Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Drugi kolokvij
WWW:
Idite na 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
napraviculom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (16:40:37)
Postovi: (71)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 16 - 2
Lokacija: Scranton

PostPostano: 11:04 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Drugi kolokvij Citirajte i odgovorite

Na stranici pise [i]Kolokviji će se održati od [b]19. 6. 2007. do 28. 6. 2007.[/b][/i], dok je u datum za C upisan [b]29[/b].6. :?:
Na stranici pise Kolokviji će se održati od 19. 6. 2007. do 28. 6. 2007., dok je u datum za C upisan 29.6. Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2006. (09:43:16)
Postovi: (76)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2
Lokacija: varaždin

PostPostano: 11:07 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj, pa ako je upisano 29.06., onda ce i bit 29.06., to je petak.. mozda su se malo zabunili, kad su napisali da ce bit od 19. - 28.06. :)
joj, pa ako je upisano 29.06., onda ce i bit 29.06., to je petak.. mozda su se malo zabunili, kad su napisali da ce bit od 19. - 28.06. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
napraviculom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (16:40:37)
Postovi: (71)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 16 - 2
Lokacija: Scranton

PostPostano: 11:11 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa moguce je da su krivo upisali 29. (npr. umjesto 26. ili koji vec) :roll:
pa moguce je da su krivo upisali 29. (npr. umjesto 26. ili koji vec) Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2006. (09:43:16)
Postovi: (76)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2
Lokacija: varaždin

PostPostano: 11:13 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa i to je moguce, al mislim da bi to vec do sad ispravili da je to pogresno
pa i to je moguce, al mislim da bi to vec do sad ispravili da je to pogresno


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
napraviculom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (16:40:37)
Postovi: (71)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 16 - 2
Lokacija: Scranton

PostPostano: 11:14 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

u redu je da mislis :)
u redu je da mislis Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:15 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="napraviculom"]pa moguce je da su krivo upisali 29. (npr. umjesto 26. ili koji vec) :roll:[/quote]

no onda bi u [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2926&sec=236]tablici[/url] c bio [u]prije[/u] linearne

uostalom, ako te to tako muči, pošalji mail nekom od asistenta, profesoru...
napraviculom (napisa):
pa moguce je da su krivo upisali 29. (npr. umjesto 26. ili koji vec) Rolling Eyes


no onda bi u tablici c bio prije linearne

uostalom, ako te to tako muči, pošalji mail nekom od asistenta, profesoru...



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
napraviculom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (16:40:37)
Postovi: (71)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 16 - 2
Lokacija: Scranton

PostPostano: 11:18 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tihana"][quote="napraviculom"]pa moguce je da su krivo upisali 29. (npr. umjesto 26. ili koji vec) :roll:[/quote]

no onda bi u [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2926&sec=236]tablici[/url] c bio [u]prije[/u] linearne
[/quote]
a da je 27. ili 28. ?
i ko kaze da bi bio prije u tablici???
tihana (napisa):
napraviculom (napisa):
pa moguce je da su krivo upisali 29. (npr. umjesto 26. ili koji vec) Rolling Eyes


no onda bi u tablici c bio prije linearne

a da je 27. ili 28. ?
i ko kaze da bi bio prije u tablici???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:46 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="napraviculom"]
i ko kaze da bi bio prije u tablici???[/quote]

pa logika :roll:
da je kolokvij npr 23. tada bi u tablici pisalo 19.EM2, 21.MA2, 29 (tu bi kao mislili na 23. al bi zabunom napisali 29) C, 26.LA2

[quote="napraviculom"]a da je 27. ili 28. ? [/quote]

zato sam napisala

[quote="tihana"]pošalji mail nekom od asistenta, profesoru...[/quote]
napraviculom (napisa):

i ko kaze da bi bio prije u tablici???


pa logika Rolling Eyes
da je kolokvij npr 23. tada bi u tablici pisalo 19.EM2, 21.MA2, 29 (tu bi kao mislili na 23. al bi zabunom napisali 29) C, 26.LA2

napraviculom (napisa):
a da je 27. ili 28. ?


zato sam napisala

tihana (napisa):
pošalji mail nekom od asistenta, profesoru...



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
napraviculom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (16:40:37)
Postovi: (71)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 16 - 2
Lokacija: Scranton

PostPostano: 11:57 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ahaaaa, a zato si napisala.
a ja sam napisao ovaj post da neki asistent odgovori, a ne da se netko lose igra nadmudrivanja.
ahaaaa, a zato si napisala.
a ja sam napisao ovaj post da neki asistent odgovori, a ne da se netko lose igra nadmudrivanja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:37 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolokvij je u petak, 29.6. 8)
Kolokvij je u petak, 29.6. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fisher
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2007. (23:38:24)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5
Lokacija: split

PostPostano: 16:49 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam par pitanja vezanih za drugi kolokvij:

1) je li istina da će maximum bit više od 50 predviđenih bodova? danas su mi neki kolege rekli da se priča o 70-80 bodova..

2) u slučaju da će bit "viška" bodova, oće li ti dodatni zadaci bit teži od normalnih ili će samo bit brojčano više zadataka?

3) oće li bit datotke u kolokviju i u kolikoj mjeri? moja grupa (S-Ž) će ih radit tek u sridu, i to najviše jedan sat..

ovo sve pitam jer nam asistent nije ništa još reka, a već se naveliko priča o kolokviju..
imam par pitanja vezanih za drugi kolokvij:

1) je li istina da će maximum bit više od 50 predviđenih bodova? danas su mi neki kolege rekli da se priča o 70-80 bodova..

2) u slučaju da će bit "viška" bodova, oće li ti dodatni zadaci bit teži od normalnih ili će samo bit brojčano više zadataka?

3) oće li bit datotke u kolokviju i u kolikoj mjeri? moja grupa (S-Ž) će ih radit tek u sridu, i to najviše jedan sat..

ovo sve pitam jer nam asistent nije ništa još reka, a već se naveliko priča o kolokviju..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:35 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Fisher"]1) je li istina da će maximum bit više od 50 predviđenih bodova? danas su mi neki kolege rekli da se priča o 70-80 bodova..[/quote]

Ne prica se, nego je tako receno na vjezbama (a, vjerujem, i na predavanjima). 8)

[quote="Fisher"]2) u slučaju da će bit "viška" bodova, oće li ti dodatni zadaci bit teži od normalnih ili će samo bit brojčano više zadataka?[/quote]

Cetiri zadatka, s po 20ak bodova svaki. 8) Svaki zadatak ce imati "laksi" i "tezi" dio. :)

[quote="Fisher"]3) oće li bit datotke u kolokviju i u kolikoj mjeri? moja grupa (S-Ž) će ih radit tek u sridu, i to najviše jedan sat..[/quote]

Nije mi bas jasno kako znate koliko cete raditi datoteke, ali one su obradjene na predavanjima i ulaze u gradivo, sve da ih asistent ne stigne niti spomenuti. 8)

[quote="Fisher"]ovo sve pitam jer nam asistent nije ništa još reka, a već se naveliko priča o kolokviju..[/quote]

A pitali ste ga? :P
Fisher (napisa):
1) je li istina da će maximum bit više od 50 predviđenih bodova? danas su mi neki kolege rekli da se priča o 70-80 bodova..


Ne prica se, nego je tako receno na vjezbama (a, vjerujem, i na predavanjima). Cool

Fisher (napisa):
2) u slučaju da će bit "viška" bodova, oće li ti dodatni zadaci bit teži od normalnih ili će samo bit brojčano više zadataka?


Cetiri zadatka, s po 20ak bodova svaki. Cool Svaki zadatak ce imati "laksi" i "tezi" dio. Smile

Fisher (napisa):
3) oće li bit datotke u kolokviju i u kolikoj mjeri? moja grupa (S-Ž) će ih radit tek u sridu, i to najviše jedan sat..


Nije mi bas jasno kako znate koliko cete raditi datoteke, ali one su obradjene na predavanjima i ulaze u gradivo, sve da ih asistent ne stigne niti spomenuti. Cool

Fisher (napisa):
ovo sve pitam jer nam asistent nije ništa još reka, a već se naveliko priča o kolokviju..


A pitali ste ga? Razz



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 18:44 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam dva pitanja - mozda je vec negdje netko na njih odgovorio..

posto ce bit vise bodova na kolokviju (vise od 50) da li to znaci da ce nam trebat vise od 45 bodova da polozimo kolegij (mislim na 45 bodova koliko moramo skupit na oba kolokvija zajedno).

i jos jedno pitanje, da li dodatni bodovi koje smo smo skupili na prakticnim kolokvijima ulaze u tih 45 ili ih bas moramo skupit na kolokvijima?

thx....
imam dva pitanja - mozda je vec negdje netko na njih odgovorio..

posto ce bit vise bodova na kolokviju (vise od 50) da li to znaci da ce nam trebat vise od 45 bodova da polozimo kolegij (mislim na 45 bodova koliko moramo skupit na oba kolokvija zajedno).

i jos jedno pitanje, da li dodatni bodovi koje smo smo skupili na prakticnim kolokvijima ulaze u tih 45 ili ih bas moramo skupit na kolokvijima?

thx....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:06 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivanzub"]posto ce bit vise bodova na kolokviju (vise od 50) da li to znaci da ce nam trebat vise od 45 bodova da polozimo kolegij (mislim na 45 bodova koliko moramo skupit na oba kolokvija zajedno).[/quote]

:shock: Ye, gods, no! :ccc: Uvjeti koji su receni na pocetku, kroz semestar se [b]ne pogorsavaju[/b]! :prodike:

[quote="ivanzub"]i jos jedno pitanje, da li dodatni bodovi koje smo smo skupili na prakticnim kolokvijima ulaze u tih 45 ili ih bas moramo skupit na kolokvijima?[/quote]

Kako je vec receno na predavanjima (pretpostavljam da da, no pitam profesore tek kad mi zatreba). 8)
ivanzub (napisa):
posto ce bit vise bodova na kolokviju (vise od 50) da li to znaci da ce nam trebat vise od 45 bodova da polozimo kolegij (mislim na 45 bodova koliko moramo skupit na oba kolokvija zajedno).


Shocked Ye, gods, no! Ccc.... Sram te bilo... Uvjeti koji su receni na pocetku, kroz semestar se ne pogorsavaju! Drzim prodike

ivanzub (napisa):
i jos jedno pitanje, da li dodatni bodovi koje smo smo skupili na prakticnim kolokvijima ulaze u tih 45 ili ih bas moramo skupit na kolokvijima?


Kako je vec receno na predavanjima (pretpostavljam da da, no pitam profesore tek kad mi zatreba). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 19:33 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

moram priznat da nam asistenti iz c-a stvarno izlaze u susret....sto se tice kolokvija a i svega ostalog! :)
kad bi bar tako bilo i iz linearne!
moram priznat da nam asistenti iz c-a stvarno izlaze u susret....sto se tice kolokvija a i svega ostalog! Smile
kad bi bar tako bilo i iz linearne!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:02 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Asistenti? :grebgreb: Ne kuzim na sto mislis, ali pravila igre donose nastavnici (obicno uz razgovor s nama), a provodjenje cijelog pogona je na cijeloj ekipi. :) Konkretno, ideja o vise bodova uz iste bodovne granice, potekla je upravo od nastavnika. 8)
Asistenti? Kotacici rade 100 na sat Ne kuzim na sto mislis, ali pravila igre donose nastavnici (obicno uz razgovor s nama), a provodjenje cijelog pogona je na cijeloj ekipi. Smile Konkretno, ideja o vise bodova uz iste bodovne granice, potekla je upravo od nastavnika. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:27 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

onda svaka cast ciloj ekipi, pogotovo nastavnicima :P
onda svaka cast ciloj ekipi, pogotovo nastavnicima Razz



_________________
Rafael Mrđen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 11:52 sub, 9. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislilo sam na cijelu ekipu iz c-a!! :)
svaka cast!
mislilo sam na cijelu ekipu iz c-a!! Smile
svaka cast!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fluff
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2007. (11:45:29)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0
Lokacija: zgb

PostPostano: 12:25 sub, 9. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stvarno svaka cast! :P Koja lijepa vijest!! da ne zabraljvim takvu super priliku, pocela sam radit i samo bi htjela pitati jel mozda u skripti s vjezbi, u zadatku 6.6. u primjeru greskica... jel bi mozda trebalo na kraju biti PPoppokateppetl? da se i 1.znak ponavlja? hvala! :wink:
Stvarno svaka cast! Razz Koja lijepa vijest!! da ne zabraljvim takvu super priliku, pocela sam radit i samo bi htjela pitati jel mozda u skripti s vjezbi, u zadatku 6.6. u primjeru greskica... jel bi mozda trebalo na kraju biti PPoppokateppetl? da se i 1.znak ponavlja? hvala! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:32 sub, 9. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije greska; dapace, zato je i uzet takav primjer. :) [b]Znakovi[/b] 'P' i 'p' su razliciti; [b]slova[/b] 'P' i 'p' su ista. ;)
Nije greska; dapace, zato je i uzet takav primjer. Smile Znakovi 'P' i 'p' su razliciti; slova 'P' i 'p' su ista. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sljedeće
Stranica 1 / 13.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan