Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni kod prof Sarape
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
amorphis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (23:15:13)
Postovi: (101)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 11
Lokacija: zg

PostPostano: 11:46 sri, 27. 2. 2008    Naslov: Usmeni kod prof Sarape Citirajte i odgovorite

molim vas, ako bilo tko sazna termine ili bilo što neka stavi na forum


hvala
molim vas, ako bilo tko sazna termine ili bilo što neka stavi na forum


hvala



_________________
We strongly recommend using Firefox to fully enjoy this site.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ancica_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2007. (11:59:50)
Postovi: (30)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 11:48 sri, 27. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pridruzujem se molbi.
pridruzujem se molbi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
lyra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2006. (21:23:44)
Postovi: (63)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 17:07 pon, 10. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel ima netko da je danas bio na usmenom? Šta je sve pitao profesor, kakva je zasad prolaznost, dojmovi?? :)
Jel ima netko da je danas bio na usmenom? Šta je sve pitao profesor, kakva je zasad prolaznost, dojmovi?? Smile



_________________
- Hey, Rachel, how many hipsters does it take to screw in a lightbulb?
- Gee, Jess, how many?
- You don't KNOW?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bojan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2006. (19:48:44)
Postovi: (44)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 25 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:04 pon, 10. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lyra"]Jel ima netko da je danas bio na usmenom? Šta je sve pitao profesor, kakva je zasad prolaznost, dojmovi?? :)[/quote]

Nisam bio, ali sam čuo "isječke"...
Prošao je samo jedan student s tim da ih je dosta odgodilo za drugi tjedan...

E sad, pita ti prvenstveno poglavlja 5. i 6. Čak je za 2 pitao i dokaz Integralnog M.L. teorema... Dakle, praktično pita sve, ali slučajne varijable su mu glavna preokupacija...

Jako pazi na detalje.

Svi koji su pali imat će još jednu priliku u 4. mjesecu...

To je ukratko što znam.
lyra (napisa):
Jel ima netko da je danas bio na usmenom? Šta je sve pitao profesor, kakva je zasad prolaznost, dojmovi?? Smile


Nisam bio, ali sam čuo "isječke"...
Prošao je samo jedan student s tim da ih je dosta odgodilo za drugi tjedan...

E sad, pita ti prvenstveno poglavlja 5. i 6. Čak je za 2 pitao i dokaz Integralnog M.L. teorema... Dakle, praktično pita sve, ali slučajne varijable su mu glavna preokupacija...

Jako pazi na detalje.

Svi koji su pali imat će još jednu priliku u 4. mjesecu...

To je ukratko što znam.



_________________
"It's hard work. You show up every morning. You work hard every day, you give your best effort. There is no pressure if you prepare yourself." - Kobe Bryant
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
lyra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2006. (21:23:44)
Postovi: (63)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 19:46 pon, 10. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na info.. pa 4. mjesec ne zvuči loše.. :lol:
Hvala na info.. pa 4. mjesec ne zvuči loše.. Laughing



_________________
- Hey, Rachel, how many hipsters does it take to screw in a lightbulb?
- Gee, Jess, how many?
- You don't KNOW?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2005. (20:41:07)
Postovi: (89)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 22:48 pon, 10. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bojan"]Čak je za 2 pitao i dokaz Integralnog M.L. teorema... [/quote]

:roll: Ovo nije istina!

Dokaz tog teorema profesor pita za veću ocjenu, odnosno za 5.

Mene je, između ostalog, pitao Integralni M.-L. tm. pa njegov dokaz, i odmah sam mu rekla da dokaz nisam učila, pa me pitao što se koristi u dokazu (treba reći: Lokalni M.-L. tm.) i nije me rušio, nego mi je čak dao četvorku.
(ja sam polagala UVIS, a vas se ne pita ništa teže nego prije)


I nije prvi put da se šire ovakve dezinformacije o stogoći pojedinih profesora :evil:
bojan (napisa):
Čak je za 2 pitao i dokaz Integralnog M.L. teorema...


Rolling Eyes Ovo nije istina!

Dokaz tog teorema profesor pita za veću ocjenu, odnosno za 5.

Mene je, između ostalog, pitao Integralni M.-L. tm. pa njegov dokaz, i odmah sam mu rekla da dokaz nisam učila, pa me pitao što se koristi u dokazu (treba reći: Lokalni M.-L. tm.) i nije me rušio, nego mi je čak dao četvorku.
(ja sam polagala UVIS, a vas se ne pita ništa teže nego prije)


I nije prvi put da se šire ovakve dezinformacije o stogoći pojedinih profesora Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2005. (20:41:07)
Postovi: (89)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 22:58 pon, 10. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

I voljela bih da osoba koju je profesor "za dva pitao dokaz integralnog" iskreno kaže zbog čega je dobila dva (ako je prošla), odnosno, zbog čega je srušena, a ne da se stvara nerazumna panika :roll:
I voljela bih da osoba koju je profesor "za dva pitao dokaz integralnog" iskreno kaže zbog čega je dobila dva (ako je prošla), odnosno, zbog čega je srušena, a ne da se stvara nerazumna panika Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:36 pon, 10. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel dokaz lokalnog ML teorema spada pod "za vecu ocjenu", ili ne spada u ispitno gradivo?
jel dokaz lokalnog ML teorema spada pod "za vecu ocjenu", ili ne spada u ispitno gradivo?



_________________
Rafael Mrđen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 0:18 uto, 11. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesor je rekao "Integralni" na sto je doticna osoba iskazala isti i napisala dokaz. Nakon toga je objasnila onako kako pise u knjizi i kak je receno na nastavi, na sto je prof rekao da nije dovoljno i da fali znanje analize..

Osim toga pitanja pitao ju je (osobu) i funkciju distribucije koju je znala (integralni je bio drugo pitanje).

A ta osoba se ni na sto nije zalila (pala je) i ovo sam napisala samo zbog tvog (@Ana) ironicnog komentara. Valjda znas da je moguce da informacija nakon sto prodje kroz sto usta promjeni oblik..

I ovo o strogoci profesora (opcenito, ne iskljucivo ovog), ne mozes tvrdit da su bash [b]uvijek [/b]dezinformacije.

Peace. :)
Profesor je rekao "Integralni" na sto je doticna osoba iskazala isti i napisala dokaz. Nakon toga je objasnila onako kako pise u knjizi i kak je receno na nastavi, na sto je prof rekao da nije dovoljno i da fali znanje analize..

Osim toga pitanja pitao ju je (osobu) i funkciju distribucije koju je znala (integralni je bio drugo pitanje).

A ta osoba se ni na sto nije zalila (pala je) i ovo sam napisala samo zbog tvog (@Ana) ironicnog komentara. Valjda znas da je moguce da informacija nakon sto prodje kroz sto usta promjeni oblik..

I ovo o strogoci profesora (opcenito, ne iskljucivo ovog), ne mozes tvrdit da su bash uvijek dezinformacije.

Peace. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2005. (20:41:07)
Postovi: (89)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 1:35 uto, 11. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Komentar sigurno nije bio ironičan bez razloga. Ali to sad nije važno.

Samo sam htjela da ljudi ne misle da će ih profesor rušiti zbog dokaza za koje se zna da pita za 5.
I da se općenito ne boje usmenog ako su naučili s razumijevanjem i ako uče tako da povezuju stvari.

A što se tiče strogoće...
Jesam li rekla da je baš [b]uvijek[/b] sve rečeno dezinformacija?
Nisam, i naravno da ne mislim tako. Ali, još od svojih prvih usmenih, sve rečeno uzimam s velikom rezervom.


I sretno svima na usmenom! :maca:
Komentar sigurno nije bio ironičan bez razloga. Ali to sad nije važno.

Samo sam htjela da ljudi ne misle da će ih profesor rušiti zbog dokaza za koje se zna da pita za 5.
I da se općenito ne boje usmenog ako su naučili s razumijevanjem i ako uče tako da povezuju stvari.

A što se tiče strogoće...
Jesam li rekla da je baš uvijek sve rečeno dezinformacija?
Nisam, i naravno da ne mislim tako. Ali, još od svojih prvih usmenih, sve rečeno uzimam s velikom rezervom.


I sretno svima na usmenom! Maca


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 10:58 uto, 11. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ana"]Samo sam htjela da ljudi ne misle da će ih profesor rušiti zbog dokaza za koje se zna da pita za 5.[/quote]

ja sam također čuo za suprotan slučaj. od osobe koja je tako pala. :samurai:
Ana (napisa):
Samo sam htjela da ljudi ne misle da će ih profesor rušiti zbog dokaza za koje se zna da pita za 5.


ja sam također čuo za suprotan slučaj. od osobe koja je tako pala. Ban-zaiiiiiii!



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 11:01 uto, 11. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Draga Ana, ja sam doticna osoba i javljam se s kolegicinog (dobra kolegica koja mi je ustupila account) account-a jer nemam otvoren vlastiti account na ovom forumu i ne namjeravam ga otvarati kako bih tebi odgovarao na uvredljive komentare....

Par cinjenica koje su vec svima opce poznate (osim tebi naravno):
1) Profesor Sarapa pita integralni Moivre-LaPlaceov dokaz (btw bio nam je i na zavrsnom ispitu, i to ne kao najtezi zadatak).. to je njegovo pravo i tu niti ja niti ti nemamo nikakvo pravo radit bilo kakve ocjene da li je to zadatak za 5-icu, 4-vorku itd....moje osobno misljenje je da je sam iskaz i dokaz doticnog teorema stvarno trivijalan ako sjednes i naucis korake koji stvarno nisu teski...moj problem je bio s analizom i to je moja pogreska ....

2) "Za dva" su jucer pitane i puuuuno, opet po mom misljenju, teze stvari tipa kovarijanca, Cebisevljeva nejednakost (sam teorem je mozda kratak ali teorija u pozadini je vrlo velika), polinomijalna distribucija itd....

3) Tvoje komentare shvacam veoma osobno i veoma su uvrijedljivi i ironicni (u nacelu si ti mene optuzila da lazem, s tvoje strane potpuno bezrazlozno, uzimajuci u obzir da uopce nisi bila tamo i da si to vec polozila a o tezini tvog studiranja i toga sto su pitali vas odnosno nas kao studente i to da li profesori pitaju teze ili lakse sada nego onda stvarno smatram da niti ti niti ja nismo kompetentni odlucivati) no o tome nemam namjeru diskutirati na ovom forumu (to je vise stvar kucnog odgoja), ako hoces mozemo se nac na faksu ili otic na kavu ko ljudi a ne ovako, pa mozemo rijesiti sve probleme koji te muce vezane uz moje odgovaranje i ostale probleme vezane uz tu temu... premda stvarno nevidim razloga zasto bi se ja tebi trebao izjasnjavati ili obrazlagati ti bilo sto...

4) Mislim da prof. Sarapa pita veoma korektno, s obzirom na njegovo iskustvo jer on nije ovdje od jucer, no takodjer pita na nacin koje se uvelike razlikuje od ispitivanja drugih profesora s kojima sam se ja susreo... ali o tome necu previse jer imam jos jedan rok , nadam se da ostatak razumijes :wink: ...

p.s.Prvo ispricavam se moderatorima ako smo prekrsili bilo kakva pravila foruma....nemam se vise namjeru javljat na bilo kakve komentare vezane uz moj usmeni ili bilo ciji drugi, ponavljam mozemo se nac i rjesit to (stogod jer ja stvarno nevidim problem) ko ljudi a ne blatit se po forumu.... :twisted:
Draga Ana, ja sam doticna osoba i javljam se s kolegicinog (dobra kolegica koja mi je ustupila account) account-a jer nemam otvoren vlastiti account na ovom forumu i ne namjeravam ga otvarati kako bih tebi odgovarao na uvredljive komentare....

Par cinjenica koje su vec svima opce poznate (osim tebi naravno):
1) Profesor Sarapa pita integralni Moivre-LaPlaceov dokaz (btw bio nam je i na zavrsnom ispitu, i to ne kao najtezi zadatak).. to je njegovo pravo i tu niti ja niti ti nemamo nikakvo pravo radit bilo kakve ocjene da li je to zadatak za 5-icu, 4-vorku itd....moje osobno misljenje je da je sam iskaz i dokaz doticnog teorema stvarno trivijalan ako sjednes i naucis korake koji stvarno nisu teski...moj problem je bio s analizom i to je moja pogreska ....

2) "Za dva" su jucer pitane i puuuuno, opet po mom misljenju, teze stvari tipa kovarijanca, Cebisevljeva nejednakost (sam teorem je mozda kratak ali teorija u pozadini je vrlo velika), polinomijalna distribucija itd....

3) Tvoje komentare shvacam veoma osobno i veoma su uvrijedljivi i ironicni (u nacelu si ti mene optuzila da lazem, s tvoje strane potpuno bezrazlozno, uzimajuci u obzir da uopce nisi bila tamo i da si to vec polozila a o tezini tvog studiranja i toga sto su pitali vas odnosno nas kao studente i to da li profesori pitaju teze ili lakse sada nego onda stvarno smatram da niti ti niti ja nismo kompetentni odlucivati) no o tome nemam namjeru diskutirati na ovom forumu (to je vise stvar kucnog odgoja), ako hoces mozemo se nac na faksu ili otic na kavu ko ljudi a ne ovako, pa mozemo rijesiti sve probleme koji te muce vezane uz moje odgovaranje i ostale probleme vezane uz tu temu... premda stvarno nevidim razloga zasto bi se ja tebi trebao izjasnjavati ili obrazlagati ti bilo sto...

4) Mislim da prof. Sarapa pita veoma korektno, s obzirom na njegovo iskustvo jer on nije ovdje od jucer, no takodjer pita na nacin koje se uvelike razlikuje od ispitivanja drugih profesora s kojima sam se ja susreo... ali o tome necu previse jer imam jos jedan rok , nadam se da ostatak razumijes Wink ...

p.s.Prvo ispricavam se moderatorima ako smo prekrsili bilo kakva pravila foruma....nemam se vise namjeru javljat na bilo kakve komentare vezane uz moj usmeni ili bilo ciji drugi, ponavljam mozemo se nac i rjesit to (stogod jer ja stvarno nevidim problem) ko ljudi a ne blatit se po forumu.... Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2005. (20:41:07)
Postovi: (89)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 14:02 uto, 11. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dragi prijatelju bubble-a...

Stvarno ne razumijem tvoju reakciju.
Žao mi je ako si pomislio da sam išla ikoga vrijeđati, to mi stvarno nije bila namjera. :?

Niti znam tko si, niti me zanima.
Jedino što sam ja htjela je da se ljudi ne plaše (koliko znam, jedna je cura zbog toga što je netko srušen na dokazu Integralnog, iz straha odgodila usmeni) i da opušteni i sigurni u sebe izađu na usmeni.


[quote="bubble"]i tu niti ja niti ti nemamo nikakvo pravo radit bilo kakve ocjene da li je to zadatak za 5-icu, 4-vorku itd....[/quote]
Ja nisam davala nikakve ocjene, nama je profesor na predavanju naglasio kako je to pitanje za bolju ocjenu.
A i iz vlastitog iskustva znam da ne ruši na tome (vidi moj prethodni post).



[quote="bubble"]dokaz doticnog teorema stvarno trivijalan ako sjednes i naucis korake koji stvarno nisu teski...[/quote]
Nije dosta napamet učiti korake dokaza, naravno da se dokaz treba razumjeti, kao i njegova pozadina.
Ne znam kako si ti učio i ne vrijeđam te, govorim općenito.


Nadam se da se zezaš kad kažeš da su kovarijanca i polinomijalna distribucija teška pitanja...
Ne znam, možda ja ne vidim u čemu je caka. Mene je pitao i polinomijalnu distribuciju, tražio da kažem zašto su neke stvari moguće (ciljao je da povežem to s teoremima od ranije) i sve je bilo ok.
(ako ti kovarijanca i polinomijalna distribucija predstavljaju problem, slobodno mi se obrati, voljna sam pomoće ;))

Za Čebiševljevu ne bih znala, jer sam već čula da ima nešto u dokazu zbog čega ruši.


[quote="bubble"]3)[/quote]
Ajme... Ne znam odalke da krenem...
Kao što sam rekla, ništa od onoga što sam napisala nije bilo upućeno direktno tebi, jer ni ne znam tko si. Vidjela samo da su se ljudi uspaničarili zbog nečega što im je netko rekao i htjela sam da se taj netko izjasni o svemu.
NISAM rekla da si lagao!!

Također, [b]nisam[/b] rekla da je vama lakše, samo sam rekla da nije teže. I svrha toga nije bilo nikakvo omalovažavanje, nego smirivanje.
Ne bi bilo loše da pročitaš što sam napisala na:

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=10418&postdays=0&postorder=asc&&start=20

pa onda pokušaš rekonstruirati moje mišljenje.
Možda ti ovaj put i uspije :-P



Eto, samo sam htjela raščistiti nesporazum, to je sve od mene.

Sretno na idućem roku! ;)
Dragi prijatelju bubble-a...

Stvarno ne razumijem tvoju reakciju.
Žao mi je ako si pomislio da sam išla ikoga vrijeđati, to mi stvarno nije bila namjera. Confused

Niti znam tko si, niti me zanima.
Jedino što sam ja htjela je da se ljudi ne plaše (koliko znam, jedna je cura zbog toga što je netko srušen na dokazu Integralnog, iz straha odgodila usmeni) i da opušteni i sigurni u sebe izađu na usmeni.


bubble (napisa):
i tu niti ja niti ti nemamo nikakvo pravo radit bilo kakve ocjene da li je to zadatak za 5-icu, 4-vorku itd....

Ja nisam davala nikakve ocjene, nama je profesor na predavanju naglasio kako je to pitanje za bolju ocjenu.
A i iz vlastitog iskustva znam da ne ruši na tome (vidi moj prethodni post).



bubble (napisa):
dokaz doticnog teorema stvarno trivijalan ako sjednes i naucis korake koji stvarno nisu teski...

Nije dosta napamet učiti korake dokaza, naravno da se dokaz treba razumjeti, kao i njegova pozadina.
Ne znam kako si ti učio i ne vrijeđam te, govorim općenito.


Nadam se da se zezaš kad kažeš da su kovarijanca i polinomijalna distribucija teška pitanja...
Ne znam, možda ja ne vidim u čemu je caka. Mene je pitao i polinomijalnu distribuciju, tražio da kažem zašto su neke stvari moguće (ciljao je da povežem to s teoremima od ranije) i sve je bilo ok.
(ako ti kovarijanca i polinomijalna distribucija predstavljaju problem, slobodno mi se obrati, voljna sam pomoće Wink)

Za Čebiševljevu ne bih znala, jer sam već čula da ima nešto u dokazu zbog čega ruši.


bubble (napisa):
3)

Ajme... Ne znam odalke da krenem...
Kao što sam rekla, ništa od onoga što sam napisala nije bilo upućeno direktno tebi, jer ni ne znam tko si. Vidjela samo da su se ljudi uspaničarili zbog nečega što im je netko rekao i htjela sam da se taj netko izjasni o svemu.
NISAM rekla da si lagao!!

Također, nisam rekla da je vama lakše, samo sam rekla da nije teže. I svrha toga nije bilo nikakvo omalovažavanje, nego smirivanje.
Ne bi bilo loše da pročitaš što sam napisala na:

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=10418&postdays=0&postorder=asc&&start=20

pa onda pokušaš rekonstruirati moje mišljenje.
Možda ti ovaj put i uspije Razz



Eto, samo sam htjela raščistiti nesporazum, to je sve od mene.

Sretno na idućem roku! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mali zmaj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2007. (04:09:10)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:41 uto, 11. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj cure cure
fakat ste smijesne
valjda ste nabrijane zbog kolokvija, to je cesta pojava kod novih studenata :)

Mogli bi malo o matematici, a? Ipak nije ovo filozofski faks.
To mi je tak smijesno dok neko pol sata filozofira a onda veli "ali necemo sada o tome" he he :)

Dakle, primjeri pitanja, pliz...
joj cure cure
fakat ste smijesne
valjda ste nabrijane zbog kolokvija, to je cesta pojava kod novih studenata Smile

Mogli bi malo o matematici, a? Ipak nije ovo filozofski faks.
To mi je tak smijesno dok neko pol sata filozofira a onda veli "ali necemo sada o tome" he he Smile

Dakle, primjeri pitanja, pliz...



_________________
Bolje biti optimist i u krivu,
nego pesimist i u pravu.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 15:31 uto, 11. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

@mali zmaj, gle ovo:

[quote="bubble"]
Draga Ana, ja sam doticna osoba i javljam se s kolegicinog ([u]dobra kolegica[/u] koja mi je ustupila account) account-a jer nemam otvoren vlastiti account na ovom forumu i ne namjeravam ga otvarati kako bih tebi [b]odgovarao [/b]na uvredljive komentare....
[/quote]

:P (posebnu pozornost obratit na podcrtano i boldano) :)

Da ne bude OT.. :)
Jos sto nije receno, cini mi se barem, binomna slucajna varijabla (opcenito valjda), funkcija distribucije definicija i svojstva, a cini mi se da je dao neki primjer pa kao nacrtaj to, gama razdioba, integralni (dokaz posebno :D) (ipak cu naglasit da se salim za ovo "dokaz", da ne budem krivo shvacena :))

Da li prof inace pita samo po jedno pitanje? Cini mi se da je sad najcesce tako bilo..
@mali zmaj, gle ovo:

bubble (napisa):

Draga Ana, ja sam doticna osoba i javljam se s kolegicinog (dobra kolegica koja mi je ustupila account) account-a jer nemam otvoren vlastiti account na ovom forumu i ne namjeravam ga otvarati kako bih tebi odgovarao na uvredljive komentare....


Razz (posebnu pozornost obratit na podcrtano i boldano) Smile

Da ne bude OT.. Smile
Jos sto nije receno, cini mi se barem, binomna slucajna varijabla (opcenito valjda), funkcija distribucije definicija i svojstva, a cini mi se da je dao neki primjer pa kao nacrtaj to, gama razdioba, integralni (dokaz posebno Very Happy) (ipak cu naglasit da se salim za ovo "dokaz", da ne budem krivo shvacena Smile)

Da li prof inace pita samo po jedno pitanje? Cini mi se da je sad najcesce tako bilo..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 18:36 uto, 11. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

I prije je pitao integralni i lokalni ML za prolaz. Bitno se precizno izražavati, ali ono što mi se usjeklo u pamćenje je njegovo ispravljanje: "kolega, odlučite se da li ćete gledati konačan ili prebrojiv skup, nemožete reći konačno-prebrojiv" (definicija prebrojivog skupa je da postoji injekcija iz tog skupa u skup prirodnih brojeva).

To je jedina moja zamjerka njemu, inače je skroz ok, odlično predaje i zahtjeva preciznost.
I prije je pitao integralni i lokalni ML za prolaz. Bitno se precizno izražavati, ali ono što mi se usjeklo u pamćenje je njegovo ispravljanje: "kolega, odlučite se da li ćete gledati konačan ili prebrojiv skup, nemožete reći konačno-prebrojiv" (definicija prebrojivog skupa je da postoji injekcija iz tog skupa u skup prirodnih brojeva).

To je jedina moja zamjerka njemu, inače je skroz ok, odlično predaje i zahtjeva preciznost.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
napraviculom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (16:40:37)
Postovi: (71)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 16 - 2
Lokacija: Scranton

PostPostano: 12:17 sri, 12. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

usmeni od danas, 12.3. je premjesten za 19.3. od 9h
prenosim s vrata prof Sarape
usmeni od danas, 12.3. je premjesten za 19.3. od 9h
prenosim s vrata prof Sarape



_________________
"I'm the operator with my pocket calculator"
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blah
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2006. (18:07:56)
Postovi: (C1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 8

PostPostano: 11:57 pet, 14. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imaju li i ljudi sa popravnog parvo na još jedan usmeni rok? I kaj pita te ljude?
Imaju li i ljudi sa popravnog parvo na još jedan usmeni rok? I kaj pita te ljude?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blah
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2006. (18:07:56)
Postovi: (C1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 8

PostPostano: 10:58 sub, 15. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajmo ljudi pliz!!!!
Ajmo ljudi pliz!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bojan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2006. (19:48:44)
Postovi: (44)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 25 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:39 ned, 16. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blah"]Ajmo ljudi pliz!!!![/quote]

Svi imaju pravo na popravni u 4. mjesecu.
Blah (napisa):
Ajmo ljudi pliz!!!!


Svi imaju pravo na popravni u 4. mjesecu.



_________________
"It's hard work. You show up every morning. You work hard every day, you give your best effort. There is no pressure if you prepare yourself." - Kobe Bryant
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan