Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pismeni-usmeni 4.7.
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 21:18 pon, 9. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gost: I+J = (po def.) = <I U J> t.d. je to najmanji ideal koji sadrži uniju ideala I i J.

pssst... Q(pi) = { f(pi)/g(pi) : f,g E Q[x] i g != 0 }
Gost: I+J = (po def.) = <I U J> t.d. je to najmanji ideal koji sadrži uniju ideala I i J.

pssst... Q(pi) = { f(pi)/g(pi) : f,g E Q[x] i g != 0 }


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:05 uto, 10. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Povodom pitanja o neizomorfnim prstenima glavnih ideala i
primjedbe:


Prsten (Z[x], +, *) nije prsten glavnih ideala.

Tako je, treba staviti npr. prsten polinoma (ali samo u jednoj varijabli) nad bilo kojim poljem F pa je F[x] prsten glavnih ideala. Onda npr.
Z i Q[x] nisu izomorfni, a naravno ni Q[x] i R[x].
Povodom pitanja o neizomorfnim prstenima glavnih ideala i
primjedbe:


Prsten (Z[x], +, *) nije prsten glavnih ideala.

Tako je, treba staviti npr. prsten polinoma (ali samo u jednoj varijabli) nad bilo kojim poljem F pa je F[x] prsten glavnih ideala. Onda npr.
Z i Q[x] nisu izomorfni, a naravno ni Q[x] i R[x].


[Vrh]
Tratincica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 07. 2007. (09:47:20)
Postovi: (7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 9:58 uto, 10. 7. 2007    Naslov: Popravni u 9. mjesecu Citirajte i odgovorite

Mali offtopic, ali da ne otvaram temu...

Popravni u 9. mjesecu će biti. Zna se tko ide, a tko ne. Još me samo zanima
da li se za to treba nekak prijavit, pisat molbu, prijavnicu ili nekaj slično. Ili se samo pojavim.
Mali offtopic, ali da ne otvaram temu...

Popravni u 9. mjesecu će biti. Zna se tko ide, a tko ne. Još me samo zanima
da li se za to treba nekak prijavit, pisat molbu, prijavnicu ili nekaj slično. Ili se samo pojavim.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2007. (14:06:45)
Postovi: (15)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 15:07 uto, 10. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

grupu od 11h u utorak je pitao:

kolegu koji je imao oko 50bodova na kolokvijima je ispitivao polja i euklidovu domenu i tm. o djeljenju s ostatkom.
kolegu koji je imao oko 40 bodova je ispitivao ideal, proste, glavne, def kvocijentnog prstena...
mene, koji sam imao 32 boda je pitao normalne grupe, ideale, maksimalne, proste i potpuno proste, vezu izmedju integralne domene i prostih ideala(tm+dokaz), karakteristiku prstena(primjer prstena karakteristike 0 i jesu li medjusobno izomorfni)

Profesor trazi da primjere i jako mu je bitno da razumijes iste. Isto tako ako netko fula def. u pocetku, ako sami shvatimo gresku i ispravimo ju, nikome nista... Shvaca da nas je malko strah i da se lako zbunimo... Bitno mu je da se pokaze razumijevanje gradiva(odnosno zakljucivanje), a ne strebanje tm i dokaza napamet...
grupu od 11h u utorak je pitao:

kolegu koji je imao oko 50bodova na kolokvijima je ispitivao polja i euklidovu domenu i tm. o djeljenju s ostatkom.
kolegu koji je imao oko 40 bodova je ispitivao ideal, proste, glavne, def kvocijentnog prstena...
mene, koji sam imao 32 boda je pitao normalne grupe, ideale, maksimalne, proste i potpuno proste, vezu izmedju integralne domene i prostih ideala(tm+dokaz), karakteristiku prstena(primjer prstena karakteristike 0 i jesu li medjusobno izomorfni)

Profesor trazi da primjere i jako mu je bitno da razumijes iste. Isto tako ako netko fula def. u pocetku, ako sami shvatimo gresku i ispravimo ju, nikome nista... Shvaca da nas je malko strah i da se lako zbunimo... Bitno mu je da se pokaze razumijevanje gradiva(odnosno zakljucivanje), a ne strebanje tm i dokaza napamet...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 15:50 uto, 10. 7. 2007    Naslov: Re: Popravni u 9. mjesecu Citirajte i odgovorite

[quote="Tratincica"]Mali offtopic, ali da ne otvaram temu...

Popravni u 9. mjesecu će biti. Zna se tko ide, a tko ne. Još me samo zanima
da li se za to treba nekak prijavit, pisat molbu, prijavnicu ili nekaj slično. Ili se samo pojavim.[/quote]

Samo se pojavis. Ako si na popisu naravno.

Ubuduce pliz ipak otvori novu temu.
Tratincica (napisa):
Mali offtopic, ali da ne otvaram temu...

Popravni u 9. mjesecu će biti. Zna se tko ide, a tko ne. Još me samo zanima
da li se za to treba nekak prijavit, pisat molbu, prijavnicu ili nekaj slično. Ili se samo pojavim.


Samo se pojavis. Ako si na popisu naravno.

Ubuduce pliz ipak otvori novu temu.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 18:35 uto, 10. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanja*:

ovak
karakteristika polja, presjek polja je polje, tm o prostom potpolju, da li za svaki neN postoji polje te karakteristike (ne.) al na kraju smo se dogovorili da ovaj tm to ne dokazuje :)
imas ideale I,J na koji sve nacin mozes dobit novi ideal koristeci ove
dokazat I+J

direktni produkt grupa, definicija, kako je definirano mnozenje, ako GxH abelova jesu li nuzno i G i H abelove

neprimjer PGI, dokazat da ideal <3x,5> nije glavni, jos mi je nabrajo neke jesu li cini mi se <5x,3> <6x,3> i tak :) al za ovaj prvi sam trebala dokazat

komutativan prsten i da prost ideal nije maksimalan, dokazat na konkretnom primjeru

odoh ja :zivili:

sretno :D prof je supač, stvarno :) jos si na kraju popricas malo s njim o tome sta te iz mat zanima i tak :D
Pitanja*:

ovak
karakteristika polja, presjek polja je polje, tm o prostom potpolju, da li za svaki neN postoji polje te karakteristike (ne.) al na kraju smo se dogovorili da ovaj tm to ne dokazuje Smile
imas ideale I,J na koji sve nacin mozes dobit novi ideal koristeci ove
dokazat I+J

direktni produkt grupa, definicija, kako je definirano mnozenje, ako GxH abelova jesu li nuzno i G i H abelove

neprimjer PGI, dokazat da ideal <3x,5> nije glavni, jos mi je nabrajo neke jesu li cini mi se <5x,3> <6x,3> i tak Smile al za ovaj prvi sam trebala dokazat

komutativan prsten i da prost ideal nije maksimalan, dokazat na konkretnom primjeru

odoh ja Zivili!

sretno Very Happy prof je supač, stvarno Smile jos si na kraju popricas malo s njim o tome sta te iz mat zanima i tak Very Happy



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pssst
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (18:09:32)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 20:27 uto, 10. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]Pitanja*:



neprimjer PGI, dokazat da ideal <3x,5> nije glavni, jos mi je nabrajo neke jesu li cini mi se <5x,3> <6x,3> i tak :) al za ovaj prvi sam trebala dokazat

[/quote]

Jel može kratka uputa kako dokazati da ideal <3x,5> nije glavni? Pretpostavljam da govorimo o idealima u Z[x]?
nana (napisa):
Pitanja*:



neprimjer PGI, dokazat da ideal <3x,5> nije glavni, jos mi je nabrajo neke jesu li cini mi se <5x,3> <6x,3> i tak Smile al za ovaj prvi sam trebala dokazat



Jel može kratka uputa kako dokazati da ideal <3x,5> nije glavni? Pretpostavljam da govorimo o idealima u Z[x]?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 9:48 sri, 11. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pssst"]
Jel može kratka uputa kako dokazati da ideal <3x,5> nije glavni? Pretpostavljam da govorimo o idealima u Z[x]?[/quote]

Kad bi bio glavni, onda bi bio oblika <3x,5>=<d>. Pritom bi d moralo dijeliti 3x i dijeliti 5 (da bi 5 i 3x bili u <d>). Jer polinom d mora dijeliti polinom 5, stupanj od d mora biti manji od stupnja 5 (ie d je konstanta). Konstanta koja dijeli i 3x i 5 je... Jedina takva u Z (do na predznak)... d=1. Dakle, moralo bi biti <3x,5>=<1>=Z[x].

S druge strane, ajmo sad pokazati da <3x,5> nije cijeli Z[x], tj. da ne sadrzi spomenuti 1. Kad bi sadrzavao, onda bi se 1 moglo napisati kao 1=a*3x+b*5, gdje su a i b polinomi. Stupnjevi lijeve i desen strane moraju biti isti, dakle a je nulpolinom, pa trazim konstantni polinom b td je b*5=1. Beeeep! Takvog nema u Z[x].
pssst (napisa):

Jel može kratka uputa kako dokazati da ideal <3x,5> nije glavni? Pretpostavljam da govorimo o idealima u Z[x]?


Kad bi bio glavni, onda bi bio oblika <3x,5>=<d>. Pritom bi d moralo dijeliti 3x i dijeliti 5 (da bi 5 i 3x bili u <d>). Jer polinom d mora dijeliti polinom 5, stupanj od d mora biti manji od stupnja 5 (ie d je konstanta). Konstanta koja dijeli i 3x i 5 je... Jedina takva u Z (do na predznak)... d=1. Dakle, moralo bi biti <3x,5>=<1>=Z[x].

S druge strane, ajmo sad pokazati da <3x,5> nije cijeli Z[x], tj. da ne sadrzi spomenuti 1. Kad bi sadrzavao, onda bi se 1 moglo napisati kao 1=a*3x+b*5, gdje su a i b polinomi. Stupnjevi lijeve i desen strane moraju biti isti, dakle a je nulpolinom, pa trazim konstantni polinom b td je b*5=1. Beeeep! Takvog nema u Z[x].



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 18:40 sri, 11. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanja s usmenog:

0.) Definicija ireducibilnih elemenata (ja: "Ne znam." , prof: "Mahhh ... dobro, amo dalje" )

1.) Ideali, max ideali, glavni ideali (def). Primjer prstena glavnih ideala (Z - zato
što je Z euklidova domena (bez dokaza)). Primjer prstena koji ima max ideale (opet Z). Odrediti max(Z) (dokaz).
Kada je Z/pZ polje (<=> <p> = pZ max ideal <=> p prost)

2.)Direktan produkt grupica (def), G1xG2 Abelova akko G1 i G2 Abelove (dokaz).
Neka su G1, G2 < G. Pod kojim uvjetom su G i G1xG2 izomorfne (akko
G1 i G2 normalne u G, G1presjekG2 = {e}, G = <G1 u G2> (bez dokaza))


3.)Nenul homo iz polja u polje je nužno injektivan (dokaz (uputa: u polju nema PRAVIH ideala, a ker(f) je ideal, pa je ker(f) iz{{0}, F}. Sada je
ker(f) = {0}, pa je f injektivno na nivou grupa)

Trajalo je cca 20 min, dobio 3 (došao s 36 bodova).
Pitanja s usmenog:

0.) Definicija ireducibilnih elemenata (ja: "Ne znam." , prof: "Mahhh ... dobro, amo dalje" )

1.) Ideali, max ideali, glavni ideali (def). Primjer prstena glavnih ideala (Z - zato
što je Z euklidova domena (bez dokaza)). Primjer prstena koji ima max ideale (opet Z). Odrediti max(Z) (dokaz).
Kada je Z/pZ polje (<=> <p> = pZ max ideal <=> p prost)

2.)Direktan produkt grupica (def), G1xG2 Abelova akko G1 i G2 Abelove (dokaz).
Neka su G1, G2 < G. Pod kojim uvjetom su G i G1xG2 izomorfne (akko
G1 i G2 normalne u G, G1presjekG2 = {e}, G = <G1 u G2> (bez dokaza))


3.)Nenul homo iz polja u polje je nužno injektivan (dokaz (uputa: u polju nema PRAVIH ideala, a ker(f) je ideal, pa je ker(f) iz{{0}, F}. Sada je
ker(f) = {0}, pa je f injektivno na nivou grupa)

Trajalo je cca 20 min, dobio 3 (došao s 36 bodova).


[Vrh]
lena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2005. (21:21:59)
Postovi: (4C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 12:33 čet, 12. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo pitanja:

1. što je ireducibilan element? Može li se garantirat postojanje? Primjer, dokaz za primjer.
2. Što je direktan produkt grupa?
3.Što je normalna podgrupa? Dokazati : gNg^-1 podskup od N -> gNg^-1=N.
4. Što je karakteristika polja. Primjer polja karakteristike 11. Ja sam rekla Z/11Z, a profesor tražio da dokažem da svaki el. (osim nule jasno)iz Z/pZ ima inverz. I tad sam pala.

to je to...

Sretno svima!
Evo pitanja:

1. što je ireducibilan element? Može li se garantirat postojanje? Primjer, dokaz za primjer.
2. Što je direktan produkt grupa?
3.Što je normalna podgrupa? Dokazati : gNg^-1 podskup od N -> gNg^-1=N.
4. Što je karakteristika polja. Primjer polja karakteristike 11. Ja sam rekla Z/11Z, a profesor tražio da dokažem da svaki el. (osim nule jasno)iz Z/pZ ima inverz. I tad sam pala.

to je to...

Sretno svima!



_________________
Ovca skace preko shtrika Capa Maca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:21 čet, 12. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lena"]Evo pitanja:

1. što je ireducibilan element? Može li se garantirat postojanje? Primjer, dokaz za primjer.
2. Što je direktan produkt grupa?
3.Što je normalna podgrupa? Dokazati : gNg^-1 podskup od N -> gNg^-1=N.
4. Što je karakteristika polja. Primjer polja karakteristike 11. Ja sam rekla Z/11Z, a profesor tražio da dokažem da svaki el. (osim nule jasno)iz Z/pZ ima inverz. I tad sam pala.

to je to...

Sretno svima![/quote]

pala si zbog toga što to na kraju nisi znala dokazati ili si i prije nešto zeznula?
lena (napisa):
Evo pitanja:

1. što je ireducibilan element? Može li se garantirat postojanje? Primjer, dokaz za primjer.
2. Što je direktan produkt grupa?
3.Što je normalna podgrupa? Dokazati : gNg^-1 podskup od N → gNg^-1=N.
4. Što je karakteristika polja. Primjer polja karakteristike 11. Ja sam rekla Z/11Z, a profesor tražio da dokažem da svaki el. (osim nule jasno)iz Z/pZ ima inverz. I tad sam pala.

to je to...

Sretno svima!


pala si zbog toga što to na kraju nisi znala dokazati ili si i prije nešto zeznula?



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2005. (21:21:59)
Postovi: (4C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 16:59 čet, 12. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma htjela sam reć da nije bilo više pitanja... Pala sam jer sam se zbunila pa nisam znala više-manje niš odgovorit kak spada, točno i jasno.
Ma htjela sam reć da nije bilo više pitanja... Pala sam jer sam se zbunila pa nisam znala više-manje niš odgovorit kak spada, točno i jasno.



_________________
Ovca skace preko shtrika Capa Maca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 18:03 čet, 12. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel profesor rekao koju informaciju o usmenom za one koji su pali?
Znam da je drugi tjedan,vjerojatno od ponedjeljka,ali htio bih znati ,budući da je profesor rekao da će staviti raspored na vrata već danas ili sutra,je li raspored već na vratima . Pa ako je netko nešto vidio molim neka stavi na forum ,nisam iz Zg pa ne bih htio uzalud ići u Zg ako rasporeda nema tamo .
Unaprijed zahvaljujem. :)
Jel profesor rekao koju informaciju o usmenom za one koji su pali?
Znam da je drugi tjedan,vjerojatno od ponedjeljka,ali htio bih znati ,budući da je profesor rekao da će staviti raspored na vrata već danas ili sutra,je li raspored već na vratima . Pa ako je netko nešto vidio molim neka stavi na forum ,nisam iz Zg pa ne bih htio uzalud ići u Zg ako rasporeda nema tamo .
Unaprijed zahvaljujem. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:17 čet, 12. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vedraf"]Jel profesor rekao koju informaciju o usmenom za one koji su pali?
Znam da je drugi tjedan,vjerojatno od ponedjeljka,ali htio bih znati ,budući da je profesor rekao da će staviti raspored na vrata već danas ili sutra,je li raspored već na vratima . Pa ako je netko nešto vidio molim neka stavi na forum ,nisam iz Zg pa ne bih htio uzalud ići u Zg ako rasporeda nema tamo .
Unaprijed zahvaljujem. :)[/quote]

ja sam bio danas oko 14h na faksu i na njegovim vratima se nalazio samo stari raspored za usmene koji se održavaju za ljdue s kolkvija.
vedraf (napisa):
Jel profesor rekao koju informaciju o usmenom za one koji su pali?
Znam da je drugi tjedan,vjerojatno od ponedjeljka,ali htio bih znati ,budući da je profesor rekao da će staviti raspored na vrata već danas ili sutra,je li raspored već na vratima . Pa ako je netko nešto vidio molim neka stavi na forum ,nisam iz Zg pa ne bih htio uzalud ići u Zg ako rasporeda nema tamo .
Unaprijed zahvaljujem. Smile


ja sam bio danas oko 14h na faksu i na njegovim vratima se nalazio samo stari raspored za usmene koji se održavaju za ljdue s kolkvija.


[Vrh]
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 10:53 pet, 13. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

@vedraf: Ak je tvoje ime i prezime Vedran Rafaj, a mislim da je onda si ti u ponedjeljak u 13 h zajedno sa mnom na usmenom. :widesmile2:

Obješeno je samo za ponedjeljak i utorak raspored jer koliko sam shvatila od Martine, studenti koji su imali pismeni 11.7. imaju u srijedu usmeni,pa je taj dan zauzet za njih.
@vedraf: Ak je tvoje ime i prezime Vedran Rafaj, a mislim da je onda si ti u ponedjeljak u 13 h zajedno sa mnom na usmenom. Siroki osmjeh

Obješeno je samo za ponedjeljak i utorak raspored jer koliko sam shvatila od Martine, studenti koji su imali pismeni 11.7. imaju u srijedu usmeni,pa je taj dan zauzet za njih.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 13:55 pet, 13. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"]@vedraf: Ak je tvoje ime i prezime Vedran Rafaj, a mislim da je onda si ti u ponedjeljak u 13 h zajedno sa mnom na usmenom. :widesmile2:

[/quote]
Dobro misliš....
Bio sam i ja danas na faksu pa sam vidio,ali ipak hvala na obavijesti.
(karma ++)

Nadam se da će cijela "tvoja" grupa proći :lol: .
andreao (napisa):
@vedraf: Ak je tvoje ime i prezime Vedran Rafaj, a mislim da je onda si ti u ponedjeljak u 13 h zajedno sa mnom na usmenom. Siroki osmjeh


Dobro misliš....
Bio sam i ja danas na faksu pa sam vidio,ali ipak hvala na obavijesti.
(karma ++)

Nadam se da će cijela "tvoja" grupa proći Laughing .


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 14:08 pet, 13. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

to se i ja nadam
nema spavanja za mene sve do ponedjeljka
mora mi mozak pretrpit overload :widesmile2:
to se i ja nadam
nema spavanja za mene sve do ponedjeljka
mora mi mozak pretrpit overload Siroki osmjeh



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
shumi1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2005. (20:28:04)
Postovi: (9F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
55 = 57 - 2

PostPostano: 18:22 pet, 13. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad su onda usmeni za one koji nisu bili na pismenom!? U ponedjeljak i utorak? Jer meni je profesor rekao da će usmeni biti samo u utorak i srijedu. Zna onda barem tko otprilike kako smo poredani na popisu da znam kad sam barem otprilike? (btw. ja sam pod Š)
Kad su onda usmeni za one koji nisu bili na pismenom!? U ponedjeljak i utorak? Jer meni je profesor rekao da će usmeni biti samo u utorak i srijedu. Zna onda barem tko otprilike kako smo poredani na popisu da znam kad sam barem otprilike? (btw. ja sam pod Š)



_________________
Verum, sine mendatio, certum et verissimum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:17 pet, 13. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije ni po abecedi ni po bodovima prije testića...
nije ni po abecedi ni po bodovima prije testića...



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kpkp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 02. 2007. (13:30:32)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 15:24 sub, 14. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A kako mi koji nismo u mogucnosti po faksu setat mozemo saznat kad nam je usmeni?
A kako mi koji nismo u mogucnosti po faksu setat mozemo saznat kad nam je usmeni?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 4 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan