Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Raspored - ZIMSKI semestar 2006/07 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
zrinka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2006. (20:33:54)
Postovi: (7F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-73 = 10 - 83
Lokacija: Grad Zagreb

PostPostano: 22:13 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Satnica-HITNO!!! Citirajte i odgovorite

Da li netko zna da li faks radi i subotom (mislim jel su ulazna vrata otvorena) jer bi trebala pogledati satnicu za ljetni semestar, a ne može mi loadati gore navedeni link (da li postoji neki drugi - možete mi i satnicu javiti mailom, treba mi od 1. godine, N-Ž). Zbog nekih razloga danas i jučer nisam bila u mogućnosti skoknut na faks.
Da li netko zna da li faks radi i subotom (mislim jel su ulazna vrata otvorena) jer bi trebala pogledati satnicu za ljetni semestar, a ne može mi loadati gore navedeni link (da li postoji neki drugi - možete mi i satnicu javiti mailom, treba mi od 1. godine, N-Ž). Zbog nekih razloga danas i jučer nisam bila u mogućnosti skoknut na faks.



_________________
ZRINKA
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:22 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

link u prijasnjem postu se odnosi na raspored ZIMSKOG semestra, kao i topic, a LJETNI semestar mozes naci ovdje: http://web.studenti.math.hr/?Vijesti:Raspored_nastave

po postu u topicu koji se bavi ljetnim semestrom, zakljucujem da si nesto nasla, ali nisam sasvim sigurna sto (imam dojam da imas krivi raspored)

edit: ovo cu zalockati, da ljude ne zbunjuju dva topica na slicnu temu, a pogotovo jer je ovaj stari
link u prijasnjem postu se odnosi na raspored ZIMSKOG semestra, kao i topic, a LJETNI semestar mozes naci ovdje: http://web.studenti.math.hr/?Vijesti:Raspored_nastave

po postu u topicu koji se bavi ljetnim semestrom, zakljucujem da si nesto nasla, ali nisam sasvim sigurna sto (imam dojam da imas krivi raspored)

edit: ovo cu zalockati, da ljude ne zbunjuju dva topica na slicnu temu, a pogotovo jer je ovaj stari



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4
Stranica 4 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan