Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Drugi kolokvij 2006/07. (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:32 uto, 19. 6. 2007    Naslov: Drugi kolokvij 2006/07. Citirajte i odgovorite

Prenosim sa [url=http://degiorgi.math.hr/c/]sluzbene stranice[/url] (jer znam da ju slabo pratite :P):



Raspored studenata:[list][*][url=http://degiorgi.math.hr/c/kolokviji/lista-0607-2.pdf]Popis studenata za drugi kolokvij ("inženjeri")[/url] (PDF, ~215kB)
[*]Studenti nastavničkog smjera svi pišu u 003; tablica do sada stečenih bodova bit će objavljena tijekom slijedećeg tjedna[/list:u]Kolokvij se piše u petak, 29.6.2007. u 16:00. Obavezno ponesite indeks i pribor za pisanje. Papire za skiciranje dobit ćete na samom kolokviju, a pomagala nisu dozvoljena.

Ako netko nije na popisu, a smatra da bi trebao biti (tj. položio/la je praktični kolokvij), neka se što hitnije javi asistentu Šegi ([mmail=vsego]mailom[/mmail] ili na [url=http://degiorgi.math.hr/forum/privmsg.php?mode=post&u=2]PM[/url]).

Studentice Vedrana Klarić i Mima Sestrić (koje su opravdale po jedan izostanak s praktičnog kolokvija), ako polože drugi kolokvij, praktični kolokvij polagat će naknadno, u dogovoru s nastavnikom.



Vidimo se 29.6, u nadi da sto manje vas vidim i u devetom mjesecu. ;)

P.S. Prije nego opet pitate: da, bodovi s prakticnih kolokvija "prenose" se i na popravni [size=5](ali ne i na iducu godinu)[/size]. 8)
Prenosim sa sluzbene stranice (jer znam da ju slabo pratite Razz):



Raspored studenata:Kolokvij se piše u petak, 29.6.2007. u 16:00. Obavezno ponesite indeks i pribor za pisanje. Papire za skiciranje dobit ćete na samom kolokviju, a pomagala nisu dozvoljena.

Ako netko nije na popisu, a smatra da bi trebao biti (tj. položio/la je praktični kolokvij), neka se što hitnije javi asistentu Šegi (mailom ili na PM).

Studentice Vedrana Klarić i Mima Sestrić (koje su opravdale po jedan izostanak s praktičnog kolokvija), ako polože drugi kolokvij, praktični kolokvij polagat će naknadno, u dogovoru s nastavnikom.



Vidimo se 29.6, u nadi da sto manje vas vidim i u devetom mjesecu. Wink

P.S. Prije nego opet pitate: da, bodovi s prakticnih kolokvija "prenose" se i na popravni (ali ne i na iducu godinu). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
paulay6
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 02. 2007. (11:08:25)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 7:17 uto, 19. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je zao ako je ovo vec negdje receno, ali jel postoji neki minimum koji je potrebno skupiti za prolaz na 2. kolokviju, bez obzira na prijasnje bodove :?:
Meni je zao ako je ovo vec negdje receno, ali jel postoji neki minimum koji je potrebno skupiti za prolaz na 2. kolokviju, bez obzira na prijasnje bodove Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
the maja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2006. (09:35:27)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 7:44 uto, 19. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nema nikakvog minimuma...45 bodova i prolaz, na bilo koji način :)
nema nikakvog minimuma...45 bodova i prolaz, na bilo koji način Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 9:25 uto, 19. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam jel ja to ne vidim, al nigdje ne piše koliko bodova treba za koju ocjenu...jel to još nije odlučeno jer će na ovom kol bit više bodova ili? Znam samo da treba 45b za 2...
Ne znam jel ja to ne vidim, al nigdje ne piše koliko bodova treba za koju ocjenu...jel to još nije odlučeno jer će na ovom kol bit više bodova ili? Znam samo da treba 45b za 2...



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:27 uto, 19. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zaboravih da bi vas i to moglo zanimati. :oops: Raspored bodova po ocjenama je jednak onome na UuR-u:
45-54 = 2
55-69 = 3
70-84 = 4
85 i vise = 5

8)
Zaboravih da bi vas i to moglo zanimati. Embarassed Raspored bodova po ocjenama je jednak onome na UuR-u:
45-54 = 2
55-69 = 3
70-84 = 4
85 i vise = 5

Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mocibob
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 03. 2007. (10:26:53)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:13 uto, 26. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

je istinita glasina da treba imati na svakom kolokviju min 15 bodova??
je istinita glasina da treba imati na svakom kolokviju min 15 bodova??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:26 uto, 26. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mocibob"]je istinita glasina da treba imati na svakom kolokviju min 15 bodova??[/quote]


[quote="the maja"]nema nikakvog minimuma...45 bodova i prolaz, na bilo koji način :)[/quote]
mocibob (napisa):
je istinita glasina da treba imati na svakom kolokviju min 15 bodova??



the maja (napisa):
nema nikakvog minimuma...45 bodova i prolaz, na bilo koji način Smile



_________________
Rafael Mrđen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 14:33 uto, 26. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko ja znam, to je bio uvjet za drugi kolokvij na uur-u... a sad toga nema :) bar je tako rekao naš asistent kad ga je netko pitao, a i nije da nam je to itko rekao na početku kolegija, a sumnjam da pravila mijenjaju u hodu :) dakle, teoretski možeš imati 0 na drugom kolokviju, ak si na prvom i praktičnom skupio dovoljno bodova za prolaz, 45 ili više... dobro, nije to baš pametno, al eto, može se :)
kolko ja znam, to je bio uvjet za drugi kolokvij na uur-u... a sad toga nema Smile bar je tako rekao naš asistent kad ga je netko pitao, a i nije da nam je to itko rekao na početku kolegija, a sumnjam da pravila mijenjaju u hodu Smile dakle, teoretski možeš imati 0 na drugom kolokviju, ak si na prvom i praktičnom skupio dovoljno bodova za prolaz, 45 ili više... dobro, nije to baš pametno, al eto, može se Smile



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Miha Keber
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2006. (20:16:56)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 12 - 14

PostPostano: 10:32 sri, 27. 6. 2007    Naslov: Opet bum pet dobio Citirajte i odgovorite

Eh Opet bum pet imo iz ovog predmeta makar moro na žalbe kao i na drugom kolokviju u prvom semestru kada sam dobio 18 bodova na žalbama , i makar ja moro učit 4 sata ovo programiranje na dan , nije problem.



[b]Samo jedno pitance [/b]. Bude li bilo 4 zadatka s napiši sljedeći kod , ili će biti kao na prošlogodišnjim kolokvijima što sljedeći kod radi? Vidio sam na prošlogodišnjima su po 2 takva zadatka , pa se zapitoh.
Eh Opet bum pet imo iz ovog predmeta makar moro na žalbe kao i na drugom kolokviju u prvom semestru kada sam dobio 18 bodova na žalbama , i makar ja moro učit 4 sata ovo programiranje na dan , nije problem.



Samo jedno pitance . Bude li bilo 4 zadatka s napiši sljedeći kod , ili će biti kao na prošlogodišnjim kolokvijima što sljedeći kod radi? Vidio sam na prošlogodišnjima su po 2 takva zadatka , pa se zapitoh.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 11:55 sri, 27. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[i]use the function [b]rewind[/b].[/i] :wink:
use the function rewind. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:42 sri, 27. 6. 2007    Naslov: Re: Opet bum pet dobio Citirajte i odgovorite

[quote="Miha Keber"][b]Samo jedno pitance [/b]. Bude li bilo 4 zadatka s napiši sljedeći kod , ili će biti kao na prošlogodišnjim kolokvijima što sljedeći kod radi? Vidio sam na prošlogodišnjima su po 2 takva zadatka , pa se zapitoh.[/quote]

receno je da nece biti zadaci tipa "sto ce ispisati sljedeci kod". nego samo kodiranje i to iz svake cjeline po 1 zad, stringovi, struktura, liste, dadoteke, laksi i tezi dio. ako sam dobro shvatio
Miha Keber (napisa):
Samo jedno pitance . Bude li bilo 4 zadatka s napiši sljedeći kod , ili će biti kao na prošlogodišnjim kolokvijima što sljedeći kod radi? Vidio sam na prošlogodišnjima su po 2 takva zadatka , pa se zapitoh.


receno je da nece biti zadaci tipa "sto ce ispisati sljedeci kod". nego samo kodiranje i to iz svake cjeline po 1 zad, stringovi, struktura, liste, dadoteke, laksi i tezi dio. ako sam dobro shvatio



_________________
Rafael Mrđen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 17:51 čet, 28. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

..a sta necemo nista imati iz 5. poglavlja?
mislim kao zadatak za sebe..
..a sta necemo nista imati iz 5. poglavlja?
mislim kao zadatak za sebe..



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
skywalker
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 07. 2006. (11:31:50)
Postovi: (32)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 21 - 1
Lokacija: mtk

PostPostano: 17:52 čet, 28. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

to će biti ugrađeno u ostale...
to će biti ugrađeno u ostale...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 17:53 čet, 28. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

fala.. brz si ti :D
fala.. brz si ti Very Happy



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 7:33 pet, 29. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoji li uvjet za pristupanje popravnom kolokviju u 9. mjesecu tipa neki odredjen svezanj bodova ili je dovoljno imati polozen(ili isprican) prakticni dio ?

Primjer.
Osoba polozenog prakticnog kolokvija s nezavidnim bodovima iz oba kolokvija, recimo 5 bodova, ima li pravo pristupa popravnom?
Postoji li uvjet za pristupanje popravnom kolokviju u 9. mjesecu tipa neki odredjen svezanj bodova ili je dovoljno imati polozen(ili isprican) prakticni dio ?

Primjer.
Osoba polozenog prakticnog kolokvija s nezavidnim bodovima iz oba kolokvija, recimo 5 bodova, ima li pravo pristupa popravnom?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 7:37 pet, 29. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Khm, sad sam zbunjena. Pise, obavezno ponijeti indeks. Jel se moze dogoditi da ne mozemo pisati ako ga nemamo kod sebe ili...?
Khm, sad sam zbunjena. Pise, obavezno ponijeti indeks. Jel se moze dogoditi da ne mozemo pisati ako ga nemamo kod sebe ili...?



_________________
Reci 'NE!' drogama Umirem od smijeha! Zivili! Ne vjerujem!!! Manira pravog kavalira Wave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dvičak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2006. (17:55:13)
Postovi: (60)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
18 = 19 - 1
Lokacija: dj-zg

PostPostano: 8:42 pet, 29. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

@RonnieColeman: to i je rok za one koji padnu, tj. imaju <45 bodova
@RonnieColeman: to i je rok za one koji padnu, tj. imaju <45 bodova



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 9:01 pet, 29. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma mislim da on zna to, samo ga zanima mora li čak i za to imat neki određeni broj bodova... kolko ja znam, ne mora se, mislim da je jedini uvjet položen praktični, a da se na kolokvijima moraš samo pojaviti, nije bitno kolko si bodova imao, može i 0 valjda...
ma mislim da on zna to, samo ga zanima mora li čak i za to imat neki određeni broj bodova... kolko ja znam, ne mora se, mislim da je jedini uvjet položen praktični, a da se na kolokvijima moraš samo pojaviti, nije bitno kolko si bodova imao, može i 0 valjda...



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 9:54 pet, 29. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dvičak"]@RonnieColeman: to i je rok za one koji padnu, tj. imaju <45 bodova[/quote]

Dakle, jedini uvjet za dozvolu pristupa kolokviju u 9. mjesecu je polozen prakticni kolokvij?(i, eventualno, opravdani izostanci sa prakticnog kolokvija(ima takvih) ili regularnih kolokvija(bit ce takvih))
dvičak (napisa):
@RonnieColeman: to i je rok za one koji padnu, tj. imaju <45 bodova


Dakle, jedini uvjet za dozvolu pristupa kolokviju u 9. mjesecu je polozen prakticni kolokvij?(i, eventualno, opravdani izostanci sa prakticnog kolokvija(ima takvih) ili regularnih kolokvija(bit ce takvih))


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 20:17 pet, 29. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="RonnieColeman"]
Dakle, jedini uvjet za dozvolu pristupa kolokviju u 9. mjesecu je polozen prakticni kolokvij?(i, eventualno, opravdani izostanci sa prakticnog kolokvija(ima takvih) ili regularnih kolokvija(bit ce takvih))[/quote]
Tako je.
RonnieColeman (napisa):

Dakle, jedini uvjet za dozvolu pristupa kolokviju u 9. mjesecu je polozen prakticni kolokvij?(i, eventualno, opravdani izostanci sa prakticnog kolokvija(ima takvih) ili regularnih kolokvija(bit ce takvih))

Tako je.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan