Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Svaka čast
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
grasshopper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (23:45:39)
Postovi: (6D)16
Sarma = la pohva - posuda
-10 = 10 - 20

PostPostano: 13:57 pet, 13. 4. 2007    Naslov: Svaka čast Citirajte i odgovorite

Samo želim "pohvaliti" profesora Mangera i asistenta Bujanovića na organiziranju i ispravljanju popravnog završnog!!! Mislim ipak da je spa najvažniji predmen na odjelu matematike i da je par bodova presudno za daljnje školovanje matematičara od kojih neki preziru kompjutere...
Ma dobre sam volje pa imam i prijedlog... Mogli bi organizirati još jedan rok, ali na ovom baš svi moramo dobiti 100%, jer čuda su ipak moguća! Bit će više satisfakcije gledati još jednom jadne studente kako moljakaju za 2-3 boda... Šta će to njima nema veze što neki gube godinu itd, spa se treba znati! Mogli bi u skripte staviti još bespotrebnih i netočnih primjera koje nemožemo koristiti na ispitu, možda se ipak neko zezne! I da, mogli bi još neke zadatke dvosmislenije postaviti (za koje se zna što se traži), a ostaviti isti kriterij za ispravljanje gdje student napiše nešto što se "zna" na što se odnosi, ali onda se to ne prizna jer to mora biti "egzaktno, ipak smo mi matematičari".
Uglavnom poštovanje i samo tako naprijed!!
Samo želim "pohvaliti" profesora Mangera i asistenta Bujanovića na organiziranju i ispravljanju popravnog završnog!!! Mislim ipak da je spa najvažniji predmen na odjelu matematike i da je par bodova presudno za daljnje školovanje matematičara od kojih neki preziru kompjutere...
Ma dobre sam volje pa imam i prijedlog... Mogli bi organizirati još jedan rok, ali na ovom baš svi moramo dobiti 100%, jer čuda su ipak moguća! Bit će više satisfakcije gledati još jednom jadne studente kako moljakaju za 2-3 boda... Šta će to njima nema veze što neki gube godinu itd, spa se treba znati! Mogli bi u skripte staviti još bespotrebnih i netočnih primjera koje nemožemo koristiti na ispitu, možda se ipak neko zezne! I da, mogli bi još neke zadatke dvosmislenije postaviti (za koje se zna što se traži), a ostaviti isti kriterij za ispravljanje gdje student napiše nešto što se "zna" na što se odnosi, ali onda se to ne prizna jer to mora biti "egzaktno, ipak smo mi matematičari".
Uglavnom poštovanje i samo tako naprijed!!



_________________
Grasshopper has left the building... In his tuned porsch
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 14:21 ned, 15. 4. 2007    Naslov: Re: Svaka čast Citirajte i odgovorite

[quote="grasshopper"]Mislim ipak da je spa najvažniji predmen na odjelu matematike [/quote]

zasto najvazniji?
grasshopper (napisa):
Mislim ipak da je spa najvažniji predmen na odjelu matematike


zasto najvazniji?



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 16:03 ned, 15. 4. 2007    Naslov: Re: Svaka čast Citirajte i odgovorite

[quote="bily"][quote="grasshopper"]Mislim ipak da je spa najvažniji predmen na odjelu matematike [/quote]

zasto najvazniji?[/quote]

jesi ti uopće imao mozak uključen dok si čitao njegov post? :roll:
bily (napisa):
grasshopper (napisa):
Mislim ipak da je spa najvažniji predmen na odjelu matematike


zasto najvazniji?


jesi ti uopće imao mozak uključen dok si čitao njegov post? Rolling Eyes



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 17:08 ned, 15. 4. 2007    Naslov: Re: Svaka čast Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"]
jesi ti uopće [b]imao[/b] mozak uključen dok si čitao njegov post? :roll:[/quote]
A znas li ti sta ovo [img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/gender/female.gif[/img] znaci? :lol:
MKova (napisa):

jesi ti uopće imao mozak uključen dok si čitao njegov post? Rolling Eyes

A znas li ti sta ovo znaci? Laughing



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 20:17 ned, 15. 4. 2007    Naslov: Re: Svaka čast Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"][quote="MKova"]
jesi ti uopće [b]imao[/b] mozak uključen dok si čitao njegov post? :roll:[/quote]
A znas li ti sta ovo [img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/gender/female.gif[/img] znaci? :lol:[/quote]

hahaha, bas sam mislio napisati isto prije nego sam ovo vidio...


hahaha
mdoko (napisa):
MKova (napisa):

jesi ti uopće imao mozak uključen dok si čitao njegov post? Rolling Eyes

A znas li ti sta ovo znaci? Laughing


hahaha, bas sam mislio napisati isto prije nego sam ovo vidio...


hahaha



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 20:25 ned, 15. 4. 2007    Naslov: Re: Svaka čast Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"][quote="MKova"]
jesi ti uopće [b]imao[/b] mozak uključen dok si čitao njegov post? :roll:[/quote]
A znas li ti sta ovo [img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/gender/female.gif[/img] znaci? :lol:[/quote]


ahahaha... predobar, unatoč tome što ne znam da li to kuri mene ili ženski rod :) ... ili oboje :)

plus: isprika gospođici na sarkastičnoj izjavi i na tomu što sam mislio da je bily muško ime!
mdoko (napisa):
MKova (napisa):

jesi ti uopće imao mozak uključen dok si čitao njegov post? Rolling Eyes

A znas li ti sta ovo znaci? Laughing



ahahaha... predobar, unatoč tome što ne znam da li to kuri mene ili ženski rod Smile ... ili oboje Smile

plus: isprika gospođici na sarkastičnoj izjavi i na tomu što sam mislio da je bily muško ime!



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan