Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prof. Ungar

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 9:17 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Prof. Ungar Citirajte i odgovorite

Ne znam jel ovo pravo mjesto za pitati, ali kako uvod u topologiju nema svoj podforum... Zanima me zna li itko hoce li sutra biti predavanja/vjezbi, tj. je li profesor u Zagrebu. Naime, sve usmene iz analiza je najavio za iduci tjedan pa imam dojam da ga mozda nema ovaj tjedan na faksu
Ne znam jel ovo pravo mjesto za pitati, ali kako uvod u topologiju nema svoj podforum... Zanima me zna li itko hoce li sutra biti predavanja/vjezbi, tj. je li profesor u Zagrebu. Naime, sve usmene iz analiza je najavio za iduci tjedan pa imam dojam da ga mozda nema ovaj tjedan na faksu



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 9:42 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Primjetio sam da na njegovoj stranici pise da su "obicno" predavanja pocinjala drugi tjedan nakon pocetka nastave, pa bi bilo logicno pretpostaviti da ce tako biti i ove akademske godine, no sljedeci ponedjeljak je neradni, pa ukoliko sutra ne bi imali predavanja, bili bi u velikom zaostatku :? .
Ja cu u svakom slucaju doci, pa vam javim, a bilo bi i dobro da vi dodete.
Primjetio sam da na njegovoj stranici pise da su "obicno" predavanja pocinjala drugi tjedan nakon pocetka nastave, pa bi bilo logicno pretpostaviti da ce tako biti i ove akademske godine, no sljedeci ponedjeljak je neradni, pa ukoliko sutra ne bi imali predavanja, bili bi u velikom zaostatku Confused .
Ja cu u svakom slucaju doci, pa vam javim, a bilo bi i dobro da vi dodete.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (12:35:21)
Postovi: (224)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
62 = 80 - 18
Lokacija: Molvice

PostPostano: 10:39 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

zaostatak ce se vec nekako nadoknadit. poprilicno sam siguran da profesora nema jer organizira konferenciju u dubrovniku- http://web.math.hr/~ungar/dubrovnik2007/general.html
takodjer je prof. Tadic sredinom 9. mjeseca (20. 9.) rekao da ga nema na tri tjedna, pa bi bilo dobro provjeriti je li on tu.
treca stvar koja me iznenadila u rasporedu je da je prof. Svrtan razdvojio predavanja i vjezbe, a prof. Ungar drzi i vjezbe, sto nije bilo tako prijasnjih godina (mozda je samo doslo do zabune?)
zaostatak ce se vec nekako nadoknadit. poprilicno sam siguran da profesora nema jer organizira konferenciju u dubrovniku- http://web.math.hr/~ungar/dubrovnik2007/general.html
takodjer je prof. Tadic sredinom 9. mjeseca (20. 9.) rekao da ga nema na tri tjedna, pa bi bilo dobro provjeriti je li on tu.
treca stvar koja me iznenadila u rasporedu je da je prof. Svrtan razdvojio predavanja i vjezbe, a prof. Ungar drzi i vjezbe, sto nije bilo tako prijasnjih godina (mozda je samo doslo do zabune?)



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 13:24 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam znao da profesor organizira konferenciju.
Molio bih, takoder, da javite da li je profesor Tadic prisutan prvi tjedan.
Sto se tice vjezbi, prosle godine ih je drzao asistent Z.Iljavozic, ne znam zasto ih ove godine ne drzi, no mislim da ce biti super na vjezbama, jer je profesor Ungar meni osobno, najbolji profesor na faksu :D .
Nisam znao da profesor organizira konferenciju.
Molio bih, takoder, da javite da li je profesor Tadic prisutan prvi tjedan.
Sto se tice vjezbi, prosle godine ih je drzao asistent Z.Iljavozic, ne znam zasto ih ove godine ne drzi, no mislim da ce biti super na vjezbama, jer je profesor Ungar meni osobno, najbolji profesor na faksu Very Happy .


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan