Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Stop devastaciji Cvjetnog trga i Donjeg grada!
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
studošica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 08. 2006. (18:37:16)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:39 ned, 20. 1. 2008    Naslov: Stop devastaciji Cvjetnog trga i Donjeg grada! Citirajte i odgovorite

Planovi za izgradnju shopping centra, garaža i elitnih stanova u bloku na Cvjetnom trgu, kao i slične ideje za još petnaest zagrebačkih donjogradskih blokova aktualizirali su temu tih pomalo zaboravljenih dijelova gradske jezgre.
[i]
Gradska vlast i privatni investitor, u dogovoru sklopljenom iza leđa građana, mimo procedure i suprotno postojeċim propisima, planiraju rušenje u zaštiċenoj povijesnoj jezgri i uništavanje kulturnog identiteta Zagreba.

U bloku na Cvjetnom trgu, a uskoro i u ostalim donjogradskim blokovima, planira se izgradnja mimo javnog interesa sa sadržajima namijenjenim isključivo eliti i nedostupnim za veċinu građana.

Pretrpavanje blokova trgovačko-poslovnim sadržajima uzrokovat ċe prometno zagušenje centra Zagreba te potpuni kolaps javnog prijevoza.[/i]

Više o ovome na www.gradgradjanima.org

[b]Uskoro ce se odrzati i javni protest pa dodjite jer ovo je i vaš grad[/b]! :D
Planovi za izgradnju shopping centra, garaža i elitnih stanova u bloku na Cvjetnom trgu, kao i slične ideje za još petnaest zagrebačkih donjogradskih blokova aktualizirali su temu tih pomalo zaboravljenih dijelova gradske jezgre.

Gradska vlast i privatni investitor, u dogovoru sklopljenom iza leđa građana, mimo procedure i suprotno postojeċim propisima, planiraju rušenje u zaštiċenoj povijesnoj jezgri i uništavanje kulturnog identiteta Zagreba.

U bloku na Cvjetnom trgu, a uskoro i u ostalim donjogradskim blokovima, planira se izgradnja mimo javnog interesa sa sadržajima namijenjenim isključivo eliti i nedostupnim za veċinu građana.

Pretrpavanje blokova trgovačko-poslovnim sadržajima uzrokovat ċe prometno zagušenje centra Zagreba te potpuni kolaps javnog prijevoza.


Više o ovome na www.gradgradjanima.org

Uskoro ce se odrzati i javni protest pa dodjite jer ovo je i vaš grad! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:51 pon, 21. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Uskoro" je [url=http://www.gong.hr/news.aspx?newsID=1374&pageID=1]26. siječnja u 11 sati u Varšavskoj ulici[/url]. ;)

Meni osobno prerano (subota je dan kad se Spava, s velikim "S" :D)... :oops:
"Uskoro" je 26. siječnja u 11 sati u Varšavskoj ulici. Wink

Meni osobno prerano (subota je dan kad se Spava, s velikim "S" Very Happy)... Embarassed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
studošica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 08. 2006. (18:37:16)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 6:52 pon, 21. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na nadopuni informacije... :)

I subote jesu za spavanje,ali ovo je vazno! I bitno da dodje masa ljudi Daklem...subota... :D
Hvala na nadopuni informacije... Smile

I subote jesu za spavanje,ali ovo je vazno! I bitno da dodje masa ljudi Daklem...subota... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 21:15 pon, 21. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]"[url=http://www.gong.hr/news.aspx?newsID=1374&pageID=1]26. siječnja u 11 sati u Varšavskoj ulici[/url]. ;)

[/quote]

ako se probudim do tada mozda i odem, ali u 11... pa to je skroz prerano, negdje oko 17 bi bilo jako ok kad vise sunce nije tako jako :D
vsego (napisa):
"26. siječnja u 11 sati u Varšavskoj ulici. Wink



ako se probudim do tada mozda i odem, ali u 11... pa to je skroz prerano, negdje oko 17 bi bilo jako ok kad vise sunce nije tako jako Very Happy



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Frane
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2008. (12:23:16)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: 127.0.0.1

PostPostano: 22:07 pon, 21. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zato ce dedeki i babice vec doc u 6 :)
Zato ce dedeki i babice vec doc u 6 Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Aku
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2006. (00:58:20)
Postovi: (E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 23:05 pon, 21. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja neću doći na prosvjed jer mu se protivim.
Ja neću doći na prosvjed jer mu se protivim.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 8:40 uto, 22. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Aku"]Ja neću doći na prosvjed jer mu se protivim.[/quote]

Pa, idi prosvjedovati protiv prosvjeda! :anisilly:
Aku (napisa):
Ja neću doći na prosvjed jer mu se protivim.


Pa, idi prosvjedovati protiv prosvjeda! Animated silly



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 14:05 čet, 24. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Aku"]Ja neću doći na prosvjed jer mu se protivim.[/quote]

A ja idem jer sam ZA prosvjed :lol:

I mislim da nije bed zrtvovati jednu sub ujutro za nesto sto je jako bitno!!
jer ovo nije samo za cvjetni nego i za sve buduce mutne poslove koji se budu htjeli provoditi. ako im ovo prodje, sta ce ih sprijeciti?? daj pare i veze, promijeni gup, lazi i svijet je tvoj - jupi..

edit: i naravno, sve to na ustrb gradjana.
Aku (napisa):
Ja neću doći na prosvjed jer mu se protivim.


A ja idem jer sam ZA prosvjed Laughing

I mislim da nije bed zrtvovati jednu sub ujutro za nesto sto je jako bitno!!
jer ovo nije samo za cvjetni nego i za sve buduce mutne poslove koji se budu htjeli provoditi. ako im ovo prodje, sta ce ih sprijeciti?? daj pare i veze, promijeni gup, lazi i svijet je tvoj - jupi..

edit: i naravno, sve to na ustrb gradjana.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
k8yvis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2006. (14:32:30)
Postovi: (79)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-36 = 8 - 44

PostPostano: 20:18 čet, 24. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja stvarno ne razumijem po kojoj logici ste zaključili da ćete nešto postić prosvjedom. Historia est magistra vitae. Prosvjedovali su prije, prosvjedovat će i nakon nas, ali... JEDNOSTAVNIM JEZIKOM: U ovoj državi se zna tko je mali a tko veliki i ako je stvar love, neće to ni subota ni prosvjed promijenit.
Tako da se slažem sa poštovanim Šegom i kažem da je subota za spavat!
Ja stvarno ne razumijem po kojoj logici ste zaključili da ćete nešto postić prosvjedom. Historia est magistra vitae. Prosvjedovali su prije, prosvjedovat će i nakon nas, ali... JEDNOSTAVNIM JEZIKOM: U ovoj državi se zna tko je mali a tko veliki i ako je stvar love, neće to ni subota ni prosvjed promijenit.
Tako da se slažem sa poštovanim Šegom i kažem da je subota za spavat!



_________________
Da li je napredak kad ljudozder uzme vilicu?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:14 čet, 24. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="k8yvis"]Ja stvarno ne razumijem po kojoj logici ste zaključili da ćete nešto postić prosvjedom. Historia est magistra vitae. Prosvjedovali su prije, prosvjedovat će i nakon nas, ali... JEDNOSTAVNIM JEZIKOM: U ovoj državi se zna tko je mali a tko veliki i ako je stvar love, neće to ni subota ni prosvjed promijenit.
Tako da se slažem sa poštovanim Šegom i kažem da je subota za spavat![/quote]

znači, ti misliš da je bolje pasivno promatrati situaciju s kojom se ne slažeš umjesto da pokušaš doprinjeti promjeni i na taj način pokazati neslaganje i zahtjev za promjenom

kako možeš očekivati da se išta promijeniti ako ništa ne poduzimaš?
k8yvis (napisa):
Ja stvarno ne razumijem po kojoj logici ste zaključili da ćete nešto postić prosvjedom. Historia est magistra vitae. Prosvjedovali su prije, prosvjedovat će i nakon nas, ali... JEDNOSTAVNIM JEZIKOM: U ovoj državi se zna tko je mali a tko veliki i ako je stvar love, neće to ni subota ni prosvjed promijenit.
Tako da se slažem sa poštovanim Šegom i kažem da je subota za spavat!


znači, ti misliš da je bolje pasivno promatrati situaciju s kojom se ne slažeš umjesto da pokušaš doprinjeti promjeni i na taj način pokazati neslaganje i zahtjev za promjenom

kako možeš očekivati da se išta promijeniti ako ništa ne poduzimaš?



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 0:11 pet, 25. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="k8yvis"]Ja stvarno ne razumijem po kojoj logici ste zaključili da ćete nešto postić prosvjedom. Historia est magistra vitae. Prosvjedovali su prije, prosvjedovat će i nakon nas, ali... JEDNOSTAVNIM JEZIKOM: U ovoj državi se zna tko je mali a tko veliki i ako je stvar love, neće to ni subota ni prosvjed promijenit.
Tako da se slažem sa poštovanim Šegom i kažem da je subota za spavat![/quote]

da istina je, prosvjedovali su/smo i prije, al nije istina da se nikad nista nije promijenilo.
mene uistinu ne moze dovoljno nacuditi ta pasivnost, prvenstveno mladih ljudi.
no da tebi nesto nije po volji bi se pokrenuo. il bi i dalje samo prigovarao??
k8yvis (napisa):
Ja stvarno ne razumijem po kojoj logici ste zaključili da ćete nešto postić prosvjedom. Historia est magistra vitae. Prosvjedovali su prije, prosvjedovat će i nakon nas, ali... JEDNOSTAVNIM JEZIKOM: U ovoj državi se zna tko je mali a tko veliki i ako je stvar love, neće to ni subota ni prosvjed promijenit.
Tako da se slažem sa poštovanim Šegom i kažem da je subota za spavat!


da istina je, prosvjedovali su/smo i prije, al nije istina da se nikad nista nije promijenilo.
mene uistinu ne moze dovoljno nacuditi ta pasivnost, prvenstveno mladih ljudi.
no da tebi nesto nije po volji bi se pokrenuo. il bi i dalje samo prigovarao??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
k8yvis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2006. (14:32:30)
Postovi: (79)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-36 = 8 - 44

PostPostano: 17:10 pet, 25. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prvo i osnovno imam pravo na vlastito mišljenje, i to mi nitko neće i ne može zabranit. Rekoh MIŠLJENJE, ne prigovaranje! :roll:
Drugo, pasivnost mladih ljudi?!? Pogledaj malo oko sebe, i zapitaj se šta nas čeka ako naša država nastavi funkcionirat na ovaj način. I vidiš li ti svoju budućnost ovdje? Ako da, kakvu?
I treće, ako ljudi kojima su se kuće rušile to nisu mogli zaustavit ni ležanjem ispred bagera, zašto bi mi mogli zaustavit devastaciju Cvjetnog trga?!
Ljudi u saboru koji su se odlučili na taj potez-koga zastupaju?! Narod, koji ih je izabrao, u što i mi spadamo.
Zato dosta o tome šta je meni ili vama po volji, jer ne znam da nas tko pita što bi mi htjeli!!!
Prvo i osnovno imam pravo na vlastito mišljenje, i to mi nitko neće i ne može zabranit. Rekoh MIŠLJENJE, ne prigovaranje! Rolling Eyes
Drugo, pasivnost mladih ljudi?!? Pogledaj malo oko sebe, i zapitaj se šta nas čeka ako naša država nastavi funkcionirat na ovaj način. I vidiš li ti svoju budućnost ovdje? Ako da, kakvu?
I treće, ako ljudi kojima su se kuće rušile to nisu mogli zaustavit ni ležanjem ispred bagera, zašto bi mi mogli zaustavit devastaciju Cvjetnog trga?!
Ljudi u saboru koji su se odlučili na taj potez-koga zastupaju?! Narod, koji ih je izabrao, u što i mi spadamo.
Zato dosta o tome šta je meni ili vama po volji, jer ne znam da nas tko pita što bi mi htjeli!!!



_________________
Da li je napredak kad ljudozder uzme vilicu?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:42 pet, 25. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="k8yvis"]...ne znam da nas tko pita što bi mi htjeli!!![/quote]

S vecinom napisanog se slazem, ali s ovime ne. :ccc: Pitaju nas, tome sluze izbori... samo sto velika vecina manje razmisli koga ce zaokruziti nego sto ce jesti za dorucak ili koji program TVa ce upaliti. :( I dok je tako, "oni gore" znaju da mogu Cvjetnom trgu raditi sto zele... jer ih ti isti koji prosvjeduju nece kazniti na izborima. :roll:

Btw, [url=http://www.youtube.com/watch?v=nN0MORW9Nzg]jedan zanimljivi "trailer"[/url] (pokupih link s [i]Rasprava[/i]). :lol:
k8yvis (napisa):
...ne znam da nas tko pita što bi mi htjeli!!!


S vecinom napisanog se slazem, ali s ovime ne. Ccc.... Sram te bilo... Pitaju nas, tome sluze izbori... samo sto velika vecina manje razmisli koga ce zaokruziti nego sto ce jesti za dorucak ili koji program TVa ce upaliti. Sad I dok je tako, "oni gore" znaju da mogu Cvjetnom trgu raditi sto zele... jer ih ti isti koji prosvjeduju nece kazniti na izborima. Rolling Eyes

Btw, jedan zanimljivi "trailer" (pokupih link s Rasprava). Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 17:57 pet, 25. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Btw, [url=http://www.youtube.com/watch?v=nN0MORW9Nzg]jedan zanimljivi "trailer"[/url] (pokupih link s [i]Rasprava[/i]). :lol:[/quote]

zakon! mislim da necemo morat cekat 2012. :(
vsego (napisa):
Btw, jedan zanimljivi "trailer" (pokupih link s Rasprava). Laughing


zakon! mislim da necemo morat cekat 2012. Sad



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mad Wilson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2006. (22:51:14)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 34 - 11

PostPostano: 19:45 pet, 25. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="k8yvis"]Zato dosta o tome šta je meni ili vama po volji, jer ne znam da nas tko pita što bi mi htjeli!!![/quote]

Nema druge, na oruzje :soldiersalute:

P.S. trailer je predobar! :) Steta sto je slika tako mala.
k8yvis (napisa):
Zato dosta o tome šta je meni ili vama po volji, jer ne znam da nas tko pita što bi mi htjeli!!!


Nema druge, na oruzje Aye, aye, sir!

P.S. trailer je predobar! Smile Steta sto je slika tako mala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 12:57 sub, 26. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Btw, [url=http://www.youtube.com/watch?v=nN0MORW9Nzg]jedan zanimljivi "trailer"[/url] (pokupih link s [i]Rasprava[/i]). :lol:[/quote]

iako znate, nije se s tim za zezat. naime naši seizmolozi očekuju jedan jaki (drugim riječima raznorni) potres u području Zagreba u sljedećih 50 godina. iako predviđanje potresa nije baš ko vremenska prognoza, ovakvu stvar mogu tvrdit sa velikom preciznošću. pa si mislite ;)
vsego (napisa):
Btw, jedan zanimljivi "trailer" (pokupih link s Rasprava). Laughing


iako znate, nije se s tim za zezat. naime naši seizmolozi očekuju jedan jaki (drugim riječima raznorni) potres u području Zagreba u sljedećih 50 godina. iako predviđanje potresa nije baš ko vremenska prognoza, ovakvu stvar mogu tvrdit sa velikom preciznošću. pa si mislite Wink



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Mad Wilson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2006. (22:51:14)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 34 - 11

PostPostano: 14:14 sub, 26. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

To sam i ja cuo! Ali mislim da su autori trailera mislili na nesto drugo, puno opasnije, a manje seizmickog podrijetla... :)
To sam i ja cuo! Ali mislim da su autori trailera mislili na nesto drugo, puno opasnije, a manje seizmickog podrijetla... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
k8yvis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2006. (14:32:30)
Postovi: (79)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-36 = 8 - 44

PostPostano: 15:08 sub, 26. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, krivo definirano... :oops:
Na izbore sam izašla i zaokružila, međutim, većina nije isto što i svi, a prilikom crtanja kružića na papiru se tako lako zaboravi šta je bilo i razmisli šta bi moglo bit... Al to je već druga, duga priča i moguća rasprava.
Trailer....sve se vidi i bilo bi glupo reći da mi se sviđa...
Hahaha, tek sad sam vidila-netko me kaznio s posudom.... :veselje:
Da, krivo definirano... Embarassed
Na izbore sam izašla i zaokružila, međutim, većina nije isto što i svi, a prilikom crtanja kružića na papiru se tako lako zaboravi šta je bilo i razmisli šta bi moglo bit... Al to je već druga, duga priča i moguća rasprava.
Trailer....sve se vidi i bilo bi glupo reći da mi se sviđa...
Hahaha, tek sad sam vidila-netko me kaznio s posudom.... Veseljeeeee!



_________________
Da li je napredak kad ljudozder uzme vilicu?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Mad Wilson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2006. (22:51:14)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 34 - 11

PostPostano: 21:56 sub, 26. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

@k8yvis

[quote]... Zato je građanstvo stavilo većinu na poziciju moći, silu na mjesto zakona i postupak glasovanja na mjesto odgovornosti.[/quote]
H. Hesse - [i]Stepski vuk[/i]
@k8yvis

Citat:
... Zato je građanstvo stavilo većinu na poziciju moći, silu na mjesto zakona i postupak glasovanja na mjesto odgovornosti.

H. Hesse - Stepski vuk


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 12:26 ned, 3. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="k8yvis"]Prvo i osnovno imam pravo na vlastito mišljenje, i to mi nitko neće i ne može zabranit. Rekoh MIŠLJENJE, ne prigovaranje! :roll: [/quote]

sori, imas pravo.
al cinjenica je da ipak dobra vecina ljudi samo iznosi misljenje bez ikakve zelje i truda za promjenom.

da, cudna je to stvar.. razmisljati o buducnosti koja me ceka ovdje.. al ne znam, bar pokusavati nesto napraviti mi je uvijek bolje nego reci: gle, tu nis ne valja, bjezim van.

a ovo s urusavanjima - uistinu ce se to desiti i prije. cak vel vjerojatnost i na cvjetnom..
k8yvis (napisa):
Prvo i osnovno imam pravo na vlastito mišljenje, i to mi nitko neće i ne može zabranit. Rekoh MIŠLJENJE, ne prigovaranje! Rolling Eyes


sori, imas pravo.
al cinjenica je da ipak dobra vecina ljudi samo iznosi misljenje bez ikakve zelje i truda za promjenom.

da, cudna je to stvar.. razmisljati o buducnosti koja me ceka ovdje.. al ne znam, bar pokusavati nesto napraviti mi je uvijek bolje nego reci: gle, tu nis ne valja, bjezim van.

a ovo s urusavanjima - uistinu ce se to desiti i prije. cak vel vjerojatnost i na cvjetnom..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan