Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

O opasnostima od neodgovornih vozaca...
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 5:20 sri, 10. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ni ja se ne bih slozio. Vise mi se cini da se to odnosi na "pomodarske" aute. Recimo, cini mi se da nisam nikad naletio na BMWa (ili tako neki klasicni "faca" auto) da radi gluposti... :)[/quote]
Ne gledaš dobro :p
Ja sam ih vidio koliko oćeš.
Recimo, prije par mjeseci se jedan lik u mercedesu (nemam pojma kojem, ali ful novom) zabio i omotao u stup javne rasvjete i iskrivio ga (stup je visok bar 10 m), a da je prije toga izbio cijeli hidrant iz pločnika i odbio jedan auto metar sa strane i nakuco ga u zgradu.
To je, usudio bih se reći, singularni događaj. Naravno, vozaču nije nikaj bilo.
vsego (napisa):
Ni ja se ne bih slozio. Vise mi se cini da se to odnosi na "pomodarske" aute. Recimo, cini mi se da nisam nikad naletio na BMWa (ili tako neki klasicni "faca" auto) da radi gluposti... Smile

Ne gledaš dobro :p
Ja sam ih vidio koliko oćeš.
Recimo, prije par mjeseci se jedan lik u mercedesu (nemam pojma kojem, ali ful novom) zabio i omotao u stup javne rasvjete i iskrivio ga (stup je visok bar 10 m), a da je prije toga izbio cijeli hidrant iz pločnika i odbio jedan auto metar sa strane i nakuco ga u zgradu.
To je, usudio bih se reći, singularni događaj. Naravno, vozaču nije nikaj bilo.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 14:22 sri, 10. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Recimo, prije par mjeseci se jedan lik u mercedesu (nemam pojma kojem, ali ful novom) zabio i omotao u stup javne rasvjete i iskrivio ga (stup je visok bar 10 m), a da je prije toga izbio cijeli hidrant iz pločnika i odbio jedan auto metar sa strane i nakuco ga u zgradu.
To je, usudio bih se reći, singularni događaj. [b]Naravno, vozaču nije nikaj bilo.[/b][/quote]Ti to reklamiras Mercedes? :lol: :wink:
C'Tebo (napisa):
Recimo, prije par mjeseci se jedan lik u mercedesu (nemam pojma kojem, ali ful novom) zabio i omotao u stup javne rasvjete i iskrivio ga (stup je visok bar 10 m), a da je prije toga izbio cijeli hidrant iz pločnika i odbio jedan auto metar sa strane i nakuco ga u zgradu.
To je, usudio bih se reći, singularni događaj. Naravno, vozaču nije nikaj bilo.
Ti to reklamiras Mercedes? Laughing Wink



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 17:16 sri, 10. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

posto sam uglavnom na suvozacevom mistu, ne mislim previse na to jel' clio ili bmw uletio ispred nas, ali u glavnoj ulozi najveceg bezobrazluka kojem sam imala priliku svjedocit je bio Crni Neregistrirani Fiat Bravo. dakle, CNFB je iz sporedne ulice izletio ispred nas (ja i decko u njegovom novom 12 godina starom autu :)) ) i sve bi bilo okej da je on samo otperjao tom divnom&krasnom visokom brzinom ali pokazalo se da je ispred njega pjesacki prijelaz i naravno na njemu bespomocni starcic. i CNFB po kocnici, decko po kocnici i novo 12 godina staro auto se zaustavilo uklijesteno izmedu plocnika i CNFB-a. sreca pa je novo 12 godina staro auto imalo ABS (jer to nije bilo kakvo sad vec 13 godina staro auto) pa se nismo svom snagom zalipili u CNFB nego smo se taman zaustavili tu negdi. ali, ostecena felga o plocnik, ostecena karoserija, i dok decku gledah paru koja izlazi iz nosa i krv mu u ocima, CNFB je samo otisao. odeeeeeeeeeee... i sad ti umiri vlasnika novog 12 godina starog auta doslovno 3 dana nakon sto ga je kupio. da vas vidim u toj situaciji!
posto sam uglavnom na suvozacevom mistu, ne mislim previse na to jel' clio ili bmw uletio ispred nas, ali u glavnoj ulozi najveceg bezobrazluka kojem sam imala priliku svjedocit je bio Crni Neregistrirani Fiat Bravo. dakle, CNFB je iz sporedne ulice izletio ispred nas (ja i decko u njegovom novom 12 godina starom autu Smile) ) i sve bi bilo okej da je on samo otperjao tom divnom&krasnom visokom brzinom ali pokazalo se da je ispred njega pjesacki prijelaz i naravno na njemu bespomocni starcic. i CNFB po kocnici, decko po kocnici i novo 12 godina staro auto se zaustavilo uklijesteno izmedu plocnika i CNFB-a. sreca pa je novo 12 godina staro auto imalo ABS (jer to nije bilo kakvo sad vec 13 godina staro auto) pa se nismo svom snagom zalipili u CNFB nego smo se taman zaustavili tu negdi. ali, ostecena felga o plocnik, ostecena karoserija, i dok decku gledah paru koja izlazi iz nosa i krv mu u ocima, CNFB je samo otisao. odeeeeeeeeeee... i sad ti umiri vlasnika novog 12 godina starog auta doslovno 3 dana nakon sto ga je kupio. da vas vidim u toj situaciji!



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 23:29 sri, 10. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]posto sam uglavnom na suvozacevom mistu, ne mislim previse na to jel' clio ili bmw uletio ispred nas, ali u glavnoj ulozi najveceg bezobrazluka kojem sam imala priliku svjedocit je bio Crni Neregistrirani Fiat Bravo. dakle, CNFB je iz sporedne ulice izletio ispred nas (ja i decko u njegovom novom 12 godina starom autu :)) ) i sve bi bilo okej da je on samo otperjao tom divnom&krasnom visokom brzinom ali pokazalo se da je ispred njega pjesacki prijelaz i naravno na njemu bespomocni starcic. i CNFB po kocnici, decko po kocnici i novo 12 godina staro auto se zaustavilo uklijesteno izmedu plocnika i CNFB-a. sreca pa je novo 12 godina staro auto imalo ABS (jer to nije bilo kakvo sad vec 13 godina staro auto) pa se nismo svom snagom zalipili u CNFB nego smo se taman zaustavili tu negdi. ali, ostecena felga o plocnik, ostecena karoserija, i dok decku gledah paru koja izlazi iz nosa i krv mu u ocima, CNFB je samo otisao. odeeeeeeeeeee... i sad ti umiri vlasnika novog 12 godina starog auta doslovno 3 dana nakon sto ga je kupio. da vas vidim u toj situaciji![/quote]

ja za takve slucajeve u svojoj 12 godina staroj "skatulji" (ovo ce cvjerojatno skuzit sam zagrepcani) za takve situacije nosim palicu :)
pa CNFB ima kasnije razbijenu sajbu :)
koryanshea (napisa):
posto sam uglavnom na suvozacevom mistu, ne mislim previse na to jel' clio ili bmw uletio ispred nas, ali u glavnoj ulozi najveceg bezobrazluka kojem sam imala priliku svjedocit je bio Crni Neregistrirani Fiat Bravo. dakle, CNFB je iz sporedne ulice izletio ispred nas (ja i decko u njegovom novom 12 godina starom autu Smile) ) i sve bi bilo okej da je on samo otperjao tom divnom&krasnom visokom brzinom ali pokazalo se da je ispred njega pjesacki prijelaz i naravno na njemu bespomocni starcic. i CNFB po kocnici, decko po kocnici i novo 12 godina staro auto se zaustavilo uklijesteno izmedu plocnika i CNFB-a. sreca pa je novo 12 godina staro auto imalo ABS (jer to nije bilo kakvo sad vec 13 godina staro auto) pa se nismo svom snagom zalipili u CNFB nego smo se taman zaustavili tu negdi. ali, ostecena felga o plocnik, ostecena karoserija, i dok decku gledah paru koja izlazi iz nosa i krv mu u ocima, CNFB je samo otisao. odeeeeeeeeeee... i sad ti umiri vlasnika novog 12 godina starog auta doslovno 3 dana nakon sto ga je kupio. da vas vidim u toj situaciji!


ja za takve slucajeve u svojoj 12 godina staroj "skatulji" (ovo ce cvjerojatno skuzit sam zagrepcani) za takve situacije nosim palicu Smile
pa CNFB ima kasnije razbijenu sajbu Smile



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:40 sri, 10. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c2h5oh"]ja za takve slucajeve u svojoj 12 godina staroj "skatulji" (ovo ce cvjerojatno skuzit sam zagrepcani) za takve situacije nosim palicu :)
pa CNFB ima kasnije razbijenu sajbu :)[/quote][list=1][*]Ti fakat brzo trcis kad bi ga uspio stici. :PP
[*]Rjesenje ti nije nimalo "[i]akademsko[/i]"... :lol:[/list:o]Da, postoji problem neregistriranih auta. I ne vidim da je koryansheain decko tu ista mogao napraviti. :( Osim mozda po gasu, pa u potjeru, no time bi ugrozio tko zna koliko zivota i imovine... :roll:

S obzirom da je moja Meggie nova (cit. [i]nisam jos otplatio kredit[/i] ;)), placam kasko... :| Kosta, ali bar mirno spavam. :)

Ali, point taken. Da nije decko dobro reagirao i da nije bilo ABSa... :( :x :evil:
c2h5oh (napisa):
ja za takve slucajeve u svojoj 12 godina staroj "skatulji" (ovo ce cvjerojatno skuzit sam zagrepcani) za takve situacije nosim palicu Smile
pa CNFB ima kasnije razbijenu sajbu Smile
  1. Ti fakat brzo trcis kad bi ga uspio stici. Weeee-heeee!!!
  2. Rjesenje ti nije nimalo "akademsko"... Laughing
Da, postoji problem neregistriranih auta. I ne vidim da je koryansheain decko tu ista mogao napraviti. Sad Osim mozda po gasu, pa u potjeru, no time bi ugrozio tko zna koliko zivota i imovine... Rolling Eyes

S obzirom da je moja Meggie nova (cit. nisam jos otplatio kredit Wink), placam kasko... Neutral Kosta, ali bar mirno spavam. Smile

Ali, point taken. Da nije decko dobro reagirao i da nije bilo ABSa... Sad Mad Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 23:48 sri, 10. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

a jel netko trazio akademsko rjesenje???
:evil:

a uostalom nebi trcao (vjerojatno) a sve ovisi o trenutku inspiracije.

a meggie bi trebao biti megane ili ?????(dajes imena svemu sto volis :))
a jel netko trazio akademsko rjesenje???
Evil or Very Mad

a uostalom nebi trcao (vjerojatno) a sve ovisi o trenutku inspiracije.

a meggie bi trebao biti megane ili ?????(dajes imena svemu sto volis Smile)



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 2:23 čet, 11. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Ti to reklamiras Mercedes? :lol: :wink:[/quote]
Ne, nego Boga (Bog štiti pijance i budale, ovaj lik je vjerojatno oboje :D)
steelworker (napisa):
Ti to reklamiras Mercedes? Laughing Wink

Ne, nego Boga (Bog štiti pijance i budale, ovaj lik je vjerojatno oboje Very Happy)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 17:59 čet, 11. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]I ne vidim da je koryansheain decko tu ista mogao napraviti. :( Osim mozda po gasu, pa u potjeru, no time bi ugrozio tko zna koliko zivota i imovine... :roll:[/quote]

pa, njegova refleksna reakcija i je bila potjera jer je prilicno impulzivan (barem sto se tice tog auta) :roll: . al eto ja sam ga odgovorila od toga jer su uvjeti za potjeru bez posljedica bili nikakvi. ipak smo bili u vrlo prometnom dijelu grada. no dobro. ali moram priznat, kad sam vidila koliko su decku skocili zivci na to, nisam se bas osjecala veoma vaznom osobom u njegovom zivotu... :bigcry: doduse, valjda zato sto mene nikad nije neko 'ostetio' pa pobjego :wink:
u svakom slucaju nije bas neki osjecaj :)
vsego (napisa):
I ne vidim da je koryansheain decko tu ista mogao napraviti. Sad Osim mozda po gasu, pa u potjeru, no time bi ugrozio tko zna koliko zivota i imovine... Rolling Eyes


pa, njegova refleksna reakcija i je bila potjera jer je prilicno impulzivan (barem sto se tice tog auta) Rolling Eyes . al eto ja sam ga odgovorila od toga jer su uvjeti za potjeru bez posljedica bili nikakvi. ipak smo bili u vrlo prometnom dijelu grada. no dobro. ali moram priznat, kad sam vidila koliko su decku skocili zivci na to, nisam se bas osjecala veoma vaznom osobom u njegovom zivotu... Very sad doduse, valjda zato sto mene nikad nije neko 'ostetio' pa pobjego Wink
u svakom slucaju nije bas neki osjecaj Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 20:31 čet, 11. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]doduse, valjda zato sto mene nikad nije neko 'ostetio' pa pobjego [/quote]

Suzdrzat cu se da ne komentirat ovo :)))))) Ljudi koje me poznaju shvatit ce zasto (malo bolje poznaju mislim:)
koryanshea (napisa):
doduse, valjda zato sto mene nikad nije neko 'ostetio' pa pobjego


Suzdrzat cu se da ne komentirat ovo Smile))))) Ljudi koje me poznaju shvatit ce zasto (malo bolje poznaju mislim:)
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 22:38 čet, 11. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"][quote="koryanshea"]doduse, valjda zato sto mene nikad nije neko 'ostetio' pa pobjego [/quote]

Suzdrzat cu se da ne komentirat ovo :)))))) Ljudi koje me poznaju shvatit ce zasto (malo bolje poznaju mislim:)[/quote]

sad me bas zanima :)
fly (napisa):
koryanshea (napisa):
doduse, valjda zato sto mene nikad nije neko 'ostetio' pa pobjego


Suzdrzat cu se da ne komentirat ovo Smile))))) Ljudi koje me poznaju shvatit ce zasto (malo bolje poznaju mislim:)


sad me bas zanima Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:56 čet, 11. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nezelish saznat , vjeruj mi ... bolje ne otvarat pandorinu kutiju :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Nezelish saznat , vjeruj mi ... bolje ne otvarat pandorinu kutiju Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:47 pet, 12. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

:pm:

Please, pipl, rijesite to preko [i]Private messageova[/i]... 8)

(I bez isprika ovdje ili igdje drugdje; neka se topic vrati temi ili neka zamre, ali dosta je bilo "razvodnjavanja" :()
Poziv za preseljenje u Private Message

Please, pipl, rijesite to preko Private messageova... Cool

(I bez isprika ovdje ili igdje drugdje; neka se topic vrati temi ili neka zamre, ali dosta je bilo "razvodnjavanja" Sad)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 1:17 sub, 13. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Ja sam mislio na "vozace Clia" na sljedeci nacin: od 10 Cliova, ocekujem da bar 9 napravi neku glupost na cesti. Od 10, recimo, Fiata Punto, ocekujem max. 2, no necu se iznenaditi ako ni jedan ne napravi glupost. :? Dakle, [b]relativno[/b] (tj. u postocima) smatram da rade najvise gluposti.
[/quote]

Od ocekivanih max. 2 budala vozaca Fiat-a Punta, skoro sam se prije jedno 15 minuta s jednim "poljubio"! Budala nije mogla cekat da mu se upali zeleno na semoforu, pa je iso kroz crveno, jer je mislio da je sve prazno na krizanju Marticeve i Kresimirove! :x
vsego (napisa):

Ja sam mislio na "vozace Clia" na sljedeci nacin: od 10 Cliova, ocekujem da bar 9 napravi neku glupost na cesti. Od 10, recimo, Fiata Punto, ocekujem max. 2, no necu se iznenaditi ako ni jedan ne napravi glupost. Confused Dakle, relativno (tj. u postocima) smatram da rade najvise gluposti.


Od ocekivanih max. 2 budala vozaca Fiat-a Punta, skoro sam se prije jedno 15 minuta s jednim "poljubio"! Budala nije mogla cekat da mu se upali zeleno na semoforu, pa je iso kroz crveno, jer je mislio da je sve prazno na krizanju Marticeve i Kresimirove! Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:27 ned, 14. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]E, sorry ljudi, al na ovo se fakat moram uključit. Naime, recimo da sam (pre)sretni vlasnik škode octavie, i to 1.9 TDi. Nisam neki profesionalac što se tiče vožnje, jer sam tek prije 5 mjeseci položio vozački. Znači, ne letim zagrebom 150, ne ubacujem se u trake kao majmun, nego sve polako, baš onako kako to babe rade. E i prije dva tjedna idem ja doma ljubljanskom. Gužva po običaju. Crveno na semaforu. Polako se pali žuto i ajmo. Aha, šipak, crna alfa s desne strane skoro otkida moju registraciju brzinom od slobodne procjene 160. Naravno, prolaz kroz crveno... Druga stvar. Vozim se ja lagano vukovarskom, kad vidiš zelenog clia, sportski uređen, felge, spojleri... Fakat lijepo izgleda. Unutra neko majčino čedo tek od sise izašlo, a frajer mi se lijepi s leđa, sprijeda, uglavnom bi se htio ganjati. I ništa, mi se malo poganjali, i tak... Murja je stajala na slijedećem križanju... Treća stvar. Kamioni. Dostavni, šleperi... Kamioni. Nije se lijepo sudarit s njima. Pogotovo kad su oni krivi. A njima ništa, samo nonšalantno produže dalje, kao da sudara nije ni bilo. A ti ga ganjaj sa razbijenim stražnjim dijelom auta. A murja je toliko predana svom poslu da će sigurno naći krivca. Četvrta stvar. [/color][color=darkred]******[/color][color=darkblue]... [/color][color=darkred]***** ******[/color][color=darkblue]. Frajer se ponaša kak ti da je u njemačkoj gdje ceste imaju po pet traka. Peta stvar. Kamion na kojemu piše Danijel - NE PRETJECATI, ako ste na normalnoj cesti. Lik nije normalan. Pazi se ti ganjati s kamionom, a još ti ulazi u traku non-stop, hoće da završiš u grabi kraj puta. Šesta stvar. Obavezno imajte kasko. Isplati se...[/color]

[color=darkred]Admin edit: OK, sad svi znamo koji narod mrzis.
Gledaj ovaj Forum ne sluzi za iznosenje tvojih [i]osjecaja[/i] prema pripadnicima odredjenog naroda. Niti da ih nazivas pogrdnim imenima. [b]Mi ne sirimo jezik mrznje![/b]
Nauci se akademski izrazavati! Ako ne mozes onda se nemoj ovako izrazavati, barem ne na Forumu.
Vec si bio upozoren i lock-an u znak upozorenja, ali ti i dalje nastavljas po svome. Ne ostavljas nam bas puno opcija.[/color]
E, sorry ljudi, al na ovo se fakat moram uključit. Naime, recimo da sam (pre)sretni vlasnik škode octavie, i to 1.9 TDi. Nisam neki profesionalac što se tiče vožnje, jer sam tek prije 5 mjeseci položio vozački. Znači, ne letim zagrebom 150, ne ubacujem se u trake kao majmun, nego sve polako, baš onako kako to babe rade. E i prije dva tjedna idem ja doma ljubljanskom. Gužva po običaju. Crveno na semaforu. Polako se pali žuto i ajmo. Aha, šipak, crna alfa s desne strane skoro otkida moju registraciju brzinom od slobodne procjene 160. Naravno, prolaz kroz crveno... Druga stvar. Vozim se ja lagano vukovarskom, kad vidiš zelenog clia, sportski uređen, felge, spojleri... Fakat lijepo izgleda. Unutra neko majčino čedo tek od sise izašlo, a frajer mi se lijepi s leđa, sprijeda, uglavnom bi se htio ganjati. I ništa, mi se malo poganjali, i tak... Murja je stajala na slijedećem križanju... Treća stvar. Kamioni. Dostavni, šleperi... Kamioni. Nije se lijepo sudarit s njima. Pogotovo kad su oni krivi. A njima ništa, samo nonšalantno produže dalje, kao da sudara nije ni bilo. A ti ga ganjaj sa razbijenim stražnjim dijelom auta. A murja je toliko predana svom poslu da će sigurno naći krivca. Četvrta stvar. ******... ***** ******. Frajer se ponaša kak ti da je u njemačkoj gdje ceste imaju po pet traka. Peta stvar. Kamion na kojemu piše Danijel - NE PRETJECATI, ako ste na normalnoj cesti. Lik nije normalan. Pazi se ti ganjati s kamionom, a još ti ulazi u traku non-stop, hoće da završiš u grabi kraj puta. Šesta stvar. Obavezno imajte kasko. Isplati se...

Admin edit: OK, sad svi znamo koji narod mrzis.
Gledaj ovaj Forum ne sluzi za iznosenje tvojih osjecaja prema pripadnicima odredjenog naroda. Niti da ih nazivas pogrdnim imenima. Mi ne sirimo jezik mrznje!
Nauci se akademski izrazavati! Ako ne mozes onda se nemoj ovako izrazavati, barem ne na Forumu.
Vec si bio upozoren i lock-an u znak upozorenja, ali ti i dalje nastavljas po svome. Ne ostavljas nam bas puno opcija.



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 14:43 ned, 14. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

kume lijepo je tebi bog dao.
imas octaviu 1.9 tdi?????? 130 konjica pod haubom (very nice)
vozis 5 mjeseci???? ko i ja a vozim staru ladu (da za sve koji neznaju to je ono cudo ruske tehnike :))

pa jesi bar oprao onog clia?????
mislim da bi trebao.

o ubacivanju u trake necu pricati jer ........... da (shvatili ste) :)

p.s. JOS IMAS I KASKO?????????

p.p.s pa fakat ti je bog lijepo dao u zivotu
kume lijepo je tebi bog dao.
imas octaviu 1.9 tdi?????? 130 konjica pod haubom (very nice)
vozis 5 mjeseci???? ko i ja a vozim staru ladu (da za sve koji neznaju to je ono cudo ruske tehnike Smile)

pa jesi bar oprao onog clia?????
mislim da bi trebao.

o ubacivanju u trake necu pricati jer ........... da (shvatili ste) Smile

p.s. JOS IMAS I KASKO?????????

p.p.s pa fakat ti je bog lijepo dao u zivotu



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:24 ned, 14. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kamti"][color=darkblue]Vozim se ja lagano vukovarskom, kad vidiš zelenog clia, sportski uređen, felge, spojleri... Fakat lijepo izgleda. Unutra neko majčino čedo tek od sise izašlo, a frajer mi se lijepi s leđa, sprijeda, uglavnom bi se htio ganjati. [b]I ništa, mi se malo poganjali, i tak...[/b][/color][/quote][quote="c2h5oh"]pa jesi bar oprao onog clia?????
mislim da bi trebao.[/quote]Naci isel si se ganjati s autom u kojem je bilo malo dijete, a evo c2h5oh jos pita jel si ga opral... Stvarno ste svjesni opasnosti. Kaj se zalite na drruge, a gle kaj vi radite...
Kamti (napisa):
Vozim se ja lagano vukovarskom, kad vidiš zelenog clia, sportski uređen, felge, spojleri... Fakat lijepo izgleda. Unutra neko majčino čedo tek od sise izašlo, a frajer mi se lijepi s leđa, sprijeda, uglavnom bi se htio ganjati. I ništa, mi se malo poganjali, i tak...
c2h5oh (napisa):
pa jesi bar oprao onog clia?????
mislim da bi trebao.
Naci isel si se ganjati s autom u kojem je bilo malo dijete, a evo c2h5oh jos pita jel si ga opral... Stvarno ste svjesni opasnosti. Kaj se zalite na drruge, a gle kaj vi radite...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:40 ned, 14. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]E, poštovani kolega, nisam ja rekao da mrzim slovence u smislu da mrzim taj narod. Oni su ok. Mrzim način na koji oni voze - taj način se u našem slengu naziva [/color][b][color=darkred]*****[/color][/b][color=darkblue]. E i za taj auto sam se zbilja naradio, tako da ne mislite da mi darovi padaju s neba. A kasko? To je potrebno, ali ni od toga nema prevelike koristi ako vas neki lik zadere na parkingu i pobjegne. Neće vam platit više od 30% ako je nepoznat počinitelj. Sa običnim osiguranjem vam neće platiti ništa! Što se tiče onog clia, da, oprao sam ga i to pošteno, pa se više nisam htio ganjat i pustio dečkića ispred sebe, neka se malo naslađuje kak je brži od mene. A u biti, dok se on naslađivao, murjak ga je uhvatio na kameru i cap! STOP POLICIJA! Molimo vas prometnu i vozačku...[/color]

[color=darkred][b]Admin edit:[/b]
Po ne znam koji put: AKO JE NESTO IZCENZURIRANO NE PONAVLJAJTE TO!
Sleng ili ne, ima pogrdni smisao i vrijedja ih![/color]
E, poštovani kolega, nisam ja rekao da mrzim slovence u smislu da mrzim taj narod. Oni su ok. Mrzim način na koji oni voze - taj način se u našem slengu naziva *****. E i za taj auto sam se zbilja naradio, tako da ne mislite da mi darovi padaju s neba. A kasko? To je potrebno, ali ni od toga nema prevelike koristi ako vas neki lik zadere na parkingu i pobjegne. Neće vam platit više od 30% ako je nepoznat počinitelj. Sa običnim osiguranjem vam neće platiti ništa! Što se tiče onog clia, da, oprao sam ga i to pošteno, pa se više nisam htio ganjat i pustio dečkića ispred sebe, neka se malo naslađuje kak je brži od mene. A u biti, dok se on naslađivao, murjak ga je uhvatio na kameru i cap! STOP POLICIJA! Molimo vas prometnu i vozačku...

Admin edit:
Po ne znam koji put: AKO JE NESTO IZCENZURIRANO NE PONAVLJAJTE TO!
Sleng ili ne, ima pogrdni smisao i vrijedja ih!



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 20:00 ned, 14. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ponavljam:

Naci isel si se ganjati s autom u kojem je bilo malo dijete, a evo c2h5oh jos pita jel si ga opral... [b]Stvarno ste svjesni opasnosti. Kaj se zalite na druge, a gle kaj vi radite...[/b]

[quote="Kamti"][color=darkblue]E, poštovani kolega, nisam ja rekao da mrzim slovence u smislu da mrzim taj narod. Oni su ok. Mrzim način na koji oni voze - taj način se u našem slengu naziva [/color][color=darkred]*****[/color][color=darkblue] .[/color][/quote][color=darkred]1. To se onda tak i napiše.
2. [b]Nadoknadni edit:[/b]
Da se ne bi krivo shvatilo, nije zabranjeno koristiti [i]taj izraz[/i] na Forumu. On sam po sebi nije nis strasno. Ali vi ste ga kolega koristili u kontekstu koji je širio mrznju. Ako ga ponovno iskoristite u nekom kontekstu koji nece biti sirenje mrznje ili nesto slicno on(i cijeli taj kontekst) nece biti cenzuriran [size=24][b].[/b][/size][/color]
Ponavljam:

Naci isel si se ganjati s autom u kojem je bilo malo dijete, a evo c2h5oh jos pita jel si ga opral... Stvarno ste svjesni opasnosti. Kaj se zalite na druge, a gle kaj vi radite...

Kamti (napisa):
E, poštovani kolega, nisam ja rekao da mrzim slovence u smislu da mrzim taj narod. Oni su ok. Mrzim način na koji oni voze - taj način se u našem slengu naziva ***** .
1. To se onda tak i napiše.
2. Nadoknadni edit:
Da se ne bi krivo shvatilo, nije zabranjeno koristiti taj izraz na Forumu. On sam po sebi nije nis strasno. Ali vi ste ga kolega koristili u kontekstu koji je širio mrznju. Ako ga ponovno iskoristite u nekom kontekstu koji nece biti sirenje mrznje ili nesto slicno on(i cijeli taj kontekst) nece biti cenzuriran .



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 0:43 pon, 15. 12. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:05 ned, 14. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čekaj, kaj si i ti imao priliku sresti Danijela?
Lot of fun. Drago mi je da nisam jedini....
Čekaj, kaj si i ti imao priliku sresti Danijela?
Lot of fun. Drago mi je da nisam jedini....



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:09 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Jooj, nemoj me podsjećati na to. Išao sam prema samoboru starom cestom, i lik je odjednom ispred mene naglo usporio. I ništa, idem ga preteći. I tako ja u nižu i po gasu, a vidiš lika isto dere gas do daske. Ubacim se ja nekak ispred njega, a on vozi na pola metra od mene. Mislim si, neću sad povećavat brzinu, murja je negdje ispred, jer sam čuo na radiju i vidiš kamiona pretječe mene! I opet uspori! Ja po gasu, koga ćeš ti zafrkavat i piči mali moj! Vidi on da nema šale sa mnom i krene se prestrojit u moju traku da me izbaci u grabu, a to je ustvari traka za vozila iz suprotnog smjera... Jedva sam se izvukao, kočio, škripao, ne znam. Valjda me sam bog spasio... Vidiš kakvih sve luđaka ima na forumu. Da sam bio solo u autu, nitko mi ne bi vjerovao, ali nasreću, tu su bila tri frenda koji su skoro dobili infarkt. [/color]
Jooj, nemoj me podsjećati na to. Išao sam prema samoboru starom cestom, i lik je odjednom ispred mene naglo usporio. I ništa, idem ga preteći. I tako ja u nižu i po gasu, a vidiš lika isto dere gas do daske. Ubacim se ja nekak ispred njega, a on vozi na pola metra od mene. Mislim si, neću sad povećavat brzinu, murja je negdje ispred, jer sam čuo na radiju i vidiš kamiona pretječe mene! I opet uspori! Ja po gasu, koga ćeš ti zafrkavat i piči mali moj! Vidi on da nema šale sa mnom i krene se prestrojit u moju traku da me izbaci u grabu, a to je ustvari traka za vozila iz suprotnog smjera... Jedva sam se izvukao, kočio, škripao, ne znam. Valjda me sam bog spasio... Vidiš kakvih sve luđaka ima na forumu. Da sam bio solo u autu, nitko mi ne bi vjerovao, ali nasreću, tu su bila tri frenda koji su skoro dobili infarkt.



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 3 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan