Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prosvjed
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
punio4
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2006. (18:32:34)
Postovi: (120)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:04 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trebalo bi molbu za nečije ostavke slati ako se mene pita :-k
Garant tu nemaju u cjeniku :P
Trebalo bi molbu za nečije ostavke slati ako se mene pita Think
Garant tu nemaju u cjeniku Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 19:02 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"]Moguce da je to tocno -- fakultetski kolegij PMF-a, na kojem je (prema mojim podacima) sudjelovao dekan PMF-MO je donio cjenik na vlastitoj sjednici na koju nisu bili pozvani studentski predstavnici, a svi nasi (studentskih predastavnika) pokusaji da se tu nesto rijesi su bili odbijeni s komentarom da se [b]moze pisati molba za 0kn da se oslobodi placanje molbe[/b] i tako dalje i tako dalje. Formalno-pravno moguce je da se time oduzima pravo FV PMF-MO da o tome odlucuje, no implikacije toga su.... hmmm... bolje mi je ne pricati o tome.

Sinisa[/quote]

Vjerojatno bi za molbu da me se oslobodi placanja slijedece molbe morao platiti 100 hrvatskih novcanih jedinica (onih vecih sto trce). Onda bi tu molbu odbili, ja bi opet morao platiti slijedecu molbu i samo bi izgubio vrijeme i novac...
cinik (napisa):
Moguce da je to tocno – fakultetski kolegij PMF-a, na kojem je (prema mojim podacima) sudjelovao dekan PMF-MO je donio cjenik na vlastitoj sjednici na koju nisu bili pozvani studentski predstavnici, a svi nasi (studentskih predastavnika) pokusaji da se tu nesto rijesi su bili odbijeni s komentarom da se moze pisati molba za 0kn da se oslobodi placanje molbe i tako dalje i tako dalje. Formalno-pravno moguce je da se time oduzima pravo FV PMF-MO da o tome odlucuje, no implikacije toga su.... hmmm... bolje mi je ne pricati o tome.

Sinisa


Vjerojatno bi za molbu da me se oslobodi placanja slijedece molbe morao platiti 100 hrvatskih novcanih jedinica (onih vecih sto trce). Onda bi tu molbu odbili, ja bi opet morao platiti slijedecu molbu i samo bi izgubio vrijeme i novac...



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 19:57 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SickJedi"]Vjerojatno bi za molbu da me se oslobodi placanja slijedece molbe morao platiti 100 hrvatskih novcanih jedinica (onih vecih sto trce). Onda bi tu molbu odbili, ja bi opet morao platiti slijedecu molbu i samo bi izgubio vrijeme i novac...[/quote]

U tome i jest stvar da ako nije na popisu nemaju ti sta naplatiti (nigdje nema rubrike "ostale molbe").

A opet, ako bas ne ide kao molba, probas pod neku drugu kategoriju (zahtjev, dopis, upit, etc.).


Sinisa
SickJedi (napisa):
Vjerojatno bi za molbu da me se oslobodi placanja slijedece molbe morao platiti 100 hrvatskih novcanih jedinica (onih vecih sto trce). Onda bi tu molbu odbili, ja bi opet morao platiti slijedecu molbu i samo bi izgubio vrijeme i novac...


U tome i jest stvar da ako nije na popisu nemaju ti sta naplatiti (nigdje nema rubrike "ostale molbe").

A opet, ako bas ne ide kao molba, probas pod neku drugu kategoriju (zahtjev, dopis, upit, etc.).


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:37 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"]Ta prica sa molbama me zivcira, i zao mi je sto se fizicki toga nisam mogao uhvatiti kada je bilo kriticno.[/quote]

Zvuci kao da si nekog htio lemati, al eto nisi stigo :) [size=8](znam sta si zapravo htio reci)[/size]

[quote="cinik"]Inace, podatak: na FERu (provjereno) fakultet naplacuje zakasnjelo prijavljivanje i odjavljivanje ispita, te zakasnjelo upisivanje godine. Skolarine se placaju za ponovno upisane kolegije, ali to je drugi par rukava.[/quote]

Vec sada? Do nas je dosla nesluzbena informacija da je o tome donesena odluka na Senatu Sveucilista, ali ja sam mislio da ce se to odnositi samo na studente upisane ove godine (po "linearnom modelu"). Imas li ti saznanja o tome u cijoj je tocno nadleznosti odredjivanje nacina naplate skolarina i iznosa istih: fakultetskoj, sveucilisnoj ili ministarstvenoj? Mogu li sistem naplate skolarina promijeniti i za stare studente ili samo za one upisane nakon promjene?
cinik (napisa):
Ta prica sa molbama me zivcira, i zao mi je sto se fizicki toga nisam mogao uhvatiti kada je bilo kriticno.


Zvuci kao da si nekog htio lemati, al eto nisi stigo Smile (znam sta si zapravo htio reci)

cinik (napisa):
Inace, podatak: na FERu (provjereno) fakultet naplacuje zakasnjelo prijavljivanje i odjavljivanje ispita, te zakasnjelo upisivanje godine. Skolarine se placaju za ponovno upisane kolegije, ali to je drugi par rukava.


Vec sada? Do nas je dosla nesluzbena informacija da je o tome donesena odluka na Senatu Sveucilista, ali ja sam mislio da ce se to odnositi samo na studente upisane ove godine (po "linearnom modelu"). Imas li ti saznanja o tome u cijoj je tocno nadleznosti odredjivanje nacina naplate skolarina i iznosa istih: fakultetskoj, sveucilisnoj ili ministarstvenoj? Mogu li sistem naplate skolarina promijeniti i za stare studente ili samo za one upisane nakon promjene?



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 11:13 pet, 28. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Imas li ti saznanja o tome u cijoj je tocno nadleznosti odredjivanje nacina naplate skolarina i iznosa istih: fakultetskoj, sveucilisnoj ili ministarstvenoj?[/quote]

FV donosi, Senat potvrdjuje, ministarstvo popljuje da dobije politicke bodove (MZOS tu nema prava odlucivanja). Senat potvrdjuje, ali Senat je donio samo odluku za 1. godinu, a ne i za ostale.

[quote="krcko"]Mogu li sistem naplate skolarina promijeniti i za stare studente ili samo za one upisane nakon promjene?[/quote]

Ne znam, mislim da moze i za stare (klauzula u ugovoru).



Sinisa
krcko (napisa):
Imas li ti saznanja o tome u cijoj je tocno nadleznosti odredjivanje nacina naplate skolarina i iznosa istih: fakultetskoj, sveucilisnoj ili ministarstvenoj?


FV donosi, Senat potvrdjuje, ministarstvo popljuje da dobije politicke bodove (MZOS tu nema prava odlucivanja). Senat potvrdjuje, ali Senat je donio samo odluku za 1. godinu, a ne i za ostale.

krcko (napisa):
Mogu li sistem naplate skolarina promijeniti i za stare studente ili samo za one upisane nakon promjene?


Ne znam, mislim da moze i za stare (klauzula u ugovoru).



Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:30 pet, 28. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"]Senat potvrdjuje, ali Senat je donio samo odluku za 1. godinu, a ne i za ostale.[/quote]

Mislim da je u medjuvremenu donio i za ostale. Do nas (navodno) jos nije dosla sluzbena informacija, pokusat cu ispipat. Negdje sam na forumu obecao brucosima napisati nastavak price o linearnim skolarinama (valjda u topicu o razredbenom u koji mi stalno ulijecu oftopicharenja...).
cinik (napisa):
Senat potvrdjuje, ali Senat je donio samo odluku za 1. godinu, a ne i za ostale.


Mislim da je u medjuvremenu donio i za ostale. Do nas (navodno) jos nije dosla sluzbena informacija, pokusat cu ispipat. Negdje sam na forumu obecao brucosima napisati nastavak price o linearnim skolarinama (valjda u topicu o razredbenom u koji mi stalno ulijecu oftopicharenja...).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 9:26 čet, 4. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo sto kaze [url=http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,10,4,odgovori_bolonja,92827.jl]rektor Sveucilista o problemima[/url].
Evo sto kaze rektor Sveucilista o problemima.



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Mad Wilson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2006. (22:51:14)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 34 - 11

PostPostano: 19:56 čet, 4. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]Evo sto kaze [url=http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,10,4,odgovori_bolonja,92827.jl]rektor Sveucilista o problemima[/url].[/quote]

Pa ovo je strasno.
bnikola (napisa):
Evo sto kaze rektor Sveucilista o problemima.


Pa ovo je strasno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 20:01 čet, 4. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mad Wilson"][quote="bnikola"]Evo sto kaze [url=http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,10,4,odgovori_bolonja,92827.jl]rektor Sveucilista o problemima[/url].[/quote]

Pa ovo je strasno.[/quote]
Što točno? Na koje pitanje nije dobro odgovorio?
Mad Wilson (napisa):
bnikola (napisa):
Evo sto kaze rektor Sveucilista o problemima.


Pa ovo je strasno.

Što točno? Na koje pitanje nije dobro odgovorio?



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Mad Wilson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2006. (22:51:14)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 34 - 11

PostPostano: 20:06 čet, 4. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]Što točno? Na koje pitanje nije dobro odgovorio?[/quote]

??? Na svako pitanje je odgovorio. Strasni su odgovori. A strasna su i pitanja. :) Sve je strasno!! :o Tebi nije?
goranm (napisa):
Što točno? Na koje pitanje nije dobro odgovorio?


??? Na svako pitanje je odgovorio. Strasni su odgovori. A strasna su i pitanja. Smile Sve je strasno!! Surprised Tebi nije?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 20:18 čet, 4. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mad Wilson"][quote="goranm"]Što točno? Na koje pitanje nije dobro odgovorio?[/quote]

??? Na svako pitanje je odgovorio. Strasni su odgovori. A strasna su i pitanja. :) Sve je strasno!! :o Tebi nije?[/quote]
Pa u principu i nije toliko koliko i tebi. :) Svu odgovornost je prebacio na fakultete, gdje odgovornost i treba biti.

Ali pohvalno je što su ove godine studenti od prvog dana odlučili djelovati. A s obzirom da će skoro izbori, trebalo bi se pritisnuti i političke stranke po pitanju kako planiraju povećati nastavni kadar u iduće 4 godine jer po mome mišljenju, veće probleme stvara ministarstvo nego što to rade rektor ili sveučilište.
Mad Wilson (napisa):
goranm (napisa):
Što točno? Na koje pitanje nije dobro odgovorio?


??? Na svako pitanje je odgovorio. Strasni su odgovori. A strasna su i pitanja. Smile Sve je strasno!! Surprised Tebi nije?

Pa u principu i nije toliko koliko i tebi. Smile Svu odgovornost je prebacio na fakultete, gdje odgovornost i treba biti.

Ali pohvalno je što su ove godine studenti od prvog dana odlučili djelovati. A s obzirom da će skoro izbori, trebalo bi se pritisnuti i političke stranke po pitanju kako planiraju povećati nastavni kadar u iduće 4 godine jer po mome mišljenju, veće probleme stvara ministarstvo nego što to rade rektor ili sveučilište.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 20:24 čet, 4. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]Što točno? Na koje pitanje nije dobro odgovorio?[/quote]

on je na sva pitanja dobro odgovorio, ali covjek se moze tada zapitati... koje tu lud i sta on zna o tome kako se bolonja provodi po fakultetima, pa svi odgovori su mu tipa: "to treba provjerit", "ja za to neznam". pa sta on uopce zna?

i tri pitanja za koje bi volio da mi neko pojasni odgovore.

[quote]1. Zašto Sveučilište nije donijelo Pravilnik o studiranju koji bi propisao za sve ista pravila po Bolonji?

- Nacrt pravilnika je dovršen, a raspravu o njemu otvorit ćemo u utorak na Senatu. S pravilnikom se čekalo jer je njemu morala prethoditi analiza stanja.[/quote]

ako ni uniformnost, tj sva prava su jednaka za sve, nije provedena, sta uopce je provedeno od bolnje tocno?

[quote]2. Zašto student Građevine koji prikupi 55 (od 60) ECTS bodova, odnosno nije položio jedan ispit, mora platiti školarinu kao da je pao godinu?

- Taj ću slučaj preispitati. Na to bi pitanje moralo odgovoriti povjerenstvo za praćenje Bolonje Građevinskog fakulteta.[/quote]

da li to znaci da se sa jednim ne polozenim ispitom, iliti u ovom slucaju 55 ETSC bodova, ne treba/ne smije placat cijela godina, ili sta?
[quote]
14. Mogu li fakulteti, dok se sustav ne uhoda, uvesti veći broj ispitnih rokova?

- Za to nema potrebe jer broj ispitnih rokova nije smanjen. Dapače, s vremenom broj će se ispitnih rokova samo smanjivati.[/quote]

zanci li to da su rokovi trebali ostat, a kod nas ih nema? ili sam ja to malo krivo protumacio?
goranm (napisa):
Što točno? Na koje pitanje nije dobro odgovorio?


on je na sva pitanja dobro odgovorio, ali covjek se moze tada zapitati... koje tu lud i sta on zna o tome kako se bolonja provodi po fakultetima, pa svi odgovori su mu tipa: "to treba provjerit", "ja za to neznam". pa sta on uopce zna?

i tri pitanja za koje bi volio da mi neko pojasni odgovore.

Citat:
1. Zašto Sveučilište nije donijelo Pravilnik o studiranju koji bi propisao za sve ista pravila po Bolonji?

- Nacrt pravilnika je dovršen, a raspravu o njemu otvorit ćemo u utorak na Senatu. S pravilnikom se čekalo jer je njemu morala prethoditi analiza stanja.


ako ni uniformnost, tj sva prava su jednaka za sve, nije provedena, sta uopce je provedeno od bolnje tocno?

Citat:
2. Zašto student Građevine koji prikupi 55 (od 60) ECTS bodova, odnosno nije položio jedan ispit, mora platiti školarinu kao da je pao godinu?

- Taj ću slučaj preispitati. Na to bi pitanje moralo odgovoriti povjerenstvo za praćenje Bolonje Građevinskog fakulteta.


da li to znaci da se sa jednim ne polozenim ispitom, iliti u ovom slucaju 55 ETSC bodova, ne treba/ne smije placat cijela godina, ili sta?
Citat:

14. Mogu li fakulteti, dok se sustav ne uhoda, uvesti veći broj ispitnih rokova?

- Za to nema potrebe jer broj ispitnih rokova nije smanjen. Dapače, s vremenom broj će se ispitnih rokova samo smanjivati.


zanci li to da su rokovi trebali ostat, a kod nas ih nema? ili sam ja to malo krivo protumacio?



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:46 čet, 4. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"][quote]2. Zašto student Građevine koji prikupi 55 (od 60) ECTS bodova, odnosno nije položio jedan ispit, mora platiti školarinu kao da je pao godinu?

- Taj ću slučaj preispitati. Na to bi pitanje moralo odgovoriti povjerenstvo za praćenje Bolonje Građevinskog fakulteta.[/quote]

da li to znaci da se sa jednim ne polozenim ispitom, iliti u ovom slucaju 55 ETSC bodova, ne treba/ne smije placat cijela godina, ili sta?[/quote]

Tocan odgovor na to pitanje glasi "zato sto student koji prikupi 55 (od 60) ECTS bodova [b]je[/b] pao godinu". Statut Sveucilista, clanak 73.

[quote="fireball"][quote]
14. Mogu li fakulteti, dok se sustav ne uhoda, uvesti veći broj ispitnih rokova?

- Za to nema potrebe jer broj ispitnih rokova nije smanjen. Dapače, s vremenom broj će se ispitnih rokova samo smanjivati.[/quote]

zanci li to da su rokovi trebali ostat, a kod nas ih nema? ili sam ja to malo krivo protumacio?[/quote]

Rokovi jesu ostali - koriste ih stari studenti. Bolonjcima ne trebaju jer ili poloze putem kolokvija, ili ne dobiju potpis pa ne mogu polagati na ispitnim rokovima. Fascinantno mi je da se u clanku govori o [b]prvom[/b] potpisu. U bolonjskim indeksima ima mjesta samo za jedan potpis. :roll:
fireball (napisa):
Citat:
2. Zašto student Građevine koji prikupi 55 (od 60) ECTS bodova, odnosno nije položio jedan ispit, mora platiti školarinu kao da je pao godinu?

- Taj ću slučaj preispitati. Na to bi pitanje moralo odgovoriti povjerenstvo za praćenje Bolonje Građevinskog fakulteta.


da li to znaci da se sa jednim ne polozenim ispitom, iliti u ovom slucaju 55 ETSC bodova, ne treba/ne smije placat cijela godina, ili sta?


Tocan odgovor na to pitanje glasi "zato sto student koji prikupi 55 (od 60) ECTS bodova je pao godinu". Statut Sveucilista, clanak 73.

fireball (napisa):
Citat:

14. Mogu li fakulteti, dok se sustav ne uhoda, uvesti veći broj ispitnih rokova?

- Za to nema potrebe jer broj ispitnih rokova nije smanjen. Dapače, s vremenom broj će se ispitnih rokova samo smanjivati.


zanci li to da su rokovi trebali ostat, a kod nas ih nema? ili sam ja to malo krivo protumacio?


Rokovi jesu ostali - koriste ih stari studenti. Bolonjcima ne trebaju jer ili poloze putem kolokvija, ili ne dobiju potpis pa ne mogu polagati na ispitnim rokovima. Fascinantno mi je da se u clanku govori o prvom potpisu. U bolonjskim indeksima ima mjesta samo za jedan potpis. Rolling Eyes



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 20:58 čet, 4. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Tocan odgovor na to pitanje glasi "zato sto student koji prikupi 55 (od 60) ECTS bodova [b]je[/b] pao godinu". Statut Sveucilista, clanak 73.[/quote]

ok, cemu onda preispitivat slucaj, to sto si ti napisao je kristalno jasno.

sad se ja pitam da li on uopce zna sta sve pise u statu kad je tako odg? ne mislim ja nista lose, ali takav zakljucak se sam namece
krcko (napisa):
Tocan odgovor na to pitanje glasi "zato sto student koji prikupi 55 (od 60) ECTS bodova je pao godinu". Statut Sveucilista, clanak 73.


ok, cemu onda preispitivat slucaj, to sto si ti napisao je kristalno jasno.

sad se ja pitam da li on uopce zna sta sve pise u statu kad je tako odg? ne mislim ja nista lose, ali takav zakljucak se sam namece



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:27 čet, 4. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A ja se pitam kada je zadnji puta vidio indeks :roll: F'course, cijeli interview treba uzeti sa rezervom jer novinari kojiput "skrate" odgovore.
A ja se pitam kada je zadnji puta vidio indeks Rolling Eyes F'course, cijeli interview treba uzeti sa rezervom jer novinari kojiput "skrate" odgovore.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 2:01 pet, 5. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"]on je na sva pitanja dobro odgovorio, ali covjek se moze tada zapitati... koje tu lud i sta on zna o tome kako se bolonja provodi po fakultetima, pa svi odgovori su mu tipa: "to treba provjerit", "ja za to neznam". pa sta on uopce zna?[/quote]
On zna vjerojatno konačnu statistiku i onoliko koliko mu kažu predstavnici fakulteta pa vjerojatno nije upućen u sve moguće slučajeve jer se sveučilište, između ostaloga, bavi i stvarima koje nisu vezane uz nastavu.

Da su pitanja bila upućena prema
[quote="www.unizg.hr"]dr. sc. Ljiljana Pinter, prorektor za studije i upravljanje kvalitetom, redoviti profesor Veterinarskog fakulteta[/quote]
možda bi odgovori bili puno konkretniji.
fireball (napisa):
on je na sva pitanja dobro odgovorio, ali covjek se moze tada zapitati... koje tu lud i sta on zna o tome kako se bolonja provodi po fakultetima, pa svi odgovori su mu tipa: "to treba provjerit", "ja za to neznam". pa sta on uopce zna?

On zna vjerojatno konačnu statistiku i onoliko koliko mu kažu predstavnici fakulteta pa vjerojatno nije upućen u sve moguće slučajeve jer se sveučilište, između ostaloga, bavi i stvarima koje nisu vezane uz nastavu.

Da su pitanja bila upućena prema
www.unizg.hr (napisa):
dr. sc. Ljiljana Pinter, prorektor za studije i upravljanje kvalitetom, redoviti profesor Veterinarskog fakulteta

možda bi odgovori bili puno konkretniji.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Stranica 13 / 13.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan