Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis u 2007/2008 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:33 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="stuey"]Nisam pronašao nigdje na topicu riječi o tome: radi li referada sad za vrijeme upisa isto od 11h ili ranije?[/quote]

ja sam se upisao prosli tjedan, referada je radila od 11
stuey (napisa):
Nisam pronašao nigdje na topicu riječi o tome: radi li referada sad za vrijeme upisa isto od 11h ili ranije?


ja sam se upisao prosli tjedan, referada je radila od 11



_________________
Rafael Mrđen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 13:00 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]

Vidim da si uspjesno procitao Nesin post. :? Dat cu ti savjet: pokusaj jos jednom. ;)[/quote]

Ispričavam se,pogriješio sam ,nisam uopće pročitao njen post jer je bilo rano ujutro,a njene postove čitam tek navečer tak da mi ne pokvare cijeli dan nego samo večer,uvijek neke loše vijesti od nje... :lol: (samo se šalim nesi,nemoj se naljutiti :wink: )
vsego (napisa):


Vidim da si uspjesno procitao Nesin post. Confused Dat cu ti savjet: pokusaj jos jednom. Wink


Ispričavam se,pogriješio sam ,nisam uopće pročitao njen post jer je bilo rano ujutro,a njene postove čitam tek navečer tak da mi ne pokvare cijeli dan nego samo večer,uvijek neke loše vijesti od nje... Laughing (samo se šalim nesi,nemoj se naljutiti Wink )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
camellia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (18:50:12)
Postovi: (1A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 13:52 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da je ovo malo glupo pitanje, ali posto se kod nas nikad ne zna sto te moze zadesiti pitam za svaki slucaj...
Ovako, padam drugu godinu, ali mogu upisati kolegije sa 3. Ukoliko padnem neki od upisanih kolegija sa 3. godine i ocistim drugu postoje li neka ogranicenja ili najnormalnije upisujem trecu kao da se nista nije dogodilo?
Znam da je ovo malo glupo pitanje, ali posto se kod nas nikad ne zna sto te moze zadesiti pitam za svaki slucaj...
Ovako, padam drugu godinu, ali mogu upisati kolegije sa 3. Ukoliko padnem neki od upisanih kolegija sa 3. godine i ocistim drugu postoje li neka ogranicenja ili najnormalnije upisujem trecu kao da se nista nije dogodilo?



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
octa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2007. (14:37:28)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 14:10 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vedraf"]
Po meni,jedino gube stari studenti koji su pali na bolonju,a nisu imali C-položen.Takvih studenata,a koji su uspjeli položiti sve kolegije ima jako malo,manje od 10 i zato je šteta što nema za njih neko prijelazno rješenje.
Naime,svi oni će upisati manje od 35 bodova po semestru,time ne krše statut,imaju položene prethodnike,time ne krše statut,jedino imaju nepoložene Spa ili Praktikum pa po bolonji ne mogu biti 3. godina,time krše,ali po bolonji ne mogu studenti upisati više od 35 bodova po semestru,pa će upisati (Algebarski)!
Moglo se je zaobići malo ta pravila,možda se još i može,jer taj broj studenata nije velik. (baš me zanima koliko ih je točno,kolegica mi je jedna rekla da nas je 5,ali recimo desetak).[/quote]

Slažem se kolega! Radi se o malom broju studenata, koji su odradili sve ispite i obveze koji su im bili zadani i omogućeni. Ako će se tražit rupe u statutu i raditi na korist studenata, onda odluka, da se ovakvim studentima omogući upis više godine ne bi bila odveć radikalna, a i ne bi opteretila faks.

Ja sam za to da se krši statut ako je to na korist studenata (pogotovo u ovo prijelazno razdoblje bolonje). Samo sam primjera radi dala onu odluku na koju će se vsego žaliti (ne znam kome je u interesu žalba, ali dobro...). Poanta je; da je takvo kršenje statuta po meni opravdano, ali bilo bi dobro da se nađe rješenje i za još par sličnih situacija i slučajeva, tim više ako takve odluke ne bi pretjerano opteretile fakultet.

Ako sam dobro razumjela (postove na ovom topicu, neke članke statuta, te izjave i odluke nekih ljudi i pravnh tijela) mislim da statut daje dovoljno manevarskog prostora fakultetu da se donesu neke odluke koje bi išle u korist studentima. Znači nije potreba ići protiv statuta (iako ni to nije problem u nekim situacijama, pogotovo ako je to u korist studentima), očito se može naći rješenje. Samo treba malo dobre volje! A usrdno se nadam da ima!
vedraf (napisa):

Po meni,jedino gube stari studenti koji su pali na bolonju,a nisu imali C-položen.Takvih studenata,a koji su uspjeli položiti sve kolegije ima jako malo,manje od 10 i zato je šteta što nema za njih neko prijelazno rješenje.
Naime,svi oni će upisati manje od 35 bodova po semestru,time ne krše statut,imaju položene prethodnike,time ne krše statut,jedino imaju nepoložene Spa ili Praktikum pa po bolonji ne mogu biti 3. godina,time krše,ali po bolonji ne mogu studenti upisati više od 35 bodova po semestru,pa će upisati (Algebarski)!
Moglo se je zaobići malo ta pravila,možda se još i može,jer taj broj studenata nije velik. (baš me zanima koliko ih je točno,kolegica mi je jedna rekla da nas je 5,ali recimo desetak).


Slažem se kolega! Radi se o malom broju studenata, koji su odradili sve ispite i obveze koji su im bili zadani i omogućeni. Ako će se tražit rupe u statutu i raditi na korist studenata, onda odluka, da se ovakvim studentima omogući upis više godine ne bi bila odveć radikalna, a i ne bi opteretila faks.

Ja sam za to da se krši statut ako je to na korist studenata (pogotovo u ovo prijelazno razdoblje bolonje). Samo sam primjera radi dala onu odluku na koju će se vsego žaliti (ne znam kome je u interesu žalba, ali dobro...). Poanta je; da je takvo kršenje statuta po meni opravdano, ali bilo bi dobro da se nađe rješenje i za još par sličnih situacija i slučajeva, tim više ako takve odluke ne bi pretjerano opteretile fakultet.

Ako sam dobro razumjela (postove na ovom topicu, neke članke statuta, te izjave i odluke nekih ljudi i pravnh tijela) mislim da statut daje dovoljno manevarskog prostora fakultetu da se donesu neke odluke koje bi išle u korist studentima. Znači nije potreba ići protiv statuta (iako ni to nije problem u nekim situacijama, pogotovo ako je to u korist studentima), očito se može naći rješenje. Samo treba malo dobre volje! A usrdno se nadam da ima!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
stuey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2006. (15:52:11)
Postovi: (A2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 41 - 2
Lokacija: Rijeka, Zg

PostPostano: 22:01 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rafaelm"][quote="stuey"]Nisam pronašao nigdje na topicu riječi o tome: radi li referada sad za vrijeme upisa isto od 11h ili ranije?[/quote]

ja sam se upisao prosli tjedan, referada je radila od 11[/quote]

ok, thx! ;)
rafaelm (napisa):
stuey (napisa):
Nisam pronašao nigdje na topicu riječi o tome: radi li referada sad za vrijeme upisa isto od 11h ili ranije?


ja sam se upisao prosli tjedan, referada je radila od 11


ok, thx! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 22:09 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="octa"]
Slažem se kolega! Radi se o malom broju studenata, koji su odradili sve ispite i obveze koji su im bili zadani i omogućeni. Ako će se tražit rupe u statutu i raditi na korist studenata, onda odluka, da se ovakvim studentima omogući upis više godine ne bi bila odveć radikalna, a i ne bi opteretila faks.

[/quote]

Naravno da ne bi,budući da neki od tih studenata ionako moraju plaćati faks jer su iskoristili 4 godine uz potporu ministarstva.
Nadam se da će netko ovu temu i problem studenata koji su pali na 2. godinu bolonje sa nepoloženim C-om ,a uspjeli su dati sve kolegije upisane istaknuti na sjednici.
Za svaki slučaj,ne idem na upise bar do petka,možda se nešto promijeni,držim fige.
octa (napisa):

Slažem se kolega! Radi se o malom broju studenata, koji su odradili sve ispite i obveze koji su im bili zadani i omogućeni. Ako će se tražit rupe u statutu i raditi na korist studenata, onda odluka, da se ovakvim studentima omogući upis više godine ne bi bila odveć radikalna, a i ne bi opteretila faks.



Naravno da ne bi,budući da neki od tih studenata ionako moraju plaćati faks jer su iskoristili 4 godine uz potporu ministarstva.
Nadam se da će netko ovu temu i problem studenata koji su pali na 2. godinu bolonje sa nepoloženim C-om ,a uspjeli su dati sve kolegije upisane istaknuti na sjednici.
Za svaki slučaj,ne idem na upise bar do petka,možda se nešto promijeni,držim fige.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:32 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vedraf"]Nadam se da će netko ovu temu i problem studenata koji su pali na 2. godinu bolonje sa nepoloženim C-om ,a uspjeli su dati sve kolegije upisane istaknuti na sjednici.[/quote]

Nada ti je neutemeljena. :( Jesi li razgovarao s nekim studentskim predfstavnikom? :-k Ako ne, kako ocekujes da oni to sami pokrenu (kad sami nemaju taj problem i cak ne znaju o kojem broju studenata je rijec)? :-k

Imao sam namjeru to spomenuti Dekanu (direktno), ali sam zakljucio da necu vise "vuci" za studente... ne nakon svih pljuvanja na ovom forumu i vrijedjanja (prvenstveno Krcku) u komentarima na onom blogu vezanom uz prosvjed, a cisto sumnjam i da ce se neki drugi zaposlenik Fakulteta natezati oko toga. :roll:

Tu odluku i tako, cini mi se, donosi Dekan, pa je korisnije skupiti sve zainteresirane i popricati s njim. 8)
vedraf (napisa):
Nadam se da će netko ovu temu i problem studenata koji su pali na 2. godinu bolonje sa nepoloženim C-om ,a uspjeli su dati sve kolegije upisane istaknuti na sjednici.


Nada ti je neutemeljena. Sad Jesi li razgovarao s nekim studentskim predfstavnikom? Think Ako ne, kako ocekujes da oni to sami pokrenu (kad sami nemaju taj problem i cak ne znaju o kojem broju studenata je rijec)? Think

Imao sam namjeru to spomenuti Dekanu (direktno), ali sam zakljucio da necu vise "vuci" za studente... ne nakon svih pljuvanja na ovom forumu i vrijedjanja (prvenstveno Krcku) u komentarima na onom blogu vezanom uz prosvjed, a cisto sumnjam i da ce se neki drugi zaposlenik Fakulteta natezati oko toga. Rolling Eyes

Tu odluku i tako, cini mi se, donosi Dekan, pa je korisnije skupiti sve zainteresirane i popricati s njim. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 6:37 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moje mišljenje je da nitko nema razloga pljuvati po vama (krcko,vsego...)
jer ste vi jedini predstavnici druge strane koji kontaktiraju s nama na ovom forumu i pokušavate nam objasniti neke stvari na faksu i pomoći u rješavanju problem vezanih uz faks,
Mislim da ti ljudi koji vas pljuju nisu svjesni da vi ne donosite odluke već da ih nam samo pokušavate protumačiti. Naravno,budući da ste vi jedini predstavnici faksa ovdje onda ste vi sve krivi.
Žao mi je što se ljudi iskaljuju na vama,pogotovo jer vam je 90% ljudi zahvalno što ste tu i pomažete.
Nadam se da ćete ostati dobri i spomenuti ovaj naš problem dekanu ili na sjednici,svi bi bili jako zahvalni(vjerujte,čak i oni malo "glasniji").

(Ne znam točan broj,ja sam se sreo kod prodekanice sa jednom kolegicom i ja nikoga osim nje ne znam sa tim problemom,ona je rekla da nas ima oko 5.
Ja ih ne znam više zato jer svi ostali koji su bili u istoj situaciji,a bilo ih je 10ak,koje sam znao,nitko nije uspio dati ostale kolegije.
Zbilja smo malobrojni.....)
Moje mišljenje je da nitko nema razloga pljuvati po vama (krcko,vsego...)
jer ste vi jedini predstavnici druge strane koji kontaktiraju s nama na ovom forumu i pokušavate nam objasniti neke stvari na faksu i pomoći u rješavanju problem vezanih uz faks,
Mislim da ti ljudi koji vas pljuju nisu svjesni da vi ne donosite odluke već da ih nam samo pokušavate protumačiti. Naravno,budući da ste vi jedini predstavnici faksa ovdje onda ste vi sve krivi.
Žao mi je što se ljudi iskaljuju na vama,pogotovo jer vam je 90% ljudi zahvalno što ste tu i pomažete.
Nadam se da ćete ostati dobri i spomenuti ovaj naš problem dekanu ili na sjednici,svi bi bili jako zahvalni(vjerujte,čak i oni malo "glasniji").

(Ne znam točan broj,ja sam se sreo kod prodekanice sa jednom kolegicom i ja nikoga osim nje ne znam sa tim problemom,ona je rekla da nas ima oko 5.
Ja ih ne znam više zato jer svi ostali koji su bili u istoj situaciji,a bilo ih je 10ak,koje sam znao,nitko nije uspio dati ostale kolegije.
Zbilja smo malobrojni.....)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 8:18 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Probaj naci ostalo cetvero i prosecite cim prije do Dekana. 8) IMO, 25kkn nije toliki novac za Fakultet, pa vam mozda i izadje u susret. :)
Probaj naci ostalo cetvero i prosecite cim prije do Dekana. Cool IMO, 25kkn nije toliki novac za Fakultet, pa vam mozda i izadje u susret. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 9:43 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Probaj naci ostalo cetvero i prosecite cim prije do Dekana. 8) IMO, 25kkn nije toliki novac za Fakultet, pa vam mozda i izadje u susret. :)[/quote]
Čak možda nije pitanje o toliko novaca jer neki moraju možda plaćati jer su iskoristili 4 godine uz potporu ministarstva.
A di ću ih nać? :(
Evo,pozivam sve koji imaju taj problem,a koji će ovo pročitati da mi se jave na PM da se dogovorimo kad se nađemo na faksu da odemo do dekana. Što prije to bolje.
Koliko sam skužio tu na forumu je octa pa neka se ona javi i ako zna još koga da obavijesti pa da pokušamo nešto promijeniti.

edit:Poslo sam mail studentskoj predstavnici i odgovor je:
Nadam se da ce to pitanje biti rjeseno danasnjim prosvjedom, tj. rjesavanje tog problema je uvrsteno u zahtjeve koji ce biti predstavljeni na danasnjoj sjednici.

Dakle,držite fige. :wink:
vsego (napisa):
Probaj naci ostalo cetvero i prosecite cim prije do Dekana. Cool IMO, 25kkn nije toliki novac za Fakultet, pa vam mozda i izadje u susret. Smile

Čak možda nije pitanje o toliko novaca jer neki moraju možda plaćati jer su iskoristili 4 godine uz potporu ministarstva.
A di ću ih nać? Sad
Evo,pozivam sve koji imaju taj problem,a koji će ovo pročitati da mi se jave na PM da se dogovorimo kad se nađemo na faksu da odemo do dekana. Što prije to bolje.
Koliko sam skužio tu na forumu je octa pa neka se ona javi i ako zna još koga da obavijesti pa da pokušamo nešto promijeniti.

edit:Poslo sam mail studentskoj predstavnici i odgovor je:
Nadam se da ce to pitanje biti rjeseno danasnjim prosvjedom, tj. rjesavanje tog problema je uvrsteno u zahtjeve koji ce biti predstavljeni na danasnjoj sjednici.

Dakle,držite fige. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
octa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2007. (14:37:28)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 10:57 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo neki komentar sa stranice večernjeg glede prosvjeda:

[quote] poloziti sve ispite odjedom nakon svakog semestra (u veljaci i lipnju) je u Europi i Americi (a vjerojatno i drugdje) normalno. Medjutim, iz vlastitog iskustva znam da su ispiti na matematici i fizici na PMF-u takodjer dosta tezi od odgovarajucih ispita vani. Barem je tako bilo prije 10tak godina. Bas me zanima koji bi profesor polozio sve ispite iz npr. trece godine na jednom ispitnom roku. Sretno.[/quote]

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2916792/index.do
Evo neki komentar sa stranice večernjeg glede prosvjeda:

Citat:
poloziti sve ispite odjedom nakon svakog semestra (u veljaci i lipnju) je u Europi i Americi (a vjerojatno i drugdje) normalno. Medjutim, iz vlastitog iskustva znam da su ispiti na matematici i fizici na PMF-u takodjer dosta tezi od odgovarajucih ispita vani. Barem je tako bilo prije 10tak godina. Bas me zanima koji bi profesor polozio sve ispite iz npr. trece godine na jednom ispitnom roku. Sretno.


http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2916792/index.do


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
camellia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (18:50:12)
Postovi: (1A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 12:40 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="camellia"]Znam da je ovo malo glupo pitanje, ali posto se kod nas nikad ne zna sto te moze zadesiti pitam za svaki slucaj...
Ovako, padam drugu godinu, ali mogu upisati kolegije sa 3. Ukoliko padnem neki od upisanih kolegija sa 3. godine i ocistim drugu postoje li neka ogranicenja ili najnormalnije upisujem trecu kao da se nista nije dogodilo?[/quote]

Jel mi moze netko odgovoriti? :)

I jos jedno pitanjce. Koliko znam, bolonja je uredjena tako da se mogu sa vise godine upisati svi kolegiji za koje imam polozene prethodnike. To je pravilo, jel tako? Zasto ja onda moram pisati molbu za to i platiti ju 100 kn ako je to jedna od zakonskih odredbi bolonje koja bi svima trebala biti omogucena?
camellia (napisa):
Znam da je ovo malo glupo pitanje, ali posto se kod nas nikad ne zna sto te moze zadesiti pitam za svaki slucaj...
Ovako, padam drugu godinu, ali mogu upisati kolegije sa 3. Ukoliko padnem neki od upisanih kolegija sa 3. godine i ocistim drugu postoje li neka ogranicenja ili najnormalnije upisujem trecu kao da se nista nije dogodilo?


Jel mi moze netko odgovoriti? Smile

I jos jedno pitanjce. Koliko znam, bolonja je uredjena tako da se mogu sa vise godine upisati svi kolegiji za koje imam polozene prethodnike. To je pravilo, jel tako? Zasto ja onda moram pisati molbu za to i platiti ju 100 kn ako je to jedna od zakonskih odredbi bolonje koja bi svima trebala biti omogucena?



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (11:27:34)
Postovi: (91)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2
Lokacija: Hicksville

PostPostano: 12:46 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

što se tiče plačanja godine, ovih 5500kn, to se mora platit odjednom pri upisu, ili kako? :neznam:
što se tiče plačanja godine, ovih 5500kn, to se mora platit odjednom pri upisu, ili kako? Ja to stvarno ne znam


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 13:06 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mozes platiti i na rate. mislim da mozes na 2 ili 3 rate
mozes platiti i na rate. mislim da mozes na 2 ili 3 rate



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
octa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2007. (14:37:28)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 13:09 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="camellia"]I jos jedno pitanjce. Koliko znam, bolonja je uredjena tako da se mogu sa vise godine upisati svi kolegiji za koje imam polozene prethodnike. To je pravilo, jel tako? Zasto ja onda moram pisati molbu za to i platiti ju 100 kn ako je to jedna od zakonskih odredbi bolonje koja bi svima trebala biti omogucena?[/quote]

Mislim da moraš molbu pisati jer, isto tako, po bolonji bi trebala sve očistiti i ne imati zaostataka. Tako nekako uglavnom.
camellia (napisa):
I jos jedno pitanjce. Koliko znam, bolonja je uredjena tako da se mogu sa vise godine upisati svi kolegiji za koje imam polozene prethodnike. To je pravilo, jel tako? Zasto ja onda moram pisati molbu za to i platiti ju 100 kn ako je to jedna od zakonskih odredbi bolonje koja bi svima trebala biti omogucena?


Mislim da moraš molbu pisati jer, isto tako, po bolonji bi trebala sve očistiti i ne imati zaostataka. Tako nekako uglavnom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
camellia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (18:50:12)
Postovi: (1A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 13:16 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="octa"][quote="camellia"]I jos jedno pitanjce. Koliko znam, bolonja je uredjena tako da se mogu sa vise godine upisati svi kolegiji za koje imam polozene prethodnike. To je pravilo, jel tako? Zasto ja onda moram pisati molbu za to i platiti ju 100 kn ako je to jedna od zakonskih odredbi bolonje koja bi svima trebala biti omogucena?[/quote]

Mislim da moraš molbu pisati jer, isto tako, po bolonji bi trebala sve očistiti i ne imati zaostataka. Tako nekako uglavnom.[/quote]

Pa tu gresku sam vec platila, padom godine. To je po zakonu. Kao sto je i po zakonu da mogu upisati sljedbenike polozenih kolegija. :?
octa (napisa):
camellia (napisa):
I jos jedno pitanjce. Koliko znam, bolonja je uredjena tako da se mogu sa vise godine upisati svi kolegiji za koje imam polozene prethodnike. To je pravilo, jel tako? Zasto ja onda moram pisati molbu za to i platiti ju 100 kn ako je to jedna od zakonskih odredbi bolonje koja bi svima trebala biti omogucena?


Mislim da moraš molbu pisati jer, isto tako, po bolonji bi trebala sve očistiti i ne imati zaostataka. Tako nekako uglavnom.


Pa tu gresku sam vec platila, padom godine. To je po zakonu. Kao sto je i po zakonu da mogu upisati sljedbenike polozenih kolegija. Confused



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
octa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2007. (14:37:28)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 13:41 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="camellia"]Pa tu gresku sam vec platila, padom godine. To je po zakonu. Kao sto je i po zakonu da mogu upisati sljedbenike polozenih kolegija. :?[/quote]

I po zakonu ćeš ih sve upisati, a molba (je dokument) koji služi, kao što je meni rečeno, faksu kao pravni razlog zašto je nešto učinjeno što inače nije redovna procedura. U slučaju kontrola itd...

edit: Iako sam nešto načula da će se to mjenjati, tj molbe neće biti potrebne, ali to vrijedi tek od iduće god. Što se tiče plačanja, to ćeš teško, tj. nikako izbjeći. :?
camellia (napisa):
Pa tu gresku sam vec platila, padom godine. To je po zakonu. Kao sto je i po zakonu da mogu upisati sljedbenike polozenih kolegija. Confused


I po zakonu ćeš ih sve upisati, a molba (je dokument) koji služi, kao što je meni rečeno, faksu kao pravni razlog zašto je nešto učinjeno što inače nije redovna procedura. U slučaju kontrola itd...

edit: Iako sam nešto načula da će se to mjenjati, tj molbe neće biti potrebne, ali to vrijedi tek od iduće god. Što se tiče plačanja, to ćeš teško, tj. nikako izbjeći. Confused




Zadnja promjena: octa; 13:51 sri, 19. 9. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:45 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

O tome se vec pricalo, VVS se slozio s tobom, ali je Dekan odlucio da tih 100kn ipak placate. :? Bila je dosta intenzivna rasprava izmedju njega i Nesi na zadnjem VVS-u. :lol:
O tome se vec pricalo, VVS se slozio s tobom, ali je Dekan odlucio da tih 100kn ipak placate. Confused Bila je dosta intenzivna rasprava izmedju njega i Nesi na zadnjem VVS-u. Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
octa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2007. (14:37:28)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 14:00 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Imao sam namjeru to spomenuti Dekanu (direktno), ali sam zakljucio da necu vise "vuci" za studente... ne nakon svih pljuvanja na ovom forumu i vrijedjanja (prvenstveno Krcku) u komentarima na onom blogu vezanom uz prosvjed, a cisto sumnjam i da ce se neki drugi zaposlenik Fakulteta natezati oko toga. :roll:

Tu odluku i tako, cini mi se, donosi Dekan, pa je korisnije skupiti sve zainteresirane i popricati s njim.)[/quote]

Ja nisam imala namjeru vrijeđati nikoga, dapače. Situacija je pomalo gorka, pa nas treba razumjeti ovih par dana, ako tenzije malo skoče.

Ali kritike prema faksu i birokratskom aparatu i dalje stoje. Moglo se ipak sve to skupa bolje izvesti!
vsego (napisa):
Imao sam namjeru to spomenuti Dekanu (direktno), ali sam zakljucio da necu vise "vuci" za studente... ne nakon svih pljuvanja na ovom forumu i vrijedjanja (prvenstveno Krcku) u komentarima na onom blogu vezanom uz prosvjed, a cisto sumnjam i da ce se neki drugi zaposlenik Fakulteta natezati oko toga. Rolling Eyes

Tu odluku i tako, cini mi se, donosi Dekan, pa je korisnije skupiti sve zainteresirane i popricati s njim.)


Ja nisam imala namjeru vrijeđati nikoga, dapače. Situacija je pomalo gorka, pa nas treba razumjeti ovih par dana, ako tenzije malo skoče.

Ali kritike prema faksu i birokratskom aparatu i dalje stoje. Moglo se ipak sve to skupa bolje izvesti!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
octa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2007. (14:37:28)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 20:46 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel ima upućenih u današnja zbivanja? Kako je bilo na vijeću, što je odlučeno? Može kratak pregled, ako netko zna?? :pray:
Jel ima upućenih u današnja zbivanja? Kako je bilo na vijeću, što je odlučeno? Može kratak pregled, ako netko zna?? Pray


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeće
Stranica 13 / 16.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan