Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Vjezbe petkom 12-14
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 16:12 pet, 25. 5. 2007    Naslov: Vjezbe petkom 12-14 Citirajte i odgovorite

S obzirom na povecanu posjecenost vjezbi i velike guzve u predavaonici 002, zamolila bih studente da prednost pri zauzimanju mjesta daju studentima koji to slusaju ove godine, i koji su svrstani u tu grupu. Naravno, svi studenti su vrlo dobrodosli i drago mi je da dolazite na vjezbe, ali u slucaju nedostatka stolova i stolaca (kao danas) bi prednost ipak trebali imati studenti iz grupe I-Per ciji je ovo termin.

Naravno, ja to ne mogu sluzbeno provesti, osim da prozivam studente na pocetku sata i izbacujem sve koji nisu I-Per. Moj prijedlog bi stoga bio da od 12:05-12:10 ulaze studenti cija je to grupa i zauzmu si mjesta, a da 12:10-12:15 ukaze ostali studenti i zauzimaju preostala mjesta. Time stvari zavrsavaju na samoregulaciji, jer ja opet necu stajati na vratima i geldati indekse svima koji ulaze.

Isto tako molim[b] sve studente[/b] za razumjevanje. Guzva je, puno vas je i nema ni dovoljno prostora ni dovoljno nastavnika na ovom kolegiju, ali kraj semestra je blizu. Izdrzite jos malo, valjda iduce godine nece biti tako apsurdna situacija.
S obzirom na povecanu posjecenost vjezbi i velike guzve u predavaonici 002, zamolila bih studente da prednost pri zauzimanju mjesta daju studentima koji to slusaju ove godine, i koji su svrstani u tu grupu. Naravno, svi studenti su vrlo dobrodosli i drago mi je da dolazite na vjezbe, ali u slucaju nedostatka stolova i stolaca (kao danas) bi prednost ipak trebali imati studenti iz grupe I-Per ciji je ovo termin.

Naravno, ja to ne mogu sluzbeno provesti, osim da prozivam studente na pocetku sata i izbacujem sve koji nisu I-Per. Moj prijedlog bi stoga bio da od 12:05-12:10 ulaze studenti cija je to grupa i zauzmu si mjesta, a da 12:10-12:15 ukaze ostali studenti i zauzimaju preostala mjesta. Time stvari zavrsavaju na samoregulaciji, jer ja opet necu stajati na vratima i geldati indekse svima koji ulaze.

Isto tako molim sve studente za razumjevanje. Guzva je, puno vas je i nema ni dovoljno prostora ni dovoljno nastavnika na ovom kolegiju, ali kraj semestra je blizu. Izdrzite jos malo, valjda iduce godine nece biti tako apsurdna situacija.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 16:54 pet, 25. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja bih dodala drugu, daleko bolju molbu: oni koji misle klepetati bilo na predavanjima, bilo na vjezbama: NITKO VAS NE ZAPISUJE, prema tome, odite na kavu i NE SMETAJTE vise onima koji actually zele nesto i shvatiti na licu mjesta
javit cemo vam kad je test/blic/kolokvij i samo odite....

predavanja su vrhunac bezobrazluka koji sam dozivjela u ovih 5 godina sto sam na faxu
ne da pricate - ne gasite se :roll:
a prekjucer sam na komentar da doticna gospodjica ode van klepetati dobila jedan divni 'necu' i 'sta to tebe briga' :shock: i nastavila je klepetati do kraja sata
da sam se digla i izgurala ju van ili se izderala na nju - ja bih bila ona koja ometa nastavu
ne do bog da sam se digla i odvalila joj samar.... scena bi bila nadasve zabavna... :lol:
s druge strane, nije na meni da samaram ljude koji pricaju - moja razina akademskog ponasanja je (ocito) daleko iznad vaseg i sve one koji pricaju - moze vas biti sram i zbilja bi bilo bas super da popadate ili odustanete od faxa i to vam od srca zelim, pa da svi oni koji zele u miru slusati - to i mogu....

samo napominjem, pravilnik ce biti izglasan za dva tjedna.... nakon toga ce vas bilo tko moci prijaviti za ometanje nastave
jer to sto radite JEST ometanje nastave

dakle, odite na kavu i postedite nas vasih prica
hvala


btw, to ne da bi rijesilo problem mjesta, vec bi svi oni koji zele pratiti imali top quality mjesta :g:

oprosti Martina, ali dok god ima toliko bezobraznih ljudi koji namjerno ometaju nastavu svojim brbljanjem i niti tvoja molba da prestanu im nije dovoljna... ja osobno ne mogu uvaziti ovu tvoju molbu da takvim bezobraznim ljudima prepustim dobra mjesta obzirom da mislim da zbilja pratim i predavanja i vjezbe i ne ometam ih

da svi u miru prate, ja bih bila prva koja bi sjela na pod da oslobodim mjesto, ovako - no way
ja bih dodala drugu, daleko bolju molbu: oni koji misle klepetati bilo na predavanjima, bilo na vjezbama: NITKO VAS NE ZAPISUJE, prema tome, odite na kavu i NE SMETAJTE vise onima koji actually zele nesto i shvatiti na licu mjesta
javit cemo vam kad je test/blic/kolokvij i samo odite....

predavanja su vrhunac bezobrazluka koji sam dozivjela u ovih 5 godina sto sam na faxu
ne da pricate - ne gasite se Rolling Eyes
a prekjucer sam na komentar da doticna gospodjica ode van klepetati dobila jedan divni 'necu' i 'sta to tebe briga' Shocked i nastavila je klepetati do kraja sata
da sam se digla i izgurala ju van ili se izderala na nju - ja bih bila ona koja ometa nastavu
ne do bog da sam se digla i odvalila joj samar.... scena bi bila nadasve zabavna... Laughing
s druge strane, nije na meni da samaram ljude koji pricaju - moja razina akademskog ponasanja je (ocito) daleko iznad vaseg i sve one koji pricaju - moze vas biti sram i zbilja bi bilo bas super da popadate ili odustanete od faxa i to vam od srca zelim, pa da svi oni koji zele u miru slusati - to i mogu....

samo napominjem, pravilnik ce biti izglasan za dva tjedna.... nakon toga ce vas bilo tko moci prijaviti za ometanje nastave
jer to sto radite JEST ometanje nastave

dakle, odite na kavu i postedite nas vasih prica
hvala


btw, to ne da bi rijesilo problem mjesta, vec bi svi oni koji zele pratiti imali top quality mjesta Mr. Green

oprosti Martina, ali dok god ima toliko bezobraznih ljudi koji namjerno ometaju nastavu svojim brbljanjem i niti tvoja molba da prestanu im nije dovoljna... ja osobno ne mogu uvaziti ovu tvoju molbu da takvim bezobraznim ljudima prepustim dobra mjesta obzirom da mislim da zbilja pratim i predavanja i vjezbe i ne ometam ih

da svi u miru prate, ja bih bila prva koja bi sjela na pod da oslobodim mjesto, ovako - no way


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ronnie10
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 05. 2006. (15:32:40)
Postovi: (1D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 4
Lokacija: Bangladesh

PostPostano: 20:35 pet, 25. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]moja razina akademskog ponasanja je (ocito) daleko iznad vaseg i sve one koji pricaju - moze vas biti sram i[b] zbilja bi bilo bas super da popadate ili odustanete od faxa i to vam od srca zelim[/b], pa da svi oni koji zele u miru slusati - to i mogu....
[/quote]

Ne znam ko si ali Svaka čast na kolegijalnosti :klapklap:
Na stranu pričanje, ovako nešto napisat za one sa kojima si svaki dan na faksu... BRAVO
Nesi (napisa):
moja razina akademskog ponasanja je (ocito) daleko iznad vaseg i sve one koji pricaju - moze vas biti sram i zbilja bi bilo bas super da popadate ili odustanete od faxa i to vam od srca zelim, pa da svi oni koji zele u miru slusati - to i mogu....


Ne znam ko si ali Svaka čast na kolegijalnosti Toooooo, majstoreeeee!
Na stranu pričanje, ovako nešto napisat za one sa kojima si svaki dan na faksu... BRAVO



_________________
DINAMO ZG
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
renata
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2005. (20:25:12)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 20:54 pet, 25. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nesi, ajde stavi link na taj novi pravilnik (kad bude izglasan, ili ako se to vec sad negdje moze vidjeti)...... Zvuci opako :twisted:
Nesi, ajde stavi link na taj novi pravilnik (kad bude izglasan, ili ako se to vec sad negdje moze vidjeti)...... Zvuci opako Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
antschy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2006. (21:25:52)
Postovi: (F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0
Lokacija: SD CN

PostPostano: 21:22 pet, 25. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ronnie10"][quote="Nesi"]moja razina akademskog ponasanja je (ocito) daleko iznad vaseg i sve one koji pricaju - moze vas biti sram i[b] zbilja bi bilo bas super da popadate ili odustanete od faxa i to vam od srca zelim[/b], pa da svi oni koji zele u miru slusati - to i mogu....
[/quote]

Ne znam ko si ali Svaka čast na kolegijalnosti :klapklap:
Na stranu pričanje, ovako nešto napisat za one sa kojima si svaki dan na faksu... BRAVO[/quote]

nesi je u pravo, na ovom faksu su predavanja jako bitna i iste bi ljudi trebali pohađati akko ih žele pažljivo pratiti. inače ako su obavezna, ljudi koje ne zanimaju mogu se sjesti u pozadinu i čitati novine, šminkati se ili sl., ali nikako ometati druge koji su došli da bi čuli što profesor ima za reći. i još bolje, ja takve ne bi uopće pustila na fakultet jer očito nemaju poštovanja niti prema profesoru, a niti prema kolegama...
ronnie10 (napisa):
Nesi (napisa):
moja razina akademskog ponasanja je (ocito) daleko iznad vaseg i sve one koji pricaju - moze vas biti sram i zbilja bi bilo bas super da popadate ili odustanete od faxa i to vam od srca zelim, pa da svi oni koji zele u miru slusati - to i mogu....


Ne znam ko si ali Svaka čast na kolegijalnosti Toooooo, majstoreeeee!
Na stranu pričanje, ovako nešto napisat za one sa kojima si svaki dan na faksu... BRAVO


nesi je u pravo, na ovom faksu su predavanja jako bitna i iste bi ljudi trebali pohađati akko ih žele pažljivo pratiti. inače ako su obavezna, ljudi koje ne zanimaju mogu se sjesti u pozadinu i čitati novine, šminkati se ili sl., ali nikako ometati druge koji su došli da bi čuli što profesor ima za reći. i još bolje, ja takve ne bi uopće pustila na fakultet jer očito nemaju poštovanja niti prema profesoru, a niti prema kolegama...



_________________
the life is beautiful around the world...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hogar strasni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2006. (20:31:30)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
-4 = 2 - 6

PostPostano: 21:55 pet, 25. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislio sam si i prije da imas cudne stavove prema dosta stvari,ali da ces ici ovako pljuvati po ljudima koji su s tobom na faksu i sjede par klupa dalje od tebe,nisam ocekivao od tebe.
kaj ti imas pljuvati po ljudi tako? onda bi tako i ja mogao doci i reci zelim da ti ne zavrsis ovaj faks jer samo jedes i nisam te nikada vidio nasmijanu,i jednostavno me nerviras.
ali mislim da imam dovoljno akademskog obrazovanja da ti to ne kazem...
pa di bi dosli svi studenti da samo sute i ama bas nista ne pricaju pod satovima?
recimo predavanja iz alg.,prof.tak i tak ne cujem(ne od pricanja drguih i mene,nego je jednostavno tih)i nije mi jasno sve kaj prica i ako skomentiram nekome pored to i usput se malo i nasmijemo,ti ili bilo tko bi me samarao i tjerao van???????
ili bi me prijavio za ometanje nastave????
pa di mi zivimo????
pa ovo ce postati gore od srednje skole,a svi pricaju o velikom akademskom znanju...
prvo doticni ljudi trebaju misliti na malo vise kolegijalnosti a tek onda pricati o akademskom znanju.
isto ko i onda kad se pojavila tema o prepisivanju...nije ok varati i ok,ali ispada da se na ovom forumu samo javljaju iskompleksirani ljudi koji su nezadovoljni sami sa sobom i lijece komplekse na drugima...
mislio sam si i prije da imas cudne stavove prema dosta stvari,ali da ces ici ovako pljuvati po ljudima koji su s tobom na faksu i sjede par klupa dalje od tebe,nisam ocekivao od tebe.
kaj ti imas pljuvati po ljudi tako? onda bi tako i ja mogao doci i reci zelim da ti ne zavrsis ovaj faks jer samo jedes i nisam te nikada vidio nasmijanu,i jednostavno me nerviras.
ali mislim da imam dovoljno akademskog obrazovanja da ti to ne kazem...
pa di bi dosli svi studenti da samo sute i ama bas nista ne pricaju pod satovima?
recimo predavanja iz alg.,prof.tak i tak ne cujem(ne od pricanja drguih i mene,nego je jednostavno tih)i nije mi jasno sve kaj prica i ako skomentiram nekome pored to i usput se malo i nasmijemo,ti ili bilo tko bi me samarao i tjerao van???????
ili bi me prijavio za ometanje nastave????
pa di mi zivimo????
pa ovo ce postati gore od srednje skole,a svi pricaju o velikom akademskom znanju...
prvo doticni ljudi trebaju misliti na malo vise kolegijalnosti a tek onda pricati o akademskom znanju.
isto ko i onda kad se pojavila tema o prepisivanju...nije ok varati i ok,ali ispada da se na ovom forumu samo javljaju iskompleksirani ljudi koji su nezadovoljni sami sa sobom i lijece komplekse na drugima...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hogar strasni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 09. 2006. (20:31:30)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
-4 = 2 - 6

PostPostano: 22:01 pet, 25. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

i da dodam jos...uvijek sam u prvih par redova i nikada do sad se nisam zalio kak netko stalno prica!!!!!
i nikad mi nije palo na pamet da ga idem javno prozivati....
koncentriram se na nastavu...
cujem ja pricanje odostraga ali necu zbog toga dici takvu galabuku i pljuvati te sve ljude...
i koliko sam vidio danas si sjedila u 3.,4.redu i kaj ti je falilo?????





[color=blue]Sva sreca, kolega, da imate "dovoljno akademskog obrazovanja", pa sam morao obrisati samo jedno prostacenje u vasem postu. Bravo![/color]
i da dodam jos...uvijek sam u prvih par redova i nikada do sad se nisam zalio kak netko stalno prica!!!!!
i nikad mi nije palo na pamet da ga idem javno prozivati....
koncentriram se na nastavu...
cujem ja pricanje odostraga ali necu zbog toga dici takvu galabuku i pljuvati te sve ljude...
i koliko sam vidio danas si sjedila u 3.,4.redu i kaj ti je falilo?????





Sva sreca, kolega, da imate "dovoljno akademskog obrazovanja", pa sam morao obrisati samo jedno prostacenje u vasem postu. Bravo!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Maki
Gost





PostPostano: 23:56 pet, 25. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Već neko određeno vrijeme želim da napišem o tome jer me užasno živcira što kada dođem na termin svoje grupe ne mogu sjesti u klupu nego moram sjediti odostraga i pokušavat čuti asistenta/icu. I to ne samo pod alg. nego i pod numeričkom. Pa nisu bezveze radili satnicu na faksu. Prošli semestar kada sam po meni imao lošije asistente (pri tom ne mislim po znanju nego po prenošenju znanja na nas) nisam ni pomišljao ići na vježbe druge grupe nego sam uvijek ostajao kod svoga asistenta. Ispada da sam ja bio glup, a ostali studenti koji dolaze na vježbe druge grupe pametni.

Izgleda da će biti potrebno uvesti prozivanje jer se drugačije neće riješiti problem pretrpanosti predavaonica.

A što se tiče pričanja. Ok je pričanje u nekoj mjeri, nešto prokomentirati, pitati.... Pa ja osobno ne mogu prešutjeti cijeli sat, ali ovo što je danas bilo na vježbama iz alg. je bilo ne podnošljivo. Ipak, mislim da bi budući akad. građani trebali imati obzira i zahvalnosti prema predavaću (jer ipak bonton nalaže slušanje drugih dok pričaju, barem su mene tako učili), a pogotovo prema asistentici Martini koja se toliko trudi objasniti i pojasniti.

Toliko od mene i nadan se da će asistenti neššto poduzeti po pitanju pretrpanosti.
Već neko određeno vrijeme želim da napišem o tome jer me užasno živcira što kada dođem na termin svoje grupe ne mogu sjesti u klupu nego moram sjediti odostraga i pokušavat čuti asistenta/icu. I to ne samo pod alg. nego i pod numeričkom. Pa nisu bezveze radili satnicu na faksu. Prošli semestar kada sam po meni imao lošije asistente (pri tom ne mislim po znanju nego po prenošenju znanja na nas) nisam ni pomišljao ići na vježbe druge grupe nego sam uvijek ostajao kod svoga asistenta. Ispada da sam ja bio glup, a ostali studenti koji dolaze na vježbe druge grupe pametni.

Izgleda da će biti potrebno uvesti prozivanje jer se drugačije neće riješiti problem pretrpanosti predavaonica.

A što se tiče pričanja. Ok je pričanje u nekoj mjeri, nešto prokomentirati, pitati.... Pa ja osobno ne mogu prešutjeti cijeli sat, ali ovo što je danas bilo na vježbama iz alg. je bilo ne podnošljivo. Ipak, mislim da bi budući akad. građani trebali imati obzira i zahvalnosti prema predavaću (jer ipak bonton nalaže slušanje drugih dok pričaju, barem su mene tako učili), a pogotovo prema asistentici Martini koja se toliko trudi objasniti i pojasniti.

Toliko od mene i nadan se da će asistenti neššto poduzeti po pitanju pretrpanosti.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:19 sub, 26. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hogar strasni"]prvo doticni ljudi trebaju misliti na malo vise kolegijalnosti a tek onda pricati o akademskom znanju.[/quote]

Kuzim: kolegijalnost je ometati nastavu (i otresti se na kolegu koji trazi da usutis), a nekolegijalnost je prigovoriti takvom ponasanju! :D Ma, bravo, genije... =D>

Ok, dosta zabave s cudnim interpretacijama kolegijalnosti, imam ozbiljno pitanje:

[quote="Maki"]...nadan se da će asistenti neššto poduzeti po pitanju pretrpanosti.[/quote]

Sto? :-k
hogar strasni (napisa):
prvo doticni ljudi trebaju misliti na malo vise kolegijalnosti a tek onda pricati o akademskom znanju.


Kuzim: kolegijalnost je ometati nastavu (i otresti se na kolegu koji trazi da usutis), a nekolegijalnost je prigovoriti takvom ponasanju! Very Happy Ma, bravo, genije... Applause

Ok, dosta zabave s cudnim interpretacijama kolegijalnosti, imam ozbiljno pitanje:

Maki (napisa):
...nadan se da će asistenti neššto poduzeti po pitanju pretrpanosti.


Sto? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 9:38 sub, 26. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

preprepredobro
mene se proziva za nekolegijalnost jer zelim da oni koji smetaju popadaju (ako se vec ne znaju sami pokupiti van i ne smetati) i smatra se savrseno normalnim PRICATI tokom cijelog sata (naravno, i prepisivati na ispitima)
(ja nisam nigdje prozvala ljude koji nesto _skomentiraju_ nekome do sebe, vec onima koji klepecu i ne zaustavljaju se od pocetka do kraja.... :roll:)

ali definitivno mi je najbolji argument - 'ti sjedis u 4tom redu, sto se bunis'
pa znam di sjedim i znam kako cujem predavaca i bas ZATO se bunim :roll:

ali definitivno mi je najjace sto je Martina vise puta morala IMENOM :shock: upozoriti nekog Jasmina da prestane.... prepredobro.... pazi - VISE puta...
i to je savrseno u redu :roll:

ne da se fax srozao na srednju skolu, pa ovo je vec osnovna :shock: :faint:

i za kraj - vi se prepucavate oko mojih srdacnih zelja ljudima koji ometaju nastavu da sam ja nekolegijalna :rotfl: i isto blebetanje smatrate savrseno normalnim

KATASTROFA
nakon ovoga mislim da definitivno mogu reci da je bolonja UNISTILA fax....

do prije ovih excesa sa bolonjskim algebarskim strukturama ja sam do sad u zivotu tocno jednom nekoga ozbiljno upozorila da prestane pricati - vjezbe iz linearne na prvoj godini....
definitivno su starije generacije ipak studenti, a mladje su osnovnoskolci - mislim, vi se bunite kad netko kaze da ne smijete pricati :roll:
ajde odite u vrtic i postedite nas vasih govorancija

kolegijalnost prema nekome tko mi smeta da pratim nastavu/pisem ispit? :rotfl:
nikad pa ni onda
zelje kao maloprije - uvijek
ako se ne znate sami pokupiti kad smetate - onda je jedini nacin da vas se rijesimo da popadate godine/odustanete od studija... i dalje vam to od srca zelim....
iako, mislim da su mi zelje vrlo puste s takvim snizavanjem kriterija i tolikim toleriranjem prepisivanja.... no, mozda se varam, mozda ce se ponesto ipak promijeniti.....

sad naravno ocekujem da ce i dalje krenuti prepucavanja oko toga sto sam ja zlobna ili tako nesto.... ali nema veze, ja sam svoje rekla... i govorit cu i dalje....
bila sam prozivana i sa gorim izjavama od toga da nisam kolegijalna :lol:

inace, vi koji se bunite sto sam ja na tim predavanjima i valjda zavidite sto sjedim u 4tom redu... samo da vas informiram da sam ja pitala/obavijestila/trazila dozvolu i asistenticu Hanzer i Balagovic i profesora Sirolu
apropo nelegalnog ubacivanja u tudju grupu - pa te objede molim ostavite sastrane, hvala (znam da necete, ali nema veze)
preprepredobro
mene se proziva za nekolegijalnost jer zelim da oni koji smetaju popadaju (ako se vec ne znaju sami pokupiti van i ne smetati) i smatra se savrseno normalnim PRICATI tokom cijelog sata (naravno, i prepisivati na ispitima)
(ja nisam nigdje prozvala ljude koji nesto _skomentiraju_ nekome do sebe, vec onima koji klepecu i ne zaustavljaju se od pocetka do kraja.... Rolling Eyes)

ali definitivno mi je najbolji argument - 'ti sjedis u 4tom redu, sto se bunis'
pa znam di sjedim i znam kako cujem predavaca i bas ZATO se bunim Rolling Eyes

ali definitivno mi je najjace sto je Martina vise puta morala IMENOM Shocked upozoriti nekog Jasmina da prestane.... prepredobro.... pazi - VISE puta...
i to je savrseno u redu Rolling Eyes

ne da se fax srozao na srednju skolu, pa ovo je vec osnovna Shocked Padoh u (o)nesvjest

i za kraj - vi se prepucavate oko mojih srdacnih zelja ljudima koji ometaju nastavu da sam ja nekolegijalna Valjam se po podu od smijeha i isto blebetanje smatrate savrseno normalnim

KATASTROFA
nakon ovoga mislim da definitivno mogu reci da je bolonja UNISTILA fax....

do prije ovih excesa sa bolonjskim algebarskim strukturama ja sam do sad u zivotu tocno jednom nekoga ozbiljno upozorila da prestane pricati - vjezbe iz linearne na prvoj godini....
definitivno su starije generacije ipak studenti, a mladje su osnovnoskolci - mislim, vi se bunite kad netko kaze da ne smijete pricati Rolling Eyes
ajde odite u vrtic i postedite nas vasih govorancija

kolegijalnost prema nekome tko mi smeta da pratim nastavu/pisem ispit? Valjam se po podu od smijeha
nikad pa ni onda
zelje kao maloprije - uvijek
ako se ne znate sami pokupiti kad smetate - onda je jedini nacin da vas se rijesimo da popadate godine/odustanete od studija... i dalje vam to od srca zelim....
iako, mislim da su mi zelje vrlo puste s takvim snizavanjem kriterija i tolikim toleriranjem prepisivanja.... no, mozda se varam, mozda ce se ponesto ipak promijeniti.....

sad naravno ocekujem da ce i dalje krenuti prepucavanja oko toga sto sam ja zlobna ili tako nesto.... ali nema veze, ja sam svoje rekla... i govorit cu i dalje....
bila sam prozivana i sa gorim izjavama od toga da nisam kolegijalna Laughing

inace, vi koji se bunite sto sam ja na tim predavanjima i valjda zavidite sto sjedim u 4tom redu... samo da vas informiram da sam ja pitala/obavijestila/trazila dozvolu i asistenticu Hanzer i Balagovic i profesora Sirolu
apropo nelegalnog ubacivanja u tudju grupu - pa te objede molim ostavite sastrane, hvala (znam da necete, ali nema veze)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:24 sub, 26. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iako se generalno slazem (mozda malo "diplomatskije", ali to dodje s godinama ;)), dvije sitnice:

1. Bolonja nema veze s Bontonom slusaca :ccc:

2. Ne generalizirati nekolicinu (cak niti ako ih ima mnogo) nepristojnih na [b]sve[/b] Bolonjce (ili koju god kategoriju osim kategorije "nekulturnih pohadjatelja vjezbi") :ccc:
Iako se generalno slazem (mozda malo "diplomatskije", ali to dodje s godinama Wink), dvije sitnice:

1. Bolonja nema veze s Bontonom slusaca Ccc.... Sram te bilo...

2. Ne generalizirati nekolicinu (cak niti ako ih ima mnogo) nepristojnih na sve Bolonjce (ili koju god kategoriju osim kategorije "nekulturnih pohadjatelja vjezbi") Ccc.... Sram te bilo...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
renata
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2005. (20:25:12)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 10:48 sub, 26. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo da jos kao Bolonjka potvrdim - nismo bas svi nekulturni :wink: .

Koliko cujem price ipak vecini smeta konstantno brbljanje (obicno na vecini predavanj/vjezbi jednih te istih ljudi). Mislim da bi tu prije svega trebali intervenirati profesori. Nakon sto bi nekoliko puta upozorili studente da se stisaju, mislim da bi se svi koji imaju imalo obraza smirili. Ne treba u nikoga upirati prstom, jedno ozbiljno upozorenje da se na predavanju ocekuje tisina bi trebalo biti sasvim dovoljno. Mislim, upozore profesori povremeno, ali to obicno tek ako buka postane takva da se ni iz prvog reda ne cuje bas dobro sto prica profesor (ali se cuje kakve probleme s deckom/curom/opcenito teskim zivotom nas dvadesetogodisnjaka ima neki kolega/ica par mjesta dalje :roll: )

I molim, ne sipati drvlje i kamenje po nama jadnim Bolonjcima, nismo mo krivi (sto smo Bolonjci) :cry:
Samo da jos kao Bolonjka potvrdim - nismo bas svi nekulturni Wink .

Koliko cujem price ipak vecini smeta konstantno brbljanje (obicno na vecini predavanj/vjezbi jednih te istih ljudi). Mislim da bi tu prije svega trebali intervenirati profesori. Nakon sto bi nekoliko puta upozorili studente da se stisaju, mislim da bi se svi koji imaju imalo obraza smirili. Ne treba u nikoga upirati prstom, jedno ozbiljno upozorenje da se na predavanju ocekuje tisina bi trebalo biti sasvim dovoljno. Mislim, upozore profesori povremeno, ali to obicno tek ako buka postane takva da se ni iz prvog reda ne cuje bas dobro sto prica profesor (ali se cuje kakve probleme s deckom/curom/opcenito teskim zivotom nas dvadesetogodisnjaka ima neki kolega/ica par mjesta dalje Rolling Eyes )

I molim, ne sipati drvlje i kamenje po nama jadnim Bolonjcima, nismo mo krivi (sto smo Bolonjci) Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 11:02 sub, 26. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad mijesamo kruske i jabuke.

Jedan problem je da stvarno nema mjesta na vjezbama. Pa tu molim ljude koji nisu u I-Per grupi da prepuste izbor mjesta prvo I-Per ljudima, a onda popunjavaju mjesta dalje, onda molim I-Per ljude da dodu par minuta ranije i zauzmu ta mjesta pa da i ostali koji zele mogu sjesti, i sve da imaju [b]razumijevanja za druge[/b].

Drugi problem je taj da su neki ljudi [b]stvarno[/b] preglasni. Do ovog semestra mi se desavalo mozda jednom ili dvaput u semestru da moram stati s vjezbama i sutiti dok lstudenti ne shvate da nesto nije u redu i smire se, a sad mi se to dogada na svakom satu vise puta (i na algebarskima i na diru). Znam da je velika grupa i da netko tko sjedi u zadnjem redu ima dojam da je u kinu i da me gleda na platnu tamo daleko a ne da je u istoj prostoriji sa sa mnom; znam i da je grupa jako heterogena- da je nekima ovo jako tesko i pitaju susjda za definicije ili da ponovi sto sam ja rekla jer on nije stigao zapisati, a nekima je dosadno kad ja ponavljam istu stvar vise puta pa onda imaju potrebu popricati s kolegama dok ja ne dodem na neku novu temu. Ali sa preko 100 ljudi u predavaonici to postaje ogromna buka, i to [b]je[/b] problem.

Nemam namjere posezati za fasistickim metodama, niti mislim da je svadanje rjesenje. Zasad samo molim sve da smire duhove, i molim studente da, ako dodu na vjezbe, prate te vjezbe. Nije dosta sjediti tamo; treba i pratiti sto se zbiva.
Sad mijesamo kruske i jabuke.

Jedan problem je da stvarno nema mjesta na vjezbama. Pa tu molim ljude koji nisu u I-Per grupi da prepuste izbor mjesta prvo I-Per ljudima, a onda popunjavaju mjesta dalje, onda molim I-Per ljude da dodu par minuta ranije i zauzmu ta mjesta pa da i ostali koji zele mogu sjesti, i sve da imaju razumijevanja za druge.

Drugi problem je taj da su neki ljudi stvarno preglasni. Do ovog semestra mi se desavalo mozda jednom ili dvaput u semestru da moram stati s vjezbama i sutiti dok lstudenti ne shvate da nesto nije u redu i smire se, a sad mi se to dogada na svakom satu vise puta (i na algebarskima i na diru). Znam da je velika grupa i da netko tko sjedi u zadnjem redu ima dojam da je u kinu i da me gleda na platnu tamo daleko a ne da je u istoj prostoriji sa sa mnom; znam i da je grupa jako heterogena- da je nekima ovo jako tesko i pitaju susjda za definicije ili da ponovi sto sam ja rekla jer on nije stigao zapisati, a nekima je dosadno kad ja ponavljam istu stvar vise puta pa onda imaju potrebu popricati s kolegama dok ja ne dodem na neku novu temu. Ali sa preko 100 ljudi u predavaonici to postaje ogromna buka, i to je problem.

Nemam namjere posezati za fasistickim metodama, niti mislim da je svadanje rjesenje. Zasad samo molim sve da smire duhove, i molim studente da, ako dodu na vjezbe, prate te vjezbe. Nije dosta sjediti tamo; treba i pratiti sto se zbiva.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 14:23 sub, 26. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

uf, i ovdje je vruće kao i vani :twisted:
ma ja mislim da ako se počne kontrolirat ko ide na koje vježbe da su problemi rješeni.
bit će nas puno manje, a tad će biti i manje pričanja i kontroliranju istih.

meni je glupo da ja ako dođem na svoje vježbe moram nosit stolce iz drugih prostorija nebili sjela.
nemam ništa protiv studenata na profesorskom smjeru, studente viših godina, kojima je ovo izborni al stvarno bi bilo u redu da ne dolaze u tolkom broju
uf, i ovdje je vruće kao i vani Twisted Evil
ma ja mislim da ako se počne kontrolirat ko ide na koje vježbe da su problemi rješeni.
bit će nas puno manje, a tad će biti i manje pričanja i kontroliranju istih.

meni je glupo da ja ako dođem na svoje vježbe moram nosit stolce iz drugih prostorija nebili sjela.
nemam ništa protiv studenata na profesorskom smjeru, studente viših godina, kojima je ovo izborni al stvarno bi bilo u redu da ne dolaze u tolkom broju



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:38 sub, 26. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

dobro ali ajmo vidjeti zašto se studenti pojavljuju na tuđim vježbama :?: to svi znamo - jer su bolje od onih gdje bi trebali biti

ja sam ostala na svim svojim vježbama ali sada, kada bolje kužim asistente i vidim gdje su moji kolege iz grupe pobjegli, pitam se jesam li dobro postupila i zapravo mi je jaaako žao što nisam otišla na vježbe kod nekog drugog asistenta

osobno mi smeta pričanje i gužva ali ako bi trebala birati između gužve i asistenta :arrow: biram asistenta bez razmišljanja :)

naravno, razumijem da su neki asistenti bolji od drugih i da se to nemože "popraviti" i da će uvijek biti tako ali...

ps: kako to da ja manje-više uvijek sjedim u prva tri reda (na predavanjima uvijek u prvom) :?: jer dođem ranije i zauzmem mjesto - zašto je ljudima problem to napraviti ako nemaju neko dobro mjesto? dođite ranije i eto! 8)
dobro ali ajmo vidjeti zašto se studenti pojavljuju na tuđim vježbama Question to svi znamo - jer su bolje od onih gdje bi trebali biti

ja sam ostala na svim svojim vježbama ali sada, kada bolje kužim asistente i vidim gdje su moji kolege iz grupe pobjegli, pitam se jesam li dobro postupila i zapravo mi je jaaako žao što nisam otišla na vježbe kod nekog drugog asistenta

osobno mi smeta pričanje i gužva ali ako bi trebala birati između gužve i asistenta Arrow biram asistenta bez razmišljanja Smile

naravno, razumijem da su neki asistenti bolji od drugih i da se to nemože "popraviti" i da će uvijek biti tako ali...

ps: kako to da ja manje-više uvijek sjedim u prva tri reda (na predavanjima uvijek u prvom) Question jer dođem ranije i zauzmem mjesto - zašto je ljudima problem to napraviti ako nemaju neko dobro mjesto? dođite ranije i eto! Cool



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
lena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2005. (21:21:59)
Postovi: (4C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 14:40 sub, 26. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za buku nisu odgovorna 2 studenta starog rezima i 10 studenata profesorskog smjera, čak niti ljudi iz drugih grupa koji dolaze u potrazi za boljim asistentom ili terminom već oni koji NEPRESTALNO pričaju i to ne o teoremima, definicijama i primjerima s vježbi već o bitnijim stvarima u životu: šopingu, ručku, dečkima itd. Nije mi jasno zašto ne sjednu u neki elitni birc na Tkalči/u svom kvartu/ u svom mjestu i tamo pričaju do mile volje a puste ljude koji žele slušati da slušaju. Ti ljudi nemaju poštovanja niti prema profesorima, niti prema asistentima, niti prema kolegama. E to je NEKOLEGIJALNOST!!!!
Za buku nisu odgovorna 2 studenta starog rezima i 10 studenata profesorskog smjera, čak niti ljudi iz drugih grupa koji dolaze u potrazi za boljim asistentom ili terminom već oni koji NEPRESTALNO pričaju i to ne o teoremima, definicijama i primjerima s vježbi već o bitnijim stvarima u životu: šopingu, ručku, dečkima itd. Nije mi jasno zašto ne sjednu u neki elitni birc na Tkalči/u svom kvartu/ u svom mjestu i tamo pričaju do mile volje a puste ljude koji žele slušati da slušaju. Ti ljudi nemaju poštovanja niti prema profesorima, niti prema asistentima, niti prema kolegama. E to je NEKOLEGIJALNOST!!!!



_________________
Ovca skace preko shtrika Capa Maca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:51 sub, 26. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lena"]Za buku nisu odgovorna 2 studenta starog rezima i 10 studenata profesorskog smjera, čak niti ljudi iz drugih grupa koji dolaze u potrazi za boljim asistentom ili terminom već oni koji NEPRESTALNO pričaju i to ne o teoremima, definicijama i primjerima s vježbi već o bitnijim stvarima u životu: šopingu, ručku, dečkima itd. Nije mi jasno zašto ne sjednu u neki elitni birc na Tkalči/u svom kvartu/ u svom mjestu i tamo pričaju do mile volje a puste ljude koji žele slušati da slušaju. Ti ljudi nemaju poštovanja niti prema profesorima, niti prema asistentima, niti prema kolegama. E to je NEKOLEGIJALNOST!!!![/quote]


:iagree:

:amen:
lena (napisa):
Za buku nisu odgovorna 2 studenta starog rezima i 10 studenata profesorskog smjera, čak niti ljudi iz drugih grupa koji dolaze u potrazi za boljim asistentom ili terminom već oni koji NEPRESTALNO pričaju i to ne o teoremima, definicijama i primjerima s vježbi već o bitnijim stvarima u životu: šopingu, ručku, dečkima itd. Nije mi jasno zašto ne sjednu u neki elitni birc na Tkalči/u svom kvartu/ u svom mjestu i tamo pričaju do mile volje a puste ljude koji žele slušati da slušaju. Ti ljudi nemaju poštovanja niti prema profesorima, niti prema asistentima, niti prema kolegama. E to je NEKOLEGIJALNOST!!!!



I agree

Ajde, dosta vise...



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 15:04 sub, 26. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lena"]Za buku nisu odgovorna 2 studenta starog rezima i 10 studenata profesorskog smjera, čak niti ljudi iz drugih grupa koji dolaze u potrazi za boljim asistentom ili terminom već oni koji NEPRESTALNO pričaju i to ne o teoremima, definicijama i primjerima s vježbi već o bitnijim stvarima u životu: šopingu, ručku, dečkima itd. Nije mi jasno zašto ne sjednu u neki elitni birc na Tkalči/u svom kvartu/ u svom mjestu i tamo pričaju do mile volje a puste ljude koji žele slušati da slušaju. Ti ljudi nemaju poštovanja niti prema profesorima, niti prema asistentima, niti prema kolegama. E to je NEKOLEGIJALNOST!!!![/quote]

gle sve ja to kužim. i tebe i tihanu i nesi, al situacija je takva da ljudi nemaju di sjedit a da nema seljakanja između grupa bilo bi min20 studenata manje. u manjim grupama je i lakše otkriti ko priča i udaljiti ga s nastave. jer ovako trpimo svi. malo mi je glupo se izvlačiti na lošeg asistenta, jer postoje i konzultacije i demonstrature. nikad nećemo svi dobiti asistente koje hoćemo i zato mislim da pohađanje tuđih grupa samo još veće zakopavanje u problem.
lena (napisa):
Za buku nisu odgovorna 2 studenta starog rezima i 10 studenata profesorskog smjera, čak niti ljudi iz drugih grupa koji dolaze u potrazi za boljim asistentom ili terminom već oni koji NEPRESTALNO pričaju i to ne o teoremima, definicijama i primjerima s vježbi već o bitnijim stvarima u životu: šopingu, ručku, dečkima itd. Nije mi jasno zašto ne sjednu u neki elitni birc na Tkalči/u svom kvartu/ u svom mjestu i tamo pričaju do mile volje a puste ljude koji žele slušati da slušaju. Ti ljudi nemaju poštovanja niti prema profesorima, niti prema asistentima, niti prema kolegama. E to je NEKOLEGIJALNOST!!!!


gle sve ja to kužim. i tebe i tihanu i nesi, al situacija je takva da ljudi nemaju di sjedit a da nema seljakanja između grupa bilo bi min20 studenata manje. u manjim grupama je i lakše otkriti ko priča i udaljiti ga s nastave. jer ovako trpimo svi. malo mi je glupo se izvlačiti na lošeg asistenta, jer postoje i konzultacije i demonstrature. nikad nećemo svi dobiti asistente koje hoćemo i zato mislim da pohađanje tuđih grupa samo još veće zakopavanje u problem.



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 15:53 sub, 26. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

@mladena: Ako se ne varam ti si se prebacila u drugu grupu na LA2 jer ti je tam drustvo...

IMO problem nisu pridoslice jer oni znaju zasto su tu...

E jos 3 puta...zar je toliki problem...
@mladena: Ako se ne varam ti si se prebacila u drugu grupu na LA2 jer ti je tam drustvo...

IMO problem nisu pridoslice jer oni znaju zasto su tu...

E jos 3 puta...zar je toliki problem...



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 16:43 sub, 26. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]@mladena: Ako se ne varam ti si se prebacila u drugu grupu na LA2 jer ti je tam drustvo...

IMO problem nisu pridoslice jer oni znaju zasto su tu...

E jos 3 puta...zar je toliki problem...[/quote]

mladac na forumu
i nisam se prebacila zbog društva nego preklapanja rasporeda.
ne bi mogla ići na algebarske da sam ostala u svojoj grupi, osim toga nas je 30 max 45 na vježbama iz la2 + pitala sam sve asistente da li je to u redu + predala molbu... tak da
nana (napisa):
@mladena: Ako se ne varam ti si se prebacila u drugu grupu na LA2 jer ti je tam drustvo...

IMO problem nisu pridoslice jer oni znaju zasto su tu...

E jos 3 puta...zar je toliki problem...


mladac na forumu
i nisam se prebacila zbog društva nego preklapanja rasporeda.
ne bi mogla ići na algebarske da sam ostala u svojoj grupi, osim toga nas je 30 max 45 na vježbama iz la2 + pitala sam sve asistente da li je to u redu + predala molbu... tak da



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan