Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Teorija igara

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 23:04 pon, 24. 3. 2008    Naslov: Teorija igara Citirajte i odgovorite

zanima me sto je prof.K.Soric rekla o otome kako izgleda ispit iz kolegija teorija igara! Preciznije, zanima me ima li usmenog ili je sve sadrzano u predroku? Postoje li kolokviji? i hoce li se ocjenjivati i na koji nacin oni zadaci za samostalan rad??? thx...
zanima me sto je prof.K.Soric rekla o otome kako izgleda ispit iz kolegija teorija igara! Preciznije, zanima me ima li usmenog ili je sve sadrzano u predroku? Postoje li kolokviji? i hoce li se ocjenjivati i na koji nacin oni zadaci za samostalan rad??? thx...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:20 uto, 1. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko sam ja shvatila, bit ce predrok koji ce biti laksi od klasicnih rokova,a na njega mogu izac svi koji zele. zadaci ce biti slicni onima koje radimo na satu i tak...
a sto se usmenog tice, mislim da ga nema al nisam ziher...
kolko sam ja shvatila, bit ce predrok koji ce biti laksi od klasicnih rokova,a na njega mogu izac svi koji zele. zadaci ce biti slicni onima koje radimo na satu i tak...
a sto se usmenog tice, mislim da ga nema al nisam ziher...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:52 sri, 2. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja mislim da ima usmenog, jer je profesorica naglasila kako ćemo joj se morati izražavati na "ekonomski" način, u smislu da za određena svojstva fje ne objašnjavamo kako bismo objašnjavali dok odgovaramo neki matematički kolegij, nego značenje ponašanja te fje.

Ali nisam sigurna... :)
Ja mislim da ima usmenog, jer je profesorica naglasila kako ćemo joj se morati izražavati na "ekonomski" način, u smislu da za određena svojstva fje ne objašnjavamo kako bismo objašnjavali dok odgovaramo neki matematički kolegij, nego značenje ponašanja te fje.

Ali nisam sigurna... Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 15:14 čet, 3. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

citiram s rezultata na njenom webu:

"Rezultati pismenog ispita iz Teorije igara, održanog 22.2.2008.

Sljedeći se studenti pozivaju na upis ocjene u utorak, 18.3.2008. od 9-10 sati, u kabinet 505 B na Ekonomskom fakultetu Zagreb: ..."

pa sad. ako pise upis ocjene, a pise, onda znaci da nema usmenog

uostalom, znate kad su predavanja, pa ju pitajte.
citiram s rezultata na njenom webu:

"Rezultati pismenog ispita iz Teorije igara, održanog 22.2.2008.

Sljedeći se studenti pozivaju na upis ocjene u utorak, 18.3.2008. od 9-10 sati, u kabinet 505 B na Ekonomskom fakultetu Zagreb: ..."

pa sad. ako pise upis ocjene, a pise, onda znaci da nema usmenog

uostalom, znate kad su predavanja, pa ju pitajte.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:56 čet, 3. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni je za one koji zele popravit ocjenu s pismenog.
Usmeni je za one koji zele popravit ocjenu s pismenog.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan