Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni kolokvij
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Sophie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2006. (16:23:02)
Postovi: (1B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:52 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Chupko"]Bila sam se ja javila profesoru, i rekao je da je manja komplikacija da jednostavno svi zajedno pisemo popravni!!!!
Sto mi je malo cudno s obzirom da sam prvi kolokvij vec pisala i ne vidim smisla da ponovno uz cijelu strku sa ostalim nadoknadama moram jos ponavljati i prvi dio gradiva linearne!
Razumijem da je i njima problem slagati nove kolokvije za nadoknade....ali ipak se moram malo boriti i za svoje interese...(tako da ne bi mislili da ikoga kritiziram)

Bila sam poslala jos jedan mail prije 2 dana ali mi nije vise odgovorio, a kolokvij je za 2 dana[/quote]

ja sam mu isto poslala mail, al mi nije nista odgovorio... a imam ispricnicu kao sto pretpostavljam ima i kolegica chupko :) i ako cemo morat pisat sve to nije u redu jer ipak nismo mi krive sta smo se razbolile... :cry:
Chupko (napisa):
Bila sam se ja javila profesoru, i rekao je da je manja komplikacija da jednostavno svi zajedno pisemo popravni!!!!
Sto mi je malo cudno s obzirom da sam prvi kolokvij vec pisala i ne vidim smisla da ponovno uz cijelu strku sa ostalim nadoknadama moram jos ponavljati i prvi dio gradiva linearne!
Razumijem da je i njima problem slagati nove kolokvije za nadoknade....ali ipak se moram malo boriti i za svoje interese...(tako da ne bi mislili da ikoga kritiziram)

Bila sam poslala jos jedan mail prije 2 dana ali mi nije vise odgovorio, a kolokvij je za 2 dana


ja sam mu isto poslala mail, al mi nije nista odgovorio... a imam ispricnicu kao sto pretpostavljam ima i kolegica chupko Smile i ako cemo morat pisat sve to nije u redu jer ipak nismo mi krive sta smo se razbolile... Crying or Very sad



_________________
SOPHIE
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:18 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

:idea: Kolegij ima dva voditelja. :gg: AFAIK, prof. Tomasic je nesto revniji na mailu od prof. Bakica, a za ispricnice je i tako svejedno kojem se javite (razlika je samo kad treba obaviti usmeni i upisati ocjenu). 8)
Idea Kolegij ima dva voditelja. Mr Green being very Greeen indeed AFAIK, prof. Tomasic je nesto revniji na mailu od prof. Bakica, a za ispricnice je i tako svejedno kojem se javite (razlika je samo kad treba obaviti usmeni i upisati ocjenu). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:28 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

" Studenti koji nisu pristupili drugom kolokviju iz opravdanih razloga moraju se javiti svom profesoru i predati ispričnicu. Ti studenti će pisati samo gradivo drugog kolokvija. Ostali studenti polažu gradivo cijelog semestra."
" Studenti koji nisu pristupili drugom kolokviju iz opravdanih razloga moraju se javiti svom profesoru i predati ispričnicu. Ti studenti će pisati samo gradivo drugog kolokvija. Ostali studenti polažu gradivo cijelog semestra."


[Vrh]
The Economist
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2006. (00:03:21)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
11 = 16 - 5

PostPostano: 0:53 ned, 18. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Chupko"] uz cijelu strku sa ostalim nadoknadama moram jos ponavljati i prvi dio gradiva linearne!
[/quote]

zar zaista mislis da moras pisati citavo gradivo?
sta rokovi ucine od covjeka... :roll: :twisted:
Chupko (napisa):
uz cijelu strku sa ostalim nadoknadama moram jos ponavljati i prvi dio gradiva linearne!


zar zaista mislis da moras pisati citavo gradivo?
sta rokovi ucine od covjeka... Rolling Eyes Twisted Evil



_________________
Lots of people believe that women have some kind of genetic fault that keeps them from understanding science. Fact is: there is no genetic fault, but it's still harder, because they have to work against everybody's expectation that they won't make it anyway.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Chupko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 10. 2005. (22:12:53)
Postovi: (C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:44 ned, 18. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

tako mi je izricito bio rekao profesor u mailu..i to 2 puta...:prodike:
tako da da...bila sam malo u panici....shoot me :-s

vidjela sam kasnije da su postavili na stranici linearne obavijesti, tako da nema frke

hvala ljudi :jumpingreen2:
tako mi je izricito bio rekao profesor u mailu..i to 2 puta...Drzim prodike
tako da da...bila sam malo u panici....shoot me Eh?

vidjela sam kasnije da su postavili na stranici linearne obavijesti, tako da nema frke

hvala ljudi Mr. Green skakuce



_________________
''The only thing you cannot trade for your heart's desire is your heart''

''Reputation is what other people think they know about you. Honor is what you know about yourself''
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
darkangel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 07. 2006. (19:17:11)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 22:20 ned, 18. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Usmeni ispit za studente koji su položili popravni kolokvij započet će u srijedu 21.2." ?!

Zar profesor Bakic nije napisao na plocu da ce usmeni biti 26.2. ili 27.2.?
:?:
"Usmeni ispit za studente koji su položili popravni kolokvij započet će u srijedu 21.2." ?!

Zar profesor Bakic nije napisao na plocu da ce usmeni biti 26.2. ili 27.2.?
Question



_________________
Ako zelis srecu na jedan sat, odspavaj.Ako zelis srecu na jedan dan, odi na pecanje.A ako zelis srecu za cijeli zivot, pomazi drugima...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chupko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 10. 2005. (22:12:53)
Postovi: (C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:06 ned, 18. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

I mene to dosta zbunjuje, :?
kako mogu staviti rezultate kolokvija i usmene u isti dan!!! :roll:

Ili je pak moguce da je rijec o pismenom usmenom....ali cak i u tom slucaju ne bi valjda stavili isti dan kao i rezultate...treba to sve procesirat.

...bar se nadam

:cry:
I mene to dosta zbunjuje, Confused
kako mogu staviti rezultate kolokvija i usmene u isti dan!!! Rolling Eyes

Ili je pak moguce da je rijec o pismenom usmenom....ali cak i u tom slucaju ne bi valjda stavili isti dan kao i rezultate...treba to sve procesirat.

...bar se nadam

Crying or Very sad



_________________
''The only thing you cannot trade for your heart's desire is your heart''

''Reputation is what other people think they know about you. Honor is what you know about yourself''
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:49 pon, 19. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

do sada sam bijo zbunjen, sada sam još zbunjeniji. A što je na tom pismenom dijelu usmenog, teorija ili praksa?!
do sada sam bijo zbunjen, sada sam još zbunjeniji. A što je na tom pismenom dijelu usmenog, teorija ili praksa?!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:55 pon, 19. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni bi se onda jos poklopili usmeni iz analize i linearne, jer analizu imam u srijedu. jooooooooooj sta da radim. :oops:
meni bi se onda jos poklopili usmeni iz analize i linearne, jer analizu imam u srijedu. jooooooooooj sta da radim. Embarassed


[Vrh]
Chupko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 10. 2005. (22:12:53)
Postovi: (C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:29 pon, 19. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

panicarenje je uvijek opcija :lol:
recimo ja sam danas propustila uur nadoknadu jer sam se uspjela ponovo razboliti :wall:
pa sam odlucila provesti dobar dio dana u izbezumljenoj panici :tired: ....srecom uzasna gripozna galvobolja me nakon par minuta uvjerila da mi to nije od neke pomoci #-o

:bigcry:
panicarenje je uvijek opcija Laughing
recimo ja sam danas propustila uur nadoknadu jer sam se uspjela ponovo razboliti Brick wall
pa sam odlucila provesti dobar dio dana u izbezumljenoj panici Umoran... ....srecom uzasna gripozna galvobolja me nakon par minuta uvjerila da mi to nije od neke pomoci d'oh!

Very sad



_________________
''The only thing you cannot trade for your heart's desire is your heart''

''Reputation is what other people think they know about you. Honor is what you know about yourself''
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 19:45 pon, 19. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

:? ...mislim da tu neke informacije nisu točne. uglavnom, nama je na usmenom prof. Bakić reko da će popravni iz usmenog biti negdje zadnji dan u 2. mjesecu ili 1.3., i to u pismenom obliku. to je za sve koji su popadali svoje predzadnje šanse i sad im je ovo zadnja. hehe.. :lol: (nije smiješno)
eto, tak je on reko, a za nekekve promjene još nisam čula
Confused ...mislim da tu neke informacije nisu točne. uglavnom, nama je na usmenom prof. Bakić reko da će popravni iz usmenog biti negdje zadnji dan u 2. mjesecu ili 1.3., i to u pismenom obliku. to je za sve koji su popadali svoje predzadnje šanse i sad im je ovo zadnja. hehe.. Laughing (nije smiješno)
eto, tak je on reko, a za nekekve promjene još nisam čula


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
13_mac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2006. (22:56:13)
Postovi: (D4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 12

PostPostano: 9:50 uto, 20. 2. 2007    Naslov: ajde dobro... Citirajte i odgovorite

da li moze netko od nadleznih sluzbeno potvrdiiti kada su popravni usmenih studenata koji su dali oba kolokvija a padose na usmenom, kod prof Bakica?
hvala unaprijed 8)
da li moze netko od nadleznih sluzbeno potvrdiiti kada su popravni usmenih studenata koji su dali oba kolokvija a padose na usmenom, kod prof Bakica?
hvala unaprijed Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
debelidemon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 09. 2006. (10:39:43)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 18:36 uto, 20. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad ce rezultati popravnih kolokvija?
i kada je onda usmeni popravljachima?
what is the airspeed velocity of an unladen swallow?
kad ce rezultati popravnih kolokvija?
i kada je onda usmeni popravljachima?
what is the airspeed velocity of an unladen swallow?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
debelidemon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 09. 2006. (10:39:43)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 18:38 uto, 20. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok super vidio sam sad . . .

rezultati su sutra u 9 . . .žalbe u 11 . . .
ok super vidio sam sad . . .

rezultati su sutra u 9 . . .žalbe u 11 . . .



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
punio4
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2006. (18:32:34)
Postovi: (120)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:50 sri, 21. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://web.math.hr/nastava/la/popravni.htm

Stiglo, narode!
Mene su zapisali kao "Ivana Čurić", no boli me briga za to... 19 bodova, a treba 20 za prolaz... :wall:
http://web.math.hr/nastava/la/popravni.htm

Stiglo, narode!
Mene su zapisali kao "Ivana Čurić", no boli me briga za to... 19 bodova, a treba 20 za prolaz... Brick wall


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 10:00 sri, 21. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa zar je samo toliko ljudi proslo, tek 10%. dobro jos nisu bile zalbe ali ipak nije dobro. ja sam medju ljudima koji nisu prosli, eto sad nista ni od elementarne 2. :cry:
pa zar je samo toliko ljudi proslo, tek 10%. dobro jos nisu bile zalbe ali ipak nije dobro. ja sam medju ljudima koji nisu prosli, eto sad nista ni od elementarne 2. Crying or Very sad


[Vrh]
debelidemon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 09. 2006. (10:39:43)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 10:02 sri, 21. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kaj ak ne dam linearnu nemrenm na el2? lol. . . supač . . . uvijek mi ostaje C
kaj ak ne dam linearnu nemrenm na el2? lol. . . supač . . . uvijek mi ostaje C



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 10:07 sri, 21. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa eto sad se mozes potpuno posvetiti programiranju :D
pa eto sad se mozes potpuno posvetiti programiranju Very Happy


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:07 sri, 21. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel zna tko kolike su realne šanse da se odobri dodatna nastava i/ili proljetni/ljetni rokovi? Ljosnuo sam popravak (među 90% padova nije ni čudo). Sada bi mi bilo glupo ići samo na C i analizu..... Iskreno, nije mi žao jer sam dao sve od sebe a to što asistenti imaju katkada čudne načine ispravljanja nije moji problem.
Jel zna tko kolike su realne šanse da se odobri dodatna nastava i/ili proljetni/ljetni rokovi? Ljosnuo sam popravak (među 90% padova nije ni čudo). Sada bi mi bilo glupo ići samo na C i analizu..... Iskreno, nije mi žao jer sam dao sve od sebe a to što asistenti imaju katkada čudne načine ispravljanja nije moji problem.


[Vrh]
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 12:11 sri, 21. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel mogu pisat kakvu molbu da me puste na em2 ako ne dam la1?
jel mogu pisat kakvu molbu da me puste na em2 ako ne dam la1?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan