Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kolokvij iz Građe računala (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Računarski kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 17:27 ned, 10. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko sam cula, jos trebamo nauciti :"izvedba upravljacke jedinice za racunalo sa skupom od osam instrukcija"(5.lekcija) i "ulazno-izlazni podsustavi racunala"(12.lekcija).
i jos sam cula 2 informacije, a to su, posto smo od 12. lekcije obradili samo prvih par slajdova samo nju je potrebno za dz proci do kraja, a druga informacija je da sve lekcije koje nismo obradili a nalaze se na ferovoj stranici moramo obraditi (nekak mi se cini da je ova druga neistinita)
+ kao dodatna literatura, to isto gradivo u prof. knjigama.

Sto se tice zavrsnog ispita... ako sam dobro shvatila, nas zavrsni je ujedno i redovni ispit nebolonjaca (i obrnuto), pa sad... da pisemo sutra i taj zavrsni jel ne bi netko, bilo tko, negdje, bilo gdje, stavio neku obavijest nebolonjcima da sutra pisu taj ispit!?

i jos mi nesto nije jasno, kakva usluga se cini nama bolonjcima ako odjednom u 3 sata budemo pisali i kolokvij i zavrsni.

malo sam zbunjena ovim kolegijom :)
koliko sam cula, jos trebamo nauciti :"izvedba upravljacke jedinice za racunalo sa skupom od osam instrukcija"(5.lekcija) i "ulazno-izlazni podsustavi racunala"(12.lekcija).
i jos sam cula 2 informacije, a to su, posto smo od 12. lekcije obradili samo prvih par slajdova samo nju je potrebno za dz proci do kraja, a druga informacija je da sve lekcije koje nismo obradili a nalaze se na ferovoj stranici moramo obraditi (nekak mi se cini da je ova druga neistinita)
+ kao dodatna literatura, to isto gradivo u prof. knjigama.

Sto se tice zavrsnog ispita... ako sam dobro shvatila, nas zavrsni je ujedno i redovni ispit nebolonjaca (i obrnuto), pa sad... da pisemo sutra i taj zavrsni jel ne bi netko, bilo tko, negdje, bilo gdje, stavio neku obavijest nebolonjcima da sutra pisu taj ispit!?

i jos mi nesto nije jasno, kakva usluga se cini nama bolonjcima ako odjednom u 3 sata budemo pisali i kolokvij i zavrsni.

malo sam zbunjena ovim kolegijom Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 18:43 ned, 10. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

.....točnije str. 137-163 iz Naprednije arhitekture mikroprocesora
260-294,295-338,201-259 iz Arhitektura računala RISC i CISC. (kolko ja imam zapisano...) + slajdovi + vježbe. :lol:
Šta se tiče završnog ja se nadam da neće biti sutra pošto nitko nije ništa rekao, ako bude :( .
.....točnije str. 137-163 iz Naprednije arhitekture mikroprocesora
260-294,295-338,201-259 iz Arhitektura računala RISC i CISC. (kolko ja imam zapisano...) + slajdovi + vježbe. Laughing
Šta se tiče završnog ja se nadam da neće biti sutra pošto nitko nije ništa rekao, ako bude Sad .


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 19:37 ned, 10. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, danas mi je Ribaric odgovorio na mail...i pisemo zajdno kolokvij i zavrsni. Saznali smo manje od dan prije pisanja, to je katastrofa.
Evo, danas mi je Ribaric odgovorio na mail...i pisemo zajdno kolokvij i zavrsni. Saznali smo manje od dan prije pisanja, to je katastrofa.



_________________
Meni mama neda da.... Pričam sa dječacima... meni mama neda to-A što?-Jer kaže da je opasno!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 19:48 ned, 10. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel netko sigurno, sto posto zna što je profesor rekao za te slajdove koje nismo obradili na predavanjima? trebamo to učit, ako da, koje točno, možda sve? po ovome što veli sunny da je čula, svatko kaže drukčije :lol:
mislim, bila sam na predavanju, ali stvarno ne znam što na kraju treba sve znat...
i da, bolje je da je završni zajedno s kolokvijem... onog prije nema puno, a za drugi kolokvij ionako trebamo učit, pa je bolje da se to spoji, nego da ga pišemo za 10-ak dana, kad imamo i spa, i vjerojatnost, i neki difraf i diskretnu moguće... samo, stvarno, mogli su nam to i prije reći :?
i mislim da po pravilima kolegija postoji i popravni završni... znači, odrekneš se bodova na završnom, i pišeš ga opet... ali, tko zna hoće toga biti ili neće na kraju :)
jel netko sigurno, sto posto zna što je profesor rekao za te slajdove koje nismo obradili na predavanjima? trebamo to učit, ako da, koje točno, možda sve? po ovome što veli sunny da je čula, svatko kaže drukčije Laughing
mislim, bila sam na predavanju, ali stvarno ne znam što na kraju treba sve znat...
i da, bolje je da je završni zajedno s kolokvijem... onog prije nema puno, a za drugi kolokvij ionako trebamo učit, pa je bolje da se to spoji, nego da ga pišemo za 10-ak dana, kad imamo i spa, i vjerojatnost, i neki difraf i diskretnu moguće... samo, stvarno, mogli su nam to i prije reći Confused
i mislim da po pravilima kolegija postoji i popravni završni... znači, odrekneš se bodova na završnom, i pišeš ga opet... ali, tko zna hoće toga biti ili neće na kraju Smile



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 21:54 ned, 10. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odlicno :!: :!:


( :roll: )
Odlicno Exclamation Exclamation


( Rolling Eyes )



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
dvičak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2006. (17:55:13)
Postovi: (60)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
18 = 19 - 1
Lokacija: dj-zg

PostPostano: 22:43 ned, 10. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

:sreca:
kako ću otrest...
Trcim u krug od srece!
kako ću otrest...



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 23:02 ned, 10. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

a što sam ja cijelo vrijeme govorila? ;)
al možda nećeš bit jedini :lol:
a što sam ja cijelo vrijeme govorila? Wink
al možda nećeš bit jedini Laughing



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 8:51 pon, 11. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nori"]Evo, danas mi je Ribaric odgovorio na mail...i pisemo zajdno kolokvij i zavrsni. Saznali smo manje od dan prije pisanja, to je katastrofa.[/quote]

hm... de ja vu...?! zar nije bilo o takvim stvarima vec rasprave, kao da se bas uvjeti polaganja ne mjenjaju... strasno... mislim jednostavno nevjerojatno... hahaha i ja do sad npr nisam vidio ovo i kad da ja ponovim gradivo prvog kol do 12h???!!! joj joj joj... necu ni komentirat dalje


[quote="arya"]i mislim da po pravilima kolegija postoji i popravni završni... znači, odrekneš se bodova na završnom, i pišeš ga opet... ali, tko zna hoće toga biti ili neće na kraju [/quote]

da je meni znat kako on mislim napravit taj popravni zavrsni kad sluzbenog zavrsnog nece ni bit... pa sta se nije moglo napravit da bude org kolegij za ispite kao spa? ja mislim da je asistenr jelaska na to i mislio kad nam je bio objasnjavao uvjet, a prof ribaric to ocito nije tako shvatio...

kako cu past... hahahaha
Nori (napisa):
Evo, danas mi je Ribaric odgovorio na mail...i pisemo zajdno kolokvij i zavrsni. Saznali smo manje od dan prije pisanja, to je katastrofa.


hm... de ja vu...?! zar nije bilo o takvim stvarima vec rasprave, kao da se bas uvjeti polaganja ne mjenjaju... strasno... mislim jednostavno nevjerojatno... hahaha i ja do sad npr nisam vidio ovo i kad da ja ponovim gradivo prvog kol do 12h???!!! joj joj joj... necu ni komentirat dalje


arya (napisa):
i mislim da po pravilima kolegija postoji i popravni završni... znači, odrekneš se bodova na završnom, i pišeš ga opet... ali, tko zna hoće toga biti ili neće na kraju


da je meni znat kako on mislim napravit taj popravni zavrsni kad sluzbenog zavrsnog nece ni bit... pa sta se nije moglo napravit da bude org kolegij za ispite kao spa? ja mislim da je asistenr jelaska na to i mislio kad nam je bio objasnjavao uvjet, a prof ribaric to ocito nije tako shvatio...

kako cu past... hahahaha



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 19:18 pon, 11. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel govorio Jelaska sta o rezultatima kolovija? Kad ce bit?
Jel govorio Jelaska sta o rezultatima kolovija? Kad ce bit?


[Vrh]
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 19:55 pon, 11. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne, bar ne tamo gdje ja pisah...
inače, mene zanima kak će oni onih 30 bodova na zadacima i 18 na teoriji pretvorit u 70 :D
ne, bar ne tamo gdje ja pisah...
inače, mene zanima kak će oni onih 30 bodova na zadacima i 18 na teoriji pretvorit u 70 Very Happy



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 20:37 pon, 11. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="arya"]ne, bar ne tamo gdje ja pisah...
inače, mene zanima kak će oni onih 30 bodova na zadacima i 18 na teoriji pretvorit u 70 :D[/quote]

Da, to i mene zanima...
Kao i bodovanje zadnjeg zadatka (7 bodova, od čega 3 na prvom a 2 na drugom dijelu :lol: )

Btw, kod onog u/i sklopa sa puuno priključaka i 8 registara, etc... Nisam baš shvatio prvi dio zadatka: Da bi se sklop jednoznačno javio na adresama 000-007 treba spojiti adresne linije tako da na tim (i samo tim) adresama svaki od CS-ova bude pozitivan (ili negativan, ovisno o zvjezdici).
Sad, nadalje se traži da zadana adresa odabire svoj registar (dakle, spaja ju se na dekoder)

Je li se to moglo riješiti tako da se adresne linije posebno spoje na CS1-4, a posebno na RS1-3 ? Pretpostavka je da ovi register-select-ovi ništa ne rade ako svi CS-ovi nisu aktivirani, pa...
Koliko je uopće trebalo bit adresnih linija na sabirnici? Ja sam ih stavio 4...

Zbunjuje me taj zadatak, nadam se da ovim nisam još nekog dodatno zbunio :?
arya (napisa):
ne, bar ne tamo gdje ja pisah...
inače, mene zanima kak će oni onih 30 bodova na zadacima i 18 na teoriji pretvorit u 70 Very Happy


Da, to i mene zanima...
Kao i bodovanje zadnjeg zadatka (7 bodova, od čega 3 na prvom a 2 na drugom dijelu Laughing )

Btw, kod onog u/i sklopa sa puuno priključaka i 8 registara, etc... Nisam baš shvatio prvi dio zadatka: Da bi se sklop jednoznačno javio na adresama 000-007 treba spojiti adresne linije tako da na tim (i samo tim) adresama svaki od CS-ova bude pozitivan (ili negativan, ovisno o zvjezdici).
Sad, nadalje se traži da zadana adresa odabire svoj registar (dakle, spaja ju se na dekoder)

Je li se to moglo riješiti tako da se adresne linije posebno spoje na CS1-4, a posebno na RS1-3 ? Pretpostavka je da ovi register-select-ovi ništa ne rade ako svi CS-ovi nisu aktivirani, pa...
Koliko je uopće trebalo bit adresnih linija na sabirnici? Ja sam ih stavio 4...

Zbunjuje me taj zadatak, nadam se da ovim nisam još nekog dodatno zbunio Confused



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 22:31 pon, 11. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ß"]
Kao i bodovanje zadnjeg zadatka (7 bodova, od čega 3 na prvom a 2 na drugom dijelu :lol: )[/quote]

vjerojatno je jos 2 boda za urednost i cjelokupni dojam :-)

mi smo svatili to bodovanje na sljedeci nacin : prvi kolokvij nosi 40%, drugi 50%, a blitzevi 10%...
odnosno, ponovo su promijenili nacin bodovanja kolegija.. i to onako kako je asistent Jelaska govorio :)
a sad, kako ce onih 18 bodova iz teorije pretvoriti u 20... nemam blage, mozda opet dobijemo 2 boda za cjelokupi dojam 8)
ß (napisa):

Kao i bodovanje zadnjeg zadatka (7 bodova, od čega 3 na prvom a 2 na drugom dijelu Laughing )


vjerojatno je jos 2 boda za urednost i cjelokupni dojam Smile

mi smo svatili to bodovanje na sljedeci nacin : prvi kolokvij nosi 40%, drugi 50%, a blitzevi 10%...
odnosno, ponovo su promijenili nacin bodovanja kolegija.. i to onako kako je asistent Jelaska govorio Smile
a sad, kako ce onih 18 bodova iz teorije pretvoriti u 20... nemam blage, mozda opet dobijemo 2 boda za cjelokupi dojam Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 23:10 pon, 11. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

prvi kolokvij mora nositi 20%, jer je tako na početku definirano i bilo bi na štetu studenata (općenito) da se promijeni ta brojka. Uostalom mislim da je Ribarić na posljednjem predavanju rekao da je to 20%.
prvi kolokvij mora nositi 20%, jer je tako na početku definirano i bilo bi na štetu studenata (općenito) da se promijeni ta brojka. Uostalom mislim da je Ribarić na posljednjem predavanju rekao da je to 20%.



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 23:18 pon, 11. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma najbolje ovako... 40% prvi( meni paše), 50% drugi... s tim da nam svima na startu daju 4 boda iz drugog, ona koja nedostaju :) i po mogućnosti ne oduzimaju bodove na zaokruživanju ;)
znam da neće tak biti, ali ostaje mi enigma kak će stvorit 70 bodova... množit sa 1.5 možda ovih 48? :D
a što se tiče toga da će prvi nosit 20% samo... je da je tako bilo definirano, ali ne znači da se ne može mijenjat... pa ni završni se nije trebao pisat zajedno s drugim kolokvijem, pa je.. u biti nismo ni imali drugi kolokvij, ovo je bio završni po strukturi, jer je bilo podjednako i jednog i drugog dijela... pa sad, nekima bi odgovaralo da prvi nosi 40%, nekima da nosi 20%... al nikog nije briga za to, oni će napravit po svome ipak :?
ma najbolje ovako... 40% prvi( meni paše), 50% drugi... s tim da nam svima na startu daju 4 boda iz drugog, ona koja nedostaju Smile i po mogućnosti ne oduzimaju bodove na zaokruživanju Wink
znam da neće tak biti, ali ostaje mi enigma kak će stvorit 70 bodova... množit sa 1.5 možda ovih 48? Very Happy
a što se tiče toga da će prvi nosit 20% samo... je da je tako bilo definirano, ali ne znači da se ne može mijenjat... pa ni završni se nije trebao pisat zajedno s drugim kolokvijem, pa je.. u biti nismo ni imali drugi kolokvij, ovo je bio završni po strukturi, jer je bilo podjednako i jednog i drugog dijela... pa sad, nekima bi odgovaralo da prvi nosi 40%, nekima da nosi 20%... al nikog nije briga za to, oni će napravit po svome ipak Confused



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 23:50 pon, 11. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

profesor je na posljenjim predavanjima rekao da je čuo da se pravila mogu mijenjati samo ako nisu na štetu studenata, tu ga držim za riječ oko ovih 20% na prvom kolokviju jer meni stvarno, stvarno ne bi pasalo da je išta više vrednovan, samo manje :)
profesor je na posljenjim predavanjima rekao da je čuo da se pravila mogu mijenjati samo ako nisu na štetu studenata, tu ga držim za riječ oko ovih 20% na prvom kolokviju jer meni stvarno, stvarno ne bi pasalo da je išta više vrednovan, samo manje Smile



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 0:08 uto, 12. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

arya... hehe dobra ti je teorija, meni bi pasalo da je tako... :)

znam kako ce bodovati! (tj. to je jedna od mojih novih teorija)
teorijski dio ce pomnoziti s 2, odnosno tocan odgovor nosi 2 boda, a netocan 0.5 --> sveukupno 36 bodova
zadatci kako i pise, odnosno 30 bodova (ona 2 boda su zaboravili negdje napisati, ili su mozda slucajno izostavili jos jedan dio zadatka, pa mislim ipak mi je zadatak izgledao nekako prekratak)
--> to je sveukupno 66 bodova

sjecate se ono jednom kad smo se potpisivali pod vjezbama? e tko se potpisao dobiti ce dodatna 4 boda
+ 10 bodova blitzevi
+ 20 od prvog kolkvija

= 100 bodova

... eto to rijesenje je nekakva sredina za sve studente (tj. kolikom broju studenata nasteti tolikom broju ce i pomoci), a pravila bodovanja se ne mijenjaju :)
... ponosna sam svojom teorijom :)
arya... hehe dobra ti je teorija, meni bi pasalo da je tako... Smile

znam kako ce bodovati! (tj. to je jedna od mojih novih teorija)
teorijski dio ce pomnoziti s 2, odnosno tocan odgovor nosi 2 boda, a netocan 0.5 --> sveukupno 36 bodova
zadatci kako i pise, odnosno 30 bodova (ona 2 boda su zaboravili negdje napisati, ili su mozda slucajno izostavili jos jedan dio zadatka, pa mislim ipak mi je zadatak izgledao nekako prekratak)
--> to je sveukupno 66 bodova

sjecate se ono jednom kad smo se potpisivali pod vjezbama? e tko se potpisao dobiti ce dodatna 4 boda
+ 10 bodova blitzevi
+ 20 od prvog kolkvija

= 100 bodova

... eto to rijesenje je nekakva sredina za sve studente (tj. kolikom broju studenata nasteti tolikom broju ce i pomoci), a pravila bodovanja se ne mijenjaju Smile
... ponosna sam svojom teorijom Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 20:17 sri, 13. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

:lol: čemu ona 4 boda za potpis na vježbama? :D nisu vježbe obavezne... ja i dalje ostajem pri tome da nam ih jednostavno daju svima :lol:
Laughing čemu ona 4 boda za potpis na vježbama? Very Happy nisu vježbe obavezne... ja i dalje ostajem pri tome da nam ih jednostavno daju svima Laughing



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
dvičak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2006. (17:55:13)
Postovi: (60)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
18 = 19 - 1
Lokacija: dj-zg

PostPostano: 21:11 sri, 13. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

slao je popis na vježbama?? :oops:
kada??
slao je popis na vježbama?? Embarassed
kada??



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nanook
Gost





PostPostano: 21:40 sri, 13. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dvičak"]slao je popis na vježbama?? :oops:
kada??[/quote]A jednom... odmah nakon 1. kolokvija...
ali rekao je da je to samo za njegovu evidenciju, da vidi 'ko ide na vjezbe, a 'ko ne, pa da to usporedi sa rezultatima 1. kolokvija, jer su mu se cinili dosta losi i velikog raspona uspjeha/neuspjeha...

nebi bilo lijepo da to sada utjece na bodove posto je rekao da nece utjecat...

a sto se mene osobno tice... ako slucajno da par bodova za dolazak na vjezbe/predavanja... to bi mi moglo napravit razliku između prolaza i pada... :lol:
tak da ono... drzte fige... :lol:

usput... jel ima negdje vec nekih rezultata?
dvičak (napisa):
slao je popis na vježbama?? Embarassed
kada??
A jednom... odmah nakon 1. kolokvija...
ali rekao je da je to samo za njegovu evidenciju, da vidi 'ko ide na vjezbe, a 'ko ne, pa da to usporedi sa rezultatima 1. kolokvija, jer su mu se cinili dosta losi i velikog raspona uspjeha/neuspjeha...

nebi bilo lijepo da to sada utjece na bodove posto je rekao da nece utjecat...

a sto se mene osobno tice... ako slucajno da par bodova za dolazak na vjezbe/predavanja... to bi mi moglo napravit razliku između prolaza i pada... Laughing
tak da ono... drzte fige... Laughing

usput... jel ima negdje vec nekih rezultata?


[Vrh]
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 22:06 sri, 13. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

rezultata iz građe? pa, dalo bi se zaključit po nekim stvarima da to neće tako skoro bit ;) bilo bi lijepo da se varam...
rezultata iz građe? pa, dalo bi se zaključit po nekim stvarima da to neće tako skoro bit Wink bilo bi lijepo da se varam...



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Računarski kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 2 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan