Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

HP-UX u praktikumu 2 (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Fedmahn Kassad
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2007. (12:40:11)
Postovi: (27)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 9 - 16

PostPostano: 13:30 sri, 20. 2. 2008    Naslov: HP-UX u praktikumu 2 Citirajte i odgovorite

Daklem, pričao sam sa jednim tipom računalima na faksu i spomenuo da su u jednom praktikumu prije bili HP-UX na ia64. Dosta je bio impresioniran i pitao me je tko je to točno postavio? Čovjek je inače veliki ljubitelj System V. Mene osobno zanima što se zapravo dogodilo sa svim tim uređajima? Ono su bili terminali, zar ne? Kako to da smo uopće imali takve stvari na faksu, neka donacija ili što?
Daklem, pričao sam sa jednim tipom računalima na faksu i spomenuo da su u jednom praktikumu prije bili HP-UX na ia64. Dosta je bio impresioniran i pitao me je tko je to točno postavio? Čovjek je inače veliki ljubitelj System V. Mene osobno zanima što se zapravo dogodilo sa svim tim uređajima? Ono su bili terminali, zar ne? Kako to da smo uopće imali takve stvari na faksu, neka donacija ili što?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kruno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2003. (18:06:24)
Postovi: (7B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 29 - 0
Lokacija: RC

PostPostano: 18:29 sri, 20. 2. 2008    Naslov: Re: HP-UX u praktikumu 2 Citirajte i odgovorite

[quote="Fedmahn Kassad"]Daklem, pričao sam sa jednim tipom računalima na faksu i spomenuo da su u jednom praktikumu prije bili HP-UX na ia64. Dosta je bio impresioniran i pitao me je tko je to točno postavio? Čovjek je inače veliki ljubitelj System V. Mene osobno zanima što se zapravo dogodilo sa svim tim uređajima? Ono su bili terminali, zar ne? Kako to da smo uopće imali takve stvari na faksu, neka donacija ili što?[/quote]

Dakle, na student.math.hr i cromath.math.hr je instaliran HP-UX.
Strojevi su dosli s HP-UX-om, a podesavanje i instalaciju softvera radili smo ovdje u Racunskom centru.

U praktikumu 2 bili su postavljeni HP-ovi X terminali koji su se spajali izravno na studenta. Ti strojevi su jos u funkciji, zapravo upravo ih osposobljavam za postavljanje neke urede asistenata.

Ako te zanima jos nesto javi mi se u RC.
Fedmahn Kassad (napisa):
Daklem, pričao sam sa jednim tipom računalima na faksu i spomenuo da su u jednom praktikumu prije bili HP-UX na ia64. Dosta je bio impresioniran i pitao me je tko je to točno postavio? Čovjek je inače veliki ljubitelj System V. Mene osobno zanima što se zapravo dogodilo sa svim tim uređajima? Ono su bili terminali, zar ne? Kako to da smo uopće imali takve stvari na faksu, neka donacija ili što?


Dakle, na student.math.hr i cromath.math.hr je instaliran HP-UX.
Strojevi su dosli s HP-UX-om, a podesavanje i instalaciju softvera radili smo ovdje u Racunskom centru.

U praktikumu 2 bili su postavljeni HP-ovi X terminali koji su se spajali izravno na studenta. Ti strojevi su jos u funkciji, zapravo upravo ih osposobljavam za postavljanje neke urede asistenata.

Ako te zanima jos nesto javi mi se u RC.



_________________
Kruno
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan