Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

prebacivanje s nastavničkog na inženjerski smjer

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
griotte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 07. 2007. (12:39:00)
Postovi: (19)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 12:47 čet, 26. 7. 2007    Naslov: prebacivanje s nastavničkog na inženjerski smjer Citirajte i odgovorite

pa eto, to me zanima...može li se s nastavničkog smjera prebacit na iženjerski nakon prve godine :?
pa eto, to me zanima...može li se s nastavničkog smjera prebacit na iženjerski nakon prve godine Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 15:07 čet, 26. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze sigurno, ako napises molbu, ali vjerojatno moras polagat neke razlike. Neki ljudi su se prevbacivali, a znam da su onda na 2.godini slusali neke inzinjerske kolegije s 1.
Moze sigurno, ako napises molbu, ali vjerojatno moras polagat neke razlike. Neki ljudi su se prevbacivali, a znam da su onda na 2.godini slusali neke inzinjerske kolegije s 1.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:08 čet, 26. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

prvo odi porazgovarati sa prodekanicom
vjerujem da ce se dosta toga priznati, ali obzirom na nasu bolonju, ako ima i 1 kolegij razlike - moguce je da ces ponavljat prvu godinu - tj. to bi moglo pisati u indexu (i moci upisati puno toga s druge)

dakle, prvo ispitati kod prodekanice koja je procedura i tek onda pisati molbu kad saznas sto gubis, a sto dobivas...

mozda kod promjene studija dopustaju zaostatke (kao nekad prije bolonje), ali sad s njom bolje se ne igrati na coravo - idi i pitaj
prvo odi porazgovarati sa prodekanicom
vjerujem da ce se dosta toga priznati, ali obzirom na nasu bolonju, ako ima i 1 kolegij razlike - moguce je da ces ponavljat prvu godinu - tj. to bi moglo pisati u indexu (i moci upisati puno toga s druge)

dakle, prvo ispitati kod prodekanice koja je procedura i tek onda pisati molbu kad saznas sto gubis, a sto dobivas...

mozda kod promjene studija dopustaju zaostatke (kao nekad prije bolonje), ali sad s njom bolje se ne igrati na coravo - idi i pitaj


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
griotte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 07. 2007. (12:39:00)
Postovi: (19)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:00 sub, 28. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

e hvala vam. ma ja uopće nisam na faksu, nego ću vjerojatno ići na 2. rok a gledam da je na nastavničkom ostalo bez blaćanja, a na inženjerskom samo puna cijena pa mislim bar da je jedna godina bez plaćanja :oops: A to što se tiče dekanice-mogu li ja to preko e-maila ili da ne kompliciram nego se prijavim na inž. smjer :D

[color=brown]Prouciti jos jednom Pravila ponasanja. Drugi ce puta biti cijeli post zbog neprikladnih izraza uklonjen![/color]
e hvala vam. ma ja uopće nisam na faksu, nego ću vjerojatno ići na 2. rok a gledam da je na nastavničkom ostalo bez blaćanja, a na inženjerskom samo puna cijena pa mislim bar da je jedna godina bez plaćanja Embarassed A to što se tiče dekanice-mogu li ja to preko e-maila ili da ne kompliciram nego se prijavim na inž. smjer Very Happy

Prouciti jos jednom Pravila ponasanja. Drugi ce puta biti cijeli post zbog neprikladnih izraza uklonjen!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
groom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2007. (23:06:46)
Postovi: (4D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 3 - 4

PostPostano: 1:42 sub, 8. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

zanima me..ako položim sve ispite sa 1., 2. i 3. godine proferskog koliko je predmeta razlike da bi mogla završiti ing. smjer te upisati diplomski od ing. (npr. financije ili već neki drugi) :oops:
fala!
zanima me..ako položim sve ispite sa 1., 2. i 3. godine proferskog koliko je predmeta razlike da bi mogla završiti ing. smjer te upisati diplomski od ing. (npr. financije ili već neki drugi) Embarassed
fala!



_________________
boofuckin'hooo

http://www.youtube.com/watch?v=x34icYC8zA0
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 9:53 sub, 8. 11. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gle,iz godine u godinu stvari ce se minjat,al ove godine je bilo moguce bez razlike upisat s prof na ing dipl, bilo je mista, al opca pomama je za financiskom...
Ugl,na sluzbenon webu imas kriterije za upis na dipl pa pogledaj...
Gle,iz godine u godinu stvari ce se minjat,al ove godine je bilo moguce bez razlike upisat s prof na ing dipl, bilo je mista, al opca pomama je za financiskom...
Ugl,na sluzbenon webu imas kriterije za upis na dipl pa pogledaj...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan