Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ROK 04.02.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
glenda_north
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2003. (21:13:31)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: NORTH

PostPostano: 20:08 pon, 19. 1. 2004    Naslov: ROK 04.02. Citirajte i odgovorite

Može li mi netko reći tko će sastavljati ispit iz Matematičke analize 2 04.02.? :?:
Može li mi netko reći tko će sastavljati ispit iz Matematičke analize 2 04.02.? Question



_________________
GLENDA_NORTH
life is good
and goodness lasts forever
#butterfly
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Matan
Gost





PostPostano: 14:38 uto, 20. 1. 2004    Naslov: matka Citirajte i odgovorite

Možete li mi reći kad će biti rok iz analize (usmeni) za one koji su kolokvirali
Možete li mi reći kad će biti rok iz analize (usmeni) za one koji su kolokvirali


[Vrh]
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 12:02 sub, 24. 1. 2004    Naslov: Re: matka Citirajte i odgovorite

[quote="Matan"]Možete li mi reći kad će biti rok iz analize (usmeni) za one koji su kolokvirali[/quote]

Nakon svih kolokvija ce ti na studomatu biti rokovi, pa si pogledaj..
Matan (napisa):
Možete li mi reći kad će biti rok iz analize (usmeni) za one koji su kolokvirali


Nakon svih kolokvija ce ti na studomatu biti rokovi, pa si pogledaj..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 17:21 čet, 29. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel zna itko tko sastavlja rok 4.2 iz MA1!?!
Jel zna itko tko sastavlja rok 4.2 iz MA1!?!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
glenda_north
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2003. (21:13:31)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: NORTH

PostPostano: 13:48 ned, 1. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sastavlja ga asistentica Bruckler (baš saznala neki dan). Usput, njenih rokova nemaš nigdje na net-u pa ne znam ni ja sama šta mi taj podatak znači. :cry:
Sastavlja ga asistentica Bruckler (baš saznala neki dan). Usput, njenih rokova nemaš nigdje na net-u pa ne znam ni ja sama šta mi taj podatak znači. Crying or Very sad



_________________
GLENDA_NORTH
life is good
and goodness lasts forever
#butterfly
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 14:05 ned, 1. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="glenda_north"]Sastavlja ga asistentica Bruckler (baš saznala neki dan). Usput, njenih rokova nemaš nigdje na net-u pa ne znam ni ja sama šta mi taj podatak znači. :cry:[/quote]

Ne znači bas nista :!: :!: :!:
Trebalo bi vam biti svejedno tko sastavlja rok (svi rokovi su esencijalno isti) i morali biste se usredotociti jedino da to da ga sto bolje rijesite.
Zapravo, ovom informacijom samo zbunjujete ljude, tj. ne cinite ostalim studentima nikakvu korist. :x
(Vidjeti odgovor na pitanje o roku 18.2.)
glenda_north (napisa):
Sastavlja ga asistentica Bruckler (baš saznala neki dan). Usput, njenih rokova nemaš nigdje na net-u pa ne znam ni ja sama šta mi taj podatak znači. Crying or Very sad


Ne znači bas nista Exclamation Exclamation Exclamation
Trebalo bi vam biti svejedno tko sastavlja rok (svi rokovi su esencijalno isti) i morali biste se usredotociti jedino da to da ga sto bolje rijesite.
Zapravo, ovom informacijom samo zbunjujete ljude, tj. ne cinite ostalim studentima nikakvu korist. Mad
(Vidjeti odgovor na pitanje o roku 18.2.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 14:12 ned, 1. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

People, pogledate malo rokove od prosle godine, prodete kroz sve zadatke koje ste radili na vjezbama, zakljucite sto vam ne ide najbolje i tu posvetite malo vise paznje i to je to!
:multi:
People, pogledate malo rokove od prosle godine, prodete kroz sve zadatke koje ste radili na vjezbama, zakljucite sto vam ne ide najbolje i tu posvetite malo vise paznje i to je to!
#Milti


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:07 pon, 2. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="glenda_north"]Sastavlja ga asistentica Bruckler (baš saznala neki dan). Usput, njenih rokova nemaš nigdje na net-u pa ne znam ni ja sama šta mi taj podatak znači. :cry:[/quote]

nisam bas neki forumas, ali kad sam vec tu... s obzirom na famu koja se stvorila oko mojih navodno groznih rokova koji su tak jako teski da mi je prolaznost ista kao i kod drugih asistenata, eto vidite sto vam to znaci: svi koji cuju da ja dajem rok, ako mogu, to ce i izbjeci. na cemu cu im bit zahvalna jer imam manje ispravljanja. :lol:

FMB
glenda_north (napisa):
Sastavlja ga asistentica Bruckler (baš saznala neki dan). Usput, njenih rokova nemaš nigdje na net-u pa ne znam ni ja sama šta mi taj podatak znači. Crying or Very sad


nisam bas neki forumas, ali kad sam vec tu... s obzirom na famu koja se stvorila oko mojih navodno groznih rokova koji su tak jako teski da mi je prolaznost ista kao i kod drugih asistenata, eto vidite sto vam to znaci: svi koji cuju da ja dajem rok, ako mogu, to ce i izbjeci. na cemu cu im bit zahvalna jer imam manje ispravljanja. Laughing

FMB


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:50 pon, 2. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]nisam bas neki forumas, ali kad sam vec tu... s obzirom na famu koja se stvorila oko mojih navodno groznih rokova koji su tak jako teski da mi je prolaznost ista kao i kod drugih asistenata, eto vidite sto vam to znaci: svi koji cuju da ja dajem rok, ako mogu, to ce i izbjeci. na cemu cu im bit zahvalna jer imam manje ispravljanja. :lol:[/quote]

Vec sam pitao, pa nije bilo odgovora: [b]kako se dobije takva laskava reputacija[/b] :?:

:pray:
Anonymous (napisa):
nisam bas neki forumas, ali kad sam vec tu... s obzirom na famu koja se stvorila oko mojih navodno groznih rokova koji su tak jako teski da mi je prolaznost ista kao i kod drugih asistenata, eto vidite sto vam to znaci: svi koji cuju da ja dajem rok, ako mogu, to ce i izbjeci. na cemu cu im bit zahvalna jer imam manje ispravljanja. Laughing


Vec sam pitao, pa nije bilo odgovora: kako se dobije takva laskava reputacija Question

Pray



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 17:26 pon, 2. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako pogledas stare rokove neki asistenti daju malo lakse neki malo teze zad. Ne kazem da je to pravilo, al eto..
Mene bas briga, ja idem odmah :wink: !!
Ako pogledas stare rokove neki asistenti daju malo lakse neki malo teze zad. Ne kazem da je to pravilo, al eto..
Mene bas briga, ja idem odmah Wink !!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:59 pon, 2. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]TE[/b] price sam cuo i [b][color=indigo]ne "drze vodu"[/color][/b] :!:

Kad sam tek poceo raditi kao asistent, jedan kolega je dao svoj prvi rok iz jednog kolegija. Reakcije studenata su bile da kako je to tesko, da to nije normalno i sl. Kljucna reakcija je bila da je "[i]stari asistent davao puno lakse rokove[/i]". :shock:

Znate sto je zabavno? Taj "teski" rok je nastao tako da je asistent uzeo jedan rok od starijeg kolege i samo promijenio nazIve. Gdje se programiralo brojanje kosarkaskih utakmica, promijenio je u brojanje ispita i sl. [b]Cijeli rok[/b] je nastao na taj nacin! I onda je to "[i]neusporedivo teze[/i]" od onoga od cega je nastalo... :rotfl:

Dakle, to da neki asistenti daju teze rokove od ostalih je u pravilu [b]fama[/b] i prilicno stetno (za same studente)! :shock: Pa vi fakat mislite da smo mi toliko marljivi da stalno izmisljamo nove zadatke?!? :shock: :rotfl:

Sretno s ispitima, koji god asistent vas zapao... 8) :wave:
TE price sam cuo i ne "drze vodu" Exclamation

Kad sam tek poceo raditi kao asistent, jedan kolega je dao svoj prvi rok iz jednog kolegija. Reakcije studenata su bile da kako je to tesko, da to nije normalno i sl. Kljucna reakcija je bila da je "stari asistent davao puno lakse rokove". Shocked

Znate sto je zabavno? Taj "teski" rok je nastao tako da je asistent uzeo jedan rok od starijeg kolege i samo promijenio nazIve. Gdje se programiralo brojanje kosarkaskih utakmica, promijenio je u brojanje ispita i sl. Cijeli rok je nastao na taj nacin! I onda je to "neusporedivo teze" od onoga od cega je nastalo... Valjam se po podu od smijeha

Dakle, to da neki asistenti daju teze rokove od ostalih je u pravilu fama i prilicno stetno (za same studente)! Shocked Pa vi fakat mislite da smo mi toliko marljivi da stalno izmisljamo nove zadatke?!? Shocked Valjam se po podu od smijeha

Sretno s ispitima, koji god asistent vas zapao... Cool Wave



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
glenda_north
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2003. (21:13:31)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: NORTH

PostPostano: 19:51 pon, 2. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja isto idem sada, dosta sam vježbala zadatke s vježbi i zadatke iz kolokvija i pismenih, a i išla sam na konzultacije, pa se nadam da ću proći. :D
Jer bi mi netko mogao dati jedan mali savjet u vezi pismenog iz analize 2- s obzirom na ono da se smije imati samo jedan arak A4 s formulama, koje je najbolje stavit (po mogućnosti neka odgovori netko tko je dobro napisao analizu 2 na pismenom)? :?:
I ja isto idem sada, dosta sam vježbala zadatke s vježbi i zadatke iz kolokvija i pismenih, a i išla sam na konzultacije, pa se nadam da ću proći. Very Happy
Jer bi mi netko mogao dati jedan mali savjet u vezi pismenog iz analize 2- s obzirom na ono da se smije imati samo jedan arak A4 s formulama, koje je najbolje stavit (po mogućnosti neka odgovori netko tko je dobro napisao analizu 2 na pismenom)? Question



_________________
GLENDA_NORTH
life is good
and goodness lasts forever
#butterfly
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 21:21 pon, 2. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kaj se svi tak pjenite, takvih ce prica uvijek biti- mozda zato sto je rok zaista bio tezak, a mozda pak da netko sebe uvjeri da sve zna ali ga je odredeni netko na tom roku zeznuo..
Kao sto je glenda rekla, nema nikakve presudne vaznosti tko rok sastavlja vec ti se ulijeva neko lazno samopouzdanje jer si prosao sve stare rokove od bas tog asistenta. Boze moj, svi ste tak planuli ko da se o neznam cemu radi!!
Chill!!
<3 ya ludi moji matematicari :wink:
Kaj se svi tak pjenite, takvih ce prica uvijek biti- mozda zato sto je rok zaista bio tezak, a mozda pak da netko sebe uvjeri da sve zna ali ga je odredeni netko na tom roku zeznuo..
Kao sto je glenda rekla, nema nikakve presudne vaznosti tko rok sastavlja vec ti se ulijeva neko lazno samopouzdanje jer si prosao sve stare rokove od bas tog asistenta. Boze moj, svi ste tak planuli ko da se o neznam cemu radi!!
Chill!!
<3 ya ludi moji matematicari Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:28 pon, 2. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rea"]Kaj se svi tak pjenite[/quote]

Ja se ne pjenim... :) Samo mi je malo bedasto da kojih 10-20% topica (odokativno) otpada na "[i]Tko sastavlja taj i taj rok iz tog i tog kolegija?[/i]" i pokusavam ljudima pomoci da se ne zamaraju s tim stvarima. 8) Ja sam cijeli fax prosao, a da nikad nisam znao tko daje rok. :shock:

:idea: Sto se mene tice, neka se to negdje sluzbeno objavi, fine with me... ;)

Ali, zar vi, ljudi, nikad niste culi za [i]dramsku napetost[/i]? :PP ;)

[quote="rea"]<3 ya ludi moji matematicari :wink:[/quote]

:crazyeyes: Nisam shvatio... :-s
rea (napisa):
Kaj se svi tak pjenite


Ja se ne pjenim... Smile Samo mi je malo bedasto da kojih 10-20% topica (odokativno) otpada na "Tko sastavlja taj i taj rok iz tog i tog kolegija?" i pokusavam ljudima pomoci da se ne zamaraju s tim stvarima. Cool Ja sam cijeli fax prosao, a da nikad nisam znao tko daje rok. Shocked

Idea Sto se mene tice, neka se to negdje sluzbeno objavi, fine with me... Wink

Ali, zar vi, ljudi, nikad niste culi za dramsku napetost? Weeee-heeee!!! Wink

rea (napisa):
<3 ya ludi moji matematicari Wink


#Crazy Nisam shvatio... Eh?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 7:59 uto, 3. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

<3 ya (iliti love ya)
<3 ya (iliti love ya)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:10 pet, 6. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="glenda_north"]Jer bi mi netko mogao dati jedan mali savjet u vezi pismenog iz analize 2- s obzirom na ono da se smije imati samo jedan arak A4 s formulama, koje je najbolje stavit (po mogućnosti neka odgovori netko tko je dobro napisao analizu 2 na pismenom)? :?:[/quote]

vidila sam nekoliko jako lijepih, dvostrano ispisanih A4 papira sa svim mogucim potrebnim formulama... sam ne znam imena vlasnika :lol:

FMB
glenda_north (napisa):
Jer bi mi netko mogao dati jedan mali savjet u vezi pismenog iz analize 2- s obzirom na ono da se smije imati samo jedan arak A4 s formulama, koje je najbolje stavit (po mogućnosti neka odgovori netko tko je dobro napisao analizu 2 na pismenom)? Question


vidila sam nekoliko jako lijepih, dvostrano ispisanih A4 papira sa svim mogucim potrebnim formulama... sam ne znam imena vlasnika Laughing

FMB


[Vrh]
glenda_north
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2003. (21:13:31)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: NORTH

PostPostano: 21:08 pet, 6. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Puno hvala. prošla sam pismeni, sad se nadam da bu i usmeni O.K. :D
Puno hvala. prošla sam pismeni, sad se nadam da bu i usmeni O.K. Very Happy



_________________
GLENDA_NORTH
life is good
and goodness lasts forever
#butterfly
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan