Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SASTANAK STUDENATA - 10.05.2007 18h, prostorija 005 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

hoces li doci na ovaj sastanak?
da naravno
28%
 28%  [ 14 ]
mozda, nastojat cu
38%
 38%  [ 19 ]
ne, imam drugih obaveza/nedamise
26%
 26%  [ 13 ]
nisam student ;-)
8%
 8%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 50

Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:24 pon, 4. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]Da li je glas dekana, kada se priča o nastavi, jači od glasa prodekana za nastavu?[/quote]

Ovisi o prehladama itd. Kad je zdrava, Franka ima vrlo jak glas, narocito ako prica o nastavi :)
goranm (napisa):
Da li je glas dekana, kada se priča o nastavi, jači od glasa prodekana za nastavu?


Ovisi o prehladama itd. Kad je zdrava, Franka ima vrlo jak glas, narocito ako prica o nastavi Smile



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 05. 2004. (18:23:32)
Postovi: (3C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 16:25 pon, 4. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da Nesi ima pravo i da se ne treba uzrujavati , ali....JAO NAMA! Iskreno se nadam da je ovo neka dezinformacija :cry:
Mislim da bi svi mi radije pristali na to da se poveća broj ispita koje moramo dati ove godine makar i na 10 nego da uvjet bude očišćena druga.
Znam Nesi da si nam to već objašnjavala, ali daj molim te napiši još jednom kakva je to sjednica u sri, tko uopće odlučuje,svi, većina, pojedinac...
Znam da Nesi ima pravo i da se ne treba uzrujavati , ali....JAO NAMA! Iskreno se nadam da je ovo neka dezinformacija Crying or Very sad
Mislim da bi svi mi radije pristali na to da se poveća broj ispita koje moramo dati ove godine makar i na 10 nego da uvjet bude očišćena druga.
Znam Nesi da si nam to već objašnjavala, ali daj molim te napiši još jednom kakva je to sjednica u sri, tko uopće odlučuje,svi, većina, pojedinac...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 16:33 pon, 4. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja zbilja ne bi htio da moram položiti analizu 3 :D mislim meni je samo to još ostalo hvala bogu... Ali ni to ne bi htio MORATI položiti do kraja rujna :) Ja bi dao ovaj uvjet prije ljeta i lijepo bezbrižno uživao mjesec i pol i onda ležerno polagao i čistio ispite...
ja zbilja ne bi htio da moram položiti analizu 3 Very Happy mislim meni je samo to još ostalo hvala bogu... Ali ni to ne bi htio MORATI položiti do kraja rujna Smile Ja bi dao ovaj uvjet prije ljeta i lijepo bezbrižno uživao mjesec i pol i onda ležerno polagao i čistio ispite...



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Tiho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2006. (17:04:25)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 18:32 pon, 4. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D4rk0"]ja zbilja ne bi htio da moram položiti analizu 3 :D mislim meni je samo to još ostalo hvala bogu... Ali ni to ne bi htio MORATI položiti do kraja rujna :) Ja bi dao ovaj uvjet prije ljeta i lijepo bezbrižno uživao mjesec i pol i onda ležerno polagao i čistio ispite...[/quote]
Upravo je i problem taj,sto odma ljudi misle na uzivanje na ljeto,i zapustanje ispita(sto faksu i ne odgovara to).bilo bi bolje da se ne pisu ovakve stvari tu,jer nam ne idu u korist!
Novi uvijet bi nam puno toga znacio,pa i usudio bih se reci i i veliku prekretnicu u zivotu(bar u mom slucaju)!
Stoga bih preporucio ucenje i molit se da nam se odobri ovaj novi uvijet,a ne pisanje kako bi netko uzivao mjesec i pol preko ljeta.
Hvala!
D4rk0 (napisa):
ja zbilja ne bi htio da moram položiti analizu 3 Very Happy mislim meni je samo to još ostalo hvala bogu... Ali ni to ne bi htio MORATI položiti do kraja rujna Smile Ja bi dao ovaj uvjet prije ljeta i lijepo bezbrižno uživao mjesec i pol i onda ležerno polagao i čistio ispite...

Upravo je i problem taj,sto odma ljudi misle na uzivanje na ljeto,i zapustanje ispita(sto faksu i ne odgovara to).bilo bi bolje da se ne pisu ovakve stvari tu,jer nam ne idu u korist!
Novi uvijet bi nam puno toga znacio,pa i usudio bih se reci i i veliku prekretnicu u zivotu(bar u mom slucaju)!
Stoga bih preporucio ucenje i molit se da nam se odobri ovaj novi uvijet,a ne pisanje kako bi netko uzivao mjesec i pol preko ljeta.
Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
osvetnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2007. (16:46:27)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 6 - 12

PostPostano: 0:01 uto, 5. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tiho"][quote="D4rk0"]ja zbilja ne bi htio da moram položiti analizu 3 :D mislim meni je samo to još ostalo hvala bogu... Ali ni to ne bi htio MORATI položiti do kraja rujna :) Ja bi dao ovaj uvjet prije ljeta i lijepo bezbrižno uživao mjesec i pol i onda ležerno polagao i čistio ispite...[/quote]
Upravo je i problem taj,sto odma ljudi misle na uzivanje na ljeto,i zapustanje ispita(sto faksu i ne odgovara to).bilo bi bolje da se ne pisu ovakve stvari tu,jer nam ne idu u korist!
Novi uvijet bi nam puno toga znacio,pa i usudio bih se reci i i veliku prekretnicu u zivotu(bar u mom slucaju)!
Stoga bih preporucio ucenje i molit se da nam se odobri ovaj novi uvijet,a ne pisanje kako bi netko uzivao mjesec i pol preko ljeta.
Hvala![/quote]

ma dobro, ne treba doslovce (i krivo) shvatiti kolegu
shvacam sto zeli reci... odlazak na more bez takve vrste pritiska je izvrsna stvar, a i puno se lakse ide u ciscenje tih ispita ako znas da to NE MORAS.... barem je tako meni... 10x mi bolje ide kad sam opusten, a ne pod tolkim pritiskom (jer budimo realni, gubitak jedne godine je ogroman pritisak)...
i da, slazem se, radje bio dao sada ispita za 50 bodova nego da moram imati ociscenu drugu
Tiho (napisa):
D4rk0 (napisa):
ja zbilja ne bi htio da moram položiti analizu 3 Very Happy mislim meni je samo to još ostalo hvala bogu... Ali ni to ne bi htio MORATI položiti do kraja rujna Smile Ja bi dao ovaj uvjet prije ljeta i lijepo bezbrižno uživao mjesec i pol i onda ležerno polagao i čistio ispite...

Upravo je i problem taj,sto odma ljudi misle na uzivanje na ljeto,i zapustanje ispita(sto faksu i ne odgovara to).bilo bi bolje da se ne pisu ovakve stvari tu,jer nam ne idu u korist!
Novi uvijet bi nam puno toga znacio,pa i usudio bih se reci i i veliku prekretnicu u zivotu(bar u mom slucaju)!
Stoga bih preporucio ucenje i molit se da nam se odobri ovaj novi uvijet,a ne pisanje kako bi netko uzivao mjesec i pol preko ljeta.
Hvala!


ma dobro, ne treba doslovce (i krivo) shvatiti kolegu
shvacam sto zeli reci... odlazak na more bez takve vrste pritiska je izvrsna stvar, a i puno se lakse ide u ciscenje tih ispita ako znas da to NE MORAS.... barem je tako meni... 10x mi bolje ide kad sam opusten, a ne pod tolkim pritiskom (jer budimo realni, gubitak jedne godine je ogroman pritisak)...
i da, slazem se, radje bio dao sada ispita za 50 bodova nego da moram imati ociscenu drugu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 9:09 uto, 5. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Isitna. Ja recimo tak i tak namjeravam ocistit drugu godinu, al velika je razlika izmedu toga da noralno izlazis na ispit (dakle uz mogucnost odbijanja ocjene ako si nezadovoljan svojim (ne)znanjem) i toga da u devetom mjesecu prihvacas bilo koju ocjenu iz modeliranja da jos ne bi pao godinu.
Isitna. Ja recimo tak i tak namjeravam ocistit drugu godinu, al velika je razlika izmedu toga da noralno izlazis na ispit (dakle uz mogucnost odbijanja ocjene ako si nezadovoljan svojim (ne)znanjem) i toga da u devetom mjesecu prihvacas bilo koju ocjenu iz modeliranja da jos ne bi pao godinu.



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
osvetnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2007. (16:46:27)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 6 - 12

PostPostano: 9:13 uto, 5. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"]Isitna. Ja recimo tak i tak namjeravam ocistit drugu godinu, al velika je razlika izmedu toga da noralno izlazis na ispit (dakle uz mogucnost odbijanja ocjene ako si nezadovoljan svojim (ne)znanjem) i toga da u devetom mjesecu prihvacas bilo koju ocjenu iz modeliranja da jos ne bi pao godinu.[/quote]

da, na to sam ciljao.... siguran sam da se svi mi zelimo rijesiti ispita s druge :)
Grga (napisa):
Isitna. Ja recimo tak i tak namjeravam ocistit drugu godinu, al velika je razlika izmedu toga da noralno izlazis na ispit (dakle uz mogucnost odbijanja ocjene ako si nezadovoljan svojim (ne)znanjem) i toga da u devetom mjesecu prihvacas bilo koju ocjenu iz modeliranja da jos ne bi pao godinu.


da, na to sam ciljao.... siguran sam da se svi mi zelimo rijesiti ispita s druge Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 14:30 uto, 5. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a faksu je u biti svejedno kad ćeš ti položiti... postoji rok do kojeg svi moramo diplomirati i sigurno će biti ljudi koji to neće uspjeti pa će stoga ionako biti rokova do kraja zadanog roka za diplomirati po starom programu. Ali u biti da ciljao sam na to da preko ljeta ne moram brinuti o faksu. Definitivno je lakše čituckati i učiti kada nisi opterećen. A sad jel ću čistit drugu u devetom ili ću davati nešto drugo to zbilja ne znam, ali nije niti bitno nikome osim meni koliko mi se čini...

Ok i mami je još bitno to sam ziher :lol: (bok mama :P )
a faksu je u biti svejedno kad ćeš ti položiti... postoji rok do kojeg svi moramo diplomirati i sigurno će biti ljudi koji to neće uspjeti pa će stoga ionako biti rokova do kraja zadanog roka za diplomirati po starom programu. Ali u biti da ciljao sam na to da preko ljeta ne moram brinuti o faksu. Definitivno je lakše čituckati i učiti kada nisi opterećen. A sad jel ću čistit drugu u devetom ili ću davati nešto drugo to zbilja ne znam, ali nije niti bitno nikome osim meni koliko mi se čini...

Ok i mami je još bitno to sam ziher Laughing (bok mama Razz )



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Tiho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2006. (17:04:25)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 18:58 uto, 5. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja o limunu,a vi opet o jabukama....al ok.
:roll:
ja o limunu,a vi opet o jabukama....al ok.
Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 22:48 uto, 5. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tiho"]ja o limunu,a vi opet o jabukama....al ok.
:roll:[/quote]

gle, svi znaju da studenti zele dugo toplo ljeto bez ikakve/s brigom o faxu i to nije nikakva tajna te ako to netko spomene na forumu sumnjam da ce to imati ikakva utjecaja na daljnji razvoj dogadjaja..
Tiho (napisa):
ja o limunu,a vi opet o jabukama....al ok.
Rolling Eyes


gle, svi znaju da studenti zele dugo toplo ljeto bez ikakve/s brigom o faxu i to nije nikakva tajna te ako to netko spomene na forumu sumnjam da ce to imati ikakva utjecaja na daljnji razvoj dogadjaja..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Runner
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (17:33:17)
Postovi: (A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 10:06 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije istina, ja ne zelim toplo ljeto, zelim se znojiti uz knjigu (Analiza 3, Internet izdanje) zivjeti 2 mjeseca pod pritiskom hocu li pasti 2 godine odjednom ( tocnije na drugu bolonje) i još k tome ako Bog da malo zaraditi jer kako je krenulo svi ce morati placati fax ovisno o prosjeku :)
Tako da idem polozit tecaj za zidara, otici bespravno gradit duz cijele istre, prodavat to digicima i janezima, zgrnut lovu, prepisat firmu na zenu, kad nju zatvore na 20 godina onda komotno zivjeti svoj zivot uz super brzi internet
Nije istina, ja ne zelim toplo ljeto, zelim se znojiti uz knjigu (Analiza 3, Internet izdanje) zivjeti 2 mjeseca pod pritiskom hocu li pasti 2 godine odjednom ( tocnije na drugu bolonje) i još k tome ako Bog da malo zaraditi jer kako je krenulo svi ce morati placati fax ovisno o prosjeku Smile
Tako da idem polozit tecaj za zidara, otici bespravno gradit duz cijele istre, prodavat to digicima i janezima, zgrnut lovu, prepisat firmu na zenu, kad nju zatvore na 20 godina onda komotno zivjeti svoj zivot uz super brzi internet



_________________
To shape a men or metal to thy will...
thou must strike with "force"
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
luce
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (19:47:22)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1

PostPostano: 10:49 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Runner"]Nije istina, ja ne zelim toplo ljeto, zelim se znojiti uz knjigu (Analiza 3, Internet izdanje) zivjeti 2 mjeseca pod pritiskom hocu li pasti 2 godine odjednom ( tocnije na drugu bolonje) i još k tome ako Bog da malo zaraditi jer kako je krenulo svi ce morati placati fax ovisno o prosjeku :)
Tako da idem polozit tecaj za zidara, otici bespravno gradit duz cijele istre, prodavat to digicima i janezima, zgrnut lovu, prepisat firmu na zenu, kad nju zatvore na 20 godina onda komotno zivjeti svoj zivot uz super brzi internet[/quote]

:bow:
Jezgrovitiji opis situacije u drzavi jos nisam vidila :)
Runner (napisa):
Nije istina, ja ne zelim toplo ljeto, zelim se znojiti uz knjigu (Analiza 3, Internet izdanje) zivjeti 2 mjeseca pod pritiskom hocu li pasti 2 godine odjednom ( tocnije na drugu bolonje) i još k tome ako Bog da malo zaraditi jer kako je krenulo svi ce morati placati fax ovisno o prosjeku Smile
Tako da idem polozit tecaj za zidara, otici bespravno gradit duz cijele istre, prodavat to digicima i janezima, zgrnut lovu, prepisat firmu na zenu, kad nju zatvore na 20 godina onda komotno zivjeti svoj zivot uz super brzi internet


I bow before you
Jezgrovitiji opis situacije u drzavi jos nisam vidila Smile



_________________
Black holes are places where god divided by zero.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tiho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2006. (17:04:25)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 11:14 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Runner"]Nije istina, ja ne zelim toplo ljeto, zelim se znojiti uz knjigu (Analiza 3, Internet izdanje) zivjeti 2 mjeseca pod pritiskom hocu li pasti 2 godine odjednom ( tocnije na drugu bolonje) i još k tome ako Bog da malo zaraditi jer kako je krenulo svi ce morati placati fax ovisno o prosjeku :)
Tako da idem polozit tecaj za zidara, otici bespravno gradit duz cijele istre, prodavat to digicima i janezima, zgrnut lovu, prepisat firmu na zenu, kad nju zatvore na 20 godina onda komotno zivjeti svoj zivot uz super brzi internet[/quote]
pa ljepo si to opisao,predlazem da prvo iskoristis ljeto....
ja se slazem s kolegama tu,pa normalno da je bolje imat ovaj novi uvjet,pa ljudi procitajte malo bolje sta sam napisao...ja ne zelim tu nista pametovat niti cu vise ista napisat.
Runner (napisa):
Nije istina, ja ne zelim toplo ljeto, zelim se znojiti uz knjigu (Analiza 3, Internet izdanje) zivjeti 2 mjeseca pod pritiskom hocu li pasti 2 godine odjednom ( tocnije na drugu bolonje) i još k tome ako Bog da malo zaraditi jer kako je krenulo svi ce morati placati fax ovisno o prosjeku Smile
Tako da idem polozit tecaj za zidara, otici bespravno gradit duz cijele istre, prodavat to digicima i janezima, zgrnut lovu, prepisat firmu na zenu, kad nju zatvore na 20 godina onda komotno zivjeti svoj zivot uz super brzi internet

pa ljepo si to opisao,predlazem da prvo iskoristis ljeto....
ja se slazem s kolegama tu,pa normalno da je bolje imat ovaj novi uvjet,pa ljudi procitajte malo bolje sta sam napisao...ja ne zelim tu nista pametovat niti cu vise ista napisat.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 13:26 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad je to vijeće gotovo??? Umirem tu od iščekivanja :D
kad je to vijeće gotovo??? Umirem tu od iščekivanja Very Happy



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:47 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Runner"]Tako da idem polozit tecaj za zidara, otici bespravno gradit duz cijele istre, prodavat to digicima i janezima, zgrnut lovu, prepisat firmu na zenu, kad nju zatvore na 20 godina onda komotno zivjeti svoj zivot uz super brzi internet[/quote]

Znaci, imate alternativu izmedju ovog gore ili da ucite cijelo ljeto, diplomirate matematiku i onda radite za sitnu paru ostatak zivota. U drugom slucaju ste siromasni, ali mozete hodati uokolo uzdignuta cela i nasmijana lica...

[img]http://web.math.hr/~krcko/pict/10dinara.jpg[/img]

The choice is yours :wink:

PS. Vijece je gotovo.
Runner (napisa):
Tako da idem polozit tecaj za zidara, otici bespravno gradit duz cijele istre, prodavat to digicima i janezima, zgrnut lovu, prepisat firmu na zenu, kad nju zatvore na 20 godina onda komotno zivjeti svoj zivot uz super brzi internet


Znaci, imate alternativu izmedju ovog gore ili da ucite cijelo ljeto, diplomirate matematiku i onda radite za sitnu paru ostatak zivota. U drugom slucaju ste siromasni, ali mozete hodati uokolo uzdignuta cela i nasmijana lica...



The choice is yours Wink

PS. Vijece je gotovo.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Romana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 09. 2006. (18:33:19)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 13:59 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

i što je vijeće odlučilo???
i što je vijeće odlučilo???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Runner
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (17:33:17)
Postovi: (A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 14:07 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pokvarit ce mi se tipka refresh
pokvarit ce mi se tipka refresh



_________________
To shape a men or metal to thy will...
thou must strike with "force"
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Tiho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2006. (17:04:25)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 14:16 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

trema kao da idem na ispit :shock: :shock:
trema kao da idem na ispit Shocked Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
osvetnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2007. (16:46:27)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 6 - 12

PostPostano: 15:20 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"] i onda radite za sitnu paru ostatak zivota.[/quote]

a ne ne.. ne hvala... ja ne mislim ostajat na faksu :wink:
krcko (napisa):
i onda radite za sitnu paru ostatak zivota.


a ne ne.. ne hvala... ja ne mislim ostajat na faksu Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
blackrose
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2007. (20:08:39)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:14 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Romana"]i što je vijeće odlučilo???[/quote]

Zar nam nitko nece reci sto je vijece odlucilo???
Romana (napisa):
i što je vijeće odlučilo???


Zar nam nitko nece reci sto je vijece odlucilo???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeće
Stranica 8 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan