Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kombinatorika po starom sustavu (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
studošica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 08. 2006. (18:37:16)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:33 pon, 31. 3. 2008    Naslov: Kombinatorika po starom sustavu Citirajte i odgovorite

Eto molim za pomoć jer imam malo neobican problem i prvo da pitam tu da li netko zna.. Ja sam stari student, sada 4 godina,ali kako sam bila bolesna zadnje dvije godine, davala sam sporadično ispite, ...i ostao mi je jedan ispit iz druge godine i to Kombinatorna i diskretna matematika koju sam davno slušala kod prof.G.Nogo..i jedino znam da to moram dat do 9 mj.inace ce to ponistit..I sad mene zanima jer ja to jos uvijek kod prof. Nogo odgovaram (s obzirom da imam njen potpis) i po kojim vjezbama/predavanjima da ja to ucim..bolonjskim ili svojim starim? Hvala
Eto molim za pomoć jer imam malo neobican problem i prvo da pitam tu da li netko zna.. Ja sam stari student, sada 4 godina,ali kako sam bila bolesna zadnje dvije godine, davala sam sporadično ispite, ...i ostao mi je jedan ispit iz druge godine i to Kombinatorna i diskretna matematika koju sam davno slušala kod prof.G.Nogo..i jedino znam da to moram dat do 9 mj.inace ce to ponistit..I sad mene zanima jer ja to jos uvijek kod prof. Nogo odgovaram (s obzirom da imam njen potpis) i po kojim vjezbama/predavanjima da ja to ucim..bolonjskim ili svojim starim? Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:41 pon, 31. 3. 2008    Naslov: Re: Kombinatorika po starom sustavu Citirajte i odgovorite

[quote="studošica"]Eto molim za pomoć jer imam malo neobican problem i prvo da pitam tu da li netko zna.. Ja sam stari student, sada 4 godina,ali kako sam bila bolesna zadnje dvije godine, davala sam sporadično ispite, ...i ostao mi je jedan ispit iz druge godine i to Kombinatorna i diskretna matematika koju sam davno slušala kod prof.G.Nogo..i jedino znam da to moram dat do 9 mj.inace ce to ponistit..I sad mene zanima jer ja to jos uvijek kod prof. Nogo odgovaram (s obzirom da imam njen potpis) i po kojim vjezbama/predavanjima da ja to ucim..bolonjskim ili svojim starim? Hvala[/quote]
Koliko ja znam, osim ako ne padneš na komisiji, neće ti se ništa poništiti. Studenti koji studiraju po starom programu imaju pravo do 30.9.2010. dovršiti studij i čini mi se da se do onda ispiti iz starih kolegija moraju održavati.

Što se tiče ispita, on bi se trebao sastavljati po gradivu starog kolegija i isto tako ispitivati.
studošica (napisa):
Eto molim za pomoć jer imam malo neobican problem i prvo da pitam tu da li netko zna.. Ja sam stari student, sada 4 godina,ali kako sam bila bolesna zadnje dvije godine, davala sam sporadično ispite, ...i ostao mi je jedan ispit iz druge godine i to Kombinatorna i diskretna matematika koju sam davno slušala kod prof.G.Nogo..i jedino znam da to moram dat do 9 mj.inace ce to ponistit..I sad mene zanima jer ja to jos uvijek kod prof. Nogo odgovaram (s obzirom da imam njen potpis) i po kojim vjezbama/predavanjima da ja to ucim..bolonjskim ili svojim starim? Hvala

Koliko ja znam, osim ako ne padneš na komisiji, neće ti se ništa poništiti. Studenti koji studiraju po starom programu imaju pravo do 30.9.2010. dovršiti studij i čini mi se da se do onda ispiti iz starih kolegija moraju održavati.

Što se tiče ispita, on bi se trebao sastavljati po gradivu starog kolegija i isto tako ispitivati.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:51 pon, 31. 3. 2008    Naslov: Re: Kombinatorika po starom sustavu Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]
Koliko ja znam, osim ako ne padneš na komisiji, neće ti se ništa poništiti. Studenti koji studiraju po starom programu imaju pravo do 30.9.2010. dovršiti studij i čini mi se da se do onda ispiti iz starih kolegija moraju održavati.

Što se tiče ispita, on bi se trebao sastavljati po gradivu starog kolegija i isto tako ispitivati.[/quote]

Mislim da je ovo netocna informacija. Koliko sam ja upoznata s tim, kolegiji koji su nama starim studentima ostali s druge godine se moraju poloziti ove godine, po starom programu. Ako netko ne uspije, onda upisuje bolonjski ekvivalent tog kolegija, i polaze po bolonji (samo dakle taj kolegij)
goranm (napisa):

Koliko ja znam, osim ako ne padneš na komisiji, neće ti se ništa poništiti. Studenti koji studiraju po starom programu imaju pravo do 30.9.2010. dovršiti studij i čini mi se da se do onda ispiti iz starih kolegija moraju održavati.

Što se tiče ispita, on bi se trebao sastavljati po gradivu starog kolegija i isto tako ispitivati.


Mislim da je ovo netocna informacija. Koliko sam ja upoznata s tim, kolegiji koji su nama starim studentima ostali s druge godine se moraju poloziti ove godine, po starom programu. Ako netko ne uspije, onda upisuje bolonjski ekvivalent tog kolegija, i polaze po bolonji (samo dakle taj kolegij)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 19:53 pon, 31. 3. 2008    Naslov: Re: Kombinatorika po starom sustavu Citirajte i odgovorite

[quote="allllice"][quote="goranm"]
Koliko ja znam, osim ako ne padneš na komisiji, neće ti se ništa poništiti. Studenti koji studiraju po starom programu imaju pravo do 30.9.2010. dovršiti studij i čini mi se da se do onda ispiti iz starih kolegija moraju održavati.

Što se tiče ispita, on bi se trebao sastavljati po gradivu starog kolegija i isto tako ispitivati.[/quote]

Mislim da je ovo netocna informacija. Koliko sam ja upoznata s tim, kolegiji koji su nama starim studentima ostali s druge godine se moraju poloziti ove godine, po starom programu. Ako netko ne uspije, onda upisuje bolonjski ekvivalent tog kolegija, i polaze po bolonji (samo dakle taj kolegij)[/quote]
Gdje i kada je to objavljeno? I zašto bi se ukidalo par rokova za ispite s 2. godine kada ih je svejedno još hrpa s treće i četvrte? O ovome je već bilo rasprave i zadnji post o tome je bio
[quote="krcko"]Ispiti ce se odrzavati koliko se moraju odrzavati (vjerojatno ce se odrzavati i duze). [b]Nakon toga[/b] vise se nece moci polagati na ispitnim rokovima, nego upisom ekvivalentnog bolonjskog kolegija itd.[/quote]
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=91110

No ako postoji takva odluka, novi studentski predstavnici će imati prvi veći zadatak. :lol:
allllice (napisa):
goranm (napisa):

Koliko ja znam, osim ako ne padneš na komisiji, neće ti se ništa poništiti. Studenti koji studiraju po starom programu imaju pravo do 30.9.2010. dovršiti studij i čini mi se da se do onda ispiti iz starih kolegija moraju održavati.

Što se tiče ispita, on bi se trebao sastavljati po gradivu starog kolegija i isto tako ispitivati.


Mislim da je ovo netocna informacija. Koliko sam ja upoznata s tim, kolegiji koji su nama starim studentima ostali s druge godine se moraju poloziti ove godine, po starom programu. Ako netko ne uspije, onda upisuje bolonjski ekvivalent tog kolegija, i polaze po bolonji (samo dakle taj kolegij)

Gdje i kada je to objavljeno? I zašto bi se ukidalo par rokova za ispite s 2. godine kada ih je svejedno još hrpa s treće i četvrte? O ovome je već bilo rasprave i zadnji post o tome je bio
krcko (napisa):
Ispiti ce se odrzavati koliko se moraju odrzavati (vjerojatno ce se odrzavati i duze). Nakon toga vise se nece moci polagati na ispitnim rokovima, nego upisom ekvivalentnog bolonjskog kolegija itd.

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=91110

No ako postoji takva odluka, novi studentski predstavnici će imati prvi veći zadatak. Laughing



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 20:23 pon, 31. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

stari uvjet za upisati cetvrtu je bio cista druga, sad je taj uvjet bio pred bolonjom skresan na to da se moze prenijeti i ponesto s druge, a svejedno upisati cetvrta
no, kolegiji s druge su se zadnji puta vrtjeli za generaciju koja je sad redovito upisala cetvrtu
nakon sto se kolegiji prestanu vrtiti ispiti se moraju odrzavati jos godinu dana, a kod nas je praksa 2 godine
nakon 9tog mjeseca ove godine bi to bilo vise od 2 godine i ne postoji direktiva koja bi rekla da je fax duzan omoguciti polaganje neposotjeceg kolegija nakon tog roka

u skladu s time je i odredba, koju vjerujem da se jos uvijek moze naci na oglasnim plocama, da nakon isteka tog roka ce se za pojedini predmet polagati njegov bolonjski ekvivalent, na bolonjski nacin

dakle tko zeli zavrsiti studij, fakultet mu nudi drugi nacin i time zapravo izlazi u susret
ne vidim na sto bi se bilo tko mogao pozvati pa da srusi tu odluku, sorry (niti vidim zasto bi se ta odluka trebala rusiti, pogotovo ako uzmemo u obzir da su prijenos kolegija druge godine dobili isto miloscu faxa koji ih je propustio time da ih ne srusi na bolonju odmah, iako je zakonski mogao)
stari uvjet za upisati cetvrtu je bio cista druga, sad je taj uvjet bio pred bolonjom skresan na to da se moze prenijeti i ponesto s druge, a svejedno upisati cetvrta
no, kolegiji s druge su se zadnji puta vrtjeli za generaciju koja je sad redovito upisala cetvrtu
nakon sto se kolegiji prestanu vrtiti ispiti se moraju odrzavati jos godinu dana, a kod nas je praksa 2 godine
nakon 9tog mjeseca ove godine bi to bilo vise od 2 godine i ne postoji direktiva koja bi rekla da je fax duzan omoguciti polaganje neposotjeceg kolegija nakon tog roka

u skladu s time je i odredba, koju vjerujem da se jos uvijek moze naci na oglasnim plocama, da nakon isteka tog roka ce se za pojedini predmet polagati njegov bolonjski ekvivalent, na bolonjski nacin

dakle tko zeli zavrsiti studij, fakultet mu nudi drugi nacin i time zapravo izlazi u susret
ne vidim na sto bi se bilo tko mogao pozvati pa da srusi tu odluku, sorry (niti vidim zasto bi se ta odluka trebala rusiti, pogotovo ako uzmemo u obzir da su prijenos kolegija druge godine dobili isto miloscu faxa koji ih je propustio time da ih ne srusi na bolonju odmah, iako je zakonski mogao)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 20:55 pon, 31. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]nakon 9tog mjeseca ove godine bi to bilo vise od 2 godine i ne postoji direktiva koja bi rekla da je fax duzan omoguciti polaganje neposotjeceg kolegija nakon tog roka[/quote]
Namjeravam diplomirati prije kraja ak. god. 08/09 no za svaki slučaj:
po tome se svi ispiti s 3. godine koji se ove godine ne održavaju moraju položiti do kraja akademske godine 08/09?

[quote="Nesi"]ne vidim na sto bi se bilo tko mogao pozvati pa da srusi tu odluku, sorry[/quote]
Kraj rečenice na koju se ovaj komad odnosi stoji onaj lol smajlić, tako da nisam previše ozbiljan bio ;) :)
Nesi (napisa):
nakon 9tog mjeseca ove godine bi to bilo vise od 2 godine i ne postoji direktiva koja bi rekla da je fax duzan omoguciti polaganje neposotjeceg kolegija nakon tog roka

Namjeravam diplomirati prije kraja ak. god. 08/09 no za svaki slučaj:
po tome se svi ispiti s 3. godine koji se ove godine ne održavaju moraju položiti do kraja akademske godine 08/09?

Nesi (napisa):
ne vidim na sto bi se bilo tko mogao pozvati pa da srusi tu odluku, sorry

Kraj rečenice na koju se ovaj komad odnosi stoji onaj lol smajlić, tako da nisam previše ozbiljan bio Wink Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:52 pon, 31. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"][quote="Nesi"]nakon 9tog mjeseca ove godine bi to bilo vise od 2 godine i ne postoji direktiva koja bi rekla da je fax duzan omoguciti polaganje neposotjeceg kolegija nakon tog roka[/quote]
Namjeravam diplomirati prije kraja ak. god. 08/09 no za svaki slučaj:
po tome se svi ispiti s 3. godine koji se ove godine ne održavaju moraju položiti do kraja akademske godine 08/09?[/quote]

po toj logici - da
da li ce u praksi dati jos jednu godinu za njih - ne znam
tj. ne znam napamet kako je formulirana odluka koju spomenuh, mozda se odnosi na sve stare kolegije, a ne samo na stare kolegije s 2. godine.... (znaci - bolonjski ekvivalent ukoliko postoji)
a nekako mi zvoni da bi formulacija upravo mogla biti za stare kolegije, neovisno o godinama kojima pripadaju.... baci oko na ploce, mozda nadjes nesto :)
goranm (napisa):
Nesi (napisa):
nakon 9tog mjeseca ove godine bi to bilo vise od 2 godine i ne postoji direktiva koja bi rekla da je fax duzan omoguciti polaganje neposotjeceg kolegija nakon tog roka

Namjeravam diplomirati prije kraja ak. god. 08/09 no za svaki slučaj:
po tome se svi ispiti s 3. godine koji se ove godine ne održavaju moraju položiti do kraja akademske godine 08/09?


po toj logici - da
da li ce u praksi dati jos jednu godinu za njih - ne znam
tj. ne znam napamet kako je formulirana odluka koju spomenuh, mozda se odnosi na sve stare kolegije, a ne samo na stare kolegije s 2. godine.... (znaci - bolonjski ekvivalent ukoliko postoji)
a nekako mi zvoni da bi formulacija upravo mogla biti za stare kolegije, neovisno o godinama kojima pripadaju.... baci oko na ploce, mozda nadjes nesto Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 11:42 uto, 1. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]baci oko na ploce, mozda nadjes nesto :)[/quote]
Ništa našao nisam :) Osim ako je negdje dublje zakopano, nije mi se dalo skidati sve moguće zastarjele obavijesti i plakate.
Nesi (napisa):
baci oko na ploce, mozda nadjes nesto Smile

Ništa našao nisam Smile Osim ako je negdje dublje zakopano, nije mi se dalo skidati sve moguće zastarjele obavijesti i plakate.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:25 uto, 1. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako me sjecanje dobro sluzi, bila je obavijest na onoj ploci za vise godine (skroz desna ploca, na skroz lijevoj strani nje) i mislim da je bila na onoj ispred tete Kosjenke
ako me sjecanje dobro sluzi, bila je obavijest na onoj ploci za vise godine (skroz desna ploca, na skroz lijevoj strani nje) i mislim da je bila na onoj ispred tete Kosjenke


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 14:27 uto, 1. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]ako me sjecanje dobro sluzi, bila je obavijest na onoj ploci za vise godine (skroz desna ploca, na skroz lijevoj strani nje) i mislim da je bila na onoj ispred tete Kosjenke[/quote]
Na skroz desnoj ploči skroz lijevo vjerojatno više nije jer su tamo liste za ispite. Kod tete Kosjenke ću sutra pogledati ili ako je netko trenutno na faksu neka pogleda. :)
Nesi (napisa):
ako me sjecanje dobro sluzi, bila je obavijest na onoj ploci za vise godine (skroz desna ploca, na skroz lijevoj strani nje) i mislim da je bila na onoj ispred tete Kosjenke

Na skroz desnoj ploči skroz lijevo vjerojatno više nije jer su tamo liste za ispite. Kod tete Kosjenke ću sutra pogledati ili ako je netko trenutno na faksu neka pogleda. Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:41 uto, 1. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo, nadjoh ju u mejlu :)
pod istim nazivom bi trebala postojati papirnata verzija na nekoj ploci

zacrvenih ono sto se odnosi na sadasnju raspravu
a dokument meni datira od 24.05.2007. znaci negdje nakon tog datuma je dosao na plocu
ja sam sigurno sudjelovala u nastanku toga (imam mejl, a bio je i sastanak za kojeg mi zvoni da jesam bila na njemu), a moguce da je i Kory

hocu reci, nije proslo bez stud.predstavnika

[quote]
[size=18]Uvjeti za upis na 4. godinu
dodiplomskih studija matematike
[/size]

Za upis na 4. godinu dodiplomskih studija matematike, smjerovi dipl. ing. matematike, prof. matematike, prof. matematike i informatike te prof. matematike i fizike, određuju se idući uvjeti:


[list=1][*]Položeni svi ispiti s prve godine studija.
[*]U toku akademske godine 2006/07 položeno ispita u iznosu
[list=1][*]35 bodova – za studente inženjerskih smjerova; u te bodove se ne ubraja Engleski jezik 1 i 2;
[*]30 ECTS bodova – za studente profesorskih smjerova.
[/list:o][/list:o]

[color=red]Student koji prema gornjim pravilima upiše četvrtu godinu studija sve kolegije druge godine studija mora položiti najkasnije u toku ak. god. 2007/08. Ispiti iz tih kolegija neće se nakon toga više održavati. Ukoliko student ne položi neki kolegij druge godine studija u navedenom roku, morat će u ak. god. 2008/09. upisati njegov „bolonjski“ ekvivalent(e) i polagati ga prema programu tog studija.
[/color]
prodekan za nastavu

doc. dr. sc. Franka Miriam Brückler[/quote]


takodjer, na oglasnoj treba postojati tablica priznavanja kolegija, iz te tablice se ocita koji je kojem starom kolegiju bolonjski ekvivalent
bila je pokoja izmjena u odnosu na fajl kojeg gledam, al znam da tablicetinu jesam vidjela na ploci (i onu obavijest)
gdje je sad, ne znam
al ako nigdje drugdje - u referadi i/ili kod prodekanice bi se trebalo moci dobiti na uvid aktualnu verziju
evo, nadjoh ju u mejlu Smile
pod istim nazivom bi trebala postojati papirnata verzija na nekoj ploci

zacrvenih ono sto se odnosi na sadasnju raspravu
a dokument meni datira od 24.05.2007. znaci negdje nakon tog datuma je dosao na plocu
ja sam sigurno sudjelovala u nastanku toga (imam mejl, a bio je i sastanak za kojeg mi zvoni da jesam bila na njemu), a moguce da je i Kory

hocu reci, nije proslo bez stud.predstavnika

Citat:

Uvjeti za upis na 4. godinu
dodiplomskih studija matematike


Za upis na 4. godinu dodiplomskih studija matematike, smjerovi dipl. ing. matematike, prof. matematike, prof. matematike i informatike te prof. matematike i fizike, određuju se idući uvjeti:


  1. Položeni svi ispiti s prve godine studija.
  2. U toku akademske godine 2006/07 položeno ispita u iznosu
    1. 35 bodova – za studente inženjerskih smjerova; u te bodove se ne ubraja Engleski jezik 1 i 2;
    2. 30 ECTS bodova – za studente profesorskih smjerova.


Student koji prema gornjim pravilima upiše četvrtu godinu studija sve kolegije druge godine studija mora položiti najkasnije u toku ak. god. 2007/08. Ispiti iz tih kolegija neće se nakon toga više održavati. Ukoliko student ne položi neki kolegij druge godine studija u navedenom roku, morat će u ak. god. 2008/09. upisati njegov „bolonjski“ ekvivalent(e) i polagati ga prema programu tog studija.

prodekan za nastavu

doc. dr. sc. Franka Miriam Brückler



takodjer, na oglasnoj treba postojati tablica priznavanja kolegija, iz te tablice se ocita koji je kojem starom kolegiju bolonjski ekvivalent
bila je pokoja izmjena u odnosu na fajl kojeg gledam, al znam da tablicetinu jesam vidjela na ploci (i onu obavijest)
gdje je sad, ne znam
al ako nigdje drugdje - u referadi i/ili kod prodekanice bi se trebalo moci dobiti na uvid aktualnu verziju


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:44 uto, 1. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

o kolegijima trece godine nije nista receno, ali cinjenica je da su gotovo svi kolegiji trece ujedno i izborni svim studentima kojima nisu obavezni, pa ih je tako veliku vecinu bilo moguce upisati i ove godine

odluku o tocnom propisu koliko se dugo kod nas mora odrzavati ispit i slicno nemam, niti imam ista osim ove odluke gore, po tom pitanju :)
o kolegijima trece godine nije nista receno, ali cinjenica je da su gotovo svi kolegiji trece ujedno i izborni svim studentima kojima nisu obavezni, pa ih je tako veliku vecinu bilo moguce upisati i ove godine

odluku o tocnom propisu koliko se dugo kod nas mora odrzavati ispit i slicno nemam, niti imam ista osim ove odluke gore, po tom pitanju Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan