Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zavrsni ispit
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 19:36 ned, 17. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

a ne bih znala to... ak je i došlo, do mene nije došla ta obavijest...
meni su tada žalbe i iz građe... koje su mi, hm, ipak bitnije :( al budem i na spa došla, ak bude vremena, da održim tradiciju :D a i nije beskorisno, skoro uvijek sam na žalbama dobila bodove ;)
a ne bih znala to... ak je i došlo, do mene nije došla ta obavijest...
meni su tada žalbe i iz građe... koje su mi, hm, ipak bitnije Sad al budem i na spa došla, ak bude vremena, da održim tradiciju Very Happy a i nije beskorisno, skoro uvijek sam na žalbama dobila bodove Wink



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
mmaric43
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2005. (16:25:14)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 11:35 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel bi netko mogao napsaviti rekonstrukciju stabla iz 2. zadatka iz prošloodišnjih završnih ispita da vidim jesam li dobro napravio. :)
Jel bi netko mogao napsaviti rekonstrukciju stabla iz 2. zadatka iz prošloodišnjih završnih ispita da vidim jesam li dobro napravio. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 12:33 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="skripta str 47 isod slike na vrhu"]Primjetimo da funkcija INSERT( ) ima jednu manjkavost: ona stvara novi čvor s elementom x čak i onda kad x već jeste u prioritetnom redu A. U primjenama obično ubacujemo samo one elemente za koje smo sigurni da se ne nalaze u prioritetnom redu. Zato ova manjkavost naše funkcije obično ne smeta.[/quote]

ja bi molio objasnjenje, zasto ne smeta ta manjkavost, ja ne vidim nikakvo objasnjnje?
skripta str 47 isod slike na vrhu (napisa):
Primjetimo da funkcija INSERT( ) ima jednu manjkavost: ona stvara novi čvor s elementom x čak i onda kad x već jeste u prioritetnom redu A. U primjenama obično ubacujemo samo one elemente za koje smo sigurni da se ne nalaze u prioritetnom redu. Zato ova manjkavost naše funkcije obično ne smeta.


ja bi molio objasnjenje, zasto ne smeta ta manjkavost, ja ne vidim nikakvo objasnjnje?



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 13:00 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"][quote="skripta str 47 isod slike na vrhu"]Primjetimo da funkcija INSERT( ) ima jednu manjkavost: ona stvara novi čvor s elementom x čak i onda kad x već jeste u prioritetnom redu A. U primjenama obično ubacujemo samo one elemente za koje smo sigurni da se ne nalaze u prioritetnom redu. Zato ova manjkavost naše funkcije obično ne smeta.[/quote]

ja bi molio objasnjenje, zasto ne smeta ta manjkavost, ja ne vidim nikakvo objasnjnje?[/quote]

Pa ja bih rekla da ne smeta jer je PRIORITY_QUEUE skup, a kad smo govorili opcenito o skupovima rekli smo da u jednom skupu ne mogu postojati dva podatka s istom vrijednoscu. Onda ako ubacimo jos jedan element koji je isti, to vise nije skup (po toj definicji koju smo na pocetku poglavlja "Skupovi" rekli).
A i napisali su da obicno ne smeta, kad u primjenama uglavnom ubacujemo elemente koji se ne nalaze u redu.

Mozda i ne kuzim sto pitas :)
fireball (napisa):
skripta str 47 isod slike na vrhu (napisa):
Primjetimo da funkcija INSERT( ) ima jednu manjkavost: ona stvara novi čvor s elementom x čak i onda kad x već jeste u prioritetnom redu A. U primjenama obično ubacujemo samo one elemente za koje smo sigurni da se ne nalaze u prioritetnom redu. Zato ova manjkavost naše funkcije obično ne smeta.


ja bi molio objasnjenje, zasto ne smeta ta manjkavost, ja ne vidim nikakvo objasnjnje?


Pa ja bih rekla da ne smeta jer je PRIORITY_QUEUE skup, a kad smo govorili opcenito o skupovima rekli smo da u jednom skupu ne mogu postojati dva podatka s istom vrijednoscu. Onda ako ubacimo jos jedan element koji je isti, to vise nije skup (po toj definicji koju smo na pocetku poglavlja "Skupovi" rekli).
A i napisali su da obicno ne smeta, kad u primjenama uglavnom ubacujemo elemente koji se ne nalaze u redu.

Mozda i ne kuzim sto pitas Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 13:38 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="skripta str 47 ispod slike na vrhu"]Primjetimo da funkcija INSERT( ) ima jednu manjkavost: ona stvara novi čvor s elementom x čak i onda kad x već jeste u prioritetnom redu A. U primjenama obično ubacujemo [b]samo[/b] one elemente za koje smo sigurni da se ne nalaze u prioritetnom redu. [b]Zato[/b] ova manjkavost naše funkcije obično ne smeta.[/quote]

dakle, manjkavost je to što će se stvoriti čvor s elementom x čak i onda kad takav već postoji, ali nas to ne smeta jer mi nećemo ubacivati takav čvor ako on već postoji.
skripta str 47 ispod slike na vrhu (napisa):
Primjetimo da funkcija INSERT( ) ima jednu manjkavost: ona stvara novi čvor s elementom x čak i onda kad x već jeste u prioritetnom redu A. U primjenama obično ubacujemo samo one elemente za koje smo sigurni da se ne nalaze u prioritetnom redu. Zato ova manjkavost naše funkcije obično ne smeta.


dakle, manjkavost je to što će se stvoriti čvor s elementom x čak i onda kad takav već postoji, ali nas to ne smeta jer mi nećemo ubacivati takav čvor ako on već postoji.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 13:45 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"][quote="skripta str 47 ispod slike na vrhu"]Primjetimo da funkcija INSERT( ) ima jednu manjkavost: ona stvara novi čvor s elementom x čak i onda kad x već jeste u prioritetnom redu A. U primjenama obično ubacujemo [b]samo[/b] one elemente za koje smo sigurni da se ne nalaze u prioritetnom redu. [b]Zato[/b] ova manjkavost naše funkcije obično ne smeta.[/quote]

dakle, manjkavost je to što će se stvoriti čvor s elementom x čak i onda kad takav već postoji, ali nas to ne smeta jer mi nećemo ubacivati takav čvor ako on već postoji.[/quote]

ne, ako probamo insertirati čvor koji već postoji on će to i napraviti, čvor koji već postoji će zamijeniti identičnim. Dakle izbrisat će čvor i staviti novi isti takav. Manjkavost je u tome što je to nepotrebno i troši procesorsko vrijeme.
ma (napisa):
skripta str 47 ispod slike na vrhu (napisa):
Primjetimo da funkcija INSERT( ) ima jednu manjkavost: ona stvara novi čvor s elementom x čak i onda kad x već jeste u prioritetnom redu A. U primjenama obično ubacujemo samo one elemente za koje smo sigurni da se ne nalaze u prioritetnom redu. Zato ova manjkavost naše funkcije obično ne smeta.


dakle, manjkavost je to što će se stvoriti čvor s elementom x čak i onda kad takav već postoji, ali nas to ne smeta jer mi nećemo ubacivati takav čvor ako on već postoji.


ne, ako probamo insertirati čvor koji već postoji on će to i napraviti, čvor koji već postoji će zamijeniti identičnim. Dakle izbrisat će čvor i staviti novi isti takav. Manjkavost je u tome što je to nepotrebno i troši procesorsko vrijeme.



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 14:04 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"][quote="ma"][quote="skripta str 47 ispod slike na vrhu"]Primjetimo da funkcija INSERT( ) ima jednu manjkavost: ona stvara novi čvor s elementom x čak i onda kad x već jeste u prioritetnom redu A. U primjenama obično ubacujemo [b]samo[/b] one elemente za koje smo sigurni da se ne nalaze u prioritetnom redu. [b]Zato[/b] ova manjkavost naše funkcije obično ne smeta.[/quote]

dakle, manjkavost je to što će se stvoriti čvor s elementom x čak i onda kad takav već postoji, ali nas to ne smeta jer mi nećemo ubacivati takav čvor ako on već postoji.[/quote]

ne, ako probamo insertirati čvor koji već postoji on će to i napraviti, čvor koji već postoji će zamijeniti identičnim. Dakle izbrisat će čvor i staviti novi isti takav. Manjkavost je u tome što je to nepotrebno i troši procesorsko vrijeme.[/quote]

Zasto bi spremio na njegovo mjesto? Pa zar INSERT ne radi tako da napravi novi cvor s tom nasom novom oznakom u zadnjem nivou na prvom slobodnom mjesto, a onda kasnije se "sredjuje" to stablo, tako da nas novi element bude na dobrom mjestu (oznaka njegovog roditelja mora biti manja ili jednaka njemu). A upravo to "manje ili jednako" ce dopustit da se elementi ponove u stablu. Sto nije po definiciji PQ-a koji je skup pa nemamo istih elemenata..
MKova (napisa):
ma (napisa):
skripta str 47 ispod slike na vrhu (napisa):
Primjetimo da funkcija INSERT( ) ima jednu manjkavost: ona stvara novi čvor s elementom x čak i onda kad x već jeste u prioritetnom redu A. U primjenama obično ubacujemo samo one elemente za koje smo sigurni da se ne nalaze u prioritetnom redu. Zato ova manjkavost naše funkcije obično ne smeta.


dakle, manjkavost je to što će se stvoriti čvor s elementom x čak i onda kad takav već postoji, ali nas to ne smeta jer mi nećemo ubacivati takav čvor ako on već postoji.


ne, ako probamo insertirati čvor koji već postoji on će to i napraviti, čvor koji već postoji će zamijeniti identičnim. Dakle izbrisat će čvor i staviti novi isti takav. Manjkavost je u tome što je to nepotrebno i troši procesorsko vrijeme.


Zasto bi spremio na njegovo mjesto? Pa zar INSERT ne radi tako da napravi novi cvor s tom nasom novom oznakom u zadnjem nivou na prvom slobodnom mjesto, a onda kasnije se "sredjuje" to stablo, tako da nas novi element bude na dobrom mjestu (oznaka njegovog roditelja mora biti manja ili jednaka njemu). A upravo to "manje ili jednako" ce dopustit da se elementi ponove u stablu. Sto nije po definiciji PQ-a koji je skup pa nemamo istih elemenata..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 14:18 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"][quote="ma"][quote="skripta str 47 ispod slike na vrhu"]Primjetimo da funkcija INSERT( ) ima jednu manjkavost: ona stvara novi čvor s elementom x čak i onda kad x već jeste u prioritetnom redu A. U primjenama obično ubacujemo [b]samo[/b] one elemente za koje smo sigurni da se ne nalaze u prioritetnom redu. [b]Zato[/b] ova manjkavost naše funkcije obično ne smeta.[/quote]

dakle, manjkavost je to što će se stvoriti čvor s elementom x čak i onda kad takav već postoji, ali nas to ne smeta jer mi nećemo ubacivati takav čvor ako on već postoji.[/quote]

ne, ako probamo insertirati čvor koji već postoji on će to i napraviti, čvor koji već postoji će zamijeniti identičnim. Dakle izbrisat će čvor i staviti novi isti takav.[/quote]

ne znam baš :roll:

[quote="MKova"]Manjkavost je u tome što je to nepotrebno i troši procesorsko vrijeme.[/quote]

to sigurno.
MKova (napisa):
ma (napisa):
skripta str 47 ispod slike na vrhu (napisa):
Primjetimo da funkcija INSERT( ) ima jednu manjkavost: ona stvara novi čvor s elementom x čak i onda kad x već jeste u prioritetnom redu A. U primjenama obično ubacujemo samo one elemente za koje smo sigurni da se ne nalaze u prioritetnom redu. Zato ova manjkavost naše funkcije obično ne smeta.


dakle, manjkavost je to što će se stvoriti čvor s elementom x čak i onda kad takav već postoji, ali nas to ne smeta jer mi nećemo ubacivati takav čvor ako on već postoji.


ne, ako probamo insertirati čvor koji već postoji on će to i napraviti, čvor koji već postoji će zamijeniti identičnim. Dakle izbrisat će čvor i staviti novi isti takav.


ne znam baš Rolling Eyes

MKova (napisa):
Manjkavost je u tome što je to nepotrebno i troši procesorsko vrijeme.


to sigurno.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 14:25 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

svi ste u pravu i sve ja vas razumijem i ja mislkim da je isto kao sto ste vi rekli, ali to opet nije odg na moje pitanje...

jer po def PQ je podvrsta skupa :arrow: nema istih elementa :arrow: INSERT bi trebao konrolirati da li taj el vec postoji jer ako postoji cemu ga trpat jos jednom i narusavat definiciju skupa? nije nista komplicirano ako vec imamo f-ju MEMBER. je da traje malo duze ali radi ono sto treba...

mislim, to bi trebalo bit globalno, i pravit se da mi pisemo prog koji radi nesto za nekog drugog i moramo pretp da taj isti neko nece postovat sve sto mi zelimo jer je tako nama lakse...
svi ste u pravu i sve ja vas razumijem i ja mislkim da je isto kao sto ste vi rekli, ali to opet nije odg na moje pitanje...

jer po def PQ je podvrsta skupa Arrow nema istih elementa Arrow INSERT bi trebao konrolirati da li taj el vec postoji jer ako postoji cemu ga trpat jos jednom i narusavat definiciju skupa? nije nista komplicirano ako vec imamo f-ju MEMBER. je da traje malo duze ali radi ono sto treba...

mislim, to bi trebalo bit globalno, i pravit se da mi pisemo prog koji radi nesto za nekog drugog i moramo pretp da taj isti neko nece postovat sve sto mi zelimo jer je tako nama lakse...



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 14:36 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok pisao sam napamet... dakle onda nece ga zamijeniti nego samo umetnuti valjda... onda je manjkavo jer, kako pise, u primjenama to inace ne radimo, ne ubacujemo elemente s istim prioritetom.

EDIT: dakle ni ovo nije tocno ako je prioritetni red zapravo SET... ma nemam pojma onda...

kako se meni cini iz implementacije inserta na 46. strani on ga ubacuje u queue bio on unutra ili ne, dakle priority queue nije SET u toj implementaciji...
ok pisao sam napamet... dakle onda nece ga zamijeniti nego samo umetnuti valjda... onda je manjkavo jer, kako pise, u primjenama to inace ne radimo, ne ubacujemo elemente s istim prioritetom.

EDIT: dakle ni ovo nije tocno ako je prioritetni red zapravo SET... ma nemam pojma onda...

kako se meni cini iz implementacije inserta na 46. strani on ga ubacuje u queue bio on unutra ili ne, dakle priority queue nije SET u toj implementaciji...



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Raz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2005. (22:40:23)
Postovi: (6F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Tamo gdje ribe jedu avanturiste...

PostPostano: 23:00 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iz proslogodisnjeg zavrsnog, 3. zadatak sa otvorenom hash fjom i tablica sa 8 pretinaca tj od 0 do 7... vrijednost zadnjeg elementa tog skupa je 64,
a vrijednost hash fje je h(64)=64/8=8...
što znaci da se 64 sprema u 8 pretinac kojeg nema :?: :?: :?:
Iz proslogodisnjeg zavrsnog, 3. zadatak sa otvorenom hash fjom i tablica sa 8 pretinaca tj od 0 do 7... vrijednost zadnjeg elementa tog skupa je 64,
a vrijednost hash fje je h(64)=64/8=8...
što znaci da se 64 sprema u 8 pretinac kojeg nema Question Question Question



_________________
One good thing about music,when it hits: you feel no pain
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 23:04 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da ti je vrijednost hash funkcije 64%8, a to je 0...
ostatak se gleda, ne kvocijent... a ostatak može bit od 0 do 7, dakle sve je ok...
mislim da ti je vrijednost hash funkcije 64%8, a to je 0...
ostatak se gleda, ne kvocijent... a ostatak može bit od 0 do 7, dakle sve je ok...



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Raz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2005. (22:40:23)
Postovi: (6F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Tamo gdje ribe jedu avanturiste...

PostPostano: 23:05 uto, 19. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="arya"]mislim da ti je vrijednost hash funkcije 64%8, a to je 0...
ostatak se gleda, ne kvocijent... a ostatak može bit od 0 do 7, dakle sve je ok...[/quote]

imas pravo..ja sam polupospan pa niti ne citam sta pise :oops:
arya (napisa):
mislim da ti je vrijednost hash funkcije 64%8, a to je 0...
ostatak se gleda, ne kvocijent... a ostatak može bit od 0 do 7, dakle sve je ok...


imas pravo..ja sam polupospan pa niti ne citam sta pise Embarassed



_________________
One good thing about music,when it hits: you feel no pain
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 13:00 sri, 20. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

da ne otvaram novu temu...

jel zna neko da lli oni misle do sutra objavit popis sa svim bodovima ukupno, znaci kolokviji zadace i bodovi sa nastave?
da ne otvaram novu temu...

jel zna neko da lli oni misle do sutra objavit popis sa svim bodovima ukupno, znaci kolokviji zadace i bodovi sa nastave?



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Raz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2005. (22:40:23)
Postovi: (6F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Tamo gdje ribe jedu avanturiste...

PostPostano: 13:37 sri, 20. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"]da ne otvaram novu temu...

jel zna neko da lli oni misle do sutra objavit popis sa svim bodovima ukupno, znaci kolokviji zadace i bodovi sa nastave?[/quote]

postoje na faxu, na oglasnoj ploci 8)
fireball (napisa):
da ne otvaram novu temu...

jel zna neko da lli oni misle do sutra objavit popis sa svim bodovima ukupno, znaci kolokviji zadace i bodovi sa nastave?


postoje na faxu, na oglasnoj ploci Cool



_________________
One good thing about music,when it hits: you feel no pain
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 14:40 sri, 20. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Raz"][quote="fireball"]da ne otvaram novu temu...

jel zna neko da lli oni misle do sutra objavit popis sa svim bodovima ukupno, znaci kolokviji zadace i bodovi sa nastave?[/quote]

postoje na faxu, na oglasnoj ploci 8)[/quote]

a postoji li igdje službena obavijest kada i gdje je završni ispit? :?
mislim - meni je pomalo nevjerojatno da na webu ne piše termin završnog ispita iz kolegija u kojem zadaće dobivamo online :shock: :shock:
Raz (napisa):
fireball (napisa):
da ne otvaram novu temu...

jel zna neko da lli oni misle do sutra objavit popis sa svim bodovima ukupno, znaci kolokviji zadace i bodovi sa nastave?


postoje na faxu, na oglasnoj ploci Cool


a postoji li igdje službena obavijest kada i gdje je završni ispit? Confused
mislim - meni je pomalo nevjerojatno da na webu ne piše termin završnog ispita iz kolegija u kojem zadaće dobivamo online Shocked Shocked



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 14:51 sri, 20. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]a postoji li igdje službena obavijest kada i gdje je završni ispit? :?
mislim - meni je pomalo nevjerojatno da na webu ne piše termin završnog ispita iz kolegija u kojem zadaće dobivamo online :shock: :shock:[/quote]

sutra u 12, negdje na faxu, vise od toga neznam
ma (napisa):
a postoji li igdje službena obavijest kada i gdje je završni ispit? Confused
mislim - meni je pomalo nevjerojatno da na webu ne piše termin završnog ispita iz kolegija u kojem zadaće dobivamo online Shocked Shocked


sutra u 12, negdje na faxu, vise od toga neznam



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 15:14 sri, 20. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"][quote="ma"]a postoji li igdje službena obavijest kada i gdje je završni ispit? :?
mislim - meni je pomalo nevjerojatno da na webu ne piše termin završnog ispita iz kolegija u kojem zadaće dobivamo online :shock: :shock:[/quote]

sutra u 12, negdje na faxu, vise od toga neznam[/quote]

pa znam i ja, ali ne zato što to piše na službenoj stranici, nego zato što su na forumu studenti rekli.
čak mislim da je to profesor bio jednom usred semestra napisao na ploču - sve moguće termine svega mogućega :roll: ali opet ne vidim zašto tako nešto ne bi pisalo na webu.

ok, sve u redu :D hvala.
fireball (napisa):
ma (napisa):
a postoji li igdje službena obavijest kada i gdje je završni ispit? Confused
mislim - meni je pomalo nevjerojatno da na webu ne piše termin završnog ispita iz kolegija u kojem zadaće dobivamo online Shocked Shocked


sutra u 12, negdje na faxu, vise od toga neznam


pa znam i ja, ali ne zato što to piše na službenoj stranici, nego zato što su na forumu studenti rekli.
čak mislim da je to profesor bio jednom usred semestra napisao na ploču - sve moguće termine svega mogućega Rolling Eyes ali opet ne vidim zašto tako nešto ne bi pisalo na webu.

ok, sve u redu Very Happy hvala.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 17:10 sri, 20. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pise na sluzbenom rasporedu, cetvrtak u 12, iako je navedeno pod tjednom popravnih kolokvija...
pise na sluzbenom rasporedu, cetvrtak u 12, iako je navedeno pod tjednom popravnih kolokvija...



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 23:48 sri, 20. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"][quote="Raz"][quote="fireball"]da ne otvaram novu temu...

jel zna neko da lli oni misle do sutra objavit popis sa svim bodovima ukupno, znaci kolokviji zadace i bodovi sa nastave?[/quote]

postoje na faxu, na oglasnoj ploci 8)[/quote]

a postoji li igdje službena obavijest kada i gdje je završni ispit? :?
mislim - meni je pomalo nevjerojatno da na webu ne piše termin završnog ispita iz kolegija u kojem zadaće dobivamo online :shock: :shock:[/quote]

http://www.math.hr/fgs.axd?id=1378
ma (napisa):
Raz (napisa):
fireball (napisa):
da ne otvaram novu temu...

jel zna neko da lli oni misle do sutra objavit popis sa svim bodovima ukupno, znaci kolokviji zadace i bodovi sa nastave?


postoje na faxu, na oglasnoj ploci Cool


a postoji li igdje službena obavijest kada i gdje je završni ispit? Confused
mislim - meni je pomalo nevjerojatno da na webu ne piše termin završnog ispita iz kolegija u kojem zadaće dobivamo online Shocked Shocked


http://www.math.hr/fgs.axd?id=1378



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Strukture podataka i algoritmi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 2 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan