Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Apsolventsko putovanje 2008, (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
dupin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 01. 2005. (15:29:40)
Postovi: (37)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 0:26 uto, 4. 3. 2008    Naslov: Apsolventsko putovanje 2008, Citirajte i odgovorite

Zanima me kad se pocinje dogovarati oko apsolventskog i da li se mozda vec nesto zna o tome, ono di, kad itd,*?*? :)
Zanima me kad se pocinje dogovarati oko apsolventskog i da li se mozda vec nesto zna o tome, ono di, kad itd,*?*? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 01. 2007. (16:23:54)
Postovi: (53)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 3

PostPostano: 4:11 uto, 4. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo i mene zanima razmisljate li i vi o nasem apsolventskom putovanju... Mislim, na studente 4. godine naravno. Prije par dana sam bila na FER-u i vidjela ponudu agencije Student3P pa me to potaklo da pitam ovdje kad cemo poceti razmisljati o tome gdje cemo... Radi se o neprofitnoj studentskoj udruzi ciji je cilj poboljsanje mobilnosti studenata a koju podupire i MZOŠ. Ponudili su 8 putovanja po zaista povoljnim cijenama. Mene su se dojmili pa sam malo potrazila na netu prijasnja iskustva s tom agencijom i zaista su ljudi bili zadovoljni.

O ponudi mozete citati ovdje: http://www.student3p.hr/

Evo da ja odmah kazem i sto se meni svidja... Turska. Gospodin je pricao kako je to odlican izbor s kojim su studenti bili prezadovoljni. Naime, Turska je znatno jeftinija od drugih destinacija, povijesno je zanimljiva (Troja, Efez, Istanbul...) a tu su i plaze, zabava i sve ono sto studenti zele. Uz to, putovanje traje 13 dana, sto je duze od drugih a i zaista je povoljno. Meni se osobno svidja to sto su cijene u Turskoj zaista jako povoljne jer mi nista ne moze pokvariti putovanje koliko kad moram skrtariti jer su cijene previsoke i stalno odmjeravati sto si smijem, a sto ne smijem priustiti. To je prva stvar koja mi se svidja… A druga je ta sto se radi o zemlji po mnogim znacajkama drugacijoj od nase pa ja zamisljam da bi na tom putovanju vec sam izlazak medju ljude koji tamo zive bio poseban dozivljaj:) Hm… ;)

Zanima me sto bi drugi htjeli... A onda kad navedemo neke pozeljne destinacije da napravimo i anketu da utvrdimo najpozeljniju.
Evo i mene zanima razmisljate li i vi o nasem apsolventskom putovanju... Mislim, na studente 4. godine naravno. Prije par dana sam bila na FER-u i vidjela ponudu agencije Student3P pa me to potaklo da pitam ovdje kad cemo poceti razmisljati o tome gdje cemo... Radi se o neprofitnoj studentskoj udruzi ciji je cilj poboljsanje mobilnosti studenata a koju podupire i MZOŠ. Ponudili su 8 putovanja po zaista povoljnim cijenama. Mene su se dojmili pa sam malo potrazila na netu prijasnja iskustva s tom agencijom i zaista su ljudi bili zadovoljni.

O ponudi mozete citati ovdje: http://www.student3p.hr/

Evo da ja odmah kazem i sto se meni svidja... Turska. Gospodin je pricao kako je to odlican izbor s kojim su studenti bili prezadovoljni. Naime, Turska je znatno jeftinija od drugih destinacija, povijesno je zanimljiva (Troja, Efez, Istanbul...) a tu su i plaze, zabava i sve ono sto studenti zele. Uz to, putovanje traje 13 dana, sto je duze od drugih a i zaista je povoljno. Meni se osobno svidja to sto su cijene u Turskoj zaista jako povoljne jer mi nista ne moze pokvariti putovanje koliko kad moram skrtariti jer su cijene previsoke i stalno odmjeravati sto si smijem, a sto ne smijem priustiti. To je prva stvar koja mi se svidja… A druga je ta sto se radi o zemlji po mnogim znacajkama drugacijoj od nase pa ja zamisljam da bi na tom putovanju vec sam izlazak medju ljude koji tamo zive bio poseban dozivljaj:) Hm… Wink

Zanima me sto bi drugi htjeli... A onda kad navedemo neke pozeljne destinacije da napravimo i anketu da utvrdimo najpozeljniju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dupin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 01. 2005. (15:29:40)
Postovi: (37)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 10:44 uto, 4. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se jako svidja ponuda agencije Colegium za Kretu, povoljna cijena 2910kn, u polasku se ide avionom, a na povratku brodom uz svracanje u Italiju,, ;)
Meni se jako svidja ponuda agencije Colegium za Kretu, povoljna cijena 2910kn, u polasku se ide avionom, a na povratku brodom uz svracanje u Italiju,, Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 13:02 uto, 4. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Amsterdam/Oktoberfest i Turska su mi jako kul. 8)
Amsterdam/Oktoberfest i Turska su mi jako kul. Cool



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
w
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (19:34:36)
Postovi: (168)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
41 = 48 - 7

PostPostano: 16:58 uto, 4. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

OBAVIJEST:

Sastanak svih studenata PMF-MO (a i šire) za dogovor za APSOLVENTSKO, četvrtak u 15 h u 001 (najvjerojatnije, eventualne promjene javim na forumu). Na sastanku će biti održana prezentacija ponuđenih odredišta, te kratka rasprava o mogućem konačnom odabiru. Kako je 001 relativno mala učionica, pokušat cemo biti brzi i efikasni, tako da ne poumremo svi od nedostatka kisika. Nekoliko kolegica je vec nabavilo par ponuda za apsolventsko (student 3p, kartaga, collegium), ali svi dodatni prijedlozi su dobrodošli.
Znam da će biti zainteresiranih kojima ovaj termin ne odgovara, ali ne očajavajte! Možete mi se javiti na vanja.vagner na gmailu pa ću vam, kao i svima s prezentacije, poslati kratki rezime sastanka zajedno sa svim ponudama. :happymail: O konačnoj destinaciji ćemo se dogovoriti mailom nakon što svi dobro provare sve ponude, no to je potrebno učiniti u što kraćem roku (što se prije dogovorimo, to će cijena biti niža).

Također, svi koji imaju neke prijedloge ili korisne informacije mogu mi se slobodno javiti mailom.

Evo to je ''ukratko'' za početak. Nadam se da se vidimo u četvrtak! Naoružajte se strpljenjem i dobrom voljom :hippie: :peace:

Pozdrav! :yuhu:

V
OBAVIJEST:

Sastanak svih studenata PMF-MO (a i šire) za dogovor za APSOLVENTSKO, četvrtak u 15 h u 001 (najvjerojatnije, eventualne promjene javim na forumu). Na sastanku će biti održana prezentacija ponuđenih odredišta, te kratka rasprava o mogućem konačnom odabiru. Kako je 001 relativno mala učionica, pokušat cemo biti brzi i efikasni, tako da ne poumremo svi od nedostatka kisika. Nekoliko kolegica je vec nabavilo par ponuda za apsolventsko (student 3p, kartaga, collegium), ali svi dodatni prijedlozi su dobrodošli.
Znam da će biti zainteresiranih kojima ovaj termin ne odgovara, ali ne očajavajte! Možete mi se javiti na vanja.vagner na gmailu pa ću vam, kao i svima s prezentacije, poslati kratki rezime sastanka zajedno sa svim ponudama. Happy mail O konačnoj destinaciji ćemo se dogovoriti mailom nakon što svi dobro provare sve ponude, no to je potrebno učiniti u što kraćem roku (što se prije dogovorimo, to će cijena biti niža).

Također, svi koji imaju neke prijedloge ili korisne informacije mogu mi se slobodno javiti mailom.

Evo to je ''ukratko'' za početak. Nadam se da se vidimo u četvrtak! Naoružajte se strpljenjem i dobrom voljom Hippie Mir, mir, mir, do neba...

Pozdrav! Yu-huuuu!

V


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
w
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (19:34:36)
Postovi: (168)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
41 = 48 - 7

PostPostano: 10:08 sri, 5. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mala PROMJENA, sastanak ce biti u [size=18]006[/size]. Pozdrav!
Mala PROMJENA, sastanak ce biti u 006. Pozdrav!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
spuzvica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2006. (19:55:43)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 9

PostPostano: 12:46 pet, 7. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

I kako je prosa sastanak?? Jel doslo do kakvih dogovora?
I kako je prosa sastanak?? Jel doslo do kakvih dogovora?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dupin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 01. 2005. (15:29:40)
Postovi: (37)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 15:06 ned, 9. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo stranice agencije Collegium koja organizira apsolventska putovanja, pa se mogu vidit ponude koje nudi,, ;) http://www.collegium.eu/?id_kategorija=6
Evo stranice agencije Collegium koja organizira apsolventska putovanja, pa se mogu vidit ponude koje nudi,, Wink http://www.collegium.eu/?id_kategorija=6


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
w
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (19:34:36)
Postovi: (168)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
41 = 48 - 7

PostPostano: 18:20 ned, 9. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

još jednom ponavljam, svi zainteresirani za apsolventsko putovanje mogu mi se javiti na mail (vanja.vagner na gmail.com). zasad su top tri destinacije Turska, Tunis i Portugal (tim redoslijedom). Nekoliko turstickih agencija je zainteresirano odrzati nam prezentacije svojih ponuda na faksu, koje ce najvjerojatnije biti slijedeci tjedan. Svi zainteresirani mi se mogu javiti mailom za detalje, a obavijest cu staviti i na forum.

pozdrav! :D
još jednom ponavljam, svi zainteresirani za apsolventsko putovanje mogu mi se javiti na mail (vanja.vagner na gmail.com). zasad su top tri destinacije Turska, Tunis i Portugal (tim redoslijedom). Nekoliko turstickih agencija je zainteresirano odrzati nam prezentacije svojih ponuda na faksu, koje ce najvjerojatnije biti slijedeci tjedan. Svi zainteresirani mi se mogu javiti mailom za detalje, a obavijest cu staviti i na forum.

pozdrav! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
w
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (19:34:36)
Postovi: (168)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
41 = 48 - 7

PostPostano: 16:57 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[size=18]PREZENTACIJE apsolventskih putovanja ce se odrzati SUTRA (cetvrtak 13.3.) u 15h u 006 (najvjerojatnije). [/size]
Prezentacije ce odrazati turisticke agencije Collegium (Tunis, Turska) i Alga (Portugal). Takoder svi zainteresirani za Santorini Kretu mogu se nakon prezentacije informirati kod predstavnika Collegiuma za tu destinaciju.

Pozdrav!
PREZENTACIJE apsolventskih putovanja ce se odrzati SUTRA (cetvrtak 13.3.) u 15h u 006 (najvjerojatnije).
Prezentacije ce odrazati turisticke agencije Collegium (Tunis, Turska) i Alga (Portugal). Takoder svi zainteresirani za Santorini Kretu mogu se nakon prezentacije informirati kod predstavnika Collegiuma za tu destinaciju.

Pozdrav!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
w
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (19:34:36)
Postovi: (168)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
41 = 48 - 7

PostPostano: 15:23 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pozdrav!

svi zainteresirani za Tunis 12.10. mogu mi se javiti na mail (ili me uloviti na faksu). prijave su u tijeku... :D
pozdrav!

svi zainteresirani za Tunis 12.10. mogu mi se javiti na mail (ili me uloviti na faksu). prijave su u tijeku... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
w
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (19:34:36)
Postovi: (168)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
41 = 48 - 7

PostPostano: 10:37 čet, 8. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo samo podsjetnik svima koji su se prijavili za apsolventsko putovanje u Tunis da [size=18]prve dvije rate [/size](1200kn) moraju biti uplacene zakljucno [size=18]15.5.[/size], inace se rezervacija brise. daljnje uplate vrsite kako vam odgovara (puni iznos mora biti uplacen do 10.9.). sve dodatne informacije mozete dobiti u agenciji na telefon 4870 515.
evo samo podsjetnik svima koji su se prijavili za apsolventsko putovanje u Tunis da prve dvije rate (1200kn) moraju biti uplacene zakljucno 15.5., inace se rezervacija brise. daljnje uplate vrsite kako vam odgovara (puni iznos mora biti uplacen do 10.9.). sve dodatne informacije mozete dobiti u agenciji na telefon 4870 515.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan