Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Da li se može...
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:10 pon, 23. 4. 2007    Naslov: Da li se može... Citirajte i odgovorite

... u podforumu svakog kolegija napraviti announcement "kad će rezultati?", kao što ima i "announcement: Tko daje iduci rok?" jer u zadnje vrijeme to su jedini novi topici i postovi na forumu, barem na onom dijelu koji ja pratim. :lol:
... u podforumu svakog kolegija napraviti announcement "kad će rezultati?", kao što ima i "announcement: Tko daje iduci rok?" jer u zadnje vrijeme to su jedini novi topici i postovi na forumu, barem na onom dijelu koji ja pratim. Laughing



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 17:09 pon, 23. 4. 2007    Naslov: Re: Da li se može... Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]... u podforumu svakog kolegija napraviti announcement "kad će rezultati?", kao što ima i "announcement: Tko daje iduci rok?" jer u zadnje vrijeme to su jedini novi topici i postovi na forumu, barem na onom dijelu koji ja pratim. :lol:[/quote]

Predlažem nešto još rigoroznije: announcement sa zabranom pitanja kad će rezultati!! :twisted: :D
goranm (napisa):
... u podforumu svakog kolegija napraviti announcement "kad će rezultati?", kao što ima i "announcement: Tko daje iduci rok?" jer u zadnje vrijeme to su jedini novi topici i postovi na forumu, barem na onom dijelu koji ja pratim. Laughing


Predlažem nešto još rigoroznije: announcement sa zabranom pitanja kad će rezultati!! Twisted Evil Very Happy



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 18:10 pon, 23. 4. 2007    Naslov: Re: Da li se može... Citirajte i odgovorite

[quote="ß"][quote="goranm"]... u podforumu svakog kolegija napraviti announcement "kad će rezultati?", kao što ima i "announcement: Tko daje iduci rok?" jer u zadnje vrijeme to su jedini novi topici i postovi na forumu, barem na onom dijelu koji ja pratim. :lol:[/quote]

Predlažem nešto još rigoroznije: announcement sa zabranom pitanja kad će rezultati!! :twisted: :D[/quote]

ne budi zao...taj slatki grijeh :lol:
ß (napisa):
goranm (napisa):
... u podforumu svakog kolegija napraviti announcement "kad će rezultati?", kao što ima i "announcement: Tko daje iduci rok?" jer u zadnje vrijeme to su jedini novi topici i postovi na forumu, barem na onom dijelu koji ja pratim. Laughing


Predlažem nešto još rigoroznije: announcement sa zabranom pitanja kad će rezultati!! Twisted Evil Very Happy


ne budi zao...taj slatki grijeh Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 9:52 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Re: Da li se može... Citirajte i odgovorite

[quote="ß"]
Predlažem nešto još rigoroznije: announcement sa zabranom pitanja kad će rezultati!! :twisted: :D[/quote]

Oh da :D Utopijski svijet gdje 2 dana nakon kolokvija 350 studenata ne njurga da zasto su rezultati tako kasno.

Da je pola njih potrosilo na ucenje pola vremena koje sam ja potrosila na ispravljanje, ne bi mi se istrosila tipka za nulu na tastaturi.

Ili bi mogli uvesti pravilo da za svako pitanje "kad ce rez" skidam po jedan bod na kolokviju? Svima? :D Dovoljno ljudi pita i ispravljanje mi je totalno olaksano :twisted:
ß (napisa):

Predlažem nešto još rigoroznije: announcement sa zabranom pitanja kad će rezultati!! Twisted Evil Very Happy


Oh da Very Happy Utopijski svijet gdje 2 dana nakon kolokvija 350 studenata ne njurga da zasto su rezultati tako kasno.

Da je pola njih potrosilo na ucenje pola vremena koje sam ja potrosila na ispravljanje, ne bi mi se istrosila tipka za nulu na tastaturi.

Ili bi mogli uvesti pravilo da za svako pitanje "kad ce rez" skidam po jedan bod na kolokviju? Svima? Very Happy Dovoljno ljudi pita i ispravljanje mi je totalno olaksano Twisted Evil



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 10:22 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nemojte bit takvi.:ccc: pa i vi ste jednom studenti bili i isto tako nestrpljivo iščekivali rezultate.
nemojte bit takvi.Ccc.... Sram te bilo... pa i vi ste jednom studenti bili i isto tako nestrpljivo iščekivali rezultate.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 10:32 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, dolazili su svaki dan na fax i pregledavali papire na oglasnoj ploci u potrazi za minipapiricem na kojem je njihovo ime
i tako iz dana u dan, u medjuvremenu uceci za preostale ispite, npr na faxu

i nisu trosili terabajte pisuci po prostranstvima interneta kako rezultata jos nema... :roll:

fascinantno - papiric je imao bolje brojeve negoli cijele ove listacine skupa....

vjerujem da nijednom asistentu ovo njurganje ne bi smetalo, kada bi rezultati bili da svi imaju preko 50% rijesenog i da toliko znaju...
ali kada jedva netko ima preko 50%, onda im je muka sto su toliko vremena potrosili upisivajuci nule :shock:

naravno, ovo se odnosi na opcenito asistente i cekanje rezultata....


btw, bilo bi bas zabavno vidjeti koliko bodova imaju oni koji stalno zapitkuju kad ce rezultati, a koliko oni koji nisu nikada pitali :-k nekako ocekujem da ovi koji stalno zapitikuju imaju losije rezultate, ali to je samo moje misljenje.... a pitanje je retoricko...
da, dolazili su svaki dan na fax i pregledavali papire na oglasnoj ploci u potrazi za minipapiricem na kojem je njihovo ime
i tako iz dana u dan, u medjuvremenu uceci za preostale ispite, npr na faxu

i nisu trosili terabajte pisuci po prostranstvima interneta kako rezultata jos nema... Rolling Eyes

fascinantno - papiric je imao bolje brojeve negoli cijele ove listacine skupa....

vjerujem da nijednom asistentu ovo njurganje ne bi smetalo, kada bi rezultati bili da svi imaju preko 50% rijesenog i da toliko znaju...
ali kada jedva netko ima preko 50%, onda im je muka sto su toliko vremena potrosili upisivajuci nule Shocked

naravno, ovo se odnosi na opcenito asistente i cekanje rezultata....


btw, bilo bi bas zabavno vidjeti koliko bodova imaju oni koji stalno zapitkuju kad ce rezultati, a koliko oni koji nisu nikada pitali Think nekako ocekujem da ovi koji stalno zapitikuju imaju losije rezultate, ali to je samo moje misljenje.... a pitanje je retoricko...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:44 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]...u medjuvremenu uceci za preostale ispite, npr na faxu[/quote]

Rijetko na faxu... :ccc: Osim Foruma i sluzbenih webova kolegija (cast rijetkim izuzecima), mi [b]nismo[/b] imali niti 102, citaonicu, praktikume 4 i 5,... :( Cak je i Tangenta bila nepostojeca (otvorena pred kraj mog studija ili cak pocetkom mog asistentovanja). :P

No, da, bili smo nekako samokriticniji i prvi problem padova nalazili u sebi (ne u asistentima, nastavnicima, vjezbama, poravnanju Venere i Marsa,...) i rjesavali to ucenjem (umjesto peticijama, protestima i sl). ;)
Nesi (napisa):
...u medjuvremenu uceci za preostale ispite, npr na faxu


Rijetko na faxu... Ccc.... Sram te bilo... Osim Foruma i sluzbenih webova kolegija (cast rijetkim izuzecima), mi nismo imali niti 102, citaonicu, praktikume 4 i 5,... Sad Cak je i Tangenta bila nepostojeca (otvorena pred kraj mog studija ili cak pocetkom mog asistentovanja). Razz

No, da, bili smo nekako samokriticniji i prvi problem padova nalazili u sebi (ne u asistentima, nastavnicima, vjezbama, poravnanju Venere i Marsa,...) i rjesavali to ucenjem (umjesto peticijama, protestima i sl). Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
brown bunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2007. (17:09:05)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 4 - 5

PostPostano: 12:03 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

"nama je bilo teže" i sl.

da, nekad se moralo dolazit na fax pogledat rezultate a danas je moguce preko neta u pola minute vidjet. to je stvar globalnih razmjera, nisu krivi pojedinci koji s nestrpljenjem pitaju kad ce rezultati. prije par godina si, ako si htio mobitel, morao donesti domovnicu i potvrdu da nisi kaznjavan (karikiram, al bilo je rigorozno) i platit brdo love a sad dodjes u ducan i kupis sve u pola minute i jos platis samo 1kn. dakle, rekao bi da su za to krivi stariji (mocniji) ljudi, koji odredjuju tempo a ne ubogi studenti koji se svercaju po tramvajima za perec vise. a i ako ce moje dijete ici na predavanja putem videokonferencije vjerujem da cu ga postedit jadikovanja kak je meni trebalo 45 minuta u prljavom tramvaju do faxa. uz sve prednosti sto se "brzog zivota" tice mislim da ne vidite koji su moderni problemi koji dolaze kao posljedica overkilla informacija. ljudi se gube u njima. doslovno misle da ste vi spori ak za dva dana ne ispravite sve i sl. zabrinjavajuce. da nisam zivio na selu mislio bi da su jagode ono kaj u konzumu prodaju.
da skratim, mislim da postoji kozmicki balans; tj. da se neutemeljeno zalite; tj. da se da povuc bijekcija izmedju nasih peticija i vasih "nama je bilo teze".

nesi, sto se tvog retorickog pitanja tice, mislim da nisi u pravu jer samo dosadjivanje oko rezultata govori o interesu studenta za taj ispit. treba ispitat broj ljudi (mahom cura) koje neposredno prije/poslije ispita idu od ljudi do ljudi i pilaju ih kak ce past ispit i onda ga poloze i to s nekom ocijenom tipa 4-5. to mi stvarno nikad nije bilo jasno.
nadalje, "nekad je bilo bolje" (TM) kaj se tice rezultata jer je ljudima koji su isli na fax to bilo vazno, ako ne i zanimljivo. danas svi idu na fax poslije srednje.. (pod svi ne mislim bukvalno svi).

hvala na eventualno izdvojenom vremenu na citanje.
"nama je bilo teže" i sl.

da, nekad se moralo dolazit na fax pogledat rezultate a danas je moguce preko neta u pola minute vidjet. to je stvar globalnih razmjera, nisu krivi pojedinci koji s nestrpljenjem pitaju kad ce rezultati. prije par godina si, ako si htio mobitel, morao donesti domovnicu i potvrdu da nisi kaznjavan (karikiram, al bilo je rigorozno) i platit brdo love a sad dodjes u ducan i kupis sve u pola minute i jos platis samo 1kn. dakle, rekao bi da su za to krivi stariji (mocniji) ljudi, koji odredjuju tempo a ne ubogi studenti koji se svercaju po tramvajima za perec vise. a i ako ce moje dijete ici na predavanja putem videokonferencije vjerujem da cu ga postedit jadikovanja kak je meni trebalo 45 minuta u prljavom tramvaju do faxa. uz sve prednosti sto se "brzog zivota" tice mislim da ne vidite koji su moderni problemi koji dolaze kao posljedica overkilla informacija. ljudi se gube u njima. doslovno misle da ste vi spori ak za dva dana ne ispravite sve i sl. zabrinjavajuce. da nisam zivio na selu mislio bi da su jagode ono kaj u konzumu prodaju.
da skratim, mislim da postoji kozmicki balans; tj. da se neutemeljeno zalite; tj. da se da povuc bijekcija izmedju nasih peticija i vasih "nama je bilo teze".

nesi, sto se tvog retorickog pitanja tice, mislim da nisi u pravu jer samo dosadjivanje oko rezultata govori o interesu studenta za taj ispit. treba ispitat broj ljudi (mahom cura) koje neposredno prije/poslije ispita idu od ljudi do ljudi i pilaju ih kak ce past ispit i onda ga poloze i to s nekom ocijenom tipa 4-5. to mi stvarno nikad nije bilo jasno.
nadalje, "nekad je bilo bolje" (TM) kaj se tice rezultata jer je ljudima koji su isli na fax to bilo vazno, ako ne i zanimljivo. danas svi idu na fax poslije srednje.. (pod svi ne mislim bukvalno svi).

hvala na eventualno izdvojenom vremenu na citanje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:21 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="brown bunny"]da, nekad se moralo dolazit na fax pogledat rezultate a danas je moguce preko neta u pola minute vidjet. to je stvar globalnih razmjera,...[/quote]

Na ovom fakultetu, to [b]nije[/b] "stvar globalnih razmjera" nego "stvar dobre volje asistenata". :P Ne samo da nitko sluzbeno ne trazi da materijale stavljamo on-line, nego nam - prema kolektivnom ugovoru i ugovoru o radu - to nitko ne moze prisilno "uvaliti", a Fakultet definitivno nema dovoljno tajnica ili koga vec da odrzava stranice kolegija. ;)

[quote="brown bunny"]da skratim, mislim da postoji kozmicki balans; tj. da se neutemeljeno zalite; tj. da se da povuc bijekcija izmedju nasih peticija i vasih "nama je bilo teze".[/quote]

1. Ne zalimo se. :P Mi smo sretni i ponosni studijem koji smo zavrsili. :blista:

2. Naravno da se ne moze povuci bijekcija; ucenje je daleko zdraviji pristup fakultetu od peticija. :silly:

[quote="brown bunny"]nesi, sto se tvog retorickog pitanja tice, mislim da nisi u pravu jer samo dosadjivanje oko rezultata govori o interesu studenta za taj ispit.[/quote]

Govori o interesu za dobiti upisanu ocjenu, a ulozeni trud (i, sukladno tome, rezultati) govori o interesu studenata za taj ispit (i sam kolegij). :roll: Prosvrljaj po Forumu i pogledaj malo koliko ima postova "sutra je redoviti/popravni kolokvij; moze mi netko reci koje je gradivo ili mi objasniti cijeli semestar jer sam tek sada poceo uciti". :|

[quote="brown bunny"]nadalje, "nekad je bilo bolje" (TM) kaj se tice rezultata jer je ljudima koji su isli na fax to bilo vazno, ako ne i zanimljivo. danas svi idu na fax poslije srednje.. (pod svi ne mislim bukvalno svi).[/quote]

Nije to bitno drugacije od nasih vremena; samo sto je prije bio zdraviji omjer onih koji zele studirati i onih koji zele papir. :(
brown bunny (napisa):
da, nekad se moralo dolazit na fax pogledat rezultate a danas je moguce preko neta u pola minute vidjet. to je stvar globalnih razmjera,...


Na ovom fakultetu, to nije "stvar globalnih razmjera" nego "stvar dobre volje asistenata". Razz Ne samo da nitko sluzbeno ne trazi da materijale stavljamo on-line, nego nam - prema kolektivnom ugovoru i ugovoru o radu - to nitko ne moze prisilno "uvaliti", a Fakultet definitivno nema dovoljno tajnica ili koga vec da odrzava stranice kolegija. Wink

brown bunny (napisa):
da skratim, mislim da postoji kozmicki balans; tj. da se neutemeljeno zalite; tj. da se da povuc bijekcija izmedju nasih peticija i vasih "nama je bilo teze".


1. Ne zalimo se. Razz Mi smo sretni i ponosni studijem koji smo zavrsili. Reklamiram neku zubnu pastu

2. Naravno da se ne moze povuci bijekcija; ucenje je daleko zdraviji pristup fakultetu od peticija. #Silly

brown bunny (napisa):
nesi, sto se tvog retorickog pitanja tice, mislim da nisi u pravu jer samo dosadjivanje oko rezultata govori o interesu studenta za taj ispit.


Govori o interesu za dobiti upisanu ocjenu, a ulozeni trud (i, sukladno tome, rezultati) govori o interesu studenata za taj ispit (i sam kolegij). Rolling Eyes Prosvrljaj po Forumu i pogledaj malo koliko ima postova "sutra je redoviti/popravni kolokvij; moze mi netko reci koje je gradivo ili mi objasniti cijeli semestar jer sam tek sada poceo uciti". Neutral

brown bunny (napisa):
nadalje, "nekad je bilo bolje" (TM) kaj se tice rezultata jer je ljudima koji su isli na fax to bilo vazno, ako ne i zanimljivo. danas svi idu na fax poslije srednje.. (pod svi ne mislim bukvalno svi).


Nije to bitno drugacije od nasih vremena; samo sto je prije bio zdraviji omjer onih koji zele studirati i onih koji zele papir. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
brown bunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2007. (17:09:05)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 4 - 5

PostPostano: 12:50 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Na ovom fakultetu, to [b]nije[/b] "stvar globalnih razmjera" nego "stvar dobre volje asistenata". :P Ne samo da nitko sluzbeno ne trazi da materijale stavljamo on-line, nego nam - prema kolektivnom ugovoru i ugovoru o radu - to nitko ne moze prisilno "uvaliti", a Fakultet definitivno nema dovoljno tajnica ili koga vec da odrzava stranice kolegija. ;)
[/quote]
dobro, nije mi bila namjera omalovazavat neciju dobru volju, svaka cast ko se trudi. al mnogo puta sam npr primjetio da asistenti napisu rezulate u elektronickom obliku i isprintane zalijepe na oglasnu al odbijaju stavit na net. mislim, jel to tak tesko uploadat 10kb..
sto se stranica tice, to mi je najmanje od svega jasno. prakticki svaki student moze napravit bolje od onog sto se nalazi za stranice kolegija. ne treba vam tajnice; izmislite neku nagradu koju ce dobit netko ko odrzava stranice i naci ce neko ko ce to radit. sluzbene stranice su nesto bolje nego one stare, vidim da imaju neke asp fore. to je pretpostavljam zbog financijske podrske odredjenih firmi.

[quote="vsego"]
2. Naravno da se [b]ne[/b] moze povuci bijekcija; ucenje je daleko zdraviji pristup fakultetu od peticija. :silly:
[/quote]
pretpostavljam da je ovaj naznaceni [b]ne[/b] tipfeler i da nije trebao bit tu :-D. naime, ne radi se o usporedjivanju 2007. i 1881. (il kad ste vec studirali :-P ) nego izmedju vas sad i nas sad.

dobro, u biti branim nekoga ko mene zivcira na isti nacin; priznajem da ima zanimljivih zahtjeva, da dobe kolokvij par dana prije pa da nauce tih 5 pitanja napamet valjda.

ak nist drugo, vsego, za tebe se bar vidi da puno vremena ulazes u svoj posao ;).

sretno.
vsego (napisa):

Na ovom fakultetu, to nije "stvar globalnih razmjera" nego "stvar dobre volje asistenata". Razz Ne samo da nitko sluzbeno ne trazi da materijale stavljamo on-line, nego nam - prema kolektivnom ugovoru i ugovoru o radu - to nitko ne moze prisilno "uvaliti", a Fakultet definitivno nema dovoljno tajnica ili koga vec da odrzava stranice kolegija. Wink

dobro, nije mi bila namjera omalovazavat neciju dobru volju, svaka cast ko se trudi. al mnogo puta sam npr primjetio da asistenti napisu rezulate u elektronickom obliku i isprintane zalijepe na oglasnu al odbijaju stavit na net. mislim, jel to tak tesko uploadat 10kb..
sto se stranica tice, to mi je najmanje od svega jasno. prakticki svaki student moze napravit bolje od onog sto se nalazi za stranice kolegija. ne treba vam tajnice; izmislite neku nagradu koju ce dobit netko ko odrzava stranice i naci ce neko ko ce to radit. sluzbene stranice su nesto bolje nego one stare, vidim da imaju neke asp fore. to je pretpostavljam zbog financijske podrske odredjenih firmi.

vsego (napisa):

2. Naravno da se ne moze povuci bijekcija; ucenje je daleko zdraviji pristup fakultetu od peticija. #Silly

pretpostavljam da je ovaj naznaceni ne tipfeler i da nije trebao bit tu Very Happy. naime, ne radi se o usporedjivanju 2007. i 1881. (il kad ste vec studirali Razz ) nego izmedju vas sad i nas sad.

dobro, u biti branim nekoga ko mene zivcira na isti nacin; priznajem da ima zanimljivih zahtjeva, da dobe kolokvij par dana prije pa da nauce tih 5 pitanja napamet valjda.

ak nist drugo, vsego, za tebe se bar vidi da puno vremena ulazes u svoj posao Wink.

sretno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:12 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="brown bunny"]sto se stranica tice, to mi je najmanje od svega jasno. prakticki svaki student moze napravit bolje od onog sto se nalazi za stranice kolegija. ne treba vam tajnice; izmislite neku nagradu koju ce dobit netko ko odrzava stranice i naci ce neko ko ce to radit.[/quote]

Napraviti stranice (pa i lijepe, moderne i stajaznam kakve) danas znaju i bebe. :P Redovito azuriranje je Posao (da, s velikim "p"). :?

[quote="brown bunny"]ak nist drugo, vsego, za tebe se bar vidi da puno vremena ulazes u svoj posao ;).[/quote]

Da, ali studenti to znaju jer je rijec o "vidljivom" dijelu posla (Forum, web, vjezbe,...), no ja bih se, zapravo, trebao baviti doktoratom, sto studenti ne vide. :? To je stalni problem: nama nastava nije prioritet, nego samo jedno od zaduzenja i daleko vise se cijene oni koji se vise bave znanoscu, a manje nastavom. :| Necu ulaziti u procjene je l' to ok ili ne, ali situacija je takva, a pravila igre odredjuje Ministarstvo (koje meni nece produljiti ugovor o radu ako ne doktoriram na vrijeme). :)
brown bunny (napisa):
sto se stranica tice, to mi je najmanje od svega jasno. prakticki svaki student moze napravit bolje od onog sto se nalazi za stranice kolegija. ne treba vam tajnice; izmislite neku nagradu koju ce dobit netko ko odrzava stranice i naci ce neko ko ce to radit.


Napraviti stranice (pa i lijepe, moderne i stajaznam kakve) danas znaju i bebe. Razz Redovito azuriranje je Posao (da, s velikim "p"). Confused

brown bunny (napisa):
ak nist drugo, vsego, za tebe se bar vidi da puno vremena ulazes u svoj posao Wink.


Da, ali studenti to znaju jer je rijec o "vidljivom" dijelu posla (Forum, web, vjezbe,...), no ja bih se, zapravo, trebao baviti doktoratom, sto studenti ne vide. Confused To je stalni problem: nama nastava nije prioritet, nego samo jedno od zaduzenja i daleko vise se cijene oni koji se vise bave znanoscu, a manje nastavom. Neutral Necu ulaziti u procjene je l' to ok ili ne, ali situacija je takva, a pravila igre odredjuje Ministarstvo (koje meni nece produljiti ugovor o radu ako ne doktoriram na vrijeme). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
brown bunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2007. (17:09:05)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 4 - 5

PostPostano: 13:42 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="brown bunny"]sto se stranica tice, to mi je najmanje od svega jasno. prakticki svaki student moze napravit bolje od onog sto se nalazi za stranice kolegija. ne treba vam tajnice; izmislite neku nagradu koju ce dobit netko ko odrzava stranice i naci ce neko ko ce to radit.[/quote]

Napraviti stranice (pa i lijepe, moderne i stajaznam kakve) danas znaju i bebe. :P Redovito azuriranje je Posao (da, s velikim "p"). :?
[/quote]
e pa velim, odrzavanje. da nekome das 5/100 extra bodova. ili, bolje, sredis dejt s korinom longin; misicom turizma il takvo sto. prijavljujem se prvi ;-).

[quote="vsego"]
Da, ali studenti to znaju jer je rijec o "vidljivom" dijelu posla (Forum, web, vjezbe,...), no ja bih se, zapravo, trebao baviti doktoratom, sto studenti ne vide. :? To je stalni problem: nama nastava nije prioritet, nego samo jedno od zaduzenja i daleko vise se cijene oni koji se vise bave znanoscu, a manje nastavom. :| Necu ulaziti u procjene je l' to ok ili ne, ali situacija je takva, a pravila igre odredjuje Ministarstvo (koje meni nece produljiti ugovor o radu ako ne doktoriram na vrijeme). :)[/quote]
onda se valja primit posla a ne pisat 5icije :-P.
vsego (napisa):
brown bunny (napisa):
sto se stranica tice, to mi je najmanje od svega jasno. prakticki svaki student moze napravit bolje od onog sto se nalazi za stranice kolegija. ne treba vam tajnice; izmislite neku nagradu koju ce dobit netko ko odrzava stranice i naci ce neko ko ce to radit.


Napraviti stranice (pa i lijepe, moderne i stajaznam kakve) danas znaju i bebe. Razz Redovito azuriranje je Posao (da, s velikim "p"). Confused

e pa velim, odrzavanje. da nekome das 5/100 extra bodova. ili, bolje, sredis dejt s korinom longin; misicom turizma il takvo sto. prijavljujem se prvi Wink.

vsego (napisa):

Da, ali studenti to znaju jer je rijec o "vidljivom" dijelu posla (Forum, web, vjezbe,...), no ja bih se, zapravo, trebao baviti doktoratom, sto studenti ne vide. Confused To je stalni problem: nama nastava nije prioritet, nego samo jedno od zaduzenja i daleko vise se cijene oni koji se vise bave znanoscu, a manje nastavom. Neutral Necu ulaziti u procjene je l' to ok ili ne, ali situacija je takva, a pravila igre odredjuje Ministarstvo (koje meni nece produljiti ugovor o radu ako ne doktoriram na vrijeme). Smile

onda se valja primit posla a ne pisat 5icije Razz.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 14:54 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="brown bunny"]
al mnogo puta sam npr primjetio da asistenti napisu rezulate u elektronickom obliku i isprintane zalijepe na oglasnu al odbijaju stavit na net. mislim, jel to tak tesko uploadat 10kb..
[/quote]
e to je i mene uvijek kopkalo.
to stvarno nije neki posao kad je već u nekoj tablici samo metnut na net. :?
štoviše, mislim da bi se jedan faks, koji ima programiranje kao smjer, trebao više orjentirat na to da takve neke stvari kao razultati iz svakog kolegija budu uvijek na netu. nije da smo filozofi. :)
brown bunny (napisa):

al mnogo puta sam npr primjetio da asistenti napisu rezulate u elektronickom obliku i isprintane zalijepe na oglasnu al odbijaju stavit na net. mislim, jel to tak tesko uploadat 10kb..

e to je i mene uvijek kopkalo.
to stvarno nije neki posao kad je već u nekoj tablici samo metnut na net. Confused
štoviše, mislim da bi se jedan faks, koji ima programiranje kao smjer, trebao više orjentirat na to da takve neke stvari kao razultati iz svakog kolegija budu uvijek na netu. nije da smo filozofi. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:06 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"]nije da smo filozofi. :)[/quote]

Tocno: [url=http://search.ffzg.hr/?q=rezultati]nismo filozofi[/url]! :PP

Naravoucenije: nije dobro pljuckati po drugima. :ccc:
rat in a cage (napisa):
nije da smo filozofi. Smile


Tocno: nismo filozofi! Weeee-heeee!!!

Naravoucenije: nije dobro pljuckati po drugima. Ccc.... Sram te bilo...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 16:04 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="rat in a cage"]nije da smo filozofi. :)[/quote]

Tocno: [url=http://search.ffzg.hr/?q=rezultati]nismo filozofi[/url]! :PP

Naravoucenije: nije dobro pljuckati po drugima. :ccc:[/quote]
no dobro to sam spomenuo tek tako...prvo mi palo na pamet 8)
vsego (napisa):
rat in a cage (napisa):
nije da smo filozofi. Smile


Tocno: nismo filozofi! Weeee-heeee!!!

Naravoucenije: nije dobro pljuckati po drugima. Ccc.... Sram te bilo...

no dobro to sam spomenuo tek tako...prvo mi palo na pamet Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
brown bunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2007. (17:09:05)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 4 - 5

PostPostano: 10:52 sri, 25. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"][quote="vsego"][quote="rat in a cage"]nije da smo filozofi. :)[/quote]

Tocno: [url=http://search.ffzg.hr/?q=rezultati]nismo filozofi[/url]! :PP

Naravoucenije: nije dobro pljuckati po drugima. :ccc:[/quote]
no dobro to sam spomenuo tek tako...prvo mi palo na pamet 8)[/quote]

postoji ti jedna prigodna kineska narodna o govorenju i pečenju:
"中国智利启动自贸协定第二轮服务"
rat in a cage (napisa):
vsego (napisa):
rat in a cage (napisa):
nije da smo filozofi. Smile


Tocno: nismo filozofi! Weeee-heeee!!!

Naravoucenije: nije dobro pljuckati po drugima. Ccc.... Sram te bilo...

no dobro to sam spomenuo tek tako...prvo mi palo na pamet Cool


postoji ti jedna prigodna kineska narodna o govorenju i pečenju:
"中国智利启动自贸协定第二轮服务"


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 12:40 sub, 5. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

I, da li se može? Znam da može, ali da li hoće? :lol:
I, da li se može? Znam da može, ali da li hoće? Laughing



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 15:21 sri, 30. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije mi se dalo bas citati sve sad, ali mislim da ovo :"kad ce rezultati" se malo krivo shvaca. Mislim da to studenti pitaju toliko da znaju da li da dodu ponovno za tjedan dana pogledati da li su rezultati stigli ili da dodu za dva tjedna ili ... ono, da ne vise po cijele dane na netu u strahu od rezultata.
Da, sad slijedi ono, da si naucio znao bi otprilike kakvi ce ti biti rezultati. To nije istina, meni se uvijek dogodi da dodem s kolokvija sva u soku kak cu pasti i kak sam grozno napisala (isto mi se dogadalo i u srednjoj) jer se jednostavno prepadnem na kolokviju (bez obzira koliko vremena potrosila na ucenje) i nakon kolokvija, od silnog soka, ne znam koliko sam rijesila, a rezultati,na kraju, budu sasvim zadovoljavajuci.
Sad slijedi jos jedno pitanje, zasto ne pitamo asistente dok pisemo kolokvij kad ce rezultati!? Odgovor je (bar sto se mene tice) jednostavan, da mi 55 puta na kolokviju ponove kad ce rezultati ne bi zapamtila jer bih bila skoncentrirana na rijesavanje kolokvija.
nije mi se dalo bas citati sve sad, ali mislim da ovo :"kad ce rezultati" se malo krivo shvaca. Mislim da to studenti pitaju toliko da znaju da li da dodu ponovno za tjedan dana pogledati da li su rezultati stigli ili da dodu za dva tjedna ili ... ono, da ne vise po cijele dane na netu u strahu od rezultata.
Da, sad slijedi ono, da si naucio znao bi otprilike kakvi ce ti biti rezultati. To nije istina, meni se uvijek dogodi da dodem s kolokvija sva u soku kak cu pasti i kak sam grozno napisala (isto mi se dogadalo i u srednjoj) jer se jednostavno prepadnem na kolokviju (bez obzira koliko vremena potrosila na ucenje) i nakon kolokvija, od silnog soka, ne znam koliko sam rijesila, a rezultati,na kraju, budu sasvim zadovoljavajuci.
Sad slijedi jos jedno pitanje, zasto ne pitamo asistente dok pisemo kolokvij kad ce rezultati!? Odgovor je (bar sto se mene tice) jednostavan, da mi 55 puta na kolokviju ponove kad ce rezultati ne bi zapamtila jer bih bila skoncentrirana na rijesavanje kolokvija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 21:38 sri, 30. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]
vjerujem da nijednom asistentu ovo njurganje ne bi smetalo, kada bi rezultati bili da svi imaju preko 50% rijesenog i da toliko znaju... [/quote]

kakve to veze ima?? asist ne bi trebao biti problem napisati (kad skuzi kolko ima cajta i kad ce ga otprilike nac za ispravljanje) kad ce doc rezultati neovisno o tome kakvi su.
ako je odradio dobro svoj posao onda nikako nije kriv sta studensti ne uce. ali ako nije..

[quote="Nesi"]
ali kada jedva netko ima preko 50%, onda im je muka sto su toliko vremena potrosili upisivajuci nule :shock:[/quote]

i to je dio posla na zalost. mislim da je sve ovo preuvelicavanje.
ko da je par nula (pa i njih 50) teze upisat nego bodove iz svakog zadatka??

[quote="Nesi"]
naravno, ovo se odnosi na opcenito asistente i cekanje rezultata....


btw, bilo bi bas zabavno vidjeti koliko bodova imaju oni koji stalno zapitkuju kad ce rezultati, a koliko oni koji nisu nikada pitali :-k nekako ocekujem da ovi koji stalno zapitikuju imaju losije rezultate, ali to je samo moje misljenje.... a pitanje je retoricko...[/quote]

uopce nije istina. masu ljudi zanima kako su prosli a ne samo one "losije". ja bih osobno odmah nakon napisanog kolovija htjela znat kako sam prosla i redovito sam nestrpljiva za rezultatima neovisno o tome jel bilo ok ili nije, a tako i ostali..

sto se tice zalopojki "nama bilo bolje, mi bili takvi i takvi.." mislim da o tome nema ni smisla raspravljati. da, cinjenica je da sada svi studiraju, da ih vise ide zbog papira, al to treba mijenjati u korijenima (ne znam, poticati poljoprivredu pa da neki malo slabijih sposobnosti ne moraju ici na fax jer nece propasti ako se timu pocnu baviti.. karikiram al valjda se kuzi point).
a bome ima i ljudi koji studiraju sa srcem, i bila naivna ili ne, bit ce ih uvijek!! :lol:
Nesi (napisa):

vjerujem da nijednom asistentu ovo njurganje ne bi smetalo, kada bi rezultati bili da svi imaju preko 50% rijesenog i da toliko znaju...


kakve to veze ima?? asist ne bi trebao biti problem napisati (kad skuzi kolko ima cajta i kad ce ga otprilike nac za ispravljanje) kad ce doc rezultati neovisno o tome kakvi su.
ako je odradio dobro svoj posao onda nikako nije kriv sta studensti ne uce. ali ako nije..

Nesi (napisa):

ali kada jedva netko ima preko 50%, onda im je muka sto su toliko vremena potrosili upisivajuci nule Shocked


i to je dio posla na zalost. mislim da je sve ovo preuvelicavanje.
ko da je par nula (pa i njih 50) teze upisat nego bodove iz svakog zadatka??

Nesi (napisa):

naravno, ovo se odnosi na opcenito asistente i cekanje rezultata....


btw, bilo bi bas zabavno vidjeti koliko bodova imaju oni koji stalno zapitkuju kad ce rezultati, a koliko oni koji nisu nikada pitali Think nekako ocekujem da ovi koji stalno zapitikuju imaju losije rezultate, ali to je samo moje misljenje.... a pitanje je retoricko...


uopce nije istina. masu ljudi zanima kako su prosli a ne samo one "losije". ja bih osobno odmah nakon napisanog kolovija htjela znat kako sam prosla i redovito sam nestrpljiva za rezultatima neovisno o tome jel bilo ok ili nije, a tako i ostali..

sto se tice zalopojki "nama bilo bolje, mi bili takvi i takvi.." mislim da o tome nema ni smisla raspravljati. da, cinjenica je da sada svi studiraju, da ih vise ide zbog papira, al to treba mijenjati u korijenima (ne znam, poticati poljoprivredu pa da neki malo slabijih sposobnosti ne moraju ici na fax jer nece propasti ako se timu pocnu baviti.. karikiram al valjda se kuzi point).
a bome ima i ljudi koji studiraju sa srcem, i bila naivna ili ne, bit ce ih uvijek!! Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:19 sri, 30. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c_l"]ko da je par nula (pa i njih 50) teze upisat nego bodove iz svakog zadatka?[/quote]

Zapravo je... psihicki. :| Pocnes se pitati cemu sav trud... :(
c_l (napisa):
ko da je par nula (pa i njih 50) teze upisat nego bodove iz svakog zadatka?


Zapravo je... psihicki. Neutral Pocnes se pitati cemu sav trud... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan