Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Probni kolokvij? (Int. fja više var.) (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 9:26 pon, 11. 6. 2007    Naslov: Probni kolokvij? (Int. fja više var.) Citirajte i odgovorite

Hoće li biti probni kolokvij? Nažalost ,prije prvog kolokvija ga nije bilo i iskreno meni je bilo dosta teže nego što je bilo u prošlom semestru kada su probni koloviji bili i kada smo imali uvid u to kako će kolokvij otprilike izgledati.
Ne znam zašto se je odustalo od te prakse,jer vjerujem da je studentima to dosta pomoglo.Znam da ne moraju biti probni kolokviji,ali budući da je ovaj kolegij jedan od najtežih na fakultetu ("potomak" MA3 i MA4 :) ) bilo bi lijepo da ipak bude probnog kolokvija.
Možda je stvar upravo u tome da je previše ljudi prošlo Diferencijale funkcija više varijabli ,iako sumnjam u namjerno ne olakšavanje studentima,ili pak ono vjerojatnije,da asistenti i profesori nemaju vremena ,ali ipak bih vas molio,stavite nam probni kolokvij,ne vidim ništa koše u tome.Svi će vam biti zahvalni.
Hoće li biti probni kolokvij? Nažalost ,prije prvog kolokvija ga nije bilo i iskreno meni je bilo dosta teže nego što je bilo u prošlom semestru kada su probni koloviji bili i kada smo imali uvid u to kako će kolokvij otprilike izgledati.
Ne znam zašto se je odustalo od te prakse,jer vjerujem da je studentima to dosta pomoglo.Znam da ne moraju biti probni kolokviji,ali budući da je ovaj kolegij jedan od najtežih na fakultetu ("potomak" MA3 i MA4 Smile ) bilo bi lijepo da ipak bude probnog kolokvija.
Možda je stvar upravo u tome da je previše ljudi prošlo Diferencijale funkcija više varijabli ,iako sumnjam u namjerno ne olakšavanje studentima,ili pak ono vjerojatnije,da asistenti i profesori nemaju vremena ,ali ipak bih vas molio,stavite nam probni kolokvij,ne vidim ništa koše u tome.Svi će vam biti zahvalni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:30 pon, 11. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

u potpunosti se slažem s tobom i pridružujem se tvojoj molbi :D
u potpunosti se slažem s tobom i pridružujem se tvojoj molbi Very Happy


[Vrh]
asterix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (11:49:18)
Postovi: (10)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:04 uto, 12. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svakako da bi bilo dobro. Pogotovo me zanima sto ce biti u teorijskom dijelu kolokvija...
Svakako da bi bilo dobro. Pogotovo me zanima sto ce biti u teorijskom dijelu kolokvija...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 16:37 uto, 12. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

slažem se, ali traži to profesora na predavanju jer sumnjam da on obilazi forum...(u biti tražit ću ga ja ako se ti ranije ne ustaneš i upitaš ga ) :wink:
slažem se, ali traži to profesora na predavanju jer sumnjam da on obilazi forum...(u biti tražit ću ga ja ako se ti ranije ne ustaneš i upitaš ga ) Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krafnica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 09. 2006. (20:50:28)
Postovi: (5F)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 4

PostPostano: 17:09 uto, 12. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa prof tambacu su pitali sad na predavanjima u pon, koliko sam ja skuzila nije planiran, al prof mi je izgedao ko da bi ga se dalo nagovorit :D
pa prof tambacu su pitali sad na predavanjima u pon, koliko sam ja skuzila nije planiran, al prof mi je izgedao ko da bi ga se dalo nagovorit Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:50 uto, 12. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel ima dobrovoljca koji bi mu u ime svih nas poslao mail, s tom molbom? :roll:
jel ima dobrovoljca koji bi mu u ime svih nas poslao mail, s tom molbom? Rolling Eyes


[Vrh]
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 18:29 uto, 12. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

upravo poslah....

nadam se da će odgovor biti pozitivan :D
upravo poslah....

nadam se da će odgovor biti pozitivan Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 18:14 čet, 14. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

od kojeg poglavlja nadalje pisemo teorijski dio na kolokviju?
od kojeg poglavlja nadalje pisemo teorijski dio na kolokviju?


[Vrh]
zzsan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2005. (20:53:14)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6

PostPostano: 23:20 čet, 14. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da od 9. poglavlja jer nije bilo teorijskog dijela o zamjeni varijabli u prošlom kolokviju.
Mislim da od 9. poglavlja jer nije bilo teorijskog dijela o zamjeni varijabli u prošlom kolokviju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 13:55 pet, 15. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Probni kolokvij ćemo objaviti danas ili sutra.

U ponedjeljak 18.6. u 10h će biti grupne konzultacije (još ćemo napisati prostoriju). Prije toga pogledajte zadaće i probni kolokvij.
Probni kolokvij ćemo objaviti danas ili sutra.

U ponedjeljak 18.6. u 10h će biti grupne konzultacije (još ćemo napisati prostoriju). Prije toga pogledajte zadaće i probni kolokvij.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
FFF
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2006. (19:46:12)
Postovi: (2A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 18:02 pet, 15. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala!!!
:aniwow:
Hvala!!!
Wow!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 19:27 pet, 15. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala :!: :weee:
Hvala Exclamation Weeeeeee!!!!!!!!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 12:46 sub, 16. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Probni kolokvij i zadnje dvije cjeline vježbi (diferencijalne forme i Stokesov teorem) su na webu. Ugodan vikend. :)
Probni kolokvij i zadnje dvije cjeline vježbi (diferencijalne forme i Stokesov teorem) su na webu. Ugodan vikend. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 17:07 sub, 16. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da se potkrala greška u dokazu teorema 18.1. nadam se da je trebalo pisat ovako:

[latex]M\left( {e^{j_1 } ,...,e^{j_k } } \right) = \sum\limits_{\left[ I \right]} {M\left( {e^{i_1 } ,...,e^{i_k } } \right)dx_I \left( {e^{j_1 } ,...,e^{j_k } } \right)} =[/latex]
[latex]\mathop = \limits^{{\rm per}\left( I \right) = J} M\left( {e^{i_1 } ,...,e^{i_k } } \right)\left( { - 1} \right)^{\sigma \left( {{\rm per}} \right)} \underbrace {dx_{{\rm per}\left( I \right)} \left( {e^{j_1 } ,...,e^{j_k } } \right)}_{ = 1} =[/latex]
[latex] = \left( { - 1} \right)^{\sigma \left( {{\rm per}} \right)} M\left( {e^{{\rm per}\left( I \right)_1 } ,...,e^{{\rm per}\left( I \right)_k } } \right)\left( { - 1} \right)^{\sigma \left( {{\rm per}} \right)} = M\left( {e^{j_1 } ,...,e^{j_k } } \right)[/latex]

Prvi [latex]M[/latex] je s tildom.
Mislim da se potkrala greška u dokazu teorema 18.1. nadam se da je trebalo pisat ovako:





Prvi je s tildom.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine


Zadnja promjena: alen; 23:45 sub, 16. 6. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Marko2
Gost





PostPostano: 18:16 sub, 16. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako se rješavaju 5. i 7. zadatak iz probnog kolokvija,za 5. nemam nikakvu ideju :oops: ,a 7. imam neku ideju,ali nisam siguran da je dobra(neću je napisati da ne blenem neku glupost). Molio bih dobre duše da pomognu.

E,da,u 2.na koji način dokazati Greenov teorem,jel trebamo izracunati integral po kružnici K(0,1)1/2(-ydx + xdy) ,pri cemu imamo parametrizaciju(cos(fi),sin(fi))? Slicno tako smo imali primjer elipse na predavanju,kao primjer primjene Greenovog teorema.
Kako se rješavaju 5. i 7. zadatak iz probnog kolokvija,za 5. nemam nikakvu ideju Embarassed ,a 7. imam neku ideju,ali nisam siguran da je dobra(neću je napisati da ne blenem neku glupost). Molio bih dobre duše da pomognu.

E,da,u 2.na koji način dokazati Greenov teorem,jel trebamo izracunati integral po kružnici K(0,1)1/2(-ydx + xdy) ,pri cemu imamo parametrizaciju(cos(fi),sin(fi))? Slicno tako smo imali primjer elipse na predavanju,kao primjer primjene Greenovog teorema.


[Vrh]
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 21:20 sub, 16. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

7.
[latex]\alpha = \left( {xy + \sin z} \right)dy \wedge dz - e^{x + y + z} dx \wedge dz + z^2 dx \wedge dy[/latex]
[latex]d\alpha = d\left( {xy + \sin z} \right) \wedge dy \wedge dz + d\left( { - e^{x + y + z} } \right) \wedge dx \wedge dz + dz^2 \wedge dx \wedge dy =[/latex]
[latex] = \left( {ydx + xdy + \cos zdz} \right) \wedge dy \wedge dz[/latex][latex] + \left( { - e^{x + y + z} dx - e^{x + y + z} dy - e^{x + y + z} dz} \right) \wedge dx \wedge dz + 2zdz \wedge dx \wedge dy = [/latex]
[latex] = ydx \wedge dy \wedge dz - e^{x + y + z} dy \wedge dx \wedge dz + 2zdx \wedge dy \wedge dz =[/latex]
[latex] = \left( {y + e^{x + y + z} + 2z} \right)dx \wedge dy \wedge dz[/latex]
7.







_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:26 sub, 16. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koje sve gradivo s predavanja ulazi u kolokvij? Nešto sam načuo da neće biti zadnja dva poglavlja (diferencijalne forme i Stokes)
Koje sve gradivo s predavanja ulazi u kolokvij? Nešto sam načuo da neće biti zadnja dva poglavlja (diferencijalne forme i Stokes)


[Vrh]
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 22:12 sub, 16. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne bih reko

2.
[latex]\int_D {d\omega } = \int_{ - 1}^1 {\left( {\int_{ - \sqrt {1 - y^2 } }^{\sqrt {1 - y^2 } } {\frac{{\partial Q}}
{{\partial x}}dx} } \right)dy} - \int_{ - 1}^1 {\left( {\int_{ - \sqrt {1 - x^2 } }^{\sqrt {1 - x^2 } } {\frac{{\partial P}}
{{\partial y}}dy} } \right)dx} =[/latex]
[latex] = \int_{ - 1}^1 {\left( {Q\left( {\sqrt {1 - y^2 } ,y} \right) - Q\left( { - \sqrt {1 - y^2 } ,y} \right)} \right)dy}[/latex][latex] - \int_{ - 1}^1 {\left( {P\left( {x,\sqrt {1 - x^2 } } \right) - P\left( {x, - \sqrt {1 - x^2 } } \right)} \right)dx}[/latex]

[latex]\int_{\partial D} \omega =[/latex][latex]\int_1^{ - 1} {\left( {P\left( {x,\sqrt {1 - x^2 } } \right),Q\left( {x,\sqrt {1 - x^2 } } \right)} \right)\left( {1,\frac{{ - x}}
{{\sqrt {1 - x^2 } }}} \right)dx}[/latex][latex] + \int_{ - 1}^1 {\left( {P\left( {x, - \sqrt {1 - x^2 } } \right),Q\left( {x, - \sqrt {1 - x^2 } } \right)} \right)\left( {1,\frac{x}
{{\sqrt {1 - x^2 } }}} \right)dx}[/latex]
[latex] = - \int_{ - 1}^1 {P\left( {x,\sqrt {1 - x^2 } } \right) - P\left( {x, - \sqrt {1 - x^2 } } \right)dx}[/latex][latex] + \int_{ - 1}^1 {\left( {Q\left( {\sqrt {1 - y^2 } ,y} \right) - Q\left( { - \sqrt {1 - y^2 } ,y} \right)} \right)dy}[/latex]

4.
Treba pokazati da je [latex]f[/latex] neprekidna, dakle:
na [latex]\left[ {1,2} \right] \times \left\langle {0,1} \right\rangle[/latex] je očito neprekidna. Pogledajmo kakva je na [latex]\left[ {1,2} \right] \times \left\{ 0 \right\}[/latex]. Neda mi se uzet proizvoljan niz, umjesto tog ću gledat [latex]\mathop {\lim }\limits_{t \to 0 + } \frac{{t^x - 1}}
{{\ln t}} = 0 = f\left( {x,0} \right),\forall x \in \left[ {1,2} \right][/latex] pa je tu neprekidna (haha, baš sam lijen). Također [latex]\mathop {\lim }\limits_{t \to 1 - } \frac{{t^x - 1}}
{{\ln t}} = \frac{0}
{0}\mathop = \limits^{L'H} \mathop {\lim }\limits_{t \to 1 - } \frac{{xt^{x - 1} }}
{{\frac{1}
{t}}} = x = f\left( {x,1} \right),\forall x \in \left[ {1,2} \right][/latex] pa je neprekidna na [latex]\left[ {1,2} \right] \times \left\{ 1 \right\}[/latex]. Dakle, neprekidna je. Pogledajmo sada [latex]\frac{{\partial f}}
{{\partial x}}[/latex]. Na [latex]\left[ {1,2} \right] \times \left\langle {0,1} \right\rangle[/latex] je [latex]\frac{{\partial f}}
{{\partial x}}\left( {x,t} \right) = t^x[/latex] i vidimo da je neprekidna i na ostatku domene (po definiciji treba izračunat u rubu, bit će ok).

Sada znamo da je [latex]\phi[/latex] diferencijabilna i vrijedi [latex]\phi '\left( x \right) = \int_0^1 {\frac{{\partial f}}
{{\partial x}}\left( {x,t} \right)dt} = \int_0^1 {t^x dt} = \left. {\frac{{t^{x + 1} }}
{{x + 1}}} \right|_0^1 = \frac{1}
{{x + 1}}[/latex]

8.
[latex]\int_0^1 {\left( {2\arctan t - t + 3} \right)\frac{1}
{{1 + t^2 }}dt} =[/latex][latex] = 2\int_0^1 {\arctan t\frac{1}
{{1 + t^2 }}dt} - \int_0^1 {\frac{{tdt}}
{{1 + t^2 }}} + 3\int_0^1 {\frac{{dt}}
{{1 + t^2 }}dt} = [/latex][latex] = \arctan ^2 1 - \frac{1}
{2}\ln 2 + 3\arctan 1 = \frac{{\pi ^2 }}
{{16}} + \frac{{3\pi }}
{4} - \frac{{\ln 2}}
{2}[/latex]

6.
[latex]\int_0^\pi {\left( {e^{9\cos ^2 \varphi + 4\sin ^2 \varphi } \cdot 3\cos \varphi ,e^{9\cos ^2 \varphi + 4\sin ^2 \varphi } \cdot 2\sin \varphi + 2\sin \varphi } \right)}[/latex][latex]\left( { - 3\sin \varphi ,2\cos \varphi } \right)d\varphi =[/latex]
[latex] = e^4 \int_0^\pi {\left( {e^{5\cos ^2 \varphi } \cdot 3\cos \varphi ,e^{5\cos ^2 \varphi } \cdot 2\sin \varphi + 2\sin \varphi } \right)\left( { - 3\sin \varphi ,2\cos \varphi } \right)d\varphi } =[/latex]
[latex] = e^4 \int_0^\pi {\left[ { - 9\sin \varphi \cos \varphi e^{5\cos ^2 \varphi } + \left( {e^{5\cos ^2 \varphi } + 1} \right)4\sin \varphi \cos \varphi } \right]d\varphi } =[/latex]
[latex] = - 5e^4 \int_0^\pi {\sin \varphi \cos \varphi e^{5\cos ^2 \varphi } d\varphi } + 2\int_0^\pi {\sin 2\varphi d\varphi } =[/latex][latex]\left[ \begin{gathered}
u = \cos ^2 \varphi \hfill \\
du = - 2\cos \varphi \sin \varphi d\varphi \hfill \\
\end{gathered} \right] =[/latex]
[latex] = \frac{5}
{2}e^4 \left. {e^{\cos ^2 \varphi } } \right|_0^\pi - \left. {\cos 2\varphi } \right|_0^\pi = \frac{5}
{2}e^4 \left( {e - e} \right) - \left( {1 - 1} \right) = 0[/latex]

5.
[latex]\int_0^{2\pi } {\left( {\left( {f\left( {x^2 - y^3 } \right)x, - \frac{3}
{2}f\left( {x^2 - y^3 } \right)y^2 } \right) \circ \gamma } \right)\left( t \right)\left( {3\cos t,2\sin t} \right)^\prime dt} =[/latex]
[latex] = \int_0^{2\pi } {\left( {f\left( {9\cos ^2 t - 8\sin ^3 t} \right)3\cos t, - \frac{3}
{2}f\left( {9\cos ^2 t - 8\sin ^3 t} \right)4\sin ^2 t} \right)}[/latex][latex]\left( { - 3\sin t,2\cos t} \right)dt =[/latex]
[latex] = \int_0^{2\pi } {f\left( {9\cos ^2 t - 8\sin ^3 t} \right) \cdot \left( { - 3} \right)\sin t\cos t\left( {3 + 4\sin t} \right)dt} =[/latex][latex]\left[ \begin{gathered}
\varphi \left( t \right) = 9\cos ^2 t - 8\sin ^3 t \hfill \\
\varphi '\left( t \right) = 2\left( { - 3\cos t\sin t\left( {3 + 4\sin t} \right)} \right) \hfill \\
\end{gathered} \right][/latex]
[latex]= \frac{1}
{2}\int_0^{2\pi } {f\left( {\varphi \left( t \right)} \right) \cdot \varphi '\left( t \right)dt} = 0[/latex]





Sry, sad ću nastavit
Ne bih reko

2.






4.
Treba pokazati da je neprekidna, dakle:
na je očito neprekidna. Pogledajmo kakva je na . Neda mi se uzet proizvoljan niz, umjesto tog ću gledat pa je tu neprekidna (haha, baš sam lijen). Također pa je neprekidna na . Dakle, neprekidna je. Pogledajmo sada . Na je i vidimo da je neprekidna i na ostatku domene (po definiciji treba izračunat u rubu, bit će ok).

Sada znamo da je diferencijabilna i vrijedi

8.


6.






5.









Sry, sad ću nastavit



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine


Zadnja promjena: alen; 14:17 pon, 18. 6. 2007; ukupno mijenjano 23 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pssst
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (18:09:32)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 23:15 sub, 16. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

4. zadatak
Kaj ne treba gledat jel neprekidna na [1,2]x[0,1]?
mislim da ima prekid za t=0
4. zadatak
Kaj ne treba gledat jel neprekidna na [1,2]x[0,1]?
mislim da ima prekid za t=0


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 17:49 pon, 18. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel se meni učinilo ili je asistentica Anja danas na grupnim konzultacijama rekla da će staviti dokaze 2. i 3. zadatka na web zato jer nije sigurna kak se točno dokazuju pa da ne brljavi nije ih rješavala na konzultacijama.
Budući da ih nema na webu,a ja sam otišo kad je došla asistentica Hanzer,da li se je možda rješavao 2. i 3. zadatak iz probnog kolokvija,posebno 3. jer vidim da je alen riješio drugi?
Jel se meni učinilo ili je asistentica Anja danas na grupnim konzultacijama rekla da će staviti dokaze 2. i 3. zadatka na web zato jer nije sigurna kak se točno dokazuju pa da ne brljavi nije ih rješavala na konzultacijama.
Budući da ih nema na webu,a ja sam otišo kad je došla asistentica Hanzer,da li se je možda rješavao 2. i 3. zadatak iz probnog kolokvija,posebno 3. jer vidim da je alen riješio drugi?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan