Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

prof. Guljas, pitanja za usmeni
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 20:46 čet, 5. 2. 2004    Naslov: prof. Guljas, pitanja za usmeni Citirajte i odgovorite

Ima li koja dobra dusa, netko tko je sad bio na usmenom da napise nekoliko pitanja cijenjenog prof. Guljasa? Hvala!
Ima li koja dobra dusa, netko tko je sad bio na usmenom da napise nekoliko pitanja cijenjenog prof. Guljasa? Hvala!


[Vrh]
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 22:41 čet, 5. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam bila sada, ali pita ti uglavnom el. f-je( da mu nacrtas sh, arccos,isl.), osnovne definicije tipa sup&inf surj&inj itd., konvergenciju, limes niza&f-je,sve Cauchy-jeve def.,neprekidnost (obicno trig.f-ja), osnovno o derivacijama, operacije sa f-jama i.. mislim da je to uglavnom to :wink:
Nisam bila sada, ali pita ti uglavnom el. f-je( da mu nacrtas sh, arccos,isl.), osnovne definicije tipa sup&inf surj&inj itd., konvergenciju, limes niza&f-je,sve Cauchy-jeve def.,neprekidnost (obicno trig.f-ja), osnovno o derivacijama, operacije sa f-jama i.. mislim da je to uglavnom to Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 0:57 sub, 7. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

da to je uglavnom to sto pita
ja sam bila na usmenom-profesor je totalno ok
da to je uglavnom to sto pita
ja sam bila na usmenom-profesor je totalno ok


[Vrh]
akki
Gost





PostPostano: 13:15 pon, 9. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolokvirala sam ma1 i prijavila bih se za rok 18,02.... zanima me dali ću imati pravo 2 puta izaći kod, prof. Guljaša, i ako da kada će biti taj drugi usmeni? isto me zanima hoću li usmeni imati 18og ili nakon rezultata pismenog? :roll:
kolokvirala sam ma1 i prijavila bih se za rok 18,02.... zanima me dali ću imati pravo 2 puta izaći kod, prof. Guljaša, i ako da kada će biti taj drugi usmeni? isto me zanima hoću li usmeni imati 18og ili nakon rezultata pismenog? Rolling Eyes


[Vrh]
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 14:01 pon, 9. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolokviji vrijede samo za drugi mjesec! Znaci, za izvanredni rok u proljece ces morat ici na pismeni. Sorry!
:woosh:
Kolokviji vrijede samo za drugi mjesec! Znaci, za izvanredni rok u proljece ces morat ici na pismeni. Sorry!
Tiha vatrica...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 14:36 pon, 9. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prof. Guljas obicno ima usmeni za kolokvijase na dan pismenog(ili dan poslije).. Neznam da li ce i ove god. dati onaj rok pocetkom 3.mj.(pr.god je bio 13.3), za one koji su kolokvirali a na ispit izasli samo jednom. U svakom slucaju, ne razmisljaj o nikakvom pis. u 4.mj., vec odi sad, a ak ne prode dobro (dovoljno :wink:) mozda ti se posreci dodatni rok!!!
Prof. Guljas obicno ima usmeni za kolokvijase na dan pismenog(ili dan poslije).. Neznam da li ce i ove god. dati onaj rok pocetkom 3.mj.(pr.god je bio 13.3), za one koji su kolokvirali a na ispit izasli samo jednom. U svakom slucaju, ne razmisljaj o nikakvom pis. u 4.mj., vec odi sad, a ak ne prode dobro (dovoljno Wink) mozda ti se posreci dodatni rok!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan