Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Predavanja iz "Povijesti matematike" obavezna! (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gavranica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2002. (13:30:13)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 11:52 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Predavanja iz "Povijesti matematike" obavezna! Citirajte i odgovorite

Profesor Zvonimir Šikić me zamolio da proslijedim slijedeću obavijest:
:!: Tko izostane s više od 5 predavanja neće dobiti potpis! :!:
U ovom semestru održana su već dva predavanja pa imajte to na umu.
Profesor Zvonimir Šikić me zamolio da proslijedim slijedeću obavijest:
Exclamation Tko izostane s više od 5 predavanja neće dobiti potpis! Exclamation
U ovom semestru održana su već dva predavanja pa imajte to na umu.



_________________
#llying Rece ptica Gavranica #llying
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:29 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

mi s racunarstva imamo od 9 - 11h softversko inzenjerstvo koje je obavezno takoder, jel bi odgovaralo vama s prof. smjera da pomaknemo povijest od 11-13h?
mi s racunarstva imamo od 9 - 11h softversko inzenjerstvo koje je obavezno takoder, jel bi odgovaralo vama s prof. smjera da pomaknemo povijest od 11-13h?


[Vrh]
Gavranica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2002. (13:30:13)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 21:19 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imamo i mi sa smjera PMI softversko inženjerstvo. Nama bi odgovaralo da pomaknemo softversko inženjerstvo sa 9:00 na 8:30 (do 10:00 bez pauze) ili 8:00. Ako se slažete, pitajte profesora Mangera.
Imamo i mi sa smjera PMI softversko inženjerstvo. Nama bi odgovaralo da pomaknemo softversko inženjerstvo sa 9:00 na 8:30 (do 10:00 bez pauze) ili 8:00. Ako se slažete, pitajte profesora Mangera.



_________________
#llying Rece ptica Gavranica #llying
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Romana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 09. 2006. (18:33:19)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 21:25 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto su predavanja obavezna? Ja sam primjenjena i imamo predavanja iz obaveznih kolegija od 9 do 13 srijedom...
Zašto su predavanja obavezna? Ja sam primjenjena i imamo predavanja iz obaveznih kolegija od 9 do 13 srijedom...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gavranica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2002. (13:30:13)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 21:28 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Predavanja su postala obvezna jer nas je danas na predavanju bilo samo [b]dvoje[/b]! Zamislite si situaciju da ste profesor i da vam od cca 100 ljudi koji su to upisali dođe samo njih dvoje.
Predavanja su postala obvezna jer nas je danas na predavanju bilo samo dvoje! Zamislite si situaciju da ste profesor i da vam od cca 100 ljudi koji su to upisali dođe samo njih dvoje.



_________________
#llying Rece ptica Gavranica #llying
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:36 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

na predavanju nas je inace bilo 4,al nema veze,poanta je ista
na predavanju nas je inace bilo 4,al nema veze,poanta je ista


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:49 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gavranica"]Zamislite si situaciju da ste profesor i da vam od cca 100 ljudi koji su to upisali dođe samo njih dvoje.[/quote]

Zamislio bih se nad sobom i svojim predavanjima, ako studente moram PRISILJAVATI da dolaze na moj kolegij kojeg su upisali svojevoljno, kao izborni.

Slična stvar vrijedi i za profesora Mangera, koji očito ne može (ili ne želi) naći načina da zainteresira studente, nego inzistira na nekakvom popisivanju, kao da smo djeca u vrtiću.

Nadam se da ovaj komentar ne krši ništa od svega što se na ovom forumu ne smije kršiti...
Gavranica (napisa):
Zamislite si situaciju da ste profesor i da vam od cca 100 ljudi koji su to upisali dođe samo njih dvoje.


Zamislio bih se nad sobom i svojim predavanjima, ako studente moram PRISILJAVATI da dolaze na moj kolegij kojeg su upisali svojevoljno, kao izborni.

Slična stvar vrijedi i za profesora Mangera, koji očito ne može (ili ne želi) naći načina da zainteresira studente, nego inzistira na nekakvom popisivanju, kao da smo djeca u vrtiću.

Nadam se da ovaj komentar ne krši ništa od svega što se na ovom forumu ne smije kršiti...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:42 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

trebalo bi poslat mangeru mail da vidimo jel se moze maknut za 8:30 ili 8, kaj tak je svejedno doc pol sata ranije...ak se slazete
trebalo bi poslat mangeru mail da vidimo jel se moze maknut za 8:30 ili 8, kaj tak je svejedno doc pol sata ranije...ak se slazete


[Vrh]
ijukic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 07. 2004. (08:28:01)
Postovi: (13)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:20 čet, 13. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]trebalo bi poslat mangeru mail da vidimo jel se moze maknut za 8:30 ili 8, kaj tak je svejedno doc pol sata ranije...ak se slazete[/quote]

Ja se ne slazem, mislim da je 9h ipak normalnije vrijeme za slusat predavanje od 8h. Pogotovo ako tri treba vise od 1,5h da dodjes do faksa. Puno je logicnije pomaknuti [u]izborni[/u] kolegij da mozemo normalno slusati obavezni.
Anonymous (napisa):
trebalo bi poslat mangeru mail da vidimo jel se moze maknut za 8:30 ili 8, kaj tak je svejedno doc pol sata ranije...ak se slazete


Ja se ne slazem, mislim da je 9h ipak normalnije vrijeme za slusat predavanje od 8h. Pogotovo ako tri treba vise od 1,5h da dodjes do faksa. Puno je logicnije pomaknuti izborni kolegij da mozemo normalno slusati obavezni.



_________________
--ijukic--
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gavranica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2002. (13:30:13)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 9:17 čet, 13. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesorskom smjeru je kolegij Povijest matematike obavezan kolegij, dok nam je kolegij Softversko inženjerstvo izborni. S toga smatram da bi bilo najbolje da se pokušamo svi zajedno dogovotiti oko termina predavanja jednog i drugog kolegija. Npr. Softversko inženjersto neka počne u 8:30 i neka traje do 10:00 bez pauze. U tom slučaju stigli bi na predavanja iz oba kolegija.
Nekima treba i više od sat i pol do faksa pa se ne žale na rane termine predavanja. Stoga smatram da to nije dobar argument za ne pomaknut predavanja pola sata ranije.
Profesorskom smjeru je kolegij Povijest matematike obavezan kolegij, dok nam je kolegij Softversko inženjerstvo izborni. S toga smatram da bi bilo najbolje da se pokušamo svi zajedno dogovotiti oko termina predavanja jednog i drugog kolegija. Npr. Softversko inženjersto neka počne u 8:30 i neka traje do 10:00 bez pauze. U tom slučaju stigli bi na predavanja iz oba kolegija.
Nekima treba i više od sat i pol do faksa pa se ne žale na rane termine predavanja. Stoga smatram da to nije dobar argument za ne pomaknut predavanja pola sata ranije.



_________________
#llying Rece ptica Gavranica #llying
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Romana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 09. 2006. (18:33:19)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 16:43 čet, 13. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li možda profesor Šikić (povijest matematike) spomenuo mogućnost promjene termina njegovog predavanja?
Je li možda profesor Šikić (povijest matematike) spomenuo mogućnost promjene termina njegovog predavanja?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gavranica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2002. (13:30:13)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 17:08 čet, 13. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije.
Nije.



_________________
#llying Rece ptica Gavranica #llying
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:20 čet, 13. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gavranica"]Profesorskom smjeru je kolegij Povijest matematike obavezan kolegij, dok nam je kolegij Softversko inženjerstvo izborni. S toga smatram da bi bilo najbolje da se pokušamo svi zajedno dogovotiti oko termina predavanja jednog i drugog kolegija. Npr. Softversko inženjersto neka počne u 8:30 i neka traje do 10:00 bez pauze. U tom slučaju stigli bi na predavanja iz oba kolegija.
Nekima treba i više od sat i pol do faksa pa se ne žale na rane termine predavanja. Stoga smatram da to nije dobar argument za ne pomaknut predavanja pola sata ranije.[/quote]

tebi je izborni al je na 2 vrlo brojna smjera obavezan.
imamo pauzu od 2 sata taj dan do logike, sad da josh dolazimo u 8 ujutro, to je neprihvatljivo.
Gavranica (napisa):
Profesorskom smjeru je kolegij Povijest matematike obavezan kolegij, dok nam je kolegij Softversko inženjerstvo izborni. S toga smatram da bi bilo najbolje da se pokušamo svi zajedno dogovotiti oko termina predavanja jednog i drugog kolegija. Npr. Softversko inženjersto neka počne u 8:30 i neka traje do 10:00 bez pauze. U tom slučaju stigli bi na predavanja iz oba kolegija.
Nekima treba i više od sat i pol do faksa pa se ne žale na rane termine predavanja. Stoga smatram da to nije dobar argument za ne pomaknut predavanja pola sata ranije.


tebi je izborni al je na 2 vrlo brojna smjera obavezan.
imamo pauzu od 2 sata taj dan do logike, sad da josh dolazimo u 8 ujutro, to je neprihvatljivo.


[Vrh]
Gavranica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2002. (13:30:13)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 19:24 čet, 13. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Isto tako je i sa Povijesti matematike, velikom broju ljudi sa profesorskog smjera je to obavezan kolegij.
I mi imamo pauzu taj dan, i to 4 sata.
Onda neka ostane sve kako je i bilo, kada nema dogovora.
Isto tako je i sa Povijesti matematike, velikom broju ljudi sa profesorskog smjera je to obavezan kolegij.
I mi imamo pauzu taj dan, i to 4 sata.
Onda neka ostane sve kako je i bilo, kada nema dogovora.



_________________
#llying Rece ptica Gavranica #llying
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 23:45 čet, 13. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

a bi li svijet propao da se termin prebaci na neki drugi dan u tjednu? ne gleda mi se vase rasporede ali sigurno postoji termin koji pase vise od trenutnog.
cudno mi je da je profesor odmah posegnuo za mjerom obaveznih predavanja, kakva je bila "dolaznost" u proslom semestru?
a bi li svijet propao da se termin prebaci na neki drugi dan u tjednu? ne gleda mi se vase rasporede ali sigurno postoji termin koji pase vise od trenutnog.
cudno mi je da je profesor odmah posegnuo za mjerom obaveznih predavanja, kakva je bila "dolaznost" u proslom semestru?



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gavranica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2002. (13:30:13)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 9:28 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Žao mi je, ali nema drugog termina. Ovaj kolegij slagan je da paše profesorskom smjeru. Srijeda je jedini dan u kojem imaju zajedno predavanja smjerovi prof. mat. i informatike i prof. matematike. Mi isto imamo hrpu izbornih kolegija koje slušamo sa 4. godinom ili sa 3. godinom i čiji termini predavanja nam ne odgovaraju i nitko nije mijenjao raspored radi nas. Uz to sve, imamo i praksu.
"Dolaznost" u prošlom semestru nije bila bajna, bilo nas je cca 15 na predavanju. Kao što sam ranije napisala, sada nas je bilo 4.
Žao mi je, ali nema drugog termina. Ovaj kolegij slagan je da paše profesorskom smjeru. Srijeda je jedini dan u kojem imaju zajedno predavanja smjerovi prof. mat. i informatike i prof. matematike. Mi isto imamo hrpu izbornih kolegija koje slušamo sa 4. godinom ili sa 3. godinom i čiji termini predavanja nam ne odgovaraju i nitko nije mijenjao raspored radi nas. Uz to sve, imamo i praksu.
"Dolaznost" u prošlom semestru nije bila bajna, bilo nas je cca 15 na predavanju. Kao što sam ranije napisala, sada nas je bilo 4.



_________________
#llying Rece ptica Gavranica #llying
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gavranica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2002. (13:30:13)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 10:34 čet, 20. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

U srijedu, 26.03.2008., neće biti predavanja iz Povijesti matematike.
U srijedu, 26.03.2008., neće biti predavanja iz Povijesti matematike.



_________________
#llying Rece ptica Gavranica #llying
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hampton&richmond
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2007. (17:14:46)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 5 - 26

PostPostano: 17:55 uto, 8. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li itko bio na komisiji iz ovog predmeta? Zanima me da li ima usmenog dijela ili se samo upisuje u indeks ocjena iz pismenog?
Je li itko bio na komisiji iz ovog predmeta? Zanima me da li ima usmenog dijela ili se samo upisuje u indeks ocjena iz pismenog?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gavranica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2002. (13:30:13)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 15:34 sri, 9. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

U srijedu 16.04.2008. neće biti predavanja iz Povijesti matematike.
U srijedu 16.04.2008. neće biti predavanja iz Povijesti matematike.



_________________
#llying Rece ptica Gavranica #llying
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hampton&richmond
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2007. (17:14:46)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 5 - 26

PostPostano: 13:57 pon, 21. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sutra je pismeni. Na šikićevim predavanjima sa njegove stranice ne mogu naći odgovor na pitanja 11. i 12. to jest:
11. Figurativni brojevi
12. Savršeni brojevi (Arhitas i Euler).
Zna li netko gdje se to nalazi u predavanjima?
Sutra je pismeni. Na šikićevim predavanjima sa njegove stranice ne mogu naći odgovor na pitanja 11. i 12. to jest:
11. Figurativni brojevi
12. Savršeni brojevi (Arhitas i Euler).
Zna li netko gdje se to nalazi u predavanjima?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan