Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Drugi prakticni kolokvij (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:42 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Drugi prakticni kolokvij Citirajte i odgovorite

"Pravila igre", iako poznata od pocetka semestra, objavljena su na [url=http://degiorgi.math.hr/c/]sluzbenoj stranici[/url]. 8) Termini za dodatne bodove su vec sada poznati; redoviti termini bit ce poznati tijekom dana. :)

Naglasavam (iako je i to receno jos na pocetku semestra i nekoliko pita ponavljano na predavanjima): [b]studenti koji su neopravdano izostali s prvog praktičnog kolokvija [u]nemaju pravo[/u] izlaska na drugi (i treci)[/b] :!: Vise o tome imate u obavijesti. :)

Zadaci su, naravno, isti (osim ako pokojeg dodamo ;)).
"Pravila igre", iako poznata od pocetka semestra, objavljena su na sluzbenoj stranici. Cool Termini za dodatne bodove su vec sada poznati; redoviti termini bit ce poznati tijekom dana. Smile

Naglasavam (iako je i to receno jos na pocetku semestra i nekoliko pita ponavljano na predavanjima): studenti koji su neopravdano izostali s prvog praktičnog kolokvija nemaju pravo izlaska na drugi (i treci) Exclamation Vise o tome imate u obavijesti. Smile

Zadaci su, naravno, isti (osim ako pokojeg dodamo Wink).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
punio4
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2006. (18:32:34)
Postovi: (120)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:42 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm. Što mi to točno dobivamo ako izađemo više puta na kolokvij?
Se može išta *loše* dogoditi ako jedan loše napišemo :roll: ?
Hm. Što mi to točno dobivamo ako izađemo više puta na kolokvij?
Se može išta *loše* dogoditi ako jedan loše napišemo Rolling Eyes ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 11:07 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="punio4"]Hm. Što mi to točno dobivamo ako izađemo više puta na kolokvij?[/quote]

Dobijes dodatne bodove.

[quote="punio4"]Se može išta *loše* dogoditi ako jedan loše napišemo :roll: ?[/quote]

To sam i ja vec pitala, pa [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=77770&highlight=gubite+sansu+++treci+izlazak.#77770]evo[/url] odgovora...
punio4 (napisa):
Hm. Što mi to točno dobivamo ako izađemo više puta na kolokvij?


Dobijes dodatne bodove.

punio4 (napisa):
Se može išta *loše* dogoditi ako jedan loše napišemo Rolling Eyes ?


To sam i ja vec pitala, pa evo odgovora...



_________________
Reci 'NE!' drogama Umirem od smijeha! Zivili! Ne vjerujem!!! Manira pravog kavalira Wave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tajchi666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2007. (20:55:39)
Postovi: (2B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 11:43 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel netko zna je li već obješena lista sa terminima?
Jel netko zna je li već obješena lista sa terminima?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
punio4
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2006. (18:32:34)
Postovi: (120)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:52 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Studenti koji su položili praktični kolokvij, mogu se prijaviti za izlazak na drugi praktični kolokvij na [url=http://viveka.math.hr/prijave/index.php?course=9&lecturer=3]web stranici za prijavu[/url]. Ako ponestane termina, navratite za nekoliko sati; otvorit ćemo nove.[/quote]
No inače, na stranici fali termina koliko ja vidim... Jako bi mi odgovaralo četvrtak u 12 recimo :roll:
Citat:
Studenti koji su položili praktični kolokvij, mogu se prijaviti za izlazak na drugi praktični kolokvij na web stranici za prijavu. Ako ponestane termina, navratite za nekoliko sati; otvorit ćemo nove.

No inače, na stranici fali termina koliko ja vidim... Jako bi mi odgovaralo četvrtak u 12 recimo Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:33 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="punio4"][quote]Studenti koji su položili praktični kolokvij, mogu se prijaviti za izlazak na drugi praktični kolokvij na [url=http://viveka.math.hr/prijave/index.php?course=9&lecturer=3]web stranici za prijavu[/url]. Ako ponestane termina, navratite za nekoliko sati; otvorit ćemo nove.[/quote]
No inače, na stranici fali termina koliko ja vidim... Jako bi mi odgovaralo četvrtak u 12 recimo :roll:[/quote]

Prakt.kol. za dodatne bodove je neobavezan, pa ne znamo koliki ce biti interes. :| Zbog toga cu dodavati termine po potrebi (dakle za koji sat; moram vidjeti s kolegama kad im tocno odgovara). :)
punio4 (napisa):
Citat:
Studenti koji su položili praktični kolokvij, mogu se prijaviti za izlazak na drugi praktični kolokvij na web stranici za prijavu. Ako ponestane termina, navratite za nekoliko sati; otvorit ćemo nove.

No inače, na stranici fali termina koliko ja vidim... Jako bi mi odgovaralo četvrtak u 12 recimo Rolling Eyes


Prakt.kol. za dodatne bodove je neobavezan, pa ne znamo koliki ce biti interes. Neutral Zbog toga cu dodavati termine po potrebi (dakle za koji sat; moram vidjeti s kolegama kad im tocno odgovara). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
unforgiven
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 04. 2007. (15:26:10)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:01 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A prenose li se ti dodatni bodovi i na popravni kolokvij, odnosno hoće li se zbrajati sa bodovima s popravnog ako ih sad ne skupimo dovoljno?
A prenose li se ti dodatni bodovi i na popravni kolokvij, odnosno hoće li se zbrajati sa bodovima s popravnog ako ih sad ne skupimo dovoljno?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 15:05 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam se prijavio za termin u ponedjeljak jer nije bilo drugih,ali baš mi i ne odgovara savršeno,jer imam predavanja u to vrijeme,pa ako će biti drugih termina do kada se ja mogu odjaviti za ponedjeljak?
Ja sam se prijavio za termin u ponedjeljak jer nije bilo drugih,ali baš mi i ne odgovara savršeno,jer imam predavanja u to vrijeme,pa ako će biti drugih termina do kada se ja mogu odjaviti za ponedjeljak?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 16:40 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vedraf"]Ja sam se prijavio za termin u ponedjeljak[/quote]

nema u ponedjeljak, ima u utorak... ali opet nam je za vrijeme nastave
vedraf (napisa):
Ja sam se prijavio za termin u ponedjeljak


nema u ponedjeljak, ima u utorak... ali opet nam je za vrijeme nastave



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 17:37 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"]nema u ponedjeljak, ima u utorak... ali opet nam je za vrijeme nastave[/quote]

kako ne? 28. ti je ponedjeljak. :bluebananadance:
MKova (napisa):
nema u ponedjeljak, ima u utorak... ali opet nam je za vrijeme nastave


kako ne? 28. ti je ponedjeljak. Plava banana koja plese



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 17:46 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"][quote="MKova"]nema u ponedjeljak, ima u utorak... ali opet nam je za vrijeme nastave[/quote]

kako ne? 28. ti je ponedjeljak. :bluebananadance:[/quote]

taj termin je dodan naknadno onda ... i već je sve popunjeno :)
ma (napisa):
MKova (napisa):
nema u ponedjeljak, ima u utorak... ali opet nam je za vrijeme nastave


kako ne? 28. ti je ponedjeljak. Plava banana koja plese


taj termin je dodan naknadno onda ... i već je sve popunjeno Smile



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 17:56 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]

Prakt.kol. za dodatne bodove je neobavezan, pa ne znamo koliki ce biti interes. :| [/quote]

a zašto netko ne bi izašao na praktični za dodatne bodove? mislim, nema što izgubiti, može samo dobiti... pa ne vidim smisao u tome da to netko ne želi... valjda ne postoje ljudi kojima se to jednostavno ne bi dalo? :)
vsego (napisa):


Prakt.kol. za dodatne bodove je neobavezan, pa ne znamo koliki ce biti interes. Neutral


a zašto netko ne bi izašao na praktični za dodatne bodove? mislim, nema što izgubiti, može samo dobiti... pa ne vidim smisao u tome da to netko ne želi... valjda ne postoje ljudi kojima se to jednostavno ne bi dalo? Smile



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Bee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (11:27:34)
Postovi: (91)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2
Lokacija: Hicksville

PostPostano: 18:32 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="arya"]valjda ne postoje ljudi kojima se to jednostavno ne bi dalo? :)[/quote]

uvijek postoje takvi :lol:
arya (napisa):
valjda ne postoje ljudi kojima se to jednostavno ne bi dalo? Smile


uvijek postoje takvi Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
The Economist
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2006. (00:03:21)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
11 = 16 - 5

PostPostano: 18:52 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

isti zadaci?

eh, znala sam da cu kad tad morat savladat ona crtanja cik-cak i ino

:lol:
isti zadaci?

eh, znala sam da cu kad tad morat savladat ona crtanja cik-cak i ino

Laughing



_________________
Lots of people believe that women have some kind of genetic fault that keeps them from understanding science. Fact is: there is no genetic fault, but it's still harder, because they have to work against everybody's expectation that they won't make it anyway.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 19:05 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="The Economist"]isti zadaci?
eh, znala sam da cu kad tad morat savladat ona crtanja cik-cak i ino
:lol:[/quote]

ma samo uzmi neki uzak papirić kad ti asistent ponudi... sa grafovima su široki zbog primjera ;)
The Economist (napisa):
isti zadaci?
eh, znala sam da cu kad tad morat savladat ona crtanja cik-cak i ino
Laughing


ma samo uzmi neki uzak papirić kad ti asistent ponudi... sa grafovima su široki zbog primjera Wink



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
The Economist
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2006. (00:03:21)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
11 = 16 - 5

PostPostano: 22:13 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ekonomisti poznaju pojam adaptivnih ocekivanja dovoljno da ipak prodju i zadatke s crtanjem :twisted:
ekonomisti poznaju pojam adaptivnih ocekivanja dovoljno da ipak prodju i zadatke s crtanjem Twisted Evil



_________________
Lots of people believe that women have some kind of genetic fault that keeps them from understanding science. Fact is: there is no genetic fault, but it's still harder, because they have to work against everybody's expectation that they won't make it anyway.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:22 pon, 21. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

@unforgiven: Pitat cu nastavnike sto su rekli na predavanjima. :)

@vedraf: Za svaki termin pise do kad su prijave [color=red][b]i[/b][/color] odjave. :| Default je 24h prije samog termina (mozda se malo promijeni za buduce termine). :)

Ref. grafovi... u cemu je problem sloziti matricu [tt]char[/tt]-ova? :roll: Pitajte malo drugu godinu sto se od njih ocekuje... ne isplati se odgadjati ucenje trivijalija. :ccc:

Ref. termini... dodat cemo jos, ali najranije sutra (utorak, 22.5) poslije podne (sto ne znaci 12:01 :P).

Ref. mailovi i sl... lijepo pise: "[b]Upozorenje:[/b] [b]AKO[/b] koristite adresu na racunalu [tt]student.math.hr[/tt], potrebno je napisati punu adresu, a [b]NE[/b] samo [tt]login@math.hr[/tt]!" :? Sudeci prema logovima, nekima je tesko citati upute. :roll: Usput, [b]ne postoji[/b] [tt]gmail.[color=red]hr[/color][/tt] :!: [color=red]Pripazite malo s tim mailovima, jer bez njih ne mozete potvrditi prijavu![/color] :tso:

Ako netko jos ne zna: liste za "redovite" termine (dakle, za prolaz, a ne za dodatne bodove) su izvjesene danas tijekom dana. 8)
@unforgiven: Pitat cu nastavnike sto su rekli na predavanjima. Smile

@vedraf: Za svaki termin pise do kad su prijave i odjave. Neutral Default je 24h prije samog termina (mozda se malo promijeni za buduce termine). Smile

Ref. grafovi... u cemu je problem sloziti matricu char-ova? Rolling Eyes Pitajte malo drugu godinu sto se od njih ocekuje... ne isplati se odgadjati ucenje trivijalija. Ccc.... Sram te bilo...

Ref. termini... dodat cemo jos, ali najranije sutra (utorak, 22.5) poslije podne (sto ne znaci 12:01 Razz).

Ref. mailovi i sl... lijepo pise: "Upozorenje: AKO koristite adresu na racunalu student.math.hr, potrebno je napisati punu adresu, a NE samo login@math.hr!" Confused Sudeci prema logovima, nekima je tesko citati upute. Rolling Eyes Usput, ne postoji gmail.hr Exclamation Pripazite malo s tim mailovima, jer bez njih ne mozete potvrditi prijavu! Trudim Se Objasniti...

Ako netko jos ne zna: liste za "redovite" termine (dakle, za prolaz, a ne za dodatne bodove) su izvjesene danas tijekom dana. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 10:13 uto, 22. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znaci, ja kao prof. smjer se mogu upisati samo preko papira koji visi kod prof. Singera na vratima? (Zato kaj sam prvi put pala, a oni koji su prosli (opet prof. smjer) se prijavljuju preko one strance kaj pise na sluzbenoj stranici?) Jesam dobro skuzila? :)
Znaci, ja kao prof. smjer se mogu upisati samo preko papira koji visi kod prof. Singera na vratima? (Zato kaj sam prvi put pala, a oni koji su prosli (opet prof. smjer) se prijavljuju preko one strance kaj pise na sluzbenoj stranici?) Jesam dobro skuzila? Smile



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 12:16 uto, 22. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

moze jos koji termin? ima nas sto se jos nismo prijavili a prosli smo prvi prakticni
moze jos koji termin? ima nas sto se jos nismo prijavili a prosli smo prvi prakticni


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:34 uto, 22. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pinkgirl"]moze jos koji termin? ima nas sto se jos nismo prijavili a prosli smo prvi prakticni[/quote]

[url=http://degiorgi.math.hr/c/]Ne moze[/url]. :gg: Jesmo super? :D

@Liddy: bit ce objasnjeno na predavanju. :)
pinkgirl (napisa):
moze jos koji termin? ima nas sto se jos nismo prijavili a prosli smo prvi prakticni


Ne moze. Mr Green being very Greeen indeed Jesmo super? Very Happy

@Liddy: bit ce objasnjeno na predavanju. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan