Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Vježbe u petak, 20.3.'08, Veliki petak
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
pero
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2005. (17:13:37)
Postovi: (81)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3

PostPostano: 11:17 čet, 20. 3. 2008    Naslov: Vježbe u petak, 20.3.'08, Veliki petak Citirajte i odgovorite

Može mi netko reći da li je na prošlim vježbama i predavanjima bila koja obavijest u vezi održavanja vježbi na Veliki petak?

U naslovu je greška, datum je 21.3. :oops:
Može mi netko reći da li je na prošlim vježbama i predavanjima bila koja obavijest u vezi održavanja vježbi na Veliki petak?

U naslovu je greška, datum je 21.3. Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
iuppiter
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 01. 2006. (12:15:51)
Postovi: (6A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 7
Lokacija: Nigdjezemska

PostPostano: 11:39 čet, 20. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne bu bilo ni vježbi ni predavanja, odradilo se bude ali ko predavanja mislim, jer profesora nebude u 6. mjesecu pa budu onda samo vježbe :wink:
ne bu bilo ni vježbi ni predavanja, odradilo se bude ali ko predavanja mislim, jer profesora nebude u 6. mjesecu pa budu onda samo vježbe Wink



_________________
Stultorum plena sunt omnia.

/Ciceron/
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 12:04 čet, 20. 3. 2008    Naslov: Re: Vježbe u petak, 20.3.'08, Veliki petak Citirajte i odgovorite

[quote="pero"]Može mi netko reći da li je na prošlim vježbama i predavanjima bila koja obavijest u vezi održavanja vježbi na Veliki petak?

U naslovu je greška, datum je 21.3. :oops:[/quote]

Sutra vježbi neće biti. Prve vježbe imamo u petak, 28.3., a onda ćemo se dogovoriti i za te sve odrade.

Budući da su u svibnju 2 neradna četvrtka, vjerojatno će dosta ljudi htjet spojiti to sa petkom, mislim da bi bilo dobro da odmah počnemo razmišljati o nadoknadama. Ja predlažem termin srijedom 12-14, Pr3.

Ali o svemu tome ćemo se dogovoriti na prvim vježbama.
pero (napisa):
Može mi netko reći da li je na prošlim vježbama i predavanjima bila koja obavijest u vezi održavanja vježbi na Veliki petak?

U naslovu je greška, datum je 21.3. Embarassed


Sutra vježbi neće biti. Prve vježbe imamo u petak, 28.3., a onda ćemo se dogovoriti i za te sve odrade.

Budući da su u svibnju 2 neradna četvrtka, vjerojatno će dosta ljudi htjet spojiti to sa petkom, mislim da bi bilo dobro da odmah počnemo razmišljati o nadoknadama. Ja predlažem termin srijedom 12-14, Pr3.

Ali o svemu tome ćemo se dogovoriti na prvim vježbama.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan