Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

marketing
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 12:37 pet, 25. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo rezultata (morate biti registrirani da biste skinuli attachment), stoje i na oglasnoj ploci.
Svaki zadatak je nosio 4 boda, max je 20. Studenti koji imaju 0 bodova su oni koje sam registrirala da su pristupili ispitu (barem predali prazan papir), ako kraj imena ne pise nista smatra se da niste izasli. Testove mozete pogledati u srijedu u 12, a u medjuvremenu ako nekog zanimaju tocno bodovi po zadacima obratite mi se mailom.
Evo rezultata (morate biti registrirani da biste skinuli attachment), stoje i na oglasnoj ploci.
Svaki zadatak je nosio 4 boda, max je 20. Studenti koji imaju 0 bodova su oni koje sam registrirala da su pristupili ispitu (barem predali prazan papir), ako kraj imena ne pise nista smatra se da niste izasli. Testove mozete pogledati u srijedu u 12, a u medjuvremenu ako nekog zanimaju tocno bodovi po zadacima obratite mi se mailom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:42 uto, 29. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel bi se mozda mogli pogledati neki drugio dan jos sljedeci tejdan kolokviji posto neki od nas idu na more i kucici svojoj?
jel bi se mozda mogli pogledati neki drugio dan jos sljedeci tejdan kolokviji posto neki od nas idu na more i kucici svojoj?


[Vrh]
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 8:36 sri, 30. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa nije da sam stavila termin u petak... Danas je normalni radni dan, dapace koliko ja znam imate 6-8 sati nastave. Trebalo bi vam veci problem predstavljati propustanje toga nego zalbi. Naravno, ako netko ima [b]dobar[/b] razlog, javite mi se na mail pa cemo nesto dogovoriti.
Pa nije da sam stavila termin u petak... Danas je normalni radni dan, dapace koliko ja znam imate 6-8 sati nastave. Trebalo bi vam veci problem predstavljati propustanje toga nego zalbi. Naravno, ako netko ima dobar razlog, javite mi se na mail pa cemo nesto dogovoriti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:57 sri, 30. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa nisam trazila promjenu termina zalbi ,nego neki od nas ne mogu danas doci na fax (Uz to i na zalbe) a voljeli bi pogledati svoj kolokvij pa samo pitam da li posotoji mogucnost da s epogleda neki drugi dan?
pa nisam trazila promjenu termina zalbi ,nego neki od nas ne mogu danas doci na fax (Uz to i na zalbe) a voljeli bi pogledati svoj kolokvij pa samo pitam da li posotoji mogucnost da s epogleda neki drugi dan?


[Vrh]
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 11:41 sri, 30. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Javite mi se na mail. Ja necu oglasiti neki drugi termin ovdje jer ce onda svatko kome se nije dalo dolaziti danas doci iduci tjedan. Ali ako se vi potrudite pa mi se osobno javite, i ja cu se potruditi da pogledate svoj test.
Javite mi se na mail. Ja necu oglasiti neki drugi termin ovdje jer ce onda svatko kome se nije dalo dolaziti danas doci iduci tjedan. Ali ako se vi potrudite pa mi se osobno javite, i ja cu se potruditi da pogledate svoj test.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:33 sub, 10. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad je drugi kolokvij?
Kad je drugi kolokvij?


[Vrh]
Bong
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (23:38:10)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:19 sri, 21. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na sljedecem predavanju (za 10 dana) bit ce podijeljeni zadaci za samostalan rad, trebat ce napisat jedan od modela u Matlabu, pa dodite na to predavanje. To je drugi kolokvij. Treci je opet pismeni, pise se 13.6.

Pozdrav
Na sljedecem predavanju (za 10 dana) bit ce podijeljeni zadaci za samostalan rad, trebat ce napisat jedan od modela u Matlabu, pa dodite na to predavanje. To je drugi kolokvij. Treci je opet pismeni, pise se 13.6.

Pozdrav


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 14:04 sri, 21. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Šta je sa onima koji ne idu na kolokvije?
Šta je sa onima koji ne idu na kolokvije?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 15:11 sri, 21. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

profesorica je na prvom kolokviju rekla da je za potpis potrebno izaci na barem dva (od tri) kolokvija. dakle, mislim da bi se trebali pojaviti na toj podjeli zadataka i na zadnjem kolokviju se potpisati. ako netko ima druge informacije molim da me ispravi (jer nisam bila na zadnja dva predavanja!)
profesorica je na prvom kolokviju rekla da je za potpis potrebno izaci na barem dva (od tri) kolokvija. dakle, mislim da bi se trebali pojaviti na toj podjeli zadataka i na zadnjem kolokviju se potpisati. ako netko ima druge informacije molim da me ispravi (jer nisam bila na zadnja dva predavanja!)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:48 pon, 26. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A kada treba predati te zadatke?
A kada treba predati te zadatke?


[Vrh]
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 13:32 pon, 26. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

U roku tjedan dana nakon sto dobijemo zadatke.
U roku tjedan dana nakon sto dobijemo zadatke.



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 10:45 sub, 31. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zadatak treba predati do 16.6..
Ako je netko u kontaktu sa Tanjom Vranešević, molim da joj porucite da mi se javi sto prije jer joj ne mogu poslati zadatke na mail koji mi je dala (vjerojatno ima popunjenu kvotu na studentu).[color=darkred][/color][color=darkred][/color][color=darkred][/color]
Zadatak treba predati do 16.6..
Ako je netko u kontaktu sa Tanjom Vranešević, molim da joj porucite da mi se javi sto prije jer joj ne mogu poslati zadatke na mail koji mi je dala (vjerojatno ima popunjenu kvotu na studentu).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 18:43 sub, 31. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

što je s ovim uvjetom za potpis (prisutstvo na 2 kolokvija)? Jel to stvarno postoji ili ne? Ako nisam bio na prvom jel dosta da sam tražio zadatak i došao na treći kolkvij onda?
što je s ovim uvjetom za potpis (prisutstvo na 2 kolokvija)? Jel to stvarno postoji ili ne? Ako nisam bio na prvom jel dosta da sam tražio zadatak i došao na treći kolkvij onda?



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
lu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (10:09:47)
Postovi: (33)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:19 sub, 31. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

..da...
..da...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kreda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (23:07:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 21:27 sri, 4. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li netko može preporučiti neku literaturu za rješavanje ovog drugog kolokvija iz marketinga??
Da li netko može preporučiti neku literaturu za rješavanje ovog drugog kolokvija iz marketinga??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 8:39 čet, 5. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kreda"]Da li netko može preporučiti neku literaturu za rješavanje ovog drugog kolokvija iz marketinga??[/quote]

Probaj s ovim:
Building Models for Marketing Decisions,
Interpreting Probability Models.

sretno;)
kreda (napisa):
Da li netko može preporučiti neku literaturu za rješavanje ovog drugog kolokvija iz marketinga??


Probaj s ovim:
Building Models for Marketing Decisions,
Interpreting Probability Models.

sretno;)



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 22:17 ned, 8. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav

Je li itko uspio rijesiti zadatak?

Pitam zato sto meni Matlab ne uspijeva rijesiti jednadzbu dL=0..
Nakon nekih 1h rada (tijekom kojih ne smijem komp ni pipnut) se samo ugasi..

Ako je netko naisao na slican problem, neka javi, molim.

Ciao
Pozdrav

Je li itko uspio rijesiti zadatak?

Pitam zato sto meni Matlab ne uspijeva rijesiti jednadzbu dL=0..
Nakon nekih 1h rada (tijekom kojih ne smijem komp ni pipnut) se samo ugasi..

Ako je netko naisao na slican problem, neka javi, molim.

Ciao


[Vrh]
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 21:59 uto, 10. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Reći ću za svoj primjer, ja imam MNL.
Uglavnom, ici rjesavati sa simboličkim varijablama nije dobro jer je preveliko i Matlab to ne može progutat. Umjesto toga maksimizira se funkcija vjerodostojnosti (odnosno njen logaritam jer bi u prvom slucaju takodjer bilo neizvedivo) nekom od numeričkih metoda, mislim da se najboljom/najkorisnijom pokazala Newton(-Raphson).
Reći ću za svoj primjer, ja imam MNL.
Uglavnom, ici rjesavati sa simboličkim varijablama nije dobro jer je preveliko i Matlab to ne može progutat. Umjesto toga maksimizira se funkcija vjerodostojnosti (odnosno njen logaritam jer bi u prvom slucaju takodjer bilo neizvedivo) nekom od numeričkih metoda, mislim da se najboljom/najkorisnijom pokazala Newton(-Raphson).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 16:08 sri, 11. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

U attachmentu i na vratima učionice 001 je popis za 3. kolokvij (opet, morate biti ulogirani da ga vidite), studenti koji nisu na popisu pišu u 003. Ako vam raspored izgleda čudno, raspoređeni ste tako da u 001 pišu studenti koji imaju 13,14,15 i 16 bodova - nema nekog dubljeg razloga osim da vas ima 45 pa taman lijepo stanete. Kolokvij počinje u 8.30, molim vas da dođete par minuta ranije da se razmjestite (kako treba, a ne 50 studenata u zadnji red :evil:).

Što se tiče praktičnog kolokvija, prof. Radas kaze da studenti koji računaju na njega za potpis (tj. koji su izašli na samo jedan od dva pismena) NE SMIJU predati prazan papir. Obrazloženje: imate 2 tjedna da nesto smislite, toliko da pokazete da ste se u cijelom semestru posvetili barem malo ovom kolegiju. Nemate fiksno određeno koliko trebate napisati, ali trebao bi biti ili dio koda ili barem općeniti opis 'što bi se tu trebalo raditi', uglavnom kao sto rekoh - nešto što pokazuje da ste barem pokušali riješiti zadatak.
Kao motivacija: ako će u budućim ispitima za studente koji ne kolokviraju biti praktičan dio (a o tome će profesorica naknadno odlučiti), možete prenijeti ocjenu iz ovog praktičnog zadatka ako ste zadovoljni njome.

[size=9][color=#999999]Added after 2 hours:[/color][/size]

Još dvije stvari:
1. U probit zadatku postoji mali problem, tj. numericki je 'prezahtjevan' za Matlab pa ga treba pojednostaviti. Poslala sam upute na mail svima koji imaju taj zadatak, ali ako sam nekog zaboravila stavljam ih i ovdje za svaki slucaj.

2. Na praktican zadatak napišite i svoju e-mail adresu kako bih vas mogla kontaktirati ako bude potrebno, tj. ako bude nejasnoca ili ako ce vam trebati 'jos malo' za potpis ili višu ocjenu.
U attachmentu i na vratima učionice 001 je popis za 3. kolokvij (opet, morate biti ulogirani da ga vidite), studenti koji nisu na popisu pišu u 003. Ako vam raspored izgleda čudno, raspoređeni ste tako da u 001 pišu studenti koji imaju 13,14,15 i 16 bodova - nema nekog dubljeg razloga osim da vas ima 45 pa taman lijepo stanete. Kolokvij počinje u 8.30, molim vas da dođete par minuta ranije da se razmjestite (kako treba, a ne 50 studenata u zadnji red Evil or Very Mad).

Što se tiče praktičnog kolokvija, prof. Radas kaze da studenti koji računaju na njega za potpis (tj. koji su izašli na samo jedan od dva pismena) NE SMIJU predati prazan papir. Obrazloženje: imate 2 tjedna da nesto smislite, toliko da pokazete da ste se u cijelom semestru posvetili barem malo ovom kolegiju. Nemate fiksno određeno koliko trebate napisati, ali trebao bi biti ili dio koda ili barem općeniti opis 'što bi se tu trebalo raditi', uglavnom kao sto rekoh - nešto što pokazuje da ste barem pokušali riješiti zadatak.
Kao motivacija: ako će u budućim ispitima za studente koji ne kolokviraju biti praktičan dio (a o tome će profesorica naknadno odlučiti), možete prenijeti ocjenu iz ovog praktičnog zadatka ako ste zadovoljni njome.

Added after 2 hours:

Još dvije stvari:
1. U probit zadatku postoji mali problem, tj. numericki je 'prezahtjevan' za Matlab pa ga treba pojednostaviti. Poslala sam upute na mail svima koji imaju taj zadatak, ali ako sam nekog zaboravila stavljam ih i ovdje za svaki slucaj.

2. Na praktican zadatak napišite i svoju e-mail adresu kako bih vas mogla kontaktirati ako bude potrebno, tj. ako bude nejasnoca ili ako ce vam trebati 'jos malo' za potpis ili višu ocjenu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 21:31 sri, 11. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad je uopće kolokvij?

I ako nisam bio na prvom kolokviju i ne napravim zadatak onda niti nema smisla da izađem na taj kolokvij? Neće biti nikakve fleksibilnosti po tom pitanju?
kad je uopće kolokvij?

I ako nisam bio na prvom kolokviju i ne napravim zadatak onda niti nema smisla da izađem na taj kolokvij? Neće biti nikakve fleksibilnosti po tom pitanju?



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Stranica 2 / 9.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan