Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

1. kolokvij
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
beba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2006. (00:00:41)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2
Lokacija: st-ZG

PostPostano: 20:16 uto, 3. 4. 2007    Naslov: 1. kolokvij Citirajte i odgovorite

koliko ce bit zadataka i sta ce bit?
koliko ce bit zadataka i sta ce bit?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fluff
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2007. (11:45:29)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0
Lokacija: zgb

PostPostano: 20:45 uto, 3. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, ako bi netko od upucenih to mogao objavit...Znamo svi da ce vise od 50% biti rekurzije, a sta ce biti drugih 50%? Prof.Nogo je rekla da namjerno nece pricati o tome... :?
Da, ako bi netko od upucenih to mogao objavit...Znamo svi da ce vise od 50% biti rekurzije, a sta ce biti drugih 50%? Prof.Nogo je rekla da namjerno nece pricati o tome... Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GCOX
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2006. (12:43:03)
Postovi: (A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 18 - 27
Lokacija: SPLIT_ZAGREB

PostPostano: 9:00 sri, 4. 4. 2007    Naslov: Re: 1. kolokvij Citirajte i odgovorite

Idi zadatak po zadatak iz skripte i dobit ces minimalno 3 bez obzira na rekurzije il bilo sta...Tesko je al se moze...
Idi zadatak po zadatak iz skripte i dobit ces minimalno 3 bez obzira na rekurzije il bilo sta...Tesko je al se moze...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:11 sri, 4. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Preporucam da ne zaobilazite rekurzije, jer se na drugoj godini podrazumijeva da ste s njima "doma". :prodike: Zato smo ove godine i stavili jaci naglasak na njih. 8)
Preporucam da ne zaobilazite rekurzije, jer se na drugoj godini podrazumijeva da ste s njima "doma". Drzim prodike Zato smo ove godine i stavili jaci naglasak na njih. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GCOX
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2006. (12:43:03)
Postovi: (A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 18 - 27
Lokacija: SPLIT_ZAGREB

PostPostano: 12:41 sri, 4. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Preporucam da ne zaobilazite rekurzije, jer se na drugoj godini podrazumijeva da ste s njima "doma". :prodike: Zato smo ove godine i stavili jaci naglasak na njih. 8)[/quote]
ma naravno,nisan ja mislia da se rekurzije ne uce,vec san mislia da se ide po skripti jer se stzvarno da svatit dosta dobro iz nje...Piohvala,sta je je...
vsego (napisa):
Preporucam da ne zaobilazite rekurzije, jer se na drugoj godini podrazumijeva da ste s njima "doma". Drzim prodike Zato smo ove godine i stavili jaci naglasak na njih. Cool

ma naravno,nisan ja mislia da se rekurzije ne uce,vec san mislia da se ide po skripti jer se stzvarno da svatit dosta dobro iz nje...Piohvala,sta je je...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:09 sri, 4. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolokvij jos nije sastavljen, pa su moguce sitne izmjene, no predvidja se:
1. teorijski zadatak (oko 15 bodova): sto radi program/dio programa/izraz/... i sve ostalo tog tipa (moze biti vezano i uz rekurzije i uz memorijske klase i uz strukturu programa i uz bilo sto drugo sto je radjeno)
2. napisi program s visedimenzionalnim poljem (oko 15 bodova)
3. napisi program s rekurzijom (oko 20 bodova)

Gradivo vjezbi i predavanja je [b]ravnopravno[/b] :!: Nemojte se (opet) zaletiti i raditi samo vjezbe! :tso:

Takodjer, sto je radjeno na UuR-u, racunamo da je poznato. 8) To ne znaci da ce biti, ne znam, Turingov stroj ili KNF/DNF, ali morate znati [tt]printf()[/tt], [tt]scanf()[/tt], petlje, funkcije,... a racunamo i da znate brojevne sustave i sl. (dakle moze biti "program treba napraviti nesto s brojem u toj i toj bazi" ili tako nesto). :)
Kolokvij jos nije sastavljen, pa su moguce sitne izmjene, no predvidja se:
1. teorijski zadatak (oko 15 bodova): sto radi program/dio programa/izraz/... i sve ostalo tog tipa (moze biti vezano i uz rekurzije i uz memorijske klase i uz strukturu programa i uz bilo sto drugo sto je radjeno)
2. napisi program s visedimenzionalnim poljem (oko 15 bodova)
3. napisi program s rekurzijom (oko 20 bodova)

Gradivo vjezbi i predavanja je ravnopravno Exclamation Nemojte se (opet) zaletiti i raditi samo vjezbe! Trudim Se Objasniti...

Takodjer, sto je radjeno na UuR-u, racunamo da je poznato. Cool To ne znaci da ce biti, ne znam, Turingov stroj ili KNF/DNF, ali morate znati printf(), scanf(), petlje, funkcije,... a racunamo i da znate brojevne sustave i sl. (dakle moze biti "program treba napraviti nesto s brojem u toj i toj bazi" ili tako nesto). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 15:34 sri, 4. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]ali morate znati [tt]printf()[/tt], [tt]scanf()[/tt], petlje, funkcije[/quote]

:shocked!: ma da... :)
vsego (napisa):
ali morate znati printf(), scanf(), petlje, funkcije


#Shocked ma da... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 17:40 sri, 4. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="teja"][quote="vsego"]ali morate znati [tt]printf()[/tt], [tt]scanf()[/tt], petlje, funkcije[/quote]

:shocked!: ma da... :)[/quote]

Ma to ti se odnosi na nas profesore, mi jos usavrsavamo taj dio :lol:
teja (napisa):
vsego (napisa):
ali morate znati printf(), scanf(), petlje, funkcije


#Shocked ma da... Smile


Ma to ti se odnosi na nas profesore, mi jos usavrsavamo taj dio Laughing



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 17:43 sri, 4. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Liddy"][quote="teja"][quote="vsego"]ali morate znati [tt]printf()[/tt], [tt]scanf()[/tt], petlje, funkcije[/quote]

:shocked!: ma da... :)[/quote]

Ma to ti se odnosi na nas profesore, mi jos usavrsavamo taj dio :lol:[/quote]

istina, ali bez toga ne možeš ništa, pa... :wink:
Liddy (napisa):
teja (napisa):
vsego (napisa):
ali morate znati printf(), scanf(), petlje, funkcije


#Shocked ma da... Smile


Ma to ti se odnosi na nas profesore, mi jos usavrsavamo taj dio Laughing


istina, ali bez toga ne možeš ništa, pa... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:45 sri, 4. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne, to se odnosi na inzenjere (profesorima to nije "gradivo UuR-a", ali svejedno moraju znati ;)). Jednostavno, ne slusa mi se prigovore da "to nije gradivo C-a nego UuR-a" i da "to zli asistenti nisu najavili" (da, kojesta sam cuo u ovih 6 godina na faxu). :roll: Eto, sad imate najavu. :PP
Ne, to se odnosi na inzenjere (profesorima to nije "gradivo UuR-a", ali svejedno moraju znati Wink). Jednostavno, ne slusa mi se prigovore da "to nije gradivo C-a nego UuR-a" i da "to zli asistenti nisu najavili" (da, kojesta sam cuo u ovih 6 godina na faxu). Rolling Eyes Eto, sad imate najavu. Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anekalo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 03. 2007. (16:48:54)
Postovi: (55)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5

PostPostano: 14:44 sri, 11. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel moze isto tako mali rezime na kolokvij za nas profesorskog smjera?!
Jel moze isto tako mali rezime na kolokvij za nas profesorskog smjera?!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:59 sri, 11. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anekalo"]Jel moze isto tako mali rezime na kolokvij za nas profesorskog smjera?![/quote]

Moze, naravno. 8) Bio sam uvjeren da sam napisao (ili barem rekao na vjezbama). :oops:

1. Jedan izraz i jedan program: sto ispisuju, koje su vrijednosti varijabli, rezultat izraza,... :)

2. Zadatak koji kaze da nesto radite, a svodi se na koristenje petlji bez nizova. 8)

3. Nesto s nizovima: Horner, trazenje, sortovi i sl. :)

Pisete zajedno s inzenjerima ([b]vjerojatno[/b] u 003). :) Kao i inzenjerima, niti vama nisu dozvoljena pomagala (niti dodatni papiri - to cemo vam mi dati). :| Vi ponesite "samo" Xicu/index, pribor za pisanje, brisanje i znanje. :D

Preporuceno stivo: predavanja, vjezbe, ovogodisnji drugi kolokvij i popravni kolokviji iz UuRa. :book:
anekalo (napisa):
Jel moze isto tako mali rezime na kolokvij za nas profesorskog smjera?!


Moze, naravno. Cool Bio sam uvjeren da sam napisao (ili barem rekao na vjezbama). Embarassed

1. Jedan izraz i jedan program: sto ispisuju, koje su vrijednosti varijabli, rezultat izraza,... Smile

2. Zadatak koji kaze da nesto radite, a svodi se na koristenje petlji bez nizova. Cool

3. Nesto s nizovima: Horner, trazenje, sortovi i sl. Smile

Pisete zajedno s inzenjerima (vjerojatno u 003). Smile Kao i inzenjerima, niti vama nisu dozvoljena pomagala (niti dodatni papiri - to cemo vam mi dati). Neutral Vi ponesite "samo" Xicu/index, pribor za pisanje, brisanje i znanje. Very Happy

Preporuceno stivo: predavanja, vjezbe, ovogodisnji drugi kolokvij i popravni kolokviji iz UuRa. El knjiga



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anekalo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 03. 2007. (16:48:54)
Postovi: (55)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5

PostPostano: 19:33 sri, 11. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tnx :blista:
Tnx Reklamiram neku zubnu pastu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:56 čet, 12. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto, i mi objavismo [url=http://degiorgi.math.hr/c/raspored-0607-1.pdf]raspored po predavaonicama[/url]. :D Ako vam se ne svidja, patite u tišini. :P
Eto, i mi objavismo raspored po predavaonicama. Very Happy Ako vam se ne svidja, patite u tišini. Razz



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 19:16 čet, 12. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se ne svida,budući da me nema na popisu. Što da radim? (osim što patim u tišini) :shock:
Meni se ne svida,budući da me nema na popisu. Što da radim? (osim što patim u tišini) Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 19:20 čet, 12. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

možeš i plakat naglas! :lol:
sori, nije smiješno..
možeš i plakat naglas! Laughing
sori, nije smiješno..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:30 čet, 12. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vedraf"]Meni se ne svida,budući da me nema na popisu. Što da radim? (osim što patim u tišini) :shock:[/quote]

Sto je to jedan student u usporedbi s njih 271? :D Statisticki zanemarivo! :silly:

Javi se svom nastavniku cim prije. :) Ja sam dobio popis studenata prema kojem se ravnam; bilo kakve intervencije u taj popis mogu napraviti samo oni koji vam upisuju ocjenu iz UuRa (jedini preduvjet za polaganje C-a), a to su nastavnici. 8)

Ako je sve u redu, meni ce nastavnik javiti da te dodam na popis i ja cu to, u svojoj silnoj milosti, i uciniti. :blista:

@marta: Ne moze plakati na glas, jer - kao dobar student - slusa naputak asistenta koji je explicitno napisao da patite u tisini. :P
vedraf (napisa):
Meni se ne svida,budući da me nema na popisu. Što da radim? (osim što patim u tišini) Shocked


Sto je to jedan student u usporedbi s njih 271? Very Happy Statisticki zanemarivo! #Silly

Javi se svom nastavniku cim prije. Smile Ja sam dobio popis studenata prema kojem se ravnam; bilo kakve intervencije u taj popis mogu napraviti samo oni koji vam upisuju ocjenu iz UuRa (jedini preduvjet za polaganje C-a), a to su nastavnici. Cool

Ako je sve u redu, meni ce nastavnik javiti da te dodam na popis i ja cu to, u svojoj silnoj milosti, i uciniti. Reklamiram neku zubnu pastu

@marta: Ne moze plakati na glas, jer - kao dobar student - slusa naputak asistenta koji je explicitno napisao da patite u tisini. Razz



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 19:43 čet, 12. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ne moze plakati na glas, jer - kao dobar student - slusa naputak asistenta koji je explicitno napisao da patite u tisini. :P[/quote]

:oprosti: ..ah, baš sam loša studentica! :lol:
vsego (napisa):
Ne moze plakati na glas, jer - kao dobar student - slusa naputak asistenta koji je explicitno napisao da patite u tisini. Razz


Oprosti ..ah, baš sam loša studentica! Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 20:37 čet, 12. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok,javit ću se sutra profesoru na predavanjima. Možda me nema zato jer sam jedan od onih koji je ponovno upisao C (tko bi ga znao...). Nisam jedini,znam kolegu po stažu koji isto nije na popisu,potrudit ću se da ga obavijestim o nemilom događaju.... :)
Ok,javit ću se sutra profesoru na predavanjima. Možda me nema zato jer sam jedan od onih koji je ponovno upisao C (tko bi ga znao...). Nisam jedini,znam kolegu po stažu koji isto nije na popisu,potrudit ću se da ga obavijestim o nemilom događaju.... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:48 čet, 12. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vedraf"]Ok,javit ću se sutra profesoru na predavanjima.[/quote]

ne znam baš - [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=9280] jer sutra nema predavanja[/url]
naravno, ako slušaš c kod prof.singera (mada prof nogo ima predavanja ponedjeljkom)
pošalji mail profesoru.
vedraf (napisa):
Ok,javit ću se sutra profesoru na predavanjima.


ne znam baš - jer sutra nema predavanja
naravno, ako slušaš c kod prof.singera (mada prof nogo ima predavanja ponedjeljkom)
pošalji mail profesoru.



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan