Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

1.kolokvij la2
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
amorphis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (23:15:13)
Postovi: (101)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 11
Lokacija: zg

PostPostano: 15:09 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li itko hoće li biti popravni kolokvij
iz ovog ili?
zna li itko hoće li biti popravni kolokvij
iz ovog ili?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 16:29 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dvičak"]Zanimljivo je da se nitko nije bunio dok smo radili "trivijalne" stvari na vježbama,nego tek kad vide da kolokviji mogu biti "teški".
[/quote]

Gle, meni je svo ovo gradivo novo i kako bih ja trebala znati da je nesto trivijalno ili ne dok ne dobijem nesto teze od tog sto radim.
Moglo je i samo racunanje da li je nesto linearni operator bit osnova tog gradiva (vjezbi), pa da si dobio odredi dualnu bazu to bi postalo tesko.
Meni barem da znam samo ono prvo. Mozda tebi ne bi.
:evil: :wink:
dvičak (napisa):
Zanimljivo je da se nitko nije bunio dok smo radili "trivijalne" stvari na vježbama,nego tek kad vide da kolokviji mogu biti "teški".


Gle, meni je svo ovo gradivo novo i kako bih ja trebala znati da je nesto trivijalno ili ne dok ne dobijem nesto teze od tog sto radim.
Moglo je i samo racunanje da li je nesto linearni operator bit osnova tog gradiva (vjezbi), pa da si dobio odredi dualnu bazu to bi postalo tesko.
Meni barem da znam samo ono prvo. Mozda tebi ne bi.
Evil or Very Mad Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
squirrel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 01. 2007. (22:38:42)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 16:37 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma sigurno hoce...
mislim, koliko sam skuzila, kandidata im nece manjkati!!!
:zavjesa:
ma sigurno hoce...
mislim, koliko sam skuzila, kandidata im nece manjkati!!!
Skrivam se iza zavjese



_________________
Što ne znam, uguglam!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
the maja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2006. (09:35:27)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:27 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma daj ljudi, nema šanse, kakav popravni....pa ako smo ovo pali, ma čak da i imamo 0 bodova, mi teoretski to još možemo ispraviti sa drugim kolkovijem... a osim toga ovo fakat nije srednja, i ne vidim razloga za tako nečim... ni ja nisam dobro napisala, al ja mislim da smo si i samio krivi za to. probat ćemo se bolje spremit za 2. kolokvij, ak ne uspijemo, tu je popravni... i to je to...
:cry:
ma daj ljudi, nema šanse, kakav popravni....pa ako smo ovo pali, ma čak da i imamo 0 bodova, mi teoretski to još možemo ispraviti sa drugim kolkovijem... a osim toga ovo fakat nije srednja, i ne vidim razloga za tako nečim... ni ja nisam dobro napisala, al ja mislim da smo si i samio krivi za to. probat ćemo se bolje spremit za 2. kolokvij, ak ne uspijemo, tu je popravni... i to je to...
Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:41 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tako je the majo! Ajde konačno da je još netko optimističan osim mene... :lol:

Sad smo zeznuli (bar većina nas) al sve se još stigne popravit, kao što sam rekao u prethodnim postovima na ovu temu. Ne treba brinut zbog jednog kolokvija...ima bitnijih stvari u životu...za sve još ima vremena...ljudi Hakuna Matata - bez brige, sve će bit ok... :P :P
Tako je the majo! Ajde konačno da je još netko optimističan osim mene... Laughing

Sad smo zeznuli (bar većina nas) al sve se još stigne popravit, kao što sam rekao u prethodnim postovima na ovu temu. Ne treba brinut zbog jednog kolokvija...ima bitnijih stvari u životu...za sve još ima vremena...ljudi Hakuna Matata - bez brige, sve će bit ok... Razz Razz



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nymeria
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2006. (21:00:29)
Postovi: (10)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:51 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]
IMO stiglo je puno kritika na pad kvalitete.
[/quote]

Naravno da je pad kvalitete, to je u korelaciji s provodenjem bolonje... 8) To bi oni koji provode bolonju trebali prihvatit.
Nisam ziher jel istina, ali cula sam da su neke zemlje vec maknule bolonju jer su vidjeli da to ne ide bas blistavo. A to za pad kvalitete je def istina, uzmimo za primjer fer. Ne moze se istovremeno vrsit toliki pritisak (ak nista drugo, psihicki) i ocekivat da ce sve moc ic jednakom kvalitetom ko i prije. :-s
Ja bi puno radije stari sistem :cry:
nana (napisa):

IMO stiglo je puno kritika na pad kvalitete.


Naravno da je pad kvalitete, to je u korelaciji s provodenjem bolonje... Cool To bi oni koji provode bolonju trebali prihvatit.
Nisam ziher jel istina, ali cula sam da su neke zemlje vec maknule bolonju jer su vidjeli da to ne ide bas blistavo. A to za pad kvalitete je def istina, uzmimo za primjer fer. Ne moze se istovremeno vrsit toliki pritisak (ak nista drugo, psihicki) i ocekivat da ce sve moc ic jednakom kvalitetom ko i prije. Eh?
Ja bi puno radije stari sistem Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 18:55 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

šta su rekli kad su rezultati?
šta su rekli kad su rezultati?



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pucca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (19:23:02)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Osijek

PostPostano: 19:02 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisu rekli :evil:
nisu rekli Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 19:39 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nymeria"][quote="nana"]
IMO stiglo je puno kritika na pad kvalitete.
[/quote]

Naravno da je pad kvalitete, to je u korelaciji s provodenjem bolonje... 8) To bi oni koji provode bolonju trebali prihvatit.
Nisam ziher jel istina, ali cula sam da su neke zemlje vec maknule bolonju jer su vidjeli da to ne ide bas blistavo. A to za pad kvalitete je def istina, uzmimo za primjer fer. Ne moze se istovremeno vrsit toliki pritisak (ak nista drugo, psihicki) i ocekivat da ce sve moc ic jednakom kvalitetom ko i prije. :-s
Ja bi puno radije stari sistem :cry:[/quote]


puno ljudi bi puno radije stari sistem, ali nije samo stvar u bolonji.
novi program u osnovnih školama (ne znam dal je i u srednjim) je toliko drugačiji nego program po kojem smo mi išli u školu(npr. djeca više neće učit pismeno dijeljenje, u prvom razredu dobiju kalkulator), i kako bi sad bilo da ta djeca jednog dana dođu sa tim svojim predznanjem (koje sigurno neće biti kakvo je naše) na program na faksu koji nije pojednostavljen....
ne može se reformirati samo jedan dio školovanja, ili sve ili ništa.
nymeria (napisa):
nana (napisa):

IMO stiglo je puno kritika na pad kvalitete.


Naravno da je pad kvalitete, to je u korelaciji s provodenjem bolonje... Cool To bi oni koji provode bolonju trebali prihvatit.
Nisam ziher jel istina, ali cula sam da su neke zemlje vec maknule bolonju jer su vidjeli da to ne ide bas blistavo. A to za pad kvalitete je def istina, uzmimo za primjer fer. Ne moze se istovremeno vrsit toliki pritisak (ak nista drugo, psihicki) i ocekivat da ce sve moc ic jednakom kvalitetom ko i prije. Eh?
Ja bi puno radije stari sistem Crying or Very sad



puno ljudi bi puno radije stari sistem, ali nije samo stvar u bolonji.
novi program u osnovnih školama (ne znam dal je i u srednjim) je toliko drugačiji nego program po kojem smo mi išli u školu(npr. djeca više neće učit pismeno dijeljenje, u prvom razredu dobiju kalkulator), i kako bi sad bilo da ta djeca jednog dana dođu sa tim svojim predznanjem (koje sigurno neće biti kakvo je naše) na program na faksu koji nije pojednostavljen....
ne može se reformirati samo jedan dio školovanja, ili sve ili ništa.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
herman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2006. (19:51:13)
Postovi: (63)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2

PostPostano: 23:47 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="5ra"] je toliko drugačiji nego program po kojem smo mi išli u školu(npr. djeca više neće učit pismeno dijeljenje, u prvom razredu dobiju kalkulator), i kako bi sad bilo da ta djeca jednog dana dođu sa tim svojim predznanjem (koje sigurno neće biti kakvo je naše) na program na faksu koji nije pojednostavljen....[/quote]

Uz svo dužno poštovanje, al ajd ne pretjeruj. :roll:
5ra (napisa):
je toliko drugačiji nego program po kojem smo mi išli u školu(npr. djeca više neće učit pismeno dijeljenje, u prvom razredu dobiju kalkulator), i kako bi sad bilo da ta djeca jednog dana dođu sa tim svojim predznanjem (koje sigurno neće biti kakvo je naše) na program na faksu koji nije pojednostavljen....


Uz svo dužno poštovanje, al ajd ne pretjeruj. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 11:07 sub, 21. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]šta su rekli kad su rezultati?[/quote]

pa vjerojatno ubrzo, s obzirom na količinu praznih papira i tako to... :)
mladac (napisa):
šta su rekli kad su rezultati?


pa vjerojatno ubrzo, s obzirom na količinu praznih papira i tako to... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
dosed_girl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2006. (21:01:46)
Postovi: (6F)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 17 - 0
Lokacija: -zG-

PostPostano: 15:00 sub, 21. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="teja"][quote="mladac"]šta su rekli kad su rezultati?[/quote]

pa vjerojatno ubrzo, s obzirom na količinu praznih papira i tako to... :)[/quote]

:rotfl3: :el:

a mislim da bu i s C-om ista stvar :P
teja (napisa):
mladac (napisa):
šta su rekli kad su rezultati?


pa vjerojatno ubrzo, s obzirom na količinu praznih papira i tako to... Smile


Rolling on the Floor, Laughing Exploded Laughing

a mislim da bu i s C-om ista stvar Razz



_________________
a part of me gets sick / a part of me gets sore
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:10 pon, 23. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel mozda najavljeno kad stizu rezultati kolokvija?
jel mozda najavljeno kad stizu rezultati kolokvija?



_________________
Rafael Mrđen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 12:02 pon, 23. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rafaelm"]jel mozda najavljeno kad stizu rezultati kolokvija?[/quote]

Aj rafaelm kud ti se žuri?! Kad dođu dođu, ima vremena!! :P
rafaelm (napisa):
jel mozda najavljeno kad stizu rezultati kolokvija?


Aj rafaelm kud ti se žuri?! Kad dođu dođu, ima vremena!! Razz



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marko45454
Gost





PostPostano: 14:25 pon, 23. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a zašto mi se nebi žurilo,...jos nam danas kaze asistent da će biti rezultati
sutra!!! :lol: :lol: :lol:
a zašto mi se nebi žurilo,...jos nam danas kaze asistent da će biti rezultati
sutra!!! Laughing Laughing Laughing


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:40 pon, 23. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ni meni nije baš jasno zašto im toliko treba za ispravljanje kad je, koliko vidim, većina predala prazne papire. Kolokvij je bio težak, žalit se nemamo kome i možemo samo trpiti. :(
Nakon ovoga,nek mi netko kaže kako imati nade da će imati 100% na drugom kolokviju.. mislim da samo mogu očekivati nešto teže..
A kako se pripremiti za nešto teško? Uzet stare rokove i samo imat puno sreće i pogodit prave zadatke...
ni meni nije baš jasno zašto im toliko treba za ispravljanje kad je, koliko vidim, većina predala prazne papire. Kolokvij je bio težak, žalit se nemamo kome i možemo samo trpiti. Sad
Nakon ovoga,nek mi netko kaže kako imati nade da će imati 100% na drugom kolokviju.. mislim da samo mogu očekivati nešto teže..
A kako se pripremiti za nešto teško? Uzet stare rokove i samo imat puno sreće i pogodit prave zadatke...


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:04 pon, 23. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

People, po n-ti put: nastavnici i asistenti imaju i nenastavnih ob(a)veza. :? Kukanje na Forumu ih nece ubrzati; moze im eventualno omrznuti Forum, pa da smanje aktivnost ovdje i prestanu odgovarati na (ozbiljna) pitanja. :roll:

Besides, ako je "vecina predala prazan papir", onda valjda vecina i zna svoje bodove... ;)
People, po n-ti put: nastavnici i asistenti imaju i nenastavnih ob(a)veza. Confused Kukanje na Forumu ih nece ubrzati; moze im eventualno omrznuti Forum, pa da smanje aktivnost ovdje i prestanu odgovarati na (ozbiljna) pitanja. Rolling Eyes

Besides, ako je "vecina predala prazan papir", onda valjda vecina i zna svoje bodove... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
senzum
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2005. (18:32:45)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 15:09 pon, 23. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ni ja nisam dobro napisao kolokvij, ali zato jer sam ucio jako malo. Kolokvij je bio drugaciji od prijasnjih, ali nije bio tako tezak kao sto svi pricaju. Jednostavno se vishe bazirao na teoriji. Sto se tice drugog zadatka, opcenito je poznato da se ljudi plashe tako postavljenih zadataka, nekakvog opcenitog polinoma ili neznam cega. Ali obicnom definicijom polinoma i raspisivanjem danog, vrlo brzo se dodje do vrlo jednostavnog izraza. Sto znaci da takav zadatak moze bit cak i laksi od nekog sa konkretnim izrazom, samo sto ne djeluje tako zastrashujuce ljudima. Jednostavno sadrzaj ovog kolokvija je zapravo ono sto se trazi od nas, da povezujemo teoriju u praksi.
Meni se osobno vishe svidja takav tip kolokvija, iako je mozda tezi za vecinu ljudi.
Ni ja nisam dobro napisao kolokvij, ali zato jer sam ucio jako malo. Kolokvij je bio drugaciji od prijasnjih, ali nije bio tako tezak kao sto svi pricaju. Jednostavno se vishe bazirao na teoriji. Sto se tice drugog zadatka, opcenito je poznato da se ljudi plashe tako postavljenih zadataka, nekakvog opcenitog polinoma ili neznam cega. Ali obicnom definicijom polinoma i raspisivanjem danog, vrlo brzo se dodje do vrlo jednostavnog izraza. Sto znaci da takav zadatak moze bit cak i laksi od nekog sa konkretnim izrazom, samo sto ne djeluje tako zastrashujuce ljudima. Jednostavno sadrzaj ovog kolokvija je zapravo ono sto se trazi od nas, da povezujemo teoriju u praksi.
Meni se osobno vishe svidja takav tip kolokvija, iako je mozda tezi za vecinu ljudi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 15:36 pon, 23. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

zao mi je sto od pocetka nisam u raspravi...

nemate koristi od kukanja na forumu, to vam mogu rec iz iskustva :)

knjigu u ruke i ucite, nadjte se da cete imat vise bodova od mene (ko nece nek se pokrije usima od srama :twisted: )

meni je jedino zao sto nema popravnih ove godine i moje misljenje je da je bio bolje prosle godine kad se trazilo 50% po kolokviju za prolaz a ne ovako kad se zbrajaju bodovi, onako si bar znao na cemu si. i bilo bi lijepo da ima dopunske nastave ove godine i da se odobri svima jer ovo je pretjerano rigorozno (za one koji uce kapanjski [size=5](a ja sam medu njima, naravno)[/size][size=3](nevolim bit u vecini bas uvijek :cry: )[/size])

ja bi samo htio malo vise sansi, jer dobro je reko prof sikic; nekima treba malo vise vremena [size=5](mozda bi to vsego mogao potvrdit za moj C :oops: )[/size]
zao mi je sto od pocetka nisam u raspravi...

nemate koristi od kukanja na forumu, to vam mogu rec iz iskustva Smile

knjigu u ruke i ucite, nadjte se da cete imat vise bodova od mene (ko nece nek se pokrije usima od srama Twisted Evil )

meni je jedino zao sto nema popravnih ove godine i moje misljenje je da je bio bolje prosle godine kad se trazilo 50% po kolokviju za prolaz a ne ovako kad se zbrajaju bodovi, onako si bar znao na cemu si. i bilo bi lijepo da ima dopunske nastave ove godine i da se odobri svima jer ovo je pretjerano rigorozno (za one koji uce kapanjski (a ja sam medu njima, naravno)(nevolim bit u vecini bas uvijek Crying or Very sad ))

ja bi samo htio malo vise sansi, jer dobro je reko prof sikic; nekima treba malo vise vremena (mozda bi to vsego mogao potvrdit za moj C Embarassed )



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
2Pac
Gost





PostPostano: 17:51 pon, 23. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma nemoj!!! prvo ja ne učim kampanjski,ja učim REDOVNO!!!! :evil:
i nemaš ti pravo šta blatiti ljude da uče(neuče), jer kolokvij stvarno nije bio niti fer niti pošten, ...da smo bar rješili par tipova zadataka na vježbama kao u kolokviju, sigurno bi ljdi bili zadovoljniji :roll:
ma nemoj!!! prvo ja ne učim kampanjski,ja učim REDOVNO!!!! Evil or Very Mad
i nemaš ti pravo šta blatiti ljude da uče(neuče), jer kolokvij stvarno nije bio niti fer niti pošten, ...da smo bar rješili par tipova zadataka na vježbama kao u kolokviju, sigurno bi ljdi bili zadovoljniji Rolling Eyes


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Stranica 8 / 10.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan