Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

raspored?
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 16:30 pon, 17. 9. 2007    Naslov: raspored? Citirajte i odgovorite

Kad će bit objavljen? i gdje? na studenskim stranicama ili?

hvala
Kad će bit objavljen? i gdje? na studenskim stranicama ili?

hvala



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:35 pon, 17. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne ocekuj raspored prije druge polovice zadnjeg tjedna u devetom mjesecu. :tapsh:
Ne ocekuj raspored prije druge polovice zadnjeg tjedna u devetom mjesecu. Tapsh, tapsh,...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 16:39 pon, 17. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li ce i kad ce biti objavljen na sluzbenim stranicama, to ne znam
a na studentskim ce biti ako se nekako docepam rasporeda (bilo papirnato, bilo nesto iole elektronski) na vrijeme (znaci, do nedjelje prije pocetka nastave)

nisam se jos cula sa satnicarem, ali nema niti smisla zuriti jer raspored je, u najboljem slucaju, tek u izradi :)
do sada su mi satnicari izlazili u susret, a kako je sada novi satnicar preuzeo duznost, prvo mu se trebam javiti i zicati ga raspored ;-)
da li ce i kad ce biti objavljen na sluzbenim stranicama, to ne znam
a na studentskim ce biti ako se nekako docepam rasporeda (bilo papirnato, bilo nesto iole elektronski) na vrijeme (znaci, do nedjelje prije pocetka nastave)

nisam se jos cula sa satnicarem, ali nema niti smisla zuriti jer raspored je, u najboljem slucaju, tek u izradi Smile
do sada su mi satnicari izlazili u susret, a kako je sada novi satnicar preuzeo duznost, prvo mu se trebam javiti i zicati ga raspored Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
anekalo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 03. 2007. (16:48:54)
Postovi: (55)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5

PostPostano: 16:41 pon, 17. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nadajmo se da ce napraviti bar priblizno dobro kako je to napravila asistentica Hanzer :D
Nadajmo se da ce napraviti bar priblizno dobro kako je to napravila asistentica Hanzer Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 16:49 pon, 17. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da...znate li, barem otprilke, hoće li opet biti težnja napraviti bolonjcima raspored bez rupa , tipa ujutro ili popodne nastava ili je to ove godine neizvedivo?! :)

i p.s.nema veze s ovim....ali me zanima: kako, gdje i kome se javljamo za demonstrature?! ako će nas biti previše, postoji li opcija da netko otpadne na temelju nekakvog predispita ili kak to ide?!
Da...znate li, barem otprilke, hoće li opet biti težnja napraviti bolonjcima raspored bez rupa , tipa ujutro ili popodne nastava ili je to ove godine neizvedivo?! Smile

i p.s.nema veze s ovim....ali me zanima: kako, gdje i kome se javljamo za demonstrature?! ako će nas biti previše, postoji li opcija da netko otpadne na temelju nekakvog predispita ili kak to ide?!



_________________
Meni mama neda da.... Pričam sa dječacima... meni mama neda to-A što?-Jer kaže da je opasno!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 16:56 pon, 17. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nori"]i p.s.nema veze s ovim....ali me zanima: kako, gdje i kome se javljamo za demonstrature?! ako će nas biti previše, postoji li opcija da netko otpadne na temelju nekakvog predispita ili kak to ide?![/quote]

Posalji mail profesoru ili asistentu.
Ako vas se previse javi mislim da ce biti po prosjeku. Prosle godine nas je bilo dosta (6 MA, 6 LA, za programiranje i EM nisam sigurna)... zato je i satnica bila smanjena :(
Nori (napisa):
i p.s.nema veze s ovim....ali me zanima: kako, gdje i kome se javljamo za demonstrature?! ako će nas biti previše, postoji li opcija da netko otpadne na temelju nekakvog predispita ili kak to ide?!


Posalji mail profesoru ili asistentu.
Ako vas se previse javi mislim da ce biti po prosjeku. Prosle godine nas je bilo dosta (6 MA, 6 LA, za programiranje i EM nisam sigurna)... zato je i satnica bila smanjena Sad



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:02 pon, 17. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije bila zato smanjena, smanjeno je zato sto demosi prosle godine, za razliku od pretprosle, nisu pomagali oko ispravljanja zadaca :)

sto se javljanja za demose tice, napikni asistenta/icu ili profesora/icu za koga ti zvuci da bi mogao znati i pitaj :)
nekoc su se stavljale obavijesti da se traze demosi na oglasnu plocu, al mislim da je sad uslo u praxu da se mjesta ponude odlicnim studentima prethodne godine (iz pojedinog kolegija odlicni, fkors)

ali kako cesto fali kandidata, javi se i saslusaj odgovor

u svakom slucaju, ako se javljas mejlom, nadji nekoga tko redovito cita mejl, inace je zdravije otici osobno ;-)
nije bila zato smanjena, smanjeno je zato sto demosi prosle godine, za razliku od pretprosle, nisu pomagali oko ispravljanja zadaca Smile

sto se javljanja za demose tice, napikni asistenta/icu ili profesora/icu za koga ti zvuci da bi mogao znati i pitaj Smile
nekoc su se stavljale obavijesti da se traze demosi na oglasnu plocu, al mislim da je sad uslo u praxu da se mjesta ponude odlicnim studentima prethodne godine (iz pojedinog kolegija odlicni, fkors)

ali kako cesto fali kandidata, javi se i saslusaj odgovor

u svakom slucaju, ako se javljas mejlom, nadji nekoga tko redovito cita mejl, inace je zdravije otici osobno Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (16:38:26)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 13:28 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pleeeease Nesi - dodji do rasporeda sto prije ces moci. bit cemo ti zahvalni :wink:
pleeeease Nesi - dodji do rasporeda sto prije ces moci. bit cemo ti zahvalni Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 15:05 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]nije bila zato smanjena, smanjeno je zato sto demosi prosle godine, za razliku od pretprosle, nisu pomagali oko ispravljanja zadaca :)
[/quote]
Ispravak netocnog navoda :D demosi iz LA su ispravljali zadace. A imaju jednaku satnicu... tj. svi imaju... bar koliko sam ja upucena.(ovo se ne odnosi na one u praktikumima)

Mislim nije mi zbog novaca al malo je cudno. Prvi semestar 20Kn, drugi 15... cula sam da su neki pitali i receno im je "dobro da smo i to dobili... :)"
Nesi (napisa):
nije bila zato smanjena, smanjeno je zato sto demosi prosle godine, za razliku od pretprosle, nisu pomagali oko ispravljanja zadaca Smile

Ispravak netocnog navoda Very Happy demosi iz LA su ispravljali zadace. A imaju jednaku satnicu... tj. svi imaju... bar koliko sam ja upucena.(ovo se ne odnosi na one u praktikumima)

Mislim nije mi zbog novaca al malo je cudno. Prvi semestar 20Kn, drugi 15... cula sam da su neki pitali i receno im je "dobro da smo i to dobili... Smile"



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 15:51 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nori"]Da...znate li, barem otprilke, hoće li opet biti težnja napraviti bolonjcima raspored bez rupa , tipa ujutro ili popodne nastava ili je to ove godine neizvedivo?! :) [/quote]

:?:

kakav je bio raspored prošle godine vama bolonjcima druge godine? :-s
Nori (napisa):
Da...znate li, barem otprilke, hoće li opet biti težnja napraviti bolonjcima raspored bez rupa , tipa ujutro ili popodne nastava ili je to ove godine neizvedivo?! Smile


Question

kakav je bio raspored prošle godine vama bolonjcima druge godine? Eh?



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:26 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nori"]Da...znate li, barem otprilke, hoće li opet biti težnja napraviti bolonjcima raspored bez rupa , tipa ujutro ili popodne nastava ili je to ove godine neizvedivo?! :) [/quote]
Na 1. i 2. godini će vjerojatno biti izvedivo, ali na 3. će zbog raznih izbornih predmeta više manje svatko imati individualni raspored koji vjerojatno neće biti u komadu. Vjerojatno će se desiti da će se neka predavanja i/ili vježbe poklapati.
Nori (napisa):
Da...znate li, barem otprilke, hoće li opet biti težnja napraviti bolonjcima raspored bez rupa , tipa ujutro ili popodne nastava ili je to ove godine neizvedivo?! Smile

Na 1. i 2. godini će vjerojatno biti izvedivo, ali na 3. će zbog raznih izbornih predmeta više manje svatko imati individualni raspored koji vjerojatno neće biti u komadu. Vjerojatno će se desiti da će se neka predavanja i/ili vježbe poklapati.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
camellia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (18:50:12)
Postovi: (1A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 16:38 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"][quote="Nori"]Da...znate li, barem otprilke, hoće li opet biti težnja napraviti bolonjcima raspored bez rupa , tipa ujutro ili popodne nastava ili je to ove godine neizvedivo?! :) [/quote]

:?:

kakav je bio raspored prošle godine vama bolonjcima druge godine? :-s[/quote]

Nije bilo rupa i vecinom je sve bilo popodne. Koliko sam shvatila prva je zato imala vecinom sve ujutro.
ma (napisa):
Nori (napisa):
Da...znate li, barem otprilke, hoće li opet biti težnja napraviti bolonjcima raspored bez rupa , tipa ujutro ili popodne nastava ili je to ove godine neizvedivo?! Smile


Question

kakav je bio raspored prošle godine vama bolonjcima druge godine? Eh?


Nije bilo rupa i vecinom je sve bilo popodne. Koliko sam shvatila prva je zato imala vecinom sve ujutro.



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:34 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

@nana: ja ti pricam o sluzbenom objasnjenju :)
recimo, primjetit ces da nisam nigdje rekla 'ispravljali zadace' ;)
@nana: ja ti pricam o sluzbenom objasnjenju Smile
recimo, primjetit ces da nisam nigdje rekla 'ispravljali zadace' Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
legend
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (14:49:55)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 0:58 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja prošle godine gotovo nisam ni imao rupa u rasporedu!Jednom tjedno sam se morao rano probudit zbog nekih vježbi u 8 sati, inače sam imao recimo od 10 - 14 (u prosjeku) i to je bilo to!

Nadam se da ce mi bit (koliko - toliko) normalan raspored i ove godine! :D
Ja prošle godine gotovo nisam ni imao rupa u rasporedu!Jednom tjedno sam se morao rano probudit zbog nekih vježbi u 8 sati, inače sam imao recimo od 10 - 14 (u prosjeku) i to je bilo to!

Nadam se da ce mi bit (koliko - toliko) normalan raspored i ove godine! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 9:16 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nazalost ali tesko to mozes ocekivati s obzirom na sve one izborne module izborne seminare i sve to

dobro je netko reko....vecina studenata 3. godine ima skoro pa individualan raspored... :(
nazalost ali tesko to mozes ocekivati s obzirom na sve one izborne module izborne seminare i sve to

dobro je netko reko....vecina studenata 3. godine ima skoro pa individualan raspored... Sad



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
osvetnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2007. (16:46:27)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 6 - 12

PostPostano: 22:45 uto, 25. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad ce doticni biti gotov? pa manje od tjedan dana je do pocetka nastave....
kad ce doticni biti gotov? pa manje od tjedan dana je do pocetka nastave....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.M_G
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 05. 2005. (10:20:53)
Postovi: (6F)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2

PostPostano: 23:01 uto, 25. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

hahaha ako bude srece do petka
hahaha ako bude srece do petka


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
t_devil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2006. (10:15:12)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:14 sri, 26. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo raspored je stavljen i na oglasnu plocu i na web stranice matematike.
Doduse ne znam da li je tocan taj raspored jer koliko vidim s nekim smjerovima 4. godine nema mnogo veze - stavljeni su kolegiji koji ove godine po redu predavanja nebi trebalo biti.
Tako da mi nije jasno da li je greska u redu predavanja(po kojem smo upisivali godinu btw.) ili je greska u rasporedu?
Evo raspored je stavljen i na oglasnu plocu i na web stranice matematike.
Doduse ne znam da li je tocan taj raspored jer koliko vidim s nekim smjerovima 4. godine nema mnogo veze - stavljeni su kolegiji koji ove godine po redu predavanja nebi trebalo biti.
Tako da mi nije jasno da li je greska u redu predavanja(po kojem smo upisivali godinu btw.) ili je greska u rasporedu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fugolina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (18:14:29)
Postovi: (68)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: zagreb

PostPostano: 8:33 sri, 26. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ali po tom rasporedu odvija se 3god starog programa a to nije točno!!?? sad sam tek zbunjena??

ooopps... gledala sam raspored na studentskim stranicama ..i tamo je za prošlu god oops

..idem kavu popit ....
ali po tom rasporedu odvija se 3god starog programa a to nije točno!!?? sad sam tek zbunjena??

ooopps... gledala sam raspored na studentskim stranicama ..i tamo je za prošlu god Embarassed

..idem kavu popit ....




Zadnja promjena: fugolina; 8:38 sri, 26. 9. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
luce
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (19:47:22)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1

PostPostano: 8:35 sri, 26. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

na webu je jos samo stari raspored
na webu je jos samo stari raspored



_________________
Black holes are places where god divided by zero.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan