Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

zaboravljena prijava ispita (pomoc!)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 9:24 uto, 3. 7. 2007    Naslov: zaboravljena prijava ispita (pomoc!) Citirajte i odgovorite

zaboravila sam prijaviti ispit iz vektorskih 1 i ne znam kako vise doci do nekog tko mi moze u tome pomoci... asistent mi je rekao ja od ne moze (iako mi je asistent mimica pomogao u prijavljivanju drugog ispita i rekao da svaki asistent moze prijaviti za svoj kolegij)... poslala sam mail voditelju A razreda mr. sc. Igor Jelaska, ali on mi jos ne odgovara... a ispit je sutra u 12. Moze li mi netko pomoci!?
hvala
zaboravila sam prijaviti ispit iz vektorskih 1 i ne znam kako vise doci do nekog tko mi moze u tome pomoci... asistent mi je rekao ja od ne moze (iako mi je asistent mimica pomogao u prijavljivanju drugog ispita i rekao da svaki asistent moze prijaviti za svoj kolegij)... poslala sam mail voditelju A razreda mr. sc. Igor Jelaska, ali on mi jos ne odgovara... a ispit je sutra u 12. Moze li mi netko pomoci!?
hvala


[Vrh]
Mishika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2005. (11:32:36)
Postovi: (32)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 10:43 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko ja znam, napravila si sve kaj mozes. Sad ti preostaje samo cekati da Jelaska pogleda mail i da te eventulano prijavi za ispit.
kolko ja znam, napravila si sve kaj mozes. Sad ti preostaje samo cekati da Jelaska pogleda mail i da te eventulano prijavi za ispit.



_________________
It's better to burn out than to fade away...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:50 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

I meni se isto dogodilo za dva kolegija. :oops:

Asistent Mimica je duša od čovjeka i isto mi je pomogao i to doslovno u zadnji tren (a čak nije bio voditelj tog razreda).

Drugi nije bio siguran da može išta učiniti (iako je on ujedno bio i voditelj razreda kojem pripada taj kolegij). Rekao je da izađem na ispit pa dođem na žalbe i da ćemo vidjeti što se može učitniti, ali da ništa ne garantira, tako da sam odustala od tog ispita. Očito je i on htio pomoći, ali... I da, za taj ispit sam ganjala asistenta dva dana prije roka.

Ne znam o čemu ovisi može li ti pomoći ili ne...


U svakom slučaju, sretno ti bilo!
I meni se isto dogodilo za dva kolegija. Embarassed

Asistent Mimica je duša od čovjeka i isto mi je pomogao i to doslovno u zadnji tren (a čak nije bio voditelj tog razreda).

Drugi nije bio siguran da može išta učiniti (iako je on ujedno bio i voditelj razreda kojem pripada taj kolegij). Rekao je da izađem na ispit pa dođem na žalbe i da ćemo vidjeti što se može učitniti, ali da ništa ne garantira, tako da sam odustala od tog ispita. Očito je i on htio pomoći, ali... I da, za taj ispit sam ganjala asistenta dva dana prije roka.

Ne znam o čemu ovisi može li ti pomoći ili ne...


U svakom slučaju, sretno ti bilo!


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:14 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Re: zaboravljena prijava ispita (pomoc!) Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]iako mi je asistent mimica pomogao u prijavljivanju drugog ispita i rekao da svaki asistent moze prijaviti za svoj kolegij[/quote]

Krivo ti je rekao. :ccc: Recimo, ja niti nemam password za ISVU, pa je valjda jasno da ne mogu niti nikako intervenirati, cak niti na "svojim" kolegijima. :)
Anonymous (napisa):
iako mi je asistent mimica pomogao u prijavljivanju drugog ispita i rekao da svaki asistent moze prijaviti za svoj kolegij


Krivo ti je rekao. Ccc.... Sram te bilo... Recimo, ja niti nemam password za ISVU, pa je valjda jasno da ne mogu niti nikako intervenirati, cak niti na "svojim" kolegijima. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:30 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, vsego, ali zasto mi je onda mimica uzeo jmbag i rekao da se pojavim na ispitu i javim voditelju razreda... sigurno nije to bez veze napravio. Mozda ce te podatke proslijediti voditelju razreda.... ne znam!
Nadam se da voditelj razreda nesto moze napraviti po tom pitanju, jer sam onda bez veze potrosila vrijeme uceci vektorske, a mogla sam aktuarsku....
nek se razumije, za neprijavljen ispit ne krivim nikoga sem sebe.
da, vsego, ali zasto mi je onda mimica uzeo jmbag i rekao da se pojavim na ispitu i javim voditelju razreda... sigurno nije to bez veze napravio. Mozda ce te podatke proslijediti voditelju razreda.... ne znam!
Nadam se da voditelj razreda nesto moze napraviti po tom pitanju, jer sam onda bez veze potrosila vrijeme uceci vektorske, a mogla sam aktuarsku....
nek se razumije, za neprijavljen ispit ne krivim nikoga sem sebe.


[Vrh]
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 17:25 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

buduci da sam si prosle godine i ja slicno zagorcala zvot, samo meni su ti ispiti (koje sam zaboravila prijavit) bili za uvjet i to na zadnjem roku.. :roll:
uglavnom, ispit ti moze prijavit voditelj razreda, profesor i iz nekog predmeta i asistent, ne velim da mogu svi asistenti,ali primjera radi jedan od ispita je meni prijavio bas asistent iz tog predmeta,a koji nije bio voditelj razreda.. ;)
eto, dakle, ako ti je bas hitno, mozes probati i kod profesora.. ;)
uglavnom, nije to njima tak velki problem (i uglavnom izlaze ususret nama smotanima ;) ), samo ovisi tko ima ovlasti.. ;)
buduci da sam si prosle godine i ja slicno zagorcala zvot, samo meni su ti ispiti (koje sam zaboravila prijavit) bili za uvjet i to na zadnjem roku.. Rolling Eyes
uglavnom, ispit ti moze prijavit voditelj razreda, profesor i iz nekog predmeta i asistent, ne velim da mogu svi asistenti,ali primjera radi jedan od ispita je meni prijavio bas asistent iz tog predmeta,a koji nije bio voditelj razreda.. Wink
eto, dakle, ako ti je bas hitno, mozes probati i kod profesora.. Wink
uglavnom, nije to njima tak velki problem (i uglavnom izlaze ususret nama smotanima Wink ), samo ovisi tko ima ovlasti.. Wink



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan