Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Problem sa mjestom na vjezbama elementarne mat. u 004
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 22:53 uto, 27. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="veky"][quote="dodge"]stoga, s moje strane EOD.[/quote]
Ako želiš da ti odgovorim u pm ili mailom, reci.[/quote]

Sto se mene tice nije potrebno, let's just agree to disagree.
veky (napisa):
dodge (napisa):
stoga, s moje strane EOD.

Ako želiš da ti odgovorim u pm ili mailom, reci.


Sto se mene tice nije potrebno, let's just agree to disagree.



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 23:21 uto, 27. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dodge"]
Sto se mene tice nije potrebno, let's just agree to disagree.[/quote]

Ajde se odluci - ili sve napisi na engleskom ili na hrvatskom.
Ne znaju svi engleski (unatoc popularnom misljenju), a zbilja bi bilo steta da ih zakinemo za ovakve mudrosti.

baj d vej, zar nisi zakljucio raspravu?
dodge (napisa):

Sto se mene tice nije potrebno, let's just agree to disagree.


Ajde se odluci - ili sve napisi na engleskom ili na hrvatskom.
Ne znaju svi engleski (unatoc popularnom misljenju), a zbilja bi bilo steta da ih zakinemo za ovakve mudrosti.

baj d vej, zar nisi zakljucio raspravu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:26 uto, 27. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="veky"]No s obzirom na to da je vsego "zalockao" topic, priklonit ću se EODu (ovdje).[/quote]

[color=darkred]vsego [b]nije[/b] zalockao topic; da je, ovih replyeva ne bi bilo. Samo sam [b]zamolio[/b] da se prekine [b]nekonstruktivna[/b] rasprava. Nadam se da se slazes s tom molbom. :) Ako ne, to je tvoj [i]show[/i], pa slobodno nastavi(te). :)[/color]
veky (napisa):
No s obzirom na to da je vsego "zalockao" topic, priklonit ću se EODu (ovdje).


vsego nije zalockao topic; da je, ovih replyeva ne bi bilo. Samo sam zamolio da se prekine nekonstruktivna rasprava. Nadam se da se slazes s tom molbom. Smile Ako ne, to je tvoj show, pa slobodno nastavi(te). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:08 sri, 28. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

necu puno duljiti, samo cu probati sto je krace moguce osvrnuti se na sve, ponukana danasnjim razgovorom sa Vekyem u nekoj od mojih pauza :g:

dakle, moj zakljucak je bio da bi, obzirom da ima brz tempo govora, mozda vise stvari trebao pribiljeziti, ponoviti i tako (one sitnice koje bi inace samo rekao, da ih malo i pribiljezi i tako)
takodjer, studenti bi ipak trebali aktivnije pratiti, da mogu reagirati odmah ako im nije jasno, a ne pol sata kasnije pitati o necemu sto se Veky upravo sprema obrisati :)

takodjer, nesto je razmisljao napraviti dva tipa vjezbi, jedne da budu kao i do sada, Vekyevske, a druge, sa vise osvrtanja na detalje i malo blazeg tempa i s vise ponavljanja

sto se one biljeznice tice, jedino (osim puno naziva 'teorem') sto mi je zapelo za oko, je to kako mi su mi sve biljeske djelovale ful zbrckano = odaju dojam da osoba koja ih vodi jednostavno ne moze pratiti tempo i da ih vjerojatno ima puno takvih.... i mislim da bi puno pomoglo da ponovis par puta, a ne da spomenes usput (one stvari koje smatras bitnijima)

sto se dokaza tice, mislim da sam pretjerala, obzirom na to da sam samo ofrlje vidjela tu salatu, ali ja se u tim biljeskama nisam mogla snaci (i za to okrivila teoreme :) ) mislim da je glavni problem u tempu, a ne u sadrzaju... jer generalno ljudi nisu naucili hvatati biljeske
pa eto, moj prijedlog je posvetiti se ponavljanju, i cinimise da to ne bi bio problem pogotovo ako zbilja tvoje vjezbe iz EM2 krenu s idejom o dvije vrsti vjezbi sa tvoje strane

eto, nadam se da ce se ljudi na vjezbama potruditi pratiti i ne ometat nastavu, i da cete nadalje lijepo suradjivati

nadalje, smatram da bi trebali cijeniti sto je Veky ovo saslusao, i sto je rekao da ce probati poraditi na tome
nemate pojma koliko je to izlazenje u susret i koliko ste sretni sto imate asistenta koji je zbilja spreman takonesto pokusati - to je defakto mijenjanje njegove licnosti, tj uskladjivanje iste prema vasim potrebama i zeljama.... eh, da je jos takvih asistenata :puppydogeyes:
ipak se i on i vi morate priviknuti na zajednicki tempo rada i nadam se da cete uspjeti i da cete komunicirati na neki od nacina koje Veky predlaze na svom sajtu

good luck! :forumasi:
necu puno duljiti, samo cu probati sto je krace moguce osvrnuti se na sve, ponukana danasnjim razgovorom sa Vekyem u nekoj od mojih pauza Mr. Green

dakle, moj zakljucak je bio da bi, obzirom da ima brz tempo govora, mozda vise stvari trebao pribiljeziti, ponoviti i tako (one sitnice koje bi inace samo rekao, da ih malo i pribiljezi i tako)
takodjer, studenti bi ipak trebali aktivnije pratiti, da mogu reagirati odmah ako im nije jasno, a ne pol sata kasnije pitati o necemu sto se Veky upravo sprema obrisati Smile

takodjer, nesto je razmisljao napraviti dva tipa vjezbi, jedne da budu kao i do sada, Vekyevske, a druge, sa vise osvrtanja na detalje i malo blazeg tempa i s vise ponavljanja

sto se one biljeznice tice, jedino (osim puno naziva 'teorem') sto mi je zapelo za oko, je to kako mi su mi sve biljeske djelovale ful zbrckano = odaju dojam da osoba koja ih vodi jednostavno ne moze pratiti tempo i da ih vjerojatno ima puno takvih.... i mislim da bi puno pomoglo da ponovis par puta, a ne da spomenes usput (one stvari koje smatras bitnijima)

sto se dokaza tice, mislim da sam pretjerala, obzirom na to da sam samo ofrlje vidjela tu salatu, ali ja se u tim biljeskama nisam mogla snaci (i za to okrivila teoreme Smile ) mislim da je glavni problem u tempu, a ne u sadrzaju... jer generalno ljudi nisu naucili hvatati biljeske
pa eto, moj prijedlog je posvetiti se ponavljanju, i cinimise da to ne bi bio problem pogotovo ako zbilja tvoje vjezbe iz EM2 krenu s idejom o dvije vrsti vjezbi sa tvoje strane

eto, nadam se da ce se ljudi na vjezbama potruditi pratiti i ne ometat nastavu, i da cete nadalje lijepo suradjivati

nadalje, smatram da bi trebali cijeniti sto je Veky ovo saslusao, i sto je rekao da ce probati poraditi na tome
nemate pojma koliko je to izlazenje u susret i koliko ste sretni sto imate asistenta koji je zbilja spreman takonesto pokusati - to je defakto mijenjanje njegove licnosti, tj uskladjivanje iste prema vasim potrebama i zeljama.... eh, da je jos takvih asistenata #Puppy dog
ipak se i on i vi morate priviknuti na zajednicki tempo rada i nadam se da cete uspjeti i da cete komunicirati na neki od nacina koje Veky predlaze na svom sajtu

good luck! Forumasi na hrpi (i.e. na izletu)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 9:41 sri, 28. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako vam se ne svidaju nacin na koji veky vodi vjezbe onda mu dodite na konzultacije jer on je ipak jedan od rijetkih osoba koje super objasnjavaju.....
ukratko dodite na konzultacije i garantirano ce vam biti da cete proc ispit.....
sretno!!!!!!!!! :wink:
ako vam se ne svidaju nacin na koji veky vodi vjezbe onda mu dodite na konzultacije jer on je ipak jedan od rijetkih osoba koje super objasnjavaju.....
ukratko dodite na konzultacije i garantirano ce vam biti da cete proc ispit.....
sretno!!!!!!!!! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 20:10 sri, 28. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo da u početku naglasim da sam ponavljač prve godine! :oops:
Čitao sam postove i htjeo bih jedno naglasiti.

Netko je spomenuo da od svih asistenata na ovom faxu je jedino maja starcevic dobra. E pa vidiš prošle godine sam ja mislio obrnuto. I bio sam na dva tri sata i rekao da ću ja to bolje sam naučiti. Na kraju mi je trebalo mjesec dana da se pripremim za LA1 jer nisam imao pojma ni o čemu. A kako je to gradivo bilo malo apstraktno i nije se učilo u srednjoj, ja sam [color=blue]*****[/color] :twisted:


[color=blue]Kolega, i za Vas, kao i za SVE ostale vrijede Pravila ponašanja
Zbilja ne razumijem kako toliki ljudi ne mogu shvatiti da vulgarizmima ovdje [b]NIJE[/b] mjesto. Bilo bi vrijeme da se naučite akademski izražavati.[/color]

I što sam napravio? Uzeo sam od frendice vježbe sa LA1 koje je vodila Maja Starcevic da bi nakon njih skuzio da je odlična asistentica i da sve što je bilo na vježbama se pojavljivalo i na ispitima.
I onda sam se zapitao što mi je sve to i trebalo s obzirom da se puno lakše riješiti preko kolokvija.

Veky je oke, samo mu je ovo sve novo pa mu treba dat malo vremena
Samo da u početku naglasim da sam ponavljač prve godine! Embarassed
Čitao sam postove i htjeo bih jedno naglasiti.

Netko je spomenuo da od svih asistenata na ovom faxu je jedino maja starcevic dobra. E pa vidiš prošle godine sam ja mislio obrnuto. I bio sam na dva tri sata i rekao da ću ja to bolje sam naučiti. Na kraju mi je trebalo mjesec dana da se pripremim za LA1 jer nisam imao pojma ni o čemu. A kako je to gradivo bilo malo apstraktno i nije se učilo u srednjoj, ja sam ***** Twisted Evil


Kolega, i za Vas, kao i za SVE ostale vrijede Pravila ponašanja
Zbilja ne razumijem kako toliki ljudi ne mogu shvatiti da vulgarizmima ovdje NIJE mjesto. Bilo bi vrijeme da se naučite akademski izražavati.


I što sam napravio? Uzeo sam od frendice vježbe sa LA1 koje je vodila Maja Starcevic da bi nakon njih skuzio da je odlična asistentica i da sve što je bilo na vježbama se pojavljivalo i na ispitima.
I onda sam se zapitao što mi je sve to i trebalo s obzirom da se puno lakše riješiti preko kolokvija.

Veky je oke, samo mu je ovo sve novo pa mu treba dat malo vremena


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 22:29 čet, 29. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

sorry. Samo sam htio da se doživi dramatika moje gluposti prošle godine!
sorry. Samo sam htio da se doživi dramatika moje gluposti prošle godine!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pingvin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2003. (19:54:15)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:33 sub, 31. 1. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajme meni sto uradise od mog topica.... :shock:
Ajme meni sto uradise od mog topica.... Shocked



_________________
>> Feel the power of the penguin <<
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4
Stranica 4 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan