Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Plaćanje studija u slučaju pada (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 18:50 čet, 23. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kika"][quote="Liddy"]Kaj bi onda ja placala ili ne: 1.godinu bil apo starom programu pa sam tu 1. godinu pala na bolonju, (znaci jednom ponavljala 1. godinu) normalno rijesila tu bolonjsku 1. upisala 2. i sad pala 2. jel placam sad 5500 ili kaj?
Ak netko zna prije ponedjeljka (tada cu svratiti na brdo) neka javi.[/quote]

mislim da ne placas sad,jer jos nisi iskoristila 4godine na bolonji koje placa ministarstvo a i ne ponavljas 2.godinu drugi put.
i ja imam isti ovakav slucaj...i koliko sam ja upucena u to,mislim da cemo trebati 3.godinu placati,ako ove godine damo uvjet, jer bi nam to bila 5.godina na faksu,a ministarstvo po bolonji placa 4.
jedino ako je ovako kako je sego napisao,da nam je ovo 3.godina na bolonji,a iduca 4. pa ne bi trebali ni tu placati.[/quote]

Iz vasih usta u bozje usi! :!:
kika (napisa):
Liddy (napisa):
Kaj bi onda ja placala ili ne: 1.godinu bil apo starom programu pa sam tu 1. godinu pala na bolonju, (znaci jednom ponavljala 1. godinu) normalno rijesila tu bolonjsku 1. upisala 2. i sad pala 2. jel placam sad 5500 ili kaj?
Ak netko zna prije ponedjeljka (tada cu svratiti na brdo) neka javi.


mislim da ne placas sad,jer jos nisi iskoristila 4godine na bolonji koje placa ministarstvo a i ne ponavljas 2.godinu drugi put.
i ja imam isti ovakav slucaj...i koliko sam ja upucena u to,mislim da cemo trebati 3.godinu placati,ako ove godine damo uvjet, jer bi nam to bila 5.godina na faksu,a ministarstvo po bolonji placa 4.
jedino ako je ovako kako je sego napisao,da nam je ovo 3.godina na bolonji,a iduca 4. pa ne bi trebali ni tu placati.


Iz vasih usta u bozje usi! Exclamation



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 21:53 čet, 23. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako saznas jos kaj u vezi placanja,please stavi ovdje...
unaprijed hvala :wink:
ako saznas jos kaj u vezi placanja,please stavi ovdje...
unaprijed hvala Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
betty
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 02. 2006. (19:17:18)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 10:11 pet, 24. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

:oops: mozda mali offtopic..
ako padnemo dva puta istu godinu, tj.ako po treci put slusamo neki kolegij, onda placamo godinu.. a, mene zanima da li onda gubimo redovna studentska prava, tj. pokaz, iksicu i student servis? znaci, postajemo izvanredni studenti? :oops: :roll:
Embarassed mozda mali offtopic..
ako padnemo dva puta istu godinu, tj.ako po treci put slusamo neki kolegij, onda placamo godinu.. a, mene zanima da li onda gubimo redovna studentska prava, tj. pokaz, iksicu i student servis? znaci, postajemo izvanredni studenti? Embarassed Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
juka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 07. 2006. (21:48:21)
Postovi: (21)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:39 pet, 24. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, barem je tako prije bilo. Svakako se raspitaj jos u referadi jer su sva pravila nekako izmijesana.
Da, barem je tako prije bilo. Svakako se raspitaj jos u referadi jer su sva pravila nekako izmijesana.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 18:14 pet, 24. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="betty"] da li onda gubimo redovna studentska prava, tj. pokaz, iksicu i student servis? znaci, postajemo izvanredni studenti? :oops: :roll:[/quote]

Gubiš iksicu,ali možeš imati pokaz i imaš prava za student servis.
Kod nas nema izvanrednih studenata,bar ja nisam nikad čuo da netko studira matamatiku izvanredno. :wink:
betty (napisa):
da li onda gubimo redovna studentska prava, tj. pokaz, iksicu i student servis? znaci, postajemo izvanredni studenti? Embarassed Rolling Eyes


Gubiš iksicu,ali možeš imati pokaz i imaš prava za student servis.
Kod nas nema izvanrednih studenata,bar ja nisam nikad čuo da netko studira matamatiku izvanredno. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 14:46 pon, 27. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Saznala sam danas u referadi sljedece:
po bolonji imamo pravo 5 godina studiranja na teret ministarstva, posto sam ja jednu godinu iskoristila na teret ministarstva (po starom programu) pa me ta godina bacila na bolonju...pa dala uspijesno tu prvu,upisala drugu i sad cu drugu pasti i ne placam ponovno drugu ali cu platiti redovan upis trece...znaci ovaj pad godien ne placam ali cu platiti 5500 kada budem trebala redovno upisati trecu godinu.
Saznala sam danas u referadi sljedece:
po bolonji imamo pravo 5 godina studiranja na teret ministarstva, posto sam ja jednu godinu iskoristila na teret ministarstva (po starom programu) pa me ta godina bacila na bolonju...pa dala uspijesno tu prvu,upisala drugu i sad cu drugu pasti i ne placam ponovno drugu ali cu platiti redovan upis trece...znaci ovaj pad godien ne placam ali cu platiti 5500 kada budem trebala redovno upisati trecu godinu.



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 15:03 pon, 27. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

tako sam si nekako i ja mislila :cry:

a onda mislis 4godine po bolonji placa ministarstvo a ne 5 :?:

jer da placa 5,ne bi trebale placati ni 3.iduce godine.
tako sam si nekako i ja mislila Crying or Very sad

a onda mislis 4godine po bolonji placa ministarstvo a ne 5 Question

jer da placa 5,ne bi trebale placati ni 3.iduce godine.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 15:11 pon, 27. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kika"]tako sam si nekako i ja mislila :cry:

a onda mislis 4godine po bolonji placa ministarstvo a ne 5 :?:

jer da placa 5,ne bi trebale placati ni 3.iduce godine.[/quote]

E da...to mi nije bilo jasno...ali po bolonji kao 5 godina (jel tak? tak kaze teta u referadi) al mi smo jednu ispucali na starom studiju--- znaci da bi na bolonji krenuo brojac ispocetka...ali ne krece vec nastavlja...to mi nije jasno...al eto, sta je tu je
kika (napisa):
tako sam si nekako i ja mislila Crying or Very sad

a onda mislis 4godine po bolonji placa ministarstvo a ne 5 Question

jer da placa 5,ne bi trebale placati ni 3.iduce godine.


E da...to mi nije bilo jasno...ali po bolonji kao 5 godina (jel tak? tak kaze teta u referadi) al mi smo jednu ispucali na starom studiju— znaci da bi na bolonji krenuo brojac ispocetka...ali ne krece vec nastavlja...to mi nije jasno...al eto, sta je tu je



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mad Wilson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2006. (22:51:14)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 34 - 11

PostPostano: 1:29 sri, 29. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitance: kad padnem ovu (drugu) godinu (zbog jednog kolegija), upisujem sljedbenike polozenih kolegija i studiram dalje. E sad, prodem trecu i sta onda? Mogu li upisati dalje kolegije sljedbenike s cetvrte ili?
Pitance: kad padnem ovu (drugu) godinu (zbog jednog kolegija), upisujem sljedbenike polozenih kolegija i studiram dalje. E sad, prodem trecu i sta onda? Mogu li upisati dalje kolegije sljedbenike s cetvrte ili?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:02 sri, 29. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako pricamo o Bolonji, studiji (preddiplomski i diplomski) su odvojeni... bojim se da ces morati skroz pocistiti trecu prije prelaska na cetvrtu. :(
Ako pricamo o Bolonji, studiji (preddiplomski i diplomski) su odvojeni... bojim se da ces morati skroz pocistiti trecu prije prelaska na cetvrtu. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 9:06 sri, 29. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Liddy"]

E da...to mi nije bilo jasno...ali po bolonji kao 5 godina (jel tak? tak kaze teta u referadi) al mi smo jednu ispucali na starom studiju--- znaci da bi na bolonji krenuo brojac ispocetka...ali ne krece vec nastavlja...to mi nije jasno...al eto, sta je tu je[/quote]

zbunjuje me to sto i ako se nastavlja brojati po bolonji,i ako je 5 godina ,iskoristila sam 3 do sad.znaci jos 2 bi mogla ici na ministarstvo.

mozda je 4godine na ministarstvo po bolonji(tak sam cula negdje),pa cemo zato morati placati sljedecu godine.
Liddy (napisa):


E da...to mi nije bilo jasno...ali po bolonji kao 5 godina (jel tak? tak kaze teta u referadi) al mi smo jednu ispucali na starom studiju— znaci da bi na bolonji krenuo brojac ispocetka...ali ne krece vec nastavlja...to mi nije jasno...al eto, sta je tu je


zbunjuje me to sto i ako se nastavlja brojati po bolonji,i ako je 5 godina ,iskoristila sam 3 do sad.znaci jos 2 bi mogla ici na ministarstvo.

mozda je 4godine na ministarstvo po bolonji(tak sam cula negdje),pa cemo zato morati placati sljedecu godine.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 10:21 sri, 29. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kika"][quote="Liddy"]

E da...to mi nije bilo jasno...ali po bolonji kao 5 godina (jel tak? tak kaze teta u referadi) al mi smo jednu ispucali na starom studiju--- znaci da bi na bolonji krenuo brojac ispocetka...ali ne krece vec nastavlja...to mi nije jasno...al eto, sta je tu je[/quote]

zbunjuje me to sto i ako se nastavlja brojati po bolonji,i ako je 5 godina ,iskoristila sam 3 do sad.znaci jos 2 bi mogla ici na ministarstvo.

mozda je 4godine na ministarstvo po bolonji(tak sam cula negdje),pa cemo zato morati placati sljedecu godine.[/quote]

Ne znam...ja sam prenosim ono kaj mi je teta u referadi rekla nakon gledanja mog indexa :)
kika (napisa):
Liddy (napisa):


E da...to mi nije bilo jasno...ali po bolonji kao 5 godina (jel tak? tak kaze teta u referadi) al mi smo jednu ispucali na starom studiju— znaci da bi na bolonji krenuo brojac ispocetka...ali ne krece vec nastavlja...to mi nije jasno...al eto, sta je tu je


zbunjuje me to sto i ako se nastavlja brojati po bolonji,i ako je 5 godina ,iskoristila sam 3 do sad.znaci jos 2 bi mogla ici na ministarstvo.

mozda je 4godine na ministarstvo po bolonji(tak sam cula negdje),pa cemo zato morati placati sljedecu godine.


Ne znam...ja sam prenosim ono kaj mi je teta u referadi rekla nakon gledanja mog indexa Smile



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
camellia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (18:50:12)
Postovi: (1A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 11:55 sri, 29. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po bolonji su 4 godine uz potporu ministarstva. Pogledajte si na rjesenju molbe (one koju ste pisale kada ste prelazile sa starog programa na bolonju).
Po bolonji su 4 godine uz potporu ministarstva. Pogledajte si na rjesenju molbe (one koju ste pisale kada ste prelazile sa starog programa na bolonju).



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nerky1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (22:20:11)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:00 sri, 29. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovako...imamo pravo 5g na teret ministarstva....osobno,ja sam vec 4g na teret ministarstva iskoristila i sad upisujem tu 5g i tete u referadi su mi danas rekle da ne moram placati ovu godinu...
ovako...imamo pravo 5g na teret ministarstva....osobno,ja sam vec 4g na teret ministarstva iskoristila i sad upisujem tu 5g i tete u referadi su mi danas rekle da ne moram placati ovu godinu...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (11:27:34)
Postovi: (91)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2
Lokacija: Hicksville

PostPostano: 11:38 čet, 30. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nerky1"]ovako...imamo pravo 5g na teret ministarstva....osobno,ja sam vec 4g na teret ministarstva iskoristila i sad upisujem tu 5g i tete u referadi su mi danas rekle da ne moram placati ovu godinu...[/quote]

al vjerojatno nisi dvaput padala istu godinu, jel?
nerky1 (napisa):
ovako...imamo pravo 5g na teret ministarstva....osobno,ja sam vec 4g na teret ministarstva iskoristila i sad upisujem tu 5g i tete u referadi su mi danas rekle da ne moram placati ovu godinu...


al vjerojatno nisi dvaput padala istu godinu, jel?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nerky1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (22:20:11)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:33 čet, 30. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bee"][quote="nerky1"]ovako...imamo pravo 5g na teret ministarstva....osobno,ja sam vec 4g na teret ministarstva iskoristila i sad upisujem tu 5g i tete u referadi su mi danas rekle da ne moram placati ovu godinu...[/quote]

al vjerojatno nisi dvaput padala istu godinu, jel?[/quote]

nisam
Bee (napisa):
nerky1 (napisa):
ovako...imamo pravo 5g na teret ministarstva....osobno,ja sam vec 4g na teret ministarstva iskoristila i sad upisujem tu 5g i tete u referadi su mi danas rekle da ne moram placati ovu godinu...


al vjerojatno nisi dvaput padala istu godinu, jel?


nisam


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan