Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Praktikumi.....

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 15:26 uto, 20. 3. 2007    Naslov: Praktikumi..... Citirajte i odgovorite

Ako može jedna mala informacija, od kad i do kad mogu otići u praktikum malo provježbati zadatke iz programiranja, konkretno me zanima "radno vrijeme" praktikuma (može samo od onog u podrumu mislim da je 001 al nisam ziher), za bilo koji dan u tjednu ali posebno utorak???!? :) thanks
Ako može jedna mala informacija, od kad i do kad mogu otići u praktikum malo provježbati zadatke iz programiranja, konkretno me zanima "radno vrijeme" praktikuma (može samo od onog u podrumu mislim da je 001 al nisam ziher), za bilo koji dan u tjednu ali posebno utorak???!? Smile thanks


[Vrh]
zoky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2006. (18:00:46)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 16:13 uto, 20. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Raspored mozes vidjeti ovdje [url]http://web.studenti.math.hr/%7Edamjan/demosi/[/url]
Raspored mozes vidjeti ovdje http://web.studenti.math.hr/%7Edamjan/demosi/


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:16 uto, 20. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pise ti na svakom praktikumu posebno, vrijeme kad je slobodan i kad radi.
otprilike po sjecanju mislim da je onaj s unixom uvjek slobodan svaki dan, od 8 pa valjda do 20, a u podrumu radi ujutro do 12 i popodne od 18...
al bolje provjeri
Pise ti na svakom praktikumu posebno, vrijeme kad je slobodan i kad radi.
otprilike po sjecanju mislim da je onaj s unixom uvjek slobodan svaki dan, od 8 pa valjda do 20, a u podrumu radi ujutro do 12 i popodne od 18...
al bolje provjeri



_________________
Rafael Mrđen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:58 uto, 20. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

svi 'rade' svaki dan 8-20, samo sto je nekada nastava i u pravilu nije moguce uci i vjezbati/raditi nesto svoje.... nekad je cak i to moguce, ali to ovisi o predavacu i broju zauzetih racunala

(u pr3 je gotovo stalno nastava ;-) )

ako nema nastave, a praktikum je zatvoren dulje vrijeme (npr cekali ste pred vratima 15 minuta, a nema nikakve obavijesti na vratima) ili je demos onemogucen doci (pa je to javljeno) ili se nije pojavio (pa to nitko ne zna)

ukoliko zelite, mozete se javiti voditelju demosa prof Mangeru, i prijaviti zatvorneost praktikuma
ukoliko je bilo najavljeno i opravdano, nikom nista, u suprotnom mogu slijediti sankcije

barem je tako bilo dok je bila doc Nogo voditeljica demosa

nazalost, ne postoji neki dobar sustav obavjestavanja studenata da nitko od demosa ne moze uskociti i otvoriti praktikum (npr obavijest na webu nema smisla ako ne mozete to provjeriti ;-) )
a koliko su metode prijavljivanja demosa dobre, to ne znam.... zbilja nemam iskustva s time....
svi 'rade' svaki dan 8-20, samo sto je nekada nastava i u pravilu nije moguce uci i vjezbati/raditi nesto svoje.... nekad je cak i to moguce, ali to ovisi o predavacu i broju zauzetih racunala

(u pr3 je gotovo stalno nastava Wink )

ako nema nastave, a praktikum je zatvoren dulje vrijeme (npr cekali ste pred vratima 15 minuta, a nema nikakve obavijesti na vratima) ili je demos onemogucen doci (pa je to javljeno) ili se nije pojavio (pa to nitko ne zna)

ukoliko zelite, mozete se javiti voditelju demosa prof Mangeru, i prijaviti zatvorneost praktikuma
ukoliko je bilo najavljeno i opravdano, nikom nista, u suprotnom mogu slijediti sankcije

barem je tako bilo dok je bila doc Nogo voditeljica demosa

nazalost, ne postoji neki dobar sustav obavjestavanja studenata da nitko od demosa ne moze uskociti i otvoriti praktikum (npr obavijest na webu nema smisla ako ne mozete to provjeriti Wink )
a koliko su metode prijavljivanja demosa dobre, to ne znam.... zbilja nemam iskustva s time....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 14:48 pet, 13. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja već tri dana pokušavam dolje u pr1 provjeriti neke programe, [b]ali[/b] (naravno u terminu kada je slobodan praktikum) demosa uopće dolje nema. Neželim nikog dovest u neke probleme ali bi bilo lijepo da se bar na vrata napiše neka obavijest.
Ja već tri dana pokušavam dolje u pr1 provjeriti neke programe, ali (naravno u terminu kada je slobodan praktikum) demosa uopće dolje nema. Neželim nikog dovest u neke probleme ali bi bilo lijepo da se bar na vrata napiše neka obavijest.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan