Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SASTANAK STUDENATA - 10.05.2007 18h, prostorija 005 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

hoces li doci na ovaj sastanak?
da naravno
28%
 28%  [ 14 ]
mozda, nastojat cu
38%
 38%  [ 19 ]
ne, imam drugih obaveza/nedamise
26%
 26%  [ 13 ]
nisam student ;-)
8%
 8%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 50

Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:46 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D4rk0"]jel se može analiza 3 upisati po bolonji sljedeće godine voljno? mislim naravno na ekvivalntni predmet... Čini mi se da je tak lakše za položiti[/quote]

Sudeci po prolaznosti lakse je, ali to su [b]dva[/b] kolegija.
D4rk0 (napisa):
jel se može analiza 3 upisati po bolonji sljedeće godine voljno? mislim naravno na ekvivalntni predmet... Čini mi se da je tak lakše za položiti


Sudeci po prolaznosti lakse je, ali to su dva kolegija.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 9:50 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="D4rk0"]jel se može analiza 3 upisati po bolonji sljedeće godine voljno? mislim naravno na ekvivalntni predmet... Čini mi se da je tak lakše za položiti[/quote]

Sudeci po prolaznosti lakse je, ali to su [b]dva[/b] kolegija.[/quote]hmmm... a jel se mogu upisati tako ako želimo odmah sljedeće godine? mislim valjda mogu naučiti i položiti tu analizu jednu, ali čisto me zanima teoretski, a i i baš me zanima kak izgleda to sve po bolonji :)
krcko (napisa):
D4rk0 (napisa):
jel se može analiza 3 upisati po bolonji sljedeće godine voljno? mislim naravno na ekvivalntni predmet... Čini mi se da je tak lakše za položiti


Sudeci po prolaznosti lakse je, ali to su dva kolegija.
hmmm... a jel se mogu upisati tako ako želimo odmah sljedeće godine? mislim valjda mogu naučiti i položiti tu analizu jednu, ali čisto me zanima teoretski, a i i baš me zanima kak izgleda to sve po bolonji Smile



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:02 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

AFAIK mozes upisati bez problema, za svaki slucaj provjeri u :referada:
AFAIK mozes upisati bez problema, za svaki slucaj provjeri u Referada je tvoj prijatelj...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 11:17 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala :)
hvala Smile



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
jadni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2007. (16:01:46)
Postovi: (30)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 19 - 4

PostPostano: 18:34 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Isto pitanje za UVIS?
Pricalo da vise nema 4+4 izlaska. Sad se vise nista ne prica.
Sta ce bit o onima koji u 6. i 7.mj. padnu na prvoj komisiji?
Prodekanica pocetkom semestra nije znala dat konkretan odgovor.
Isto pitanje za UVIS?
Pricalo da vise nema 4+4 izlaska. Sad se vise nista ne prica.
Sta ce bit o onima koji u 6. i 7.mj. padnu na prvoj komisiji?
Prodekanica pocetkom semestra nije znala dat konkretan odgovor.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 18:38 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nesi je sve vec rekla u svom postu o tome sta ce sa ljudima koji sada padnu komisiju, potrazi malo po ovom topicu, naci ces.
Nesi je sve vec rekla u svom postu o tome sta ce sa ljudima koji sada padnu komisiju, potrazi malo po ovom topicu, naci ces.



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:56 pet, 8. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pravila su potpuno ista kao i do sada
tko padne komisiju - kolegij moze upisati prilikom sljedeceg upisnog roka
kolegiji koji se vise ne izvode imaju tzv konzultativnu nastavu te je kolegij moguce polagati tek kad nastava zavrsi

sto to konkretno znaci? (datumi su aproximacije, ali cisto da stekenete osjecaj o kojim vremenskim terminima pricamo)
ako padnes uvis prije 1.9.2007 - mozes ga upisati ponovno, ali polagati ga mozes tek od 15.6.2008.
ako padnes uvis nakon 1.9.2007 - ne mozes ga upisati naknadno, vec ga mozes upisati tek 1.9.2008, ali kako se kolegij vise uopce nece drzati - mozes upisati samo bolonjske ekvivalentE

dakle za sve kolegije - sto padnete prije upisa - mozete upisati, a polagati mozete tek kad nastava zavrsi
sto padnete nakon upisa - ne mozete upisati naknadno, vec tek u iducem upisnom krugu

to su defaultne vrijednosti, ali POSTOJI institucija molbe i to u pravilu za:
[b]naknadni upis kolegija[/b] (ako se radi o kolegiju ljetnog semestra, npr ma4, koju padnete nakon upisa, zamolite naknadni upis, odlusate i onda polazete od ljeta nadalje)
napomena - to NE moze nikako vrijediti za kolegije zimskog semestra jer nastava mora biti (barem formalno) odradjena (za dvosem. kolegije - treba pitati/zamoliti pojedinacno)
[b]raniji izlazak na ispit[/b] (ako ste naucili i zelite izaci prije nego je kolegij formalno odslusan - odete do profesora, zamolite ga da li bi vas htio ranije pitati, ako se on slaze - odete s molbom do prodekanice)
napomena - ako pozelite otici direktno prodekanici - ona nece nista odobriti bez konzultacije s profesorom i btw ne postoji institucija koja moze profesora natjerati da vas ispita prije negoli sluzbeno zavrsi slusanje kolegija - osim lijepe rijeci i dogovora i fkors, znanja ;-)
pravila su potpuno ista kao i do sada
tko padne komisiju - kolegij moze upisati prilikom sljedeceg upisnog roka
kolegiji koji se vise ne izvode imaju tzv konzultativnu nastavu te je kolegij moguce polagati tek kad nastava zavrsi

sto to konkretno znaci? (datumi su aproximacije, ali cisto da stekenete osjecaj o kojim vremenskim terminima pricamo)
ako padnes uvis prije 1.9.2007 - mozes ga upisati ponovno, ali polagati ga mozes tek od 15.6.2008.
ako padnes uvis nakon 1.9.2007 - ne mozes ga upisati naknadno, vec ga mozes upisati tek 1.9.2008, ali kako se kolegij vise uopce nece drzati - mozes upisati samo bolonjske ekvivalentE

dakle za sve kolegije - sto padnete prije upisa - mozete upisati, a polagati mozete tek kad nastava zavrsi
sto padnete nakon upisa - ne mozete upisati naknadno, vec tek u iducem upisnom krugu

to su defaultne vrijednosti, ali POSTOJI institucija molbe i to u pravilu za:
naknadni upis kolegija (ako se radi o kolegiju ljetnog semestra, npr ma4, koju padnete nakon upisa, zamolite naknadni upis, odlusate i onda polazete od ljeta nadalje)
napomena - to NE moze nikako vrijediti za kolegije zimskog semestra jer nastava mora biti (barem formalno) odradjena (za dvosem. kolegije - treba pitati/zamoliti pojedinacno)
raniji izlazak na ispit (ako ste naucili i zelite izaci prije nego je kolegij formalno odslusan - odete do profesora, zamolite ga da li bi vas htio ranije pitati, ako se on slaze - odete s molbom do prodekanice)
napomena - ako pozelite otici direktno prodekanici - ona nece nista odobriti bez konzultacije s profesorom i btw ne postoji institucija koja moze profesora natjerati da vas ispita prije negoli sluzbeno zavrsi slusanje kolegija - osim lijepe rijeci i dogovora i fkors, znanja Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
0010
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 01. 2006. (14:08:08)
Postovi: (17)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:34 sub, 9. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a sta je sa jesenskim ispitnim rokovima? kazes poslje 01.09.2007. a imamo jos 2 roka i dekanski. i onda su upisi. pa mozemo onda upisati uvis ako padnemo na komisiji naprimjer na dekanskom.... ili se varam?
a sta je sa jesenskim ispitnim rokovima? kazes poslje 01.09.2007. a imamo jos 2 roka i dekanski. i onda su upisi. pa mozemo onda upisati uvis ako padnemo na komisiji naprimjer na dekanskom.... ili se varam?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
0010
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 01. 2006. (14:08:08)
Postovi: (17)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:37 sub, 9. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

aaa... sada sam detaljnije procitao da su datumi aproksimacije :bricks:
aaa... sada sam detaljnije procitao da su datumi aproksimacije Uh-oh-jao...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jadni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2007. (16:01:46)
Postovi: (30)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 19 - 4

PostPostano: 8:54 pon, 25. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam ja jos pitanja: imam cistu 3. godinu i nemam otkud skupit onih 35 bodova za uvjet.... A UVIS mogu polozit tek sljedece godine.
Dakle, padam na Bolonju :lol:
Imam ja jos pitanja: imam cistu 3. godinu i nemam otkud skupit onih 35 bodova za uvjet.... A UVIS mogu polozit tek sljedece godine.
Dakle, padam na Bolonju Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 10:10 pon, 25. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pisi molbu... A i akti je sve cisto trebao bi imat onih 180 bodova ak se ne varam...
Pisi molbu... A i akti je sve cisto trebao bi imat onih 180 bodova ak se ne varam...



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:55 pon, 25. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jadni"]Imam ja jos pitanja: imam cistu 3. godinu i nemam otkud skupit onih 35 bodova za uvjet.... A UVIS mogu polozit tek sljedece godine.
Dakle, padam na Bolonju :lol:[/quote]

1. Vidi s Prodekanicom je l' mozes odmah sada ponovno upisati i polagati. :)

2. Cisti sto imas s cetvrte godine, pa ces skupiti onih 180ECTS (ako ih jos nemas, sto trentuno ne mozes provjeriti). :)
jadni (napisa):
Imam ja jos pitanja: imam cistu 3. godinu i nemam otkud skupit onih 35 bodova za uvjet.... A UVIS mogu polozit tek sljedece godine.
Dakle, padam na Bolonju Laughing


1. Vidi s Prodekanicom je l' mozes odmah sada ponovno upisati i polagati. Smile

2. Cisti sto imas s cetvrte godine, pa ces skupiti onih 180ECTS (ako ih jos nemas, sto trentuno ne mozes provjeriti). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Perosito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2004. (22:21:16)
Postovi: (7E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 12:59 pon, 25. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sumnjam da može dat bilo što s četvrte, ak nije položio UVIS! :shock:
Žicaj prodekanicu, mislim da su jako male šanse da te sruše na bolonju u tvom slučaju...
Sumnjam da može dat bilo što s četvrte, ak nije položio UVIS! Shocked
Žicaj prodekanicu, mislim da su jako male šanse da te sruše na bolonju u tvom slučaju...



_________________
Nije sve tako sivo... Kad imaš s nekim otić na pivo Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jadni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2007. (16:01:46)
Postovi: (30)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 19 - 4

PostPostano: 12:26 uto, 26. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]pa ces skupiti onih 180ECTS (ako ih jos nemas, sto trentuno ne mozes provjeriti)[/quote]
vsego jel to bilo ironicno ili njusis neke promjene u bodovanju kolegija? Naime, imam tocno 192 boda. Sta cu upisat - drugu ili cetvrtu? :trema: [/quote]
Citat:
pa ces skupiti onih 180ECTS (ako ih jos nemas, sto trentuno ne mozes provjeriti)

vsego jel to bilo ironicno ili njusis neke promjene u bodovanju kolegija? Naime, imam tocno 192 boda. Sta cu upisat - drugu ili cetvrtu? Imam tremu [/quote]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:03 uto, 26. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jadni"][quote]pa ces skupiti onih 180ECTS (ako ih jos nemas, sto trentuno ne mozes provjeriti)[/quote]
vsego jel to bilo ironicno ili njusis neke promjene u bodovanju kolegija? Naime, imam tocno 192 boda. Sta cu upisat - drugu ili cetvrtu? :trema:[/quote]

Imas 192 boda, ali nemas 192 ECTSa. :? Ako ti je vec stalo do upisa cetvrte, minimum koji mozes napraviti je da procitas ovaj topic (ili barem objasnjenja koja su davali Nesi i pokoji zaposlenik Fakulteta); ovo s ECTSima je visestruko objasnjeno i ja to necu ponavljati. :|
jadni (napisa):
Citat:
pa ces skupiti onih 180ECTS (ako ih jos nemas, sto trentuno ne mozes provjeriti)

vsego jel to bilo ironicno ili njusis neke promjene u bodovanju kolegija? Naime, imam tocno 192 boda. Sta cu upisat - drugu ili cetvrtu? Imam tremu


Imas 192 boda, ali nemas 192 ECTSa. Confused Ako ti je vec stalo do upisa cetvrte, minimum koji mozes napraviti je da procitas ovaj topic (ili barem objasnjenja koja su davali Nesi i pokoji zaposlenik Fakulteta); ovo s ECTSima je visestruko objasnjeno i ja to necu ponavljati. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:24 uto, 26. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto se tih bodova tice (opet ja o tome :wink: ), probala sam si okvirno izracunat kolko imam ECTS-a, gledala sam malo bolonjske kolegije i nase, usporedjivala kolko koji nosi bodova.... Ispada da je prva godina 60ECTS bodova (kod nas je bila 61b), bez fizike, koja njima nosi 5ECTS svaka (istina, njima se to zove fizika1 i 2, a nama je bilo uvod u opcu fiz 1 i 2, al valjda je to isto). Dakle nije neka velika razlika sto se studomata tice - cak (zbog fizike) ispada da imam 9b vise za prvu godinu nego sto pise u studomatu :)

Jedino sto me muci je bodovanje kolegija s druge (i trece) godine, jer su tu dosta velike razlike, i nemam pojma za neke kolegije na sta su rastavljeni, a i vecina nosi manje ECTS-a nego nasih starih bodova, pa mi se sveukupan br mojih ECTS-a cini 20ak bodova manji nego sto mi trenutno pise u studomatu :(

Jel zna netko bar otprilike koji kolegiji bolonje su koji na starom smjeru?
Sto se tih bodova tice (opet ja o tome Wink ), probala sam si okvirno izracunat kolko imam ECTS-a, gledala sam malo bolonjske kolegije i nase, usporedjivala kolko koji nosi bodova.... Ispada da je prva godina 60ECTS bodova (kod nas je bila 61b), bez fizike, koja njima nosi 5ECTS svaka (istina, njima se to zove fizika1 i 2, a nama je bilo uvod u opcu fiz 1 i 2, al valjda je to isto). Dakle nije neka velika razlika sto se studomata tice - cak (zbog fizike) ispada da imam 9b vise za prvu godinu nego sto pise u studomatu Smile

Jedino sto me muci je bodovanje kolegija s druge (i trece) godine, jer su tu dosta velike razlike, i nemam pojma za neke kolegije na sta su rastavljeni, a i vecina nosi manje ECTS-a nego nasih starih bodova, pa mi se sveukupan br mojih ECTS-a cini 20ak bodova manji nego sto mi trenutno pise u studomatu Sad

Jel zna netko bar otprilike koji kolegiji bolonje su koji na starom smjeru?




Zadnja promjena: allllice; 13:58 uto, 26. 6. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:57 uto, 26. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo je valjda fiksno:

odj = odj = 6 ECTS
uvis = uvod u vj (7) + uvod u stat (7) = 14 ECTS
spa= spa = 5 ECTS
rp1 = rp1 = 4 ECTS
euklidski = euklidski = 5 ECTS
engleski = 2+2 = 4 ECTS
uvod u teoriju br = utb = 5 ECTS

ovo nije sigurno:

vektorski 1 = vektorski prostori (7) ????
uvod u num. mat = numericka matematika (7ects)????

ovo nemam pojma:
kombinatorika, konkretna matematika, baze podataka, rp2, rp3, kriptografija, matematika racunalom, povijest matematike, ma3, ma4, mat. modeliranje
ovo je valjda fiksno:

odj = odj = 6 ECTS
uvis = uvod u vj (7) + uvod u stat (7) = 14 ECTS
spa= spa = 5 ECTS
rp1 = rp1 = 4 ECTS
euklidski = euklidski = 5 ECTS
engleski = 2+2 = 4 ECTS
uvod u teoriju br = utb = 5 ECTS

ovo nije sigurno:

vektorski 1 = vektorski prostori (7) ????
uvod u num. mat = numericka matematika (7ects)????

ovo nemam pojma:
kombinatorika, konkretna matematika, baze podataka, rp2, rp3, kriptografija, matematika racunalom, povijest matematike, ma3, ma4, mat. modeliranje


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 15:00 uto, 26. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="allllice"]rp1 = rp1 = 4 ECTS[/quote]
Teško... ECTS bodovi valjda ovise o tome kolika je satnica određenog predmeta. Za rp1 naša satnica je bila 2+4, a sad je 1+2.

Razlike između dosadašnjih i pravih ECTS bodova bi mogle biti 1-2 boda. Ne vjerujem da se bodovi za ikoji predmet mogu drastično smanjit.
allllice (napisa):
rp1 = rp1 = 4 ECTS

Teško... ECTS bodovi valjda ovise o tome kolika je satnica određenog predmeta. Za rp1 naša satnica je bila 2+4, a sad je 1+2.

Razlike između dosadašnjih i pravih ECTS bodova bi mogle biti 1-2 boda. Ne vjerujem da se bodovi za ikoji predmet mogu drastično smanjit.



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:16 uto, 26. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="allllice"]Jel zna netko bar otprilike koji kolegiji bolonje su koji na starom smjeru?[/quote]

Ne. :| Kvaka je upravo u tome sto se ceka nekoga (neku komisiju ili tako nesto) da donese tu tablicu koverzija. :? Bilo sto reci prije nego se to donese, cista je spekulacija i ne mora imati veze sa stvarnim stanjem. :(
allllice (napisa):
Jel zna netko bar otprilike koji kolegiji bolonje su koji na starom smjeru?


Ne. Neutral Kvaka je upravo u tome sto se ceka nekoga (neku komisiju ili tako nesto) da donese tu tablicu koverzija. Confused Bilo sto reci prije nego se to donese, cista je spekulacija i ne mora imati veze sa stvarnim stanjem. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 15:39 uto, 26. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa kako se ne zna [b]otprilike[/b], lako cemo vidit kojim kolegijima se poklapaju programi :?

[quote="allllice"]vektorski 1 = vektorski prostori (7) ????
uvod u num. mat = numericka matematika (7ects)????

ovo nemam pojma:
kombinatorika, konkretna matematika, baze podataka, rp2, rp3, kriptografija, matematika racunalom, povijest matematike, ma3, ma4, mat. modeliranje[/quote]
ovo sto ne citirah se cini dobro, osim rp1 - programi su dosta razliciti, tj. kolko vidim bolonjci ne rade unix tolko niti uce radit web stranice.

sadrzaj bolonjskih vektorskih prostora mi se cini ko vp1 i 2 zajedno :? ne kuzim zasto je to tako zgurano :? al moguce dakle da se 12 bodova translatira u 7 ECTSa

ovo bi trebalo bit:
kombinatorika = uvod u diskretnu matematiku = 5 ECTS
ma3 i ma4 = difraf + intraf + kompleksna analiza = 6+6+6 = 18 ects

@melkor: ne, ECTSi nemaju veze tolko sa satnicom koliko sa opterecenjem tj. tezinom kolegija, sa starim bodovima je to bilo pravilo . jos uvik je najcesce kolegiju sa satnicom 2+2 dodijeljeno 6 bodova al kao korigiralo se to malo pa npr spa nosi malo manje. po meni nije korigirano dovoljno ali it's a start.
pa kako se ne zna otprilike, lako cemo vidit kojim kolegijima se poklapaju programi Confused

allllice (napisa):
vektorski 1 = vektorski prostori (7) ????
uvod u num. mat = numericka matematika (7ects)????

ovo nemam pojma:
kombinatorika, konkretna matematika, baze podataka, rp2, rp3, kriptografija, matematika racunalom, povijest matematike, ma3, ma4, mat. modeliranje

ovo sto ne citirah se cini dobro, osim rp1 - programi su dosta razliciti, tj. kolko vidim bolonjci ne rade unix tolko niti uce radit web stranice.

sadrzaj bolonjskih vektorskih prostora mi se cini ko vp1 i 2 zajedno Confused ne kuzim zasto je to tako zgurano Confused al moguce dakle da se 12 bodova translatira u 7 ECTSa

ovo bi trebalo bit:
kombinatorika = uvod u diskretnu matematiku = 5 ECTS
ma3 i ma4 = difraf + intraf + kompleksna analiza = 6+6+6 = 18 ects

@melkor: ne, ECTSi nemaju veze tolko sa satnicom koliko sa opterecenjem tj. tezinom kolegija, sa starim bodovima je to bilo pravilo . jos uvik je najcesce kolegiju sa satnicom 2+2 dodijeljeno 6 bodova al kao korigiralo se to malo pa npr spa nosi malo manje. po meni nije korigirano dovoljno ali it's a start.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sljedeće
Stranica 10 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan