 26 i 27,
te ako ne iskoriste svoju prvu sansu na usmenom idu na popravni koji se pise da se izrazim kao prof. bakic: kumulativno.
Dakle, i barabe i pametne glavice koji padnu usmeni imaju isti datum popravni. I to teoriju u pismenom obliku
Ne, pametne glave koje su ucille kad je trebalo imaju usmeni ovaj tjedan, ako roknu idu na pismeni usmeni 1.3.
''barabe'' Very Happy imaju popravni 20og, izvanredni rok za usmeni 26 i 27,
te ako ne iskoriste svoju prvu sansu na usmenom idu na popravni koji se pise da se izrazim kao prof. bakic: kumulativno.
Dakle, i barabe i pametne glavice koji padnu usmeni imaju isti datum popravni. I to teoriju u pismenom obliku


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:58 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo dark enđelica me preduhitri, a tako sam se iscrpio...
Evo dark enđelica me preduhitri, a tako sam se iscrpio...


[Vrh]
miško
Gost





PostPostano: 13:38 uto, 13. 2. 2007    Naslov: Popravni kolokvij Citirajte i odgovorite

zanima me na popravnom kolokviju će biti cijelo gradivo ili će biti popravni samo drugog kolokvija.
zanima me na popravnom kolokviju će biti cijelo gradivo ili će biti popravni samo drugog kolokvija.


[Vrh]
woodstock
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2006. (23:52:04)
Postovi: (99)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 28 - 10

PostPostano: 14:11 uto, 13. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bit će ti gradivo cijelog semestra. :arrow: bilješke u ruke i puno kavice
Bit će ti gradivo cijelog semestra. Arrow bilješke u ruke i puno kavice


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 15:09 uto, 13. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma, stignes jos...
jos ti je i koliko toliko lako dat to, al boj se usmenog... :cry: kao ja!!!

najbolje ti je uzeti biljeznicu iz vjezbi,ako je imas, i rjesavati zadatke, pa gdje zapne pogledas u biljeznicu ili pitas tu nekog..
uglavnom, najbolje shvatis kada sam rjesavas i trudis se odgonetnut princip rjesavanja!!!
sretno! :wink:
ma, stignes jos...
jos ti je i koliko toliko lako dat to, al boj se usmenog... Crying or Very sad kao ja!!!

najbolje ti je uzeti biljeznicu iz vjezbi,ako je imas, i rjesavati zadatke, pa gdje zapne pogledas u biljeznicu ili pitas tu nekog..
uglavnom, najbolje shvatis kada sam rjesavas i trudis se odgonetnut princip rjesavanja!!!
sretno! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chatarin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2006. (21:49:31)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Under the bridge

PostPostano: 15:24 uto, 13. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kod profesora Tomašića su sad usmeni za one koji su prošli od prve kolokvije, a ako padneš na usmenom ideš na popravni usmenoga prije onih koji su pisali popravni iz kolokvija (oni će imati usmene poslije)... Danas mi je rekao...
Kod profesora Tomašića su sad usmeni za one koji su prošli od prve kolokvije, a ako padneš na usmenom ideš na popravni usmenoga prije onih koji su pisali popravni iz kolokvija (oni će imati usmene poslije)... Danas mi je rekao...



_________________
... always smile, even through your tears ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 15:27 uto, 13. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

da,al ja san kod prof. Bakića...
svi kazu da je ok,al ipak tu je jos uvik strah
da,al ja san kod prof. Bakića...
svi kazu da je ok,al ipak tu je jos uvik strah


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
woodstock
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2006. (23:52:04)
Postovi: (99)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 28 - 10

PostPostano: 18:09 uto, 13. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne mora te biti strah. Prof. Bakić je stvarno u redu, ali polako, smireno i korak po korak. :wink:
Ne mora te biti strah. Prof. Bakić je stvarno u redu, ali polako, smireno i korak po korak. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
miško
Gost





PostPostano: 18:46 uto, 13. 2. 2007    Naslov: Popravni kolokvij Citirajte i odgovorite

mene čisto zanima taj popravni kolokvij jer nisam bio na drugom kolokviju ,pa hoću li opće moći izaći na popravni kolokvij
mene čisto zanima taj popravni kolokvij jer nisam bio na drugom kolokviju ,pa hoću li opće moći izaći na popravni kolokvij


[Vrh]
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 19:05 uto, 13. 2. 2007    Naslov: Re: Popravni kolokvij Citirajte i odgovorite

[quote="miško"]mene čisto zanima taj popravni kolokvij jer nisam bio na drugom kolokviju ,pa hoću li opće moći izaći na popravni kolokvij[/quote]

mislim da mozes izaci na popravni bez obzira na to da li si izasao na ova dva. Mislim da je to jedino kod racunarstva da ne mozes izaci.
miško (napisa):
mene čisto zanima taj popravni kolokvij jer nisam bio na drugom kolokviju ,pa hoću li opće moći izaći na popravni kolokvij


mislim da mozes izaci na popravni bez obzira na to da li si izasao na ova dva. Mislim da je to jedino kod racunarstva da ne mozes izaci.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sophie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2006. (16:23:02)
Postovi: (1B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:33 sri, 14. 2. 2007    Naslov: Re: Popravni kolokvij Citirajte i odgovorite

ako sam ja bila bolesna cijeli tjedan i nisam se mogla pojavit na kolokviju, jel ja onda pisem samo nadoknadu za 2. kolokvij il idem na popravni i pisem sve?
ako sam ja bila bolesna cijeli tjedan i nisam se mogla pojavit na kolokviju, jel ja onda pisem samo nadoknadu za 2. kolokvij il idem na popravni i pisem sve?



_________________
SOPHIE
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:22 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm .kakvi su zadatci na popravnom kolokviju? Koliko ih ima? kako se boduje to? Nadodaje li se na ostale bodove ili se prva dva kolokvija zaborave i trebaš imati više od 50% bodova za prolaz? Koliko zadataka?
hm .kakvi su zadatci na popravnom kolokviju? Koliko ih ima? kako se boduje to? Nadodaje li se na ostale bodove ili se prva dva kolokvija zaborave i trebaš imati više od 50% bodova za prolaz? Koliko zadataka?


[Vrh]
debelidemon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 09. 2006. (10:39:43)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 15:53 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Reko bakić, ako sam ja dobro slušao, popravni se gleda sam za sebe. . . jednostavniji zadaci . . .
moras preko 50% bodova imat . . .
odgovaras i sve ali najveca ocjena ti je 3 . . .
Reko bakić, ako sam ja dobro slušao, popravni se gleda sam za sebe. . . jednostavniji zadaci . . .
moras preko 50% bodova imat . . .
odgovaras i sve ali najveca ocjena ti je 3 . . .



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Chupko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 10. 2005. (22:12:53)
Postovi: (C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:25 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Re: Popravni kolokvij Citirajte i odgovorite

[quote="Sophie"]ako sam ja bila bolesna cijeli tjedan i nisam se mogla pojavit na kolokviju, jel ja onda pisem samo nadoknadu za 2. kolokvij il idem na popravni i pisem sve?[/quote]

Vidim da nitko ne odgovara kolegici. Pa cu ponovno upitati da li oni koji imaju opravdani izostanak moraju pisati popravni od cijelog gradiva ili samo nadoknadu za drugi kolokvij koji su propustili?!?

I kod mene je rijec o izostanku sa svih kolokvija proslog tjedna tako da mi dodatni dio gradiva koji sam vec pisala samo zagorcava zivot.
Sophie (napisa):
ako sam ja bila bolesna cijeli tjedan i nisam se mogla pojavit na kolokviju, jel ja onda pisem samo nadoknadu za 2. kolokvij il idem na popravni i pisem sve?


Vidim da nitko ne odgovara kolegici. Pa cu ponovno upitati da li oni koji imaju opravdani izostanak moraju pisati popravni od cijelog gradiva ili samo nadoknadu za drugi kolokvij koji su propustili?!?

I kod mene je rijec o izostanku sa svih kolokvija proslog tjedna tako da mi dodatni dio gradiva koji sam vec pisala samo zagorcava zivot.



_________________
''The only thing you cannot trade for your heart's desire is your heart''

''Reputation is what other people think they know about you. Honor is what you know about yourself''
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:15 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mail nastavnicima... puno efikasnije od cekanja odgovora ovdje. ;)
Mail nastavnicima... puno efikasnije od cekanja odgovora ovdje. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chupko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 10. 2005. (22:12:53)
Postovi: (C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:22 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bila sam se ja javila profesoru, i rekao je da je manja komplikacija da jednostavno svi zajedno pisemo popravni!!!!
Sto mi je malo cudno s obzirom da sam prvi kolokvij vec pisala i ne vidim smisla da ponovno uz cijelu strku sa ostalim nadoknadama moram jos ponavljati i prvi dio gradiva linearne!
Razumijem da je i njima problem slagati nove kolokvije za nadoknade....ali ipak se moram malo boriti i za svoje interese...(tako da ne bi mislili da ikoga kritiziram)

Bila sam poslala jos jedan mail prije 2 dana ali mi nije vise odgovorio, a kolokvij je za 2 dana
Bila sam se ja javila profesoru, i rekao je da je manja komplikacija da jednostavno svi zajedno pisemo popravni!!!!
Sto mi je malo cudno s obzirom da sam prvi kolokvij vec pisala i ne vidim smisla da ponovno uz cijelu strku sa ostalim nadoknadama moram jos ponavljati i prvi dio gradiva linearne!
Razumijem da je i njima problem slagati nove kolokvije za nadoknade....ali ipak se moram malo boriti i za svoje interese...(tako da ne bi mislili da ikoga kritiziram)

Bila sam poslala jos jedan mail prije 2 dana ali mi nije vise odgovorio, a kolokvij je za 2 dana



_________________
''The only thing you cannot trade for your heart's desire is your heart''

''Reputation is what other people think they know about you. Honor is what you know about yourself''
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan