Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Molim pomoc...
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
m0rtus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2006. (20:30:00)
Postovi: (30)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3
Lokacija: /root

PostPostano: 13:58 pon, 18. 6. 2007    Naslov: Molim pomoc... Citirajte i odgovorite

Meni je umro djed i sprovod je sutra u 17h pa necu moci izaci na kolokivj iz EM2. Koja je procedura, i sto trebam napravit? Trebam li koga obavjestit, donjet neku potvrdu ili nes?

plz help...
Meni je umro djed i sprovod je sutra u 17h pa necu moci izaci na kolokivj iz EM2. Koja je procedura, i sto trebam napravit? Trebam li koga obavjestit, donjet neku potvrdu ili nes?

plz help...



_________________
Dead Garden Cult LIVE:
2.4. Kset - Zg
18.4. Club Royal - OGULIN
Norma Belle LIVE:
4.4. Sax! - Zg
25.4. Sax! - Zg
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 15:15 pon, 18. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

probaj poslat email svom asistentu - mislim da ćeš brže dobit odgovor nego da šalješ profesoru. ako ne upali, odi do faksa ujutro. netko od nadležnih (em2) bi trebao biti tamo.
u svakom slučaju, bolje je da ih obavijestiš prije nego poslije kolokvija, makar mislim da ne bi trebalo biti problema s obzirom na situaciju u kojoj jesi.
zeznuto, sorry.
probaj poslat email svom asistentu - mislim da ćeš brže dobit odgovor nego da šalješ profesoru. ako ne upali, odi do faksa ujutro. netko od nadležnih (em2) bi trebao biti tamo.
u svakom slučaju, bolje je da ih obavijestiš prije nego poslije kolokvija, makar mislim da ne bi trebalo biti problema s obzirom na situaciju u kojoj jesi.
zeznuto, sorry.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 16:50 pon, 18. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je dovoljno donijeti osmrtnicu i time anulirati bilo kakvu sumnju(makar se sa smrcu velika vecina ne sali) i dodatne eksplanacije.
Mislim da je dovoljno donijeti osmrtnicu i time anulirati bilo kakvu sumnju(makar se sa smrcu velika vecina ne sali) i dodatne eksplanacije.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
m0rtus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2006. (20:30:00)
Postovi: (30)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3
Lokacija: /root

PostPostano: 17:51 pon, 18. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na brzim odgovorima. Radi toga sto nisam iz Zagreba nisam u mogucnosti otic do fakulteta pa cu poslat mail asistentu. Nadam se da bude sve proslo korektno ;).

pozz.
Hvala na brzim odgovorima. Radi toga sto nisam iz Zagreba nisam u mogucnosti otic do fakulteta pa cu poslat mail asistentu. Nadam se da bude sve proslo korektno Wink.

pozz.



_________________
Dead Garden Cult LIVE:
2.4. Kset - Zg
18.4. Club Royal - OGULIN
Norma Belle LIVE:
4.4. Sax! - Zg
25.4. Sax! - Zg
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan