Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SASTANAK STUDENATA - 10.05.2007 18h, prostorija 005 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

hoces li doci na ovaj sastanak?
da naravno
28%
 28%  [ 14 ]
mozda, nastojat cu
38%
 38%  [ 19 ]
ne, imam drugih obaveza/nedamise
26%
 26%  [ 13 ]
nisam student ;-)
8%
 8%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 50

Autor/ica Poruka
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 13:16 uto, 22. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="allllice"]
Ako sam krivo skuzila - gdje mogu nac kolko koji kolegij vrijedi? Tak da znam kolko ih imam po tom racunu.
[/quote]
gledas lijepo sta pise u studomatu i to ti je to.. studomat zna. ;)
allllice (napisa):

Ako sam krivo skuzila - gdje mogu nac kolko koji kolegij vrijedi? Tak da znam kolko ih imam po tom racunu.

gledas lijepo sta pise u studomatu i to ti je to.. studomat zna. Wink



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:46 uto, 22. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="petrich"]gledas lijepo sta pise u studomatu i to ti je to.. studomat zna. ;)[/quote]

Na zalost, ovo nije tocno (i ja sam saznao tek neki dan). :(

[quote="allllice"][quote="vsego"][quote="allllice"]Ja npr trenutno imam 163b..[/quote]
Imas 163 [b]ECTS[/b] ([b]NE starih![/b]) bodova? :)[/quote]
Imam 163 starih bodova, da :)
Al u studomatu pise da su to ECTS iako znam da nisu, al.... sad si me zbunio :?
Jel mi treba jos samo tih 17bodova, il sam totalno krivo skuzila?[/quote]

Ne. :ccc: Treba ti 180 ECTS, sto je neznamkoliko starih. :?

Zasto ste se tako uhvatili tih 180, kad je to cisto tehnicki detalj, a pravi uvjeti su "stari" i "novi"? :roll:

[quote="allllice"]Ako sam krivo skuzila - gdje mogu nac kolko koji kolegij vrijedi? Tak da znam kolko ih imam po tom racunu.[/quote]

Za sada nigdje; spomenut cu problem na VVSu. :)

[quote="allllice"]I sta je s fizikama? Jer, one vrijede 6 starih bodova, iako ih studomat racuna kao 0 bodova. (A znam da je prosle godine bio problem s njima, kad su studenti mogli prenijeti 1 kolegij od 6 bodova s prve godine..)[/quote]

Ajmo se strpiti da prodju VVS i FV, pa ce (valjda) u konacnoj odluci sve precizno pisati. 8)
petrich (napisa):
gledas lijepo sta pise u studomatu i to ti je to.. studomat zna. Wink


Na zalost, ovo nije tocno (i ja sam saznao tek neki dan). Sad

allllice (napisa):
vsego (napisa):
allllice (napisa):
Ja npr trenutno imam 163b..

Imas 163 ECTS (NE starih!) bodova? Smile

Imam 163 starih bodova, da Smile
Al u studomatu pise da su to ECTS iako znam da nisu, al.... sad si me zbunio Confused
Jel mi treba jos samo tih 17bodova, il sam totalno krivo skuzila?


Ne. Ccc.... Sram te bilo... Treba ti 180 ECTS, sto je neznamkoliko starih. Confused

Zasto ste se tako uhvatili tih 180, kad je to cisto tehnicki detalj, a pravi uvjeti su "stari" i "novi"? Rolling Eyes

allllice (napisa):
Ako sam krivo skuzila - gdje mogu nac kolko koji kolegij vrijedi? Tak da znam kolko ih imam po tom racunu.


Za sada nigdje; spomenut cu problem na VVSu. Smile

allllice (napisa):
I sta je s fizikama? Jer, one vrijede 6 starih bodova, iako ih studomat racuna kao 0 bodova. (A znam da je prosle godine bio problem s njima, kad su studenti mogli prenijeti 1 kolegij od 6 bodova s prve godine..)


Ajmo se strpiti da prodju VVS i FV, pa ce (valjda) u konacnoj odluci sve precizno pisati. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 16:52 uto, 22. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Na zalost, ovo nije tocno (i ja sam saznao tek neki dan). :(
[/quote]
:shock: djizs... kako lose... :cry:
vsego (napisa):

Na zalost, ovo nije tocno (i ja sam saznao tek neki dan). Sad

Shocked djizs... kako lose... Crying or Very sad



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duby
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 09. 2006. (19:31:17)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 20:17 uto, 22. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li se sta je s engleskim na novom cetverogodisnjem prof.smjeru, da li se broji ili ne? :roll: :roll: :roll:
Zna li se sta je s engleskim na novom cetverogodisnjem prof.smjeru, da li se broji ili ne? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:02 sri, 23. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]izvjestaj sa sastanka vijeca voditelja studija, koji je upravo zavrsio:[/b] :faint:

[color=red][size=24]fakultetsko vijece mora potvrditi sve odluke, znaci, jos NISTA nije sluzbeno :!:
FV ce biti za dva tjedna[/size][/color] i tada jos moze doci do izmjena (ne kaze se da hoce, ali moze)

[b][color=violet][size=18]stari studenti:[/size][/color][/b]

[b]stari uvjeti[/b]
[b]1. [/b]tko ima stare uvjete - upisuje cetvrtu godinu (znaci, razne parcijale i slicno)

[b]novi uvjeti:[/b]
[b]1.[/b] prva godina mora biti pociscena
[b]2.[/b] (svi) prof smjerovi: tokom ove ak. godine treba dati 30 ECTS bodova od kolegija sa 2. i 3. godine (njima se broje u ectsima)
ne broji se tjelesni, sve ostalo se broji (neovisno o tome iz koje je grupacije - grupe se gledaju za diplomu, ne za zvjete za upis u visu godinu)
[b]3.[/b] (svi) ing smjerovi: ove ak. godine treba dati 35 bodova od kolegija sa 2. i 3. godine
ne broje se strani jezik, tjelesni i drustveno humanisticki (ako ih netko ima)

znaci, nema posebnih uvjeta na drugu godinu nikome

[b]ostale cinjenice:[/b]
[b]1.[/b] preneseni kolegiji s 2. godine se mogu polagati do ukljucivo u tijeku ak. godine 2007/08, a nakon toga se mogu polagati iskljucivo njihovi bolonjski ekvivalenti (na bolonjski nacin)
u ovo ulazi i odgovor na pitanje 'sto ako padnem komisiju prije/nakon upisa u visu godinu':
- ako je prije upisa - kolegij se upisuje, moguce ga je polagati tek nakon sto je kolegij odlusan, a ako se kolegij ne odrzava, smatra se da se odrzava konzultativno, znaci, dvosem. kolegij tek od ljetnog roka nadalje, kolegij iz ljetnog semestra isto od ljetnog roka nadalje, kolegij iz zimskog sem. od zimskih rokova nadalje
- ako je nakon upisa - kao i ranije - upisati u iducem upisnom krugu, a ako je kolegij iz ljetnog semestra, moze se pisati molba za upis tokom zimskog roka
- sve ostale iznimke/molbe/situacije i slicno :arrow: vidjeti sa predmetnim nastavnikom i prodekanicom
[b]2.[/b] postoji zakonski rok za diplomirati i najvjerojatnije on iznosi 2 godine nakon odlusane cetvrte, tj. 3 godine od sada, i nakon tog roka fakultet vise ne smije izdati diplomu dipl.ing. matematike (ili adekvatnu za prof smjer) - tocniji rokovi ce biti oglasni na oglasnoj ploci


[b][color=violet][size=18]bolonjci:[/size][/color][/b]
[b]1.[/b] popravni kolokviji najesen, a ne da se guraju sa zavrsnim ispitima i ocjena mora biti dobivena na vrijeme da se studenti stignu upisati, raspored popravnih i ostali rokovi ce biti na vrijeme izvjeseni na oglasnoj ploci
[b]2.[/b] studenti imaju pravo upisivati sljedbenike kolegija za koje imaju polozene prethodnike do opterecenja od 35 ects bodova po semestru i takva stvar se nece naplacivati, a molbe za upise kolegija izvan tih okvira ce se adekvatno naplacivati

[b][color=orange][size=18]svi studenti:[/size][/color][/b]

[b]upisi:[/b] naravno, oni koji imaju uvjete do trenutka predaje papira za upis :)
[b]ljetni upisi u visu godinu (i bolonjci i stari i apsolventi):[/b]
18.06 - 18.07
[b]jesenski upisi (visa ili pad), bolonjci:[/b]
03.09 - 25.09
[b]jesenski upisi (visa ili pad), stari:[/b]
17.09 - 12.10


uz napomenu da se nadam da nema tipfelera ili da nesto nisam krivo shvatila/zapisala/prenijela (molim one koji uoce gresku da mi jave), drzite palceve da ovo sve prodje za dva tjedna na fakultetskom vijecu :g:
dodatna pitanja koja nisu pokrivena ovime, a ticu se upisa u visu godinu i slicno, slobodno pisite ovdje, ili meni u pm
izvjestaj sa sastanka vijeca voditelja studija, koji je upravo zavrsio: Padoh u (o)nesvjest

fakultetsko vijece mora potvrditi sve odluke, znaci, jos NISTA nije sluzbeno Exclamation
FV ce biti za dva tjedna
i tada jos moze doci do izmjena (ne kaze se da hoce, ali moze)

stari studenti:

stari uvjeti
1. tko ima stare uvjete - upisuje cetvrtu godinu (znaci, razne parcijale i slicno)

novi uvjeti:
1. prva godina mora biti pociscena
2. (svi) prof smjerovi: tokom ove ak. godine treba dati 30 ECTS bodova od kolegija sa 2. i 3. godine (njima se broje u ectsima)
ne broji se tjelesni, sve ostalo se broji (neovisno o tome iz koje je grupacije - grupe se gledaju za diplomu, ne za zvjete za upis u visu godinu)
3. (svi) ing smjerovi: ove ak. godine treba dati 35 bodova od kolegija sa 2. i 3. godine
ne broje se strani jezik, tjelesni i drustveno humanisticki (ako ih netko ima)

znaci, nema posebnih uvjeta na drugu godinu nikome

ostale cinjenice:
1. preneseni kolegiji s 2. godine se mogu polagati do ukljucivo u tijeku ak. godine 2007/08, a nakon toga se mogu polagati iskljucivo njihovi bolonjski ekvivalenti (na bolonjski nacin)
u ovo ulazi i odgovor na pitanje 'sto ako padnem komisiju prije/nakon upisa u visu godinu':
- ako je prije upisa - kolegij se upisuje, moguce ga je polagati tek nakon sto je kolegij odlusan, a ako se kolegij ne odrzava, smatra se da se odrzava konzultativno, znaci, dvosem. kolegij tek od ljetnog roka nadalje, kolegij iz ljetnog semestra isto od ljetnog roka nadalje, kolegij iz zimskog sem. od zimskih rokova nadalje
- ako je nakon upisa - kao i ranije - upisati u iducem upisnom krugu, a ako je kolegij iz ljetnog semestra, moze se pisati molba za upis tokom zimskog roka
- sve ostale iznimke/molbe/situacije i slicno Arrow vidjeti sa predmetnim nastavnikom i prodekanicom
2. postoji zakonski rok za diplomirati i najvjerojatnije on iznosi 2 godine nakon odlusane cetvrte, tj. 3 godine od sada, i nakon tog roka fakultet vise ne smije izdati diplomu dipl.ing. matematike (ili adekvatnu za prof smjer) - tocniji rokovi ce biti oglasni na oglasnoj ploci


bolonjci:
1. popravni kolokviji najesen, a ne da se guraju sa zavrsnim ispitima i ocjena mora biti dobivena na vrijeme da se studenti stignu upisati, raspored popravnih i ostali rokovi ce biti na vrijeme izvjeseni na oglasnoj ploci
2. studenti imaju pravo upisivati sljedbenike kolegija za koje imaju polozene prethodnike do opterecenja od 35 ects bodova po semestru i takva stvar se nece naplacivati, a molbe za upise kolegija izvan tih okvira ce se adekvatno naplacivati

svi studenti:

upisi: naravno, oni koji imaju uvjete do trenutka predaje papira za upis Smile
ljetni upisi u visu godinu (i bolonjci i stari i apsolventi):
18.06 - 18.07
jesenski upisi (visa ili pad), bolonjci:
03.09 - 25.09
jesenski upisi (visa ili pad), stari:
17.09 - 12.10


uz napomenu da se nadam da nema tipfelera ili da nesto nisam krivo shvatila/zapisala/prenijela (molim one koji uoce gresku da mi jave), drzite palceve da ovo sve prodje za dva tjedna na fakultetskom vijecu Mr. Green
dodatna pitanja koja nisu pokrivena ovime, a ticu se upisa u visu godinu i slicno, slobodno pisite ovdje, ili meni u pm


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 15:20 sri, 23. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

da vidim da li sam dobro razumio

[quote="Nesi"][color=red]1. popravni kolokviji najesen, a ne da se guraju sa zavrsnim ispitima[/color] i o[color=blue]ocjena mora biti dobivena na vrijeme da se studenti stignu upisati, raspored popravnih i ostali rokovi ce biti na vrijeme izvjeseni na oglasnoj ploci[/color][/quote]


namjerno je u dvije boje jer cu postavit dva pitanja

crveno:
to znaci da ce ovogodisnji popravni kolokvij biti, isto kao proslogodisnja dopunska nastava, [size=5]u 9. mjesecu,[/size] sto bi trebalo znacit da ako se sad slucjno nesto neda sa kolokvijima da se na taj kolegij usmeno nemoze izaci do 9.mj, nakon tog popravnog kolokvija??? ako sam ja to krivo shvatio [size=5](a volio bi da jesam)[/size] molio bi isparvak mog zakljucka

plavo:
sta bi znacilo da bude na vrijeme dobivena ocjena, da je to dok jos traju upisi?

tnx na odg
da vidim da li sam dobro razumio

Nesi (napisa):
1. popravni kolokviji najesen, a ne da se guraju sa zavrsnim ispitima i oocjena mora biti dobivena na vrijeme da se studenti stignu upisati, raspored popravnih i ostali rokovi ce biti na vrijeme izvjeseni na oglasnoj ploci



namjerno je u dvije boje jer cu postavit dva pitanja

crveno:
to znaci da ce ovogodisnji popravni kolokvij biti, isto kao proslogodisnja dopunska nastava, u 9. mjesecu, sto bi trebalo znacit da ako se sad slucjno nesto neda sa kolokvijima da se na taj kolegij usmeno nemoze izaci do 9.mj, nakon tog popravnog kolokvija??? ako sam ja to krivo shvatio (a volio bi da jesam) molio bi isparvak mog zakljucka

plavo:
sta bi znacilo da bude na vrijeme dobivena ocjena, da je to dok jos traju upisi?

tnx na odg



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:55 sri, 23. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"]crveno:
to znaci da ce ovogodisnji popravni kolokvij biti, isto kao proslogodisnja dopunska nastava, [size=5]u 9. mjesecu,[/size] sto bi trebalo znacit da ako se sad slucjno nesto neda sa kolokvijima da se na taj kolegij usmeno nemoze izaci do 9.mj, nakon tog popravnog kolokvija??? ako sam ja to krivo shvatio [size=5](a volio bi da jesam)[/size] molio bi isparvak mog zakljucka[/quote]

Tocno. :) Zavrsni ispit ide nakon sto polozite kolokvij. 8) Tebi nitko ne brani da preko ljeta ucis i za kolokvij i za zavrsni ispit. :P

[quote="fireball"]plavo:
sta bi znacilo da bude na vrijeme dobivena ocjena, da je to dok jos traju upisi?[/quote]

Da. :)
fireball (napisa):
crveno:
to znaci da ce ovogodisnji popravni kolokvij biti, isto kao proslogodisnja dopunska nastava, u 9. mjesecu, sto bi trebalo znacit da ako se sad slucjno nesto neda sa kolokvijima da se na taj kolegij usmeno nemoze izaci do 9.mj, nakon tog popravnog kolokvija??? ako sam ja to krivo shvatio (a volio bi da jesam) molio bi isparvak mog zakljucka


Tocno. Smile Zavrsni ispit ide nakon sto polozite kolokvij. Cool Tebi nitko ne brani da preko ljeta ucis i za kolokvij i za zavrsni ispit. Razz

fireball (napisa):
plavo:
sta bi znacilo da bude na vrijeme dobivena ocjena, da je to dok jos traju upisi?


Da. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:05 sri, 23. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]
[b][color=violet][size=18]stari studenti:[/size][/color][/b]

[b]stari uvjeti[/b]
[b]1. [/b]tko ima stare uvjete - upisuje cetvrtu godinu (znaci, razne parcijale i slicno)

[b]novi uvjeti:[/b]
[b]3.[/b] (svi) ing smjerovi: ove ak. godine treba dati 35 bodova od kolegija sa 2. i 3. godine
[/quote]

Dakle studenti koji su trenutno pad trece u principu moraju ocistit drugu da bi upisali 4, tj nema one price sa 180 bodova? :(
(Teoretski - netko moze imat ociscenu trecu, al ako su mu ostali ma3/4 i uvis, on ih MORA dati da upise 4.god jer ove godine ne moze poloziti ispite za 35bodova)
Nesi (napisa):

stari studenti:

stari uvjeti
1. tko ima stare uvjete - upisuje cetvrtu godinu (znaci, razne parcijale i slicno)

novi uvjeti:
3. (svi) ing smjerovi: ove ak. godine treba dati 35 bodova od kolegija sa 2. i 3. godine


Dakle studenti koji su trenutno pad trece u principu moraju ocistit drugu da bi upisali 4, tj nema one price sa 180 bodova? Sad
(Teoretski - netko moze imat ociscenu trecu, al ako su mu ostali ma3/4 i uvis, on ih MORA dati da upise 4.god jer ove godine ne moze poloziti ispite za 35bodova)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 16:38 sri, 23. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Tocno. :) Zavrsni ispit ide nakon sto polozite kolokvij. 8) Tebi nitko ne brani da preko ljeta ucis i za kolokvij i za zavrsni ispit. :P[/quote]

znam da mi niko ne brani, ali mislim da bi blo bolje da se 1.popravni zgura sada dok su rokovi a drugi popravni ili neka dopunska u 9.mj, tako se jos uvijek sve moze rijesit do sredine 7mj dok su jos upisi
vsego (napisa):
Tocno. Smile Zavrsni ispit ide nakon sto polozite kolokvij. Cool Tebi nitko ne brani da preko ljeta ucis i za kolokvij i za zavrsni ispit. Razz


znam da mi niko ne brani, ali mislim da bi blo bolje da se 1.popravni zgura sada dok su rokovi a drugi popravni ili neka dopunska u 9.mj, tako se jos uvijek sve moze rijesit do sredine 7mj dok su jos upisi



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:10 sri, 23. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]NE POSTOJI[/b] drugi popravni :!: To sto se si ga vi izmislili... :roll:

@alllice: Bit ce objavljena konverzija starih ispita u ECTS i tada racunaj sumu; ako ispadne da imas 180 ECTS, upadas zbog recene tehnikalije, kako je vec opisano. 8) [b]Molim[/b], ne kacite se vise za tih 180 bodova! :pray:
NE POSTOJI drugi popravni Exclamation To sto se si ga vi izmislili... Rolling Eyes

@alllice: Bit ce objavljena konverzija starih ispita u ECTS i tada racunaj sumu; ako ispadne da imas 180 ECTS, upadas zbog recene tehnikalije, kako je vec opisano. Cool Molim, ne kacite se vise za tih 180 bodova! Pray



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 19:14 sri, 23. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][b]NE POSTOJI[/b] drugi popravni :!: To sto se si ga vi izmislili... :roll: [/quote]

nisam ja ni reko da postoji, nego da bi bilo lijepo da postoji, nebi htio da me se krivo shvati. ja sam zadovoljan svime sto mi se pruzi iako bi uvijek vise, ali sta se moze, ja sam zadovoljan i sa jednim popravnim [size=5](nebi bas htio na njemu zavrsit)[/size]
vsego (napisa):
NE POSTOJI drugi popravni Exclamation To sto se si ga vi izmislili... Rolling Eyes


nisam ja ni reko da postoji, nego da bi bilo lijepo da postoji, nebi htio da me se krivo shvati. ja sam zadovoljan svime sto mi se pruzi iako bi uvijek vise, ali sta se moze, ja sam zadovoljan i sa jednim popravnim (nebi bas htio na njemu zavrsit)



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
klara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2007. (17:31:39)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 0 - 6

PostPostano: 23:08 sri, 23. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

s ovom cijelom pricom ide se u korist iskljucivo samo onima koji nemaju cistu drugu godinu.znaci neko je tipa prosle godine mogao dati nista i onda u ovoj godini dati sve (zaostatke koje daje 2 godine)i par ispita s trece i ima uvijet,a ljudi koji su recimo prosle godine pocistili 2 godinu i dali nesto s trece njima ostaje uvjet od 50 bodova jel se u 35 bodova racunaju iskljucivo ispiti dani u ovoj akademskoj godini.
primjer:neko ove godine da uvis i 4 ispita s trece i ima uvjet!!!!
s a druge jako zalosne strane neko je ocistio prosle godine drugu i dao 4 ispita s trece a on nema uvjet jel te ispite nije dao u uvoj akademskoj godini i sada jos mora u ovoj poloziti ispite u vrijednosti 26 bodova.
jel itko uopce razmisljao na ovakav nacin????
nemoj te me odmah napadati nakon ovoga nego malo promislite....
al dobro,nema veze..kakao bude bit ce... :roll: :x
s ovom cijelom pricom ide se u korist iskljucivo samo onima koji nemaju cistu drugu godinu.znaci neko je tipa prosle godine mogao dati nista i onda u ovoj godini dati sve (zaostatke koje daje 2 godine)i par ispita s trece i ima uvijet,a ljudi koji su recimo prosle godine pocistili 2 godinu i dali nesto s trece njima ostaje uvjet od 50 bodova jel se u 35 bodova racunaju iskljucivo ispiti dani u ovoj akademskoj godini.
primjer:neko ove godine da uvis i 4 ispita s trece i ima uvjet!!!!
s a druge jako zalosne strane neko je ocistio prosle godine drugu i dao 4 ispita s trece a on nema uvjet jel te ispite nije dao u uvoj akademskoj godini i sada jos mora u ovoj poloziti ispite u vrijednosti 26 bodova.
jel itko uopce razmisljao na ovakav nacin????
nemoj te me odmah napadati nakon ovoga nego malo promislite....
al dobro,nema veze..kakao bude bit ce... Rolling Eyes Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 0:04 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Priznajem ti da nije fer, ali gledaj to ovako, ako je netko vec 2. put 3. godina, mislim da je imao vise nego dovoljno vremena da ocisti 2. godinu i da sakupi uvjet za 4. godinu. Ovo je ciljano vise na ljude koji su prvi put 3. godina, jer oni nemaju luksuz da budu opet 3. godina po starom programu.
Priznajem ti da nije fer, ali gledaj to ovako, ako je netko vec 2. put 3. godina, mislim da je imao vise nego dovoljno vremena da ocisti 2. godinu i da sakupi uvjet za 4. godinu. Ovo je ciljano vise na ljude koji su prvi put 3. godina, jer oni nemaju luksuz da budu opet 3. godina po starom programu.



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:01 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klara"]s ovom cijelom pricom ide se u korist iskljucivo samo onima koji nemaju cistu drugu godinu.[/quote]

:shock: Kao, 6 bodova s druge vrijedi vise nego 6 bodova s trece? :shock: Sto sve necu procitati ovdje. :roll:

[quote="klara"]znaci neko je tipa prosle godine mogao dati nista i onda u ovoj godini dati sve (zaostatke koje daje 2 godine)i par ispita s trece i ima uvijet,a ljudi koji su recimo prosle godine pocistili 2 godinu i dali nesto s trece njima ostaje uvjet od 50 bodova jel se u 35 bodova racunaju iskljucivo ispiti dani u ovoj akademskoj godini.[/quote]

Ne kuzim, tko ovima drugima brani da dadu 35 bodova u ovoj akademskoj godini? :-k

[quote="klara"]s a druge jako zalosne strane neko je ocistio prosle godine drugu i dao 4 ispita s trece a on nema uvjet jel te ispite nije dao u uvoj akademskoj godini i sada jos mora u ovoj poloziti ispite u vrijednosti 26 bodova.
jel itko uopce razmisljao na ovakav nacin????[/quote]

A s trece strane, tko u tijeku ove akademske godine nije dao 35 bodova (aka bod manje od 6 "malih" ispita), taj se bas i ne trudi studirati. :roll: Jesi li ti uopce razmisljala na ovakav nacin???? :?

[quote="klara"]nemoj te me odmah napadati nakon ovoga nego malo promislite....[/quote]

Ne napadam, ali daj mi konkretne brojke (koliko je hipotetska osoba i kada dala i zasto ovo nije pravedno prema toj osobi). :| Ovako, samo protestiras bez ikakvih argumenata (tj. s jednim pogresnim), samo sipajuci demagogiju... :roll:

Nemojmo zanemariti da je ovo [b]poklon[/b] - vas uvjet je 50 bodova i cista druga, sto je s ovime olaksano. :) Ako ti se ne svidja, zanemari nove uvjete i upisi po starima. :P

[quote="klara"]:x[/quote]

Toliko o napadima... :roll:

[quote="filipnet"]Priznajem ti da nije fer,...[/quote]

Mogu i ja priznati da je Mjesec kockast. :roll: Hocemo li cuti i neki argument ili cemo se nabacivati demagogijom? :roll:

Na stranu sto je ovo najavljeno jos na Nesinom sastanku (cak je i broj 35 uziman kao referentni primjer, jer sam slucajno znao da se puca na otprilike toliko bodova), a vama [b]sada[/b] odjednom nije pravedno. :roll:

[quote="filipnet"]ali gledaj to ovako, ako je netko vec 2. put 3. godina, mislim da je imao vise nego dovoljno vremena da ocisti 2. godinu i da sakupi uvjet za 4. godinu. Ovo je ciljano vise na ljude koji su prvi put 3. godina, jer oni nemaju luksuz da budu opet 3. godina po starom programu.[/quote]

Ovo je ciljano na sve. :roll: Ako netko nije mogao upisati 35 bodova, onda mu ocito malo fali do onih 50; svi ostali mogu birati je l' im manje 50 ukupno ili 35 ove godine. 8)

Uh, 6 "malih ispita"... u samo 9 rokova (plus sto se ponesto moze i kolokvirati)... ma, sram nas bilo kako smo zahtjevni... :silly:
klara (napisa):
s ovom cijelom pricom ide se u korist iskljucivo samo onima koji nemaju cistu drugu godinu.


Shocked Kao, 6 bodova s druge vrijedi vise nego 6 bodova s trece? Shocked Sto sve necu procitati ovdje. Rolling Eyes

klara (napisa):
znaci neko je tipa prosle godine mogao dati nista i onda u ovoj godini dati sve (zaostatke koje daje 2 godine)i par ispita s trece i ima uvijet,a ljudi koji su recimo prosle godine pocistili 2 godinu i dali nesto s trece njima ostaje uvjet od 50 bodova jel se u 35 bodova racunaju iskljucivo ispiti dani u ovoj akademskoj godini.


Ne kuzim, tko ovima drugima brani da dadu 35 bodova u ovoj akademskoj godini? Think

klara (napisa):
s a druge jako zalosne strane neko je ocistio prosle godine drugu i dao 4 ispita s trece a on nema uvjet jel te ispite nije dao u uvoj akademskoj godini i sada jos mora u ovoj poloziti ispite u vrijednosti 26 bodova.
jel itko uopce razmisljao na ovakav nacin????


A s trece strane, tko u tijeku ove akademske godine nije dao 35 bodova (aka bod manje od 6 "malih" ispita), taj se bas i ne trudi studirati. Rolling Eyes Jesi li ti uopce razmisljala na ovakav nacin???? Confused

klara (napisa):
nemoj te me odmah napadati nakon ovoga nego malo promislite....


Ne napadam, ali daj mi konkretne brojke (koliko je hipotetska osoba i kada dala i zasto ovo nije pravedno prema toj osobi). Neutral Ovako, samo protestiras bez ikakvih argumenata (tj. s jednim pogresnim), samo sipajuci demagogiju... Rolling Eyes

Nemojmo zanemariti da je ovo poklon - vas uvjet je 50 bodova i cista druga, sto je s ovime olaksano. Smile Ako ti se ne svidja, zanemari nove uvjete i upisi po starima. Razz

klara (napisa):
Mad


Toliko o napadima... Rolling Eyes

filipnet (napisa):
Priznajem ti da nije fer,...


Mogu i ja priznati da je Mjesec kockast. Rolling Eyes Hocemo li cuti i neki argument ili cemo se nabacivati demagogijom? Rolling Eyes

Na stranu sto je ovo najavljeno jos na Nesinom sastanku (cak je i broj 35 uziman kao referentni primjer, jer sam slucajno znao da se puca na otprilike toliko bodova), a vama sada odjednom nije pravedno. Rolling Eyes

filipnet (napisa):
ali gledaj to ovako, ako je netko vec 2. put 3. godina, mislim da je imao vise nego dovoljno vremena da ocisti 2. godinu i da sakupi uvjet za 4. godinu. Ovo je ciljano vise na ljude koji su prvi put 3. godina, jer oni nemaju luksuz da budu opet 3. godina po starom programu.


Ovo je ciljano na sve. Rolling Eyes Ako netko nije mogao upisati 35 bodova, onda mu ocito malo fali do onih 50; svi ostali mogu birati je l' im manje 50 ukupno ili 35 ove godine. Cool

Uh, 6 "malih ispita"... u samo 9 rokova (plus sto se ponesto moze i kolokvirati)... ma, sram nas bilo kako smo zahtjevni... #Silly



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 1:44 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

svi se žale pa da i ja kažem nešto...

[color=red][size=24][b]WOOOOHOOOO!!![/b][/size][/color] za novi uvjet :D
svi se žale pa da i ja kažem nešto...

WOOOOHOOOO!!! za novi uvjet Very Happy



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 6:45 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad se sastaje FV? (da ovo potvrdi :) )
kad se sastaje FV? (da ovo potvrdi Smile )



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 7:29 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ocekivao sam nesto lakse uvjete ove godine, al ovo je prakticki bezuvjetan upis. Nije da se bunim, dapace... :)
Ocekivao sam nesto lakse uvjete ove godine, al ovo je prakticki bezuvjetan upis. Nije da se bunim, dapace... Smile



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 7:49 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"]kad se sastaje FV? (da ovo potvrdi :) )[/quote]


[quote="Nesi"][color=red][size=24]FV ce biti za dva tjedna[/size][/color] i tada jos moze doci do izmjena (ne kaze se da hoce, ali moze)
[/quote]

:lol:
MKova (napisa):
kad se sastaje FV? (da ovo potvrdi Smile )



Nesi (napisa):
FV ce biti za dva tjedna i tada jos moze doci do izmjena (ne kaze se da hoce, ali moze)


Laughing



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
klara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2007. (17:31:39)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 0 - 6

PostPostano: 7:51 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

dobro necu vise nista komentirati..ja cu skupiti uvjet a to sto sam iznosila samo svoje misljenje o nekim stvarima je bilo odmah od sege popljuvano.
hvala na iscrpnim komentarima,sad mi je sve jasnije :D
dobro necu vise nista komentirati..ja cu skupiti uvjet a to sto sam iznosila samo svoje misljenje o nekim stvarima je bilo odmah od sege popljuvano.
hvala na iscrpnim komentarima,sad mi je sve jasnije Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
B&I
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2006. (07:56:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 7:57 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa kako netko može pričat da novi uvjetni nisu fer?!
Ili nekoga zakidaju?!

Evo primjera šta nije fer:
Pretprošle godine dok sam bio na 3. god. (DIM-R) skupio sam 58 bodova sa treće, Komb sa druge (6). Dakle, 64 bod. ali nisam dao UVIS (kako jako velik broj mojih kolega). Okinuo sam godinu i nitko me nije ni pitao koliko sam ispita položio.

Sjećam se samo prof. Huzaka (koji je tada bio voditelj godine, ne znam točno) koji je rekao:
"Kolega kako čete vi kavalitetno pratiti nastavu 4. godine a niste položili UVIS. Pa kolega molim vas, znate koji su uvijeti... molbu vam neću odobriti jer bi kršio statut".

Stoga kolege kad FV završi sastanak (donese nove uvijete) posipajte hodnik sa laticama, poklonite cvijeće...

PS. Crveni tepih ne bi bio na odmet... :lol:
Pa kako netko može pričat da novi uvjetni nisu fer?!
Ili nekoga zakidaju?!

Evo primjera šta nije fer:
Pretprošle godine dok sam bio na 3. god. (DIM-R) skupio sam 58 bodova sa treće, Komb sa druge (6). Dakle, 64 bod. ali nisam dao UVIS (kako jako velik broj mojih kolega). Okinuo sam godinu i nitko me nije ni pitao koliko sam ispita položio.

Sjećam se samo prof. Huzaka (koji je tada bio voditelj godine, ne znam točno) koji je rekao:
"Kolega kako čete vi kavalitetno pratiti nastavu 4. godine a niste položili UVIS. Pa kolega molim vas, znate koji su uvijeti... molbu vam neću odobriti jer bi kršio statut".

Stoga kolege kad FV završi sastanak (donese nove uvijete) posipajte hodnik sa laticama, poklonite cvijeće...

PS. Crveni tepih ne bi bio na odmet... Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sljedeće
Stranica 5 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan