Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kad su rezultati - završni (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
iuppiter
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 01. 2006. (12:15:51)
Postovi: (6A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 7
Lokacija: Nigdjezemska

PostPostano: 13:59 pon, 2. 7. 2007    Naslov: kad su rezultati - završni Citirajte i odgovorite

Zaboravila sam kad je pisalo da budu rezultati i dogovor kod profesora Tambače...jel tko zapamtil?
I još me nekaj zanima, dal ce biti usmenog iz integrala za nas sa završnog, ili će neki dobit ocjenu, a drugi direktno na popravni u 9.mjesecu? Jedni vele jedno, drugi drugo pa neznam kome da vjerujem...btw...u kojem bude obliku popravni? Ako itko zna pouzdane informacije o tome, bila bih zahvalna da ih podijeli s nama.
Zaboravila sam kad je pisalo da budu rezultati i dogovor kod profesora Tambače...jel tko zapamtil?
I još me nekaj zanima, dal ce biti usmenog iz integrala za nas sa završnog, ili će neki dobit ocjenu, a drugi direktno na popravni u 9.mjesecu? Jedni vele jedno, drugi drugo pa neznam kome da vjerujem...btw...u kojem bude obliku popravni? Ako itko zna pouzdane informacije o tome, bila bih zahvalna da ih podijeli s nama.



_________________
Stultorum plena sunt omnia.

/Ciceron/
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
FFF
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2006. (19:46:12)
Postovi: (2A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 15:39 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

rezultati su u srijedu navecer na webu a usmeni/upis ocjene u cetvrtak u 10 kod prof. Pandzica, a u petak u 10 kod prof.Tambace...
tako zapamtih.... a na ova ostala pitanja ne znam odgovor.. :roll:
rezultati su u srijedu navecer na webu a usmeni/upis ocjene u cetvrtak u 10 kod prof. Pandzica, a u petak u 10 kod prof.Tambace...
tako zapamtih.... a na ova ostala pitanja ne znam odgovor.. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 16:28 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam danas nakon usmenog pitala prof.Pandžića što ćete nakon završnog...
rekao je da će biti otprilike isti princip kao nakon završnog iz difrafa,
a da za usmeno ispitivanje budete spremni već u četvrtak (od 10) :wink:
Ja sam danas nakon usmenog pitala prof.Pandžića što ćete nakon završnog...
rekao je da će biti otprilike isti princip kao nakon završnog iz difrafa,
a da za usmeno ispitivanje budete spremni već u četvrtak (od 10) Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zzsan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2005. (20:53:14)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6

PostPostano: 18:52 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

I eto, nije ovo baš tema, ali moram pohvaliti asistente i profesore što su nam ovoga puta dali riješiv test i dali nam stvarnu priliku da pokažemo koliko znamo / ne znamo. Normalna količina zadataka, normalne težine bez previše raspisivanja i još mogu birat koje ću rješavat!! :veselje: Iznenađena sam i sretna!! HVALA!!
:bananaparty:
I eto, nije ovo baš tema, ali moram pohvaliti asistente i profesore što su nam ovoga puta dali riješiv test i dali nam stvarnu priliku da pokažemo koliko znamo / ne znamo. Normalna količina zadataka, normalne težine bez previše raspisivanja i još mogu birat koje ću rješavat!! Veseljeeeee! Iznenađena sam i sretna!! HVALA!!
Tulum banana


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 19:37 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

priružujem se zzsan, ugodno iznenađenje, hvala zaslužnima za to...
priružujem se zzsan, ugodno iznenađenje, hvala zaslužnima za to...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
MaJaBu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2007. (21:44:05)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 20:22 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoce li biti popravnog u 9. mjesecu?
Hoce li biti popravnog u 9. mjesecu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zzsan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2005. (20:53:14)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6

PostPostano: 9:36 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MaJaBu"]Hoce li biti popravnog u 9. mjesecu?[/quote]

Asistentica Hanzer rekla je da još ne znam hoće li biti....
MaJaBu (napisa):
Hoce li biti popravnog u 9. mjesecu?


Asistentica Hanzer rekla je da još ne znam hoće li biti....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pad-sistema
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2007. (14:30:01)
Postovi: (11)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 10:31 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije mi jasno zasto nece biti(ako nece)... do 9. se sve to stigne lijepo nauciti, mislim da bi nam trebali dati sansu
nije mi jasno zasto nece biti(ako nece)... do 9. se sve to stigne lijepo nauciti, mislim da bi nam trebali dati sansu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 10:48 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko se ja sjećam (nemojte to uzimati kao sigurno)...prof.Tambača je na zadnjem predavanju (zamjenjivao je prof.Pandžića) rekao da će popravni biti u 9.mj. kod njega, a kod prof. Pandžića sad u 7.mj...možda sam ja nešto krivo skužila, možda je došlo do promjena...pitajte profesore mailom pa ako ni oni ne znaju, onda odluka još nije ni donesena...
koliko se ja sjećam (nemojte to uzimati kao sigurno)...prof.Tambača je na zadnjem predavanju (zamjenjivao je prof.Pandžića) rekao da će popravni biti u 9.mj. kod njega, a kod prof. Pandžića sad u 7.mj...možda sam ja nešto krivo skužila, možda je došlo do promjena...pitajte profesore mailom pa ako ni oni ne znaju, onda odluka još nije ni donesena...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fluff
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2007. (11:45:29)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0
Lokacija: zgb

PostPostano: 11:27 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]nije mi jasno zasto nece biti(ako nece)... do 9. se sve to stigne lijepo nauciti, mislim da bi nam trebali dati sansu[/quote]
Definitivno se slazem! A jos sam cula da kao ako sad na zavrsnom imamo mali broj bodova i sve skupa malo bodova i ne mozemo izaci na usmeni, da cak i ako bude poprvanog, mi necemo smjeti izac... :?
E sad, otkud to i kak je pocelo kruzit faksom, pojma nemam, samo se nadam da nije istina...
Citat:
nije mi jasno zasto nece biti(ako nece)... do 9. se sve to stigne lijepo nauciti, mislim da bi nam trebali dati sansu

Definitivno se slazem! A jos sam cula da kao ako sad na zavrsnom imamo mali broj bodova i sve skupa malo bodova i ne mozemo izaci na usmeni, da cak i ako bude poprvanog, mi necemo smjeti izac... Confused
E sad, otkud to i kak je pocelo kruzit faksom, pojma nemam, samo se nadam da nije istina...



_________________
Freedom's just another word for nothing left to lose...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:39 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pošto se rekli da onaj ko nema pravo izać na završni neće imat šanse više, i pošto su rekli da će i na završnom bit neki uvjet za usmeni, po tom sve zaključujem da onda ni za takve nema šanse za popravni.. :lol:
mrzim sve te selekcije, umjesto da su stavili usmeni, umjesto završnog pa ak ne prođeš usmeni probaš još jednom u devetom, stvarno su ga zakomplicirali i nekima zagorčali život..
pošto se rekli da onaj ko nema pravo izać na završni neće imat šanse više, i pošto su rekli da će i na završnom bit neki uvjet za usmeni, po tom sve zaključujem da onda ni za takve nema šanse za popravni.. Laughing
mrzim sve te selekcije, umjesto da su stavili usmeni, umjesto završnog pa ak ne prođeš usmeni probaš još jednom u devetom, stvarno su ga zakomplicirali i nekima zagorčali život..


[Vrh]
Incognito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2005. (20:25:09)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 11 - 1

PostPostano: 11:59 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bih se pridružio pohvalama za završni, stvarno je test bio u redu (nadam se i da će bodovanje biti takvo :) ). Da ne bi bilo da se samo bunimo :D
Ja bih se pridružio pohvalama za završni, stvarno je test bio u redu (nadam se i da će bodovanje biti takvo Smile ). Da ne bi bilo da se samo bunimo Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 13:08 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odgovor profesora Tambače na pitanje o tome kako će funkcionirati "dogovor" oko ocjene u petak i kada su usmeni:

"Postovani kolega,

kao i ranije, neki ce odmah dobiti ocjenu,
neki ce na usmeni a neki nista.
Usmeni ce se odrzavati u zadnjem tjednu srpnja ili kolovoza (3.rujna).

Pozdrav"



Ovo je moja napomena: mislim da je profesor mislio zadnji tjedan kolovoza, tj. početak rujna. Nadam se da je sada nekima barem malo lakše ;)
Odgovor profesora Tambače na pitanje o tome kako će funkcionirati "dogovor" oko ocjene u petak i kada su usmeni:

"Postovani kolega,

kao i ranije, neki ce odmah dobiti ocjenu,
neki ce na usmeni a neki nista.
Usmeni ce se odrzavati u zadnjem tjednu srpnja ili kolovoza (3.rujna).

Pozdrav"



Ovo je moja napomena: mislim da je profesor mislio zadnji tjedan kolovoza, tj. početak rujna. Nadam se da je sada nekima barem malo lakše Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 14:19 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

i još jedna zamolba: ako bi asistentica Anja bila tako dobra (jer primjetio sam da ona obilazi forum ;) ) i rekla nam infinitezimalnu okolinu vremena dolaska rezultata (ako naravno zna) bio bih joj jako zahvalan... :)
i još jedna zamolba: ako bi asistentica Anja bila tako dobra (jer primjetio sam da ona obilazi forum Wink ) i rekla nam infinitezimalnu okolinu vremena dolaska rezultata (ako naravno zna) bio bih joj jako zahvalan... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 15:59 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad mi vise nista nije jasno pa bih molio nekog da mi malo pojasni.Da li ce biti popravak zavrsnog kao na difraf-u(u 9.mjesecu) ili ce samo biti popravak usmenog u 9. mjesecu?
Sad mi vise nista nije jasno pa bih molio nekog da mi malo pojasni.Da li ce biti popravak zavrsnog kao na difraf-u(u 9.mjesecu) ili ce samo biti popravak usmenog u 9. mjesecu?


[Vrh]
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 16:09 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je svejedno u kojem će obliku biti, samo da bude :widesmile2:
meni je svejedno u kojem će obliku biti, samo da bude Siroki osmjeh



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
renata
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2005. (20:25:12)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 16:14 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko sam ja shvatila, treba ispuniti odredeni uvjet da bi se moglo na usmeni. Taj usmeni je zapravo neke vrste popravni za one koji ne uspiju na zavrsnom skupiti dovoljno bodova da im se odmah ponudi ocjena. Ispravite me ako grijesim, ali ja sam shvatila da imamo samo jedan usmeni i to krajem 7. ili pocetkom 9. mjeseca....? I nema nikakvog dodatnog popravnog.
Tako sam barem ja protumacila mail koji je kolega gore citirao.
Koliko sam ja shvatila, treba ispuniti odredeni uvjet da bi se moglo na usmeni. Taj usmeni je zapravo neke vrste popravni za one koji ne uspiju na zavrsnom skupiti dovoljno bodova da im se odmah ponudi ocjena. Ispravite me ako grijesim, ali ja sam shvatila da imamo samo jedan usmeni i to krajem 7. ili pocetkom 9. mjeseca....? I nema nikakvog dodatnog popravnog.
Tako sam barem ja protumacila mail koji je kolega gore citirao.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 16:34 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

tako je, oni koji skupe dovoljno bodova u petak dobivaju ocjenu u indeks, s tim da mislim ako nekome bude malo falilo bit će mu/joj postavljeno koje pitanjce, a svi ostali (koji prikupe dovoljno bodova, a to zaista ne znam koliko je) idu na usmeni koji je vjerojatno 3. ili 4. rujna...
tako je, oni koji skupe dovoljno bodova u petak dobivaju ocjenu u indeks, s tim da mislim ako nekome bude malo falilo bit će mu/joj postavljeno koje pitanjce, a svi ostali (koji prikupe dovoljno bodova, a to zaista ne znam koliko je) idu na usmeni koji je vjerojatno 3. ili 4. rujna...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Debla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2005. (16:54:24)
Postovi: (94)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 20 - 7

PostPostano: 16:37 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

tako sam i ja shvatila .. joj samo da imam pravo na usmeni!!!
tako sam i ja shvatila .. joj samo da imam pravo na usmeni!!!



_________________
Jos jedna ovca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:40 sri, 4. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a sta nije profesor na predavanjima rekao da ce biti popravak zavrsnog u 9. mjesecu?
a sta nije profesor na predavanjima rekao da ce biti popravak zavrsnog u 9. mjesecu?


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan