Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Banalna glupost
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 17:12 ned, 23. 11. 2003    Naslov: Banalna glupost Citirajte i odgovorite

Eto malo prije surfam po netu i naletim na anketu:

[quote]
WWW-HR MONITOR
Slažete li se sa prijedlogom o zakonskoj zabrani vanbračnih spolnih odnosa?
[/quote]

Ok , neznam dal je to zbilja netko pokusao progurati ali ako je KOJI JE NJEMU ?!?
Eto malo prije surfam po netu i naletim na anketu:

Citat:

WWW-HR MONITOR
Slažete li se sa prijedlogom o zakonskoj zabrani vanbračnih spolnih odnosa?


Ok , neznam dal je to zbilja netko pokusao progurati ali ako je KOJI JE NJEMU ?!?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 17:48 ned, 23. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Isti (vrabec) koji je i ovima koji su izgurali[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=978]zabranu rada nedjeljom[/url] - Crkva nas na silu pokusava napraviti poslusnim bogobojaznim katolicima (to je moje mišljenje). :evil: Zele pretvoriti Hrvatsku u krscanski Iran. :evil:
Isti (vrabec) koji je i ovima koji su izguralizabranu rada nedjeljom - Crkva nas na silu pokusava napraviti poslusnim bogobojaznim katolicima (to je moje mišljenje). Evil or Very Mad Zele pretvoriti Hrvatsku u krscanski Iran. Evil or Very Mad



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:09 ned, 23. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Isti (vrabec) koji je i ovima koji su izgurali[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=978]zabranu rada nedjeljom[/url] - Crkva nas na silu pokusava napraviti poslusnim bogobojaznim katolicima (to je moje mišljenje). :evil: Zele pretvoriti Hrvatsku u krscanski Iran. :evil:[/quote]
Tako je!!!!111one
Želimo Afganistan!!!!one

Ozbiljnih komentara nemam. Jednostavno je preblesavo da bih o tome razmišljao.
steelworker (napisa):
Isti (vrabec) koji je i ovima koji su izguralizabranu rada nedjeljom - Crkva nas na silu pokusava napraviti poslusnim bogobojaznim katolicima (to je moje mišljenje). Evil or Very Mad Zele pretvoriti Hrvatsku u krscanski Iran. Evil or Very Mad

Tako je!!!!111one
Želimo Afganistan!!!!one

Ozbiljnih komentara nemam. Jednostavno je preblesavo da bih o tome razmišljao.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 19:23 ned, 23. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma skuzili su ovi da ih se izbacuje sa scene pa se sve na silu pokusavaju ugurati nazad (mislim na crkvu afkors) ... Jednostavno ne shvacaju da neke stvari neidu skupa ... ah sta cemo ...
Ma skuzili su ovi da ih se izbacuje sa scene pa se sve na silu pokusavaju ugurati nazad (mislim na crkvu afkors) ... Jednostavno ne shvacaju da neke stvari neidu skupa ... ah sta cemo ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 22:08 pon, 24. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bok, ljudi!
Nije me neko vrijeme bilo na Forumu, al evo me natrag :-)

Što se tiče ove teme, imala bih puno toga za reći, ali neću jer ću uzrokovati duboku prepirku, a to ne želim, pa ću samo dati neke natuknice.

- razloge postavljanja ove ankete ne znam, ali zanimljivo bi bilo znati rezultate
- ne slažem se da se takve stvari mogu zakonom ukinuti, jer ljudi uvijek rade ono što zakon zabranjuje. Eventualno bi se smanjio broj frustriranih ljudi, seksualnih zločina, povrijeđenih srdaca itd.
- bilo bi lijepo kad bi se toga ljudi držali i bez zakona, jer bi na taj način bilo puno više sretnijih obitelji. Teško se danas vide zreliji oženjeni ljudi koji su zaista sretni i nježni jedno prema drugome, a razlog je upravo u predbračnim odnosima koji kao posljedicu imaju nepoštivanje osobe, ovisnost o tijelu, zanemarivanje duha osobe
- ako bi se takav zakon i provodio, trebalo bi detaljno objasniti razloge, a to je dugačka i kompleksna analiza s medicinskog, psihijatrijskog, psihološkog, demografskog, humanističkog, pa i crkvenog i državnog stajališta.
- sretna sam jer tu teoriju znam
- toliko od mene

To je moje stajalište, nastalo iz vlastitog iskustva i iskustva bliskih osoba.
Bok, ljudi!
Nije me neko vrijeme bilo na Forumu, al evo me natrag Smile

Što se tiče ove teme, imala bih puno toga za reći, ali neću jer ću uzrokovati duboku prepirku, a to ne želim, pa ću samo dati neke natuknice.

- razloge postavljanja ove ankete ne znam, ali zanimljivo bi bilo znati rezultate
- ne slažem se da se takve stvari mogu zakonom ukinuti, jer ljudi uvijek rade ono što zakon zabranjuje. Eventualno bi se smanjio broj frustriranih ljudi, seksualnih zločina, povrijeđenih srdaca itd.
- bilo bi lijepo kad bi se toga ljudi držali i bez zakona, jer bi na taj način bilo puno više sretnijih obitelji. Teško se danas vide zreliji oženjeni ljudi koji su zaista sretni i nježni jedno prema drugome, a razlog je upravo u predbračnim odnosima koji kao posljedicu imaju nepoštivanje osobe, ovisnost o tijelu, zanemarivanje duha osobe
- ako bi se takav zakon i provodio, trebalo bi detaljno objasniti razloge, a to je dugačka i kompleksna analiza s medicinskog, psihijatrijskog, psihološkog, demografskog, humanističkog, pa i crkvenog i državnog stajališta.
- sretna sam jer tu teoriju znam
- toliko od mene

To je moje stajalište, nastalo iz vlastitog iskustva i iskustva bliskih osoba.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:22 pon, 24. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"] - razloge postavljanja ove ankete ne znam, ali zanimljivo bi bilo znati rezultate
[/quote]

Kad sam ja odgovorio na pitanje stanje je bilo : za zakon - 23% : protiv - 77 %
Ivančica (napisa):
- razloge postavljanja ove ankete ne znam, ali zanimljivo bi bilo znati rezultate


Kad sam ja odgovorio na pitanje stanje je bilo : za zakon - 23% : protiv - 77 %
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:58 pon, 24. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]- bilo bi lijepo kad bi se toga ljudi držali i bez zakona, jer bi na taj način bilo puno više sretnijih obitelji. Teško se danas vide zreliji oženjeni ljudi koji su zaista sretni i nježni jedno prema drugome, a razlog je upravo u predbračnim odnosima koji kao posljedicu imaju nepoštivanje osobe, ovisnost o tijelu, zanemarivanje duha osobe [/quote]
Ma kaj bi bilo lijepo?! Bilo bi lijepo kad crkva i slični prestanu drugima nametati da žive onako kako si je to crkva i slicni zamislili. Jedno je poticati i savjetovati, ali naređivati i određivati to je monstruozno!
I to uopce nije pravi razlog, kaj ak imas predbracni odnos s nekim to odmah znaci da zanemarujes njega kao osobu. Ma daj molim te! Znam ljude koji nisu oženjeni, a žive već jako dugo zajedno i sretni su i ziher (to neznam, al pretpostavljam :twisted: ) imaju izvanbracne odnose.
Brak je glupost, slovo na papiru, ako netko nekoga ne voli i zanemaruje kao osobu, onda ce to raditi bio on u braku s tom osobom ili ne. Isto tako mozes nekoga voljeti potpuno i kompletno, i djeliti svoj život s tom osobom, a da niste u braku.

Crkva sve vise zeli naredjivati i odredjivati ljudima kako da zive, a ne ih savjetovati. Zakaj? Zato kaj je skuzila da gubi sve vise i vise vjernika širom svijeta, pa se bori za opstanak. Daj pogledajte kaj rade od Pape, pretvorili su ga u holivudsku zvijezdu.

Ma mislim, problem je u tim ljudima koji čim vide nekoga tko nije kao oni, ili probava nešto u životu što oni ne rade (a to što radi nikako ne utječe na njih, ALI NE, [i]oni to ne bi radili, kako se usudi, lucifer jedan![/i]), odmah bi ga razapeli, odmah je utjelovljenje vraga. Zašto? Zato što mu je um slobodan? Zato što ne živi po raznim predrasudama? Zato što nejde u crkvu i ne donosi milodare?

Tko je Crkva da ljudima određuje kako će živjeti?
Ivančice, daj me podsjeti, jel Bog rekao [i]idite i širite riječ božju[/i] ili je rekao [i]idite i prisiljavajte ljude da žive tako i tako...[/i]?

[quote="Ivančica"]- ako bi se takav zakon i provodio, trebalo bi detaljno objasniti razloge, a to je dugačka i kompleksna analiza s medicinskog, psihijatrijskog, psihološkog, demografskog, humanističkog, pa i crkvenog i državnog stajališta. [/quote]Ako bi se takav zakon provodio to bi bilo kršenje osnovnih ljudskih prava. Monstruozno!
Ivančica (napisa):
- bilo bi lijepo kad bi se toga ljudi držali i bez zakona, jer bi na taj način bilo puno više sretnijih obitelji. Teško se danas vide zreliji oženjeni ljudi koji su zaista sretni i nježni jedno prema drugome, a razlog je upravo u predbračnim odnosima koji kao posljedicu imaju nepoštivanje osobe, ovisnost o tijelu, zanemarivanje duha osobe

Ma kaj bi bilo lijepo?! Bilo bi lijepo kad crkva i slični prestanu drugima nametati da žive onako kako si je to crkva i slicni zamislili. Jedno je poticati i savjetovati, ali naređivati i određivati to je monstruozno!
I to uopce nije pravi razlog, kaj ak imas predbracni odnos s nekim to odmah znaci da zanemarujes njega kao osobu. Ma daj molim te! Znam ljude koji nisu oženjeni, a žive već jako dugo zajedno i sretni su i ziher (to neznam, al pretpostavljam Twisted Evil ) imaju izvanbracne odnose.
Brak je glupost, slovo na papiru, ako netko nekoga ne voli i zanemaruje kao osobu, onda ce to raditi bio on u braku s tom osobom ili ne. Isto tako mozes nekoga voljeti potpuno i kompletno, i djeliti svoj život s tom osobom, a da niste u braku.

Crkva sve vise zeli naredjivati i odredjivati ljudima kako da zive, a ne ih savjetovati. Zakaj? Zato kaj je skuzila da gubi sve vise i vise vjernika širom svijeta, pa se bori za opstanak. Daj pogledajte kaj rade od Pape, pretvorili su ga u holivudsku zvijezdu.

Ma mislim, problem je u tim ljudima koji čim vide nekoga tko nije kao oni, ili probava nešto u životu što oni ne rade (a to što radi nikako ne utječe na njih, ALI NE, oni to ne bi radili, kako se usudi, lucifer jedan!), odmah bi ga razapeli, odmah je utjelovljenje vraga. Zašto? Zato što mu je um slobodan? Zato što ne živi po raznim predrasudama? Zato što nejde u crkvu i ne donosi milodare?

Tko je Crkva da ljudima određuje kako će živjeti?
Ivančice, daj me podsjeti, jel Bog rekao idite i širite riječ božju ili je rekao idite i prisiljavajte ljude da žive tako i tako...?

Ivančica (napisa):
- ako bi se takav zakon i provodio, trebalo bi detaljno objasniti razloge, a to je dugačka i kompleksna analiza s medicinskog, psihijatrijskog, psihološkog, demografskog, humanističkog, pa i crkvenog i državnog stajališta.
Ako bi se takav zakon provodio to bi bilo kršenje osnovnih ljudskih prava. Monstruozno!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:21 uto, 25. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Steel, sram te bilo! :evil: :shock: Imena se pisu velikim pocetnim slovima :!:

Uz ispriku Luciferu i Vragu ako ovo citaju, u nadi da mi, osvete radi, nece sprziti DeGiorgija... :twisted:

Salu na stranu... ;) Da li Monitorova anketa ima neko uporiste u stvarnim zakonskim prijedlozima ili je to tek onako puknuto? :?

[quote="Ivančica"]bilo bi lijepo kad bi se toga ljudi držali i bez zakona[/quote]

Necu pitati da li se ti toga drzis, iako bi to bilo logicno pitanje. :? Ono sto mene zanima je: [b][u]kome[/u] bi i [u]zasto[/u] to bilo lijepo?[/b] Please, Ivancice, budi srce pa mi odgovori... Ipak je rijec o tvojoj tvrdnji. ;)
Steel, sram te bilo! Evil or Very Mad Shocked Imena se pisu velikim pocetnim slovima Exclamation

Uz ispriku Luciferu i Vragu ako ovo citaju, u nadi da mi, osvete radi, nece sprziti DeGiorgija... Twisted Evil

Salu na stranu... Wink Da li Monitorova anketa ima neko uporiste u stvarnim zakonskim prijedlozima ili je to tek onako puknuto? Confused

Ivančica (napisa):
bilo bi lijepo kad bi se toga ljudi držali i bez zakona


Necu pitati da li se ti toga drzis, iako bi to bilo logicno pitanje. Confused Ono sto mene zanima je: kome bi i zasto to bilo lijepo? Please, Ivancice, budi srce pa mi odgovori... Ipak je rijec o tvojoj tvrdnji. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 0:51 uto, 25. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

upravu si vsego!! Mozemo jos to gledat i iz drugceg kuta! kad bi se taj zakon donio, onda bi ljudi to jos vise radili jer bi to onda postalo "zabranjeno voce"! A svi znamo ono sto je zabranjeno je najukusnije! 8)
upravu si vsego!! Mozemo jos to gledat i iz drugceg kuta! kad bi se taj zakon donio, onda bi ljudi to jos vise radili jer bi to onda postalo "zabranjeno voce"! A svi znamo ono sto je zabranjeno je najukusnije! Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:59 uto, 25. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]A svi znamo ono sto je zabranjeno je najukusnije! 8)[/quote]

[b]Off-topic[/b]: Zar su mi zabranili :bow: cevape :bow: i :bow: Pepsi :bow: :?: :?: :?: :cry: ;)

:bow: :bottle: :bow: :pc: :bow:

[b]Back on topic[/b]: Moje pitanje Ivancici je ozbiljno i stvarno se nadam odgovoru. I to [b]njenom[/b] :!:

Zasto? Zato jer stvarno ne kuzim ljude koji tako razmisljaju, pa bih volio da mi netko od njih konacno objasni... :roll:

[quote="filipnet"]kad bi se taj zakon donio[/quote]

Promakla nam je jedna vazna sitnica... [b]Kako bi se taj zakon provodio?[/b] :shock: Sta, policija bi zavirivala ljudima u spavace sobe, prekidala ih u pola sexa i trazila vjencano lisce? :lol: Bez sale, ja ne vidim kako bi se to moglo provesti, sve i da se donese takav zakon... :roll:
filipnet (napisa):
A svi znamo ono sto je zabranjeno je najukusnije! Cool


Off-topic: Zar su mi zabranili I bow before you cevape I bow before you i I bow before you Pepsi I bow before you Question Question Question Crying or Very sad Wink

I bow before you Flasa Ljekovite Vodice I bow before you Pravi cevapi I bow before you

Back on topic: Moje pitanje Ivancici je ozbiljno i stvarno se nadam odgovoru. I to njenom Exclamation

Zasto? Zato jer stvarno ne kuzim ljude koji tako razmisljaju, pa bih volio da mi netko od njih konacno objasni... Rolling Eyes

filipnet (napisa):
kad bi se taj zakon donio


Promakla nam je jedna vazna sitnica... Kako bi se taj zakon provodio? Shocked Sta, policija bi zavirivala ljudima u spavace sobe, prekidala ih u pola sexa i trazila vjencano lisce? Laughing Bez sale, ja ne vidim kako bi se to moglo provesti, sve i da se donese takav zakon... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 1:10 uto, 25. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam isao pod pretpostavkom kad bi se mogao, makar bi bas htio vidjeti tog zastupnika koji bi dao prijedlog tog zakona, mislim da bi se taj trenutak u povijesti zapamtio kao naj komedicniji trenutak u povijesti sabora! Brijem da bi ga tako svi ismijali! Tad bi se bas vrijedilo gledat prijenos sabora na telki! To mi je najgluplja ideja za zakon koju sam ikad cuo!
ja sam isao pod pretpostavkom kad bi se mogao, makar bi bas htio vidjeti tog zastupnika koji bi dao prijedlog tog zakona, mislim da bi se taj trenutak u povijesti zapamtio kao naj komedicniji trenutak u povijesti sabora! Brijem da bi ga tako svi ismijali! Tad bi se bas vrijedilo gledat prijenos sabora na telki! To mi je najgluplja ideja za zakon koju sam ikad cuo!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 10:31 uto, 25. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zbilja neznam dali ima stvarno uporiste u necemu ... ali opako se nadam da nema .. ili u biti bolje da ima da netko shvati svoju glupost kada ga se javno pribije na kriz ... I meni je palo na pamet kako provest tako nesto :) Ali opet pretpostavimo suprotno :)

vsego , a ocigledno je da ivancica je dobri krscanin i ne zagovara predbracne odnose ... jer inace ne vidim drugi razlog za njen odgovor ... a negdje sam i naletio da ljudima nije u prirodi biti monogaman...
Zbilja neznam dali ima stvarno uporiste u necemu ... ali opako se nadam da nema .. ili u biti bolje da ima da netko shvati svoju glupost kada ga se javno pribije na kriz ... I meni je palo na pamet kako provest tako nesto Smile Ali opet pretpostavimo suprotno Smile

vsego , a ocigledno je da ivancica je dobri krscanin i ne zagovara predbracne odnose ... jer inace ne vidim drugi razlog za njen odgovor ... a negdje sam i naletio da ljudima nije u prirodi biti monogaman...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:43 uto, 25. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Promakla nam je jedna vazna sitnica... [b]Kako bi se taj zakon provodio?[/b] :shock: Sta, policija bi zavirivala ljudima u spavace sobe, prekidala ih u pola sexa i trazila vjencano lisce? :lol: Bez sale, ja ne vidim kako bi se to moglo provesti, sve i da se donese takav zakon... :roll:[/quote]
Ma, k'o i u arapskim zemljama. Prilikom prve noći nakon vjenčanja, muž lako odredi je l' mu žena djevica, dok po duljini trajanja sexualnog odnosa, žena vrlo jednostavno može odrediti je l' joj muž djevac :lol:
vsego (napisa):
Promakla nam je jedna vazna sitnica... Kako bi se taj zakon provodio? Shocked Sta, policija bi zavirivala ljudima u spavace sobe, prekidala ih u pola sexa i trazila vjencano lisce? Laughing Bez sale, ja ne vidim kako bi se to moglo provesti, sve i da se donese takav zakon... Rolling Eyes

Ma, k'o i u arapskim zemljama. Prilikom prve noći nakon vjenčanja, muž lako odredi je l' mu žena djevica, dok po duljini trajanja sexualnog odnosa, žena vrlo jednostavno može odrediti je l' joj muž djevac Laughing



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 11:03 uto, 25. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja opce ne mogu vjerovat da netko predlaze zabranu izvanbracnih seksualnih odnosa! Nevjerojatno!

I naravno, protiv sam toga. Mislim da se crkva, krscanska crkva, tu nema sta petljat. Ako su dvoje ljudi ( nevazno kojeg spola ) suglasni, to nikome ne steti i nema se tu sta raspravljat.

Cak stovise, mislim da se bi dvoje ljudi koji se odlucuju na brak, trebali isprobati i to. U Cosmu ima jako puno isfrustriranih zena, nezadovoljnih svojim seksualnim zivotom u braku. A i muskaraca. Da su bili pametniji prije braka, bilo bi manje prevara i razvoda.

Inace mislim da je brak bas supac. Obecanje da ces nekoga voljeti cijeli zivot mi je tako romanticno. Iako, mozda uglanom neodrzivo, al bitna je namjera.

Nisam bas skroz liberalna, mislim da ne bi trebali pretjerivat s izmjenom seksualnih partnera, al opet, ako neko to zeli, to je njegov izbor. Takva pravila je mogu postavljati samoj sebi, a sto drugi rade, nije moja stvar.
Ja opce ne mogu vjerovat da netko predlaze zabranu izvanbracnih seksualnih odnosa! Nevjerojatno!

I naravno, protiv sam toga. Mislim da se crkva, krscanska crkva, tu nema sta petljat. Ako su dvoje ljudi ( nevazno kojeg spola ) suglasni, to nikome ne steti i nema se tu sta raspravljat.

Cak stovise, mislim da se bi dvoje ljudi koji se odlucuju na brak, trebali isprobati i to. U Cosmu ima jako puno isfrustriranih zena, nezadovoljnih svojim seksualnim zivotom u braku. A i muskaraca. Da su bili pametniji prije braka, bilo bi manje prevara i razvoda.

Inace mislim da je brak bas supac. Obecanje da ces nekoga voljeti cijeli zivot mi je tako romanticno. Iako, mozda uglanom neodrzivo, al bitna je namjera.

Nisam bas skroz liberalna, mislim da ne bi trebali pretjerivat s izmjenom seksualnih partnera, al opet, ako neko to zeli, to je njegov izbor. Takva pravila je mogu postavljati samoj sebi, a sto drugi rade, nije moja stvar.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:54 uto, 25. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]Inace mislim da je brak bas supac. Obecanje da ces nekoga voljeti cijeli zivot mi je tako romanticno. Iako, mozda uglanom neodrzivo, al bitna je namjera.[/quote]I meni je to jako romanticno. :inlove: Drago mi je da nisam jedini romanticni dinosaur ovdje. Zasluzila si jednu :ljubimruke: ...zapravo :kisscheek: ... :D :wink:
Kad sam vec pocel evo i svima jedna :* (ako nekim muskima smeta sto im saljem :* , nek me zamisle jucer na francuskom kada sam pri vjezbanju konverzacije glumio zanosnu oblinama obdarenu mademoiselle Lulu sa sladunjavim glasicem :lol: )!
P.S. Ili je mozda bolje da me ne zamisle? :grebgreb: Ovak: ne preuzimam odgovornost za eventualne dusevne povrede ili ostecenja pri ovom gore zamisljanju.

I mislim da nije neodrziv ako ljudi ne pocnu uzimati jedni druge zdravo za gotovo i ako su s pravim osjecajima stupili u njega.
Ja sam ono da je brak glupost mislio u smislu da ne mozes nis radit dok ne stupis u brak.

[quote="anamari"]Nisam bas skroz liberalna, mislim da ne bi trebali pretjerivat s izmjenom seksualnih partnera, al opet, ako neko to zeli, to je njegov izbor. Takva pravila je mogu postavljati samoj sebi, a sto drugi rade, nije moja stvar.[/quote]My thoghts exactly! :D

[quote="vsego"]Necu pitati da li se ti toga drzis, iako bi to bilo logicno pitanje. Ono sto mene zanima je: kome bi i zasto to bilo lijepo? Please, Ivancice, budi srce pa mi odgovori... Ipak je rijec o tvojoj tvrdnji. [/quote]I mene to isto strasno zanima.
anamari (napisa):
Inace mislim da je brak bas supac. Obecanje da ces nekoga voljeti cijeli zivot mi je tako romanticno. Iako, mozda uglanom neodrzivo, al bitna je namjera.
I meni je to jako romanticno. In love Drago mi je da nisam jedini romanticni dinosaur ovdje. Zasluzila si jednu Manira pravog kavalira ...zapravo Kiss on a cheek ... Very Happy Wink
Kad sam vec pocel evo i svima jedna Kiss (ako nekim muskima smeta sto im saljem Kiss , nek me zamisle jucer na francuskom kada sam pri vjezbanju konverzacije glumio zanosnu oblinama obdarenu mademoiselle Lulu sa sladunjavim glasicem Laughing )!
P.S. Ili je mozda bolje da me ne zamisle? Kotacici rade 100 na sat Ovak: ne preuzimam odgovornost za eventualne dusevne povrede ili ostecenja pri ovom gore zamisljanju.

I mislim da nije neodrziv ako ljudi ne pocnu uzimati jedni druge zdravo za gotovo i ako su s pravim osjecajima stupili u njega.
Ja sam ono da je brak glupost mislio u smislu da ne mozes nis radit dok ne stupis u brak.

anamari (napisa):
Nisam bas skroz liberalna, mislim da ne bi trebali pretjerivat s izmjenom seksualnih partnera, al opet, ako neko to zeli, to je njegov izbor. Takva pravila je mogu postavljati samoj sebi, a sto drugi rade, nije moja stvar.
My thoghts exactly! Very Happy

vsego (napisa):
Necu pitati da li se ti toga drzis, iako bi to bilo logicno pitanje. Ono sto mene zanima je: kome bi i zasto to bilo lijepo? Please, Ivancice, budi srce pa mi odgovori... Ipak je rijec o tvojoj tvrdnji.
I mene to isto strasno zanima.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 23:29 uto, 25. 11. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Asmodai
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (16:42:53)
Postovi: (C7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Gernsback Continuum

PostPostano: 12:49 uto, 25. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, ljudeki, kaj se cudite?

Mi smo u drzavi u kojoj je Crkva izdala Naputak za koji tip vlasti glasati (bilo je tri stavke)
Pa, ljudeki, kaj se cudite?

Mi smo u drzavi u kojoj je Crkva izdala Naputak za koji tip vlasti glasati (bilo je tri stavke)



_________________
Take him to the labs and start the experiments at once... If you harm him in any way...

... you know you are doing something right!
-Blitzkrieg
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 13:43 uto, 25. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]I naravno, protiv sam toga. Mislim da se crkva, krscanska crkva, tu nema sta petljat. Ako su dvoje ljudi ( nevazno kojeg spola ) suglasni, to nikome ne steti i nema se tu sta raspravljat. [/quote]

Apsolutno se slazem :)

[quote="anamari"]Inace mislim da je brak bas supac. Obecanje da ces nekoga voljeti cijeli zivot mi je tako romanticno. Iako, mozda uglanom neodrzivo, al bitna je namjera.[/quote]

O pa ima nas vise ovdje :) Ali treba se izludirati prije svega toga da poslje nebi se zalilo za stvarima koje se nisu napravile ... I nemora bit neodrzivo :)*
anamari (napisa):
I naravno, protiv sam toga. Mislim da se crkva, krscanska crkva, tu nema sta petljat. Ako su dvoje ljudi ( nevazno kojeg spola ) suglasni, to nikome ne steti i nema se tu sta raspravljat.


Apsolutno se slazem Smile

anamari (napisa):
Inace mislim da je brak bas supac. Obecanje da ces nekoga voljeti cijeli zivot mi je tako romanticno. Iako, mozda uglanom neodrzivo, al bitna je namjera.


O pa ima nas vise ovdje Smile Ali treba se izludirati prije svega toga da poslje nebi se zalilo za stvarima koje se nisu napravile ... I nemora bit neodrzivo Smile*
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 22:46 uto, 25. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odgovorit ću samo zato što me vsego nazvao "srce" :wink:

E, pa ovako... već sam negdje jednom napisala da se isplati ulagati u nešto što vrijedi i što koristi, a sada dodajem da mislim da se isplati i žrtvovati.

Kad bih ti išla sve objašnjavati, predugo bi trajalo, ali evo u kratkim crtama, uz napomenu da je sve to dokazano brojnom primjerima (nekoliko desetaka tisuća):

- kad muško i žensko stupe u spolni odnos, ona se vezuje uz njega duhovno, a on ne
- on se uz nju duhovno veže tek ustručavanjem od ikakvih tjelesnih dodira, svega što uzbuđuje
- kad se dvoje ljudi svide jedno drugome, trebali bi se prvo upoznati na netjelesnoj bazi, a tek onda stupiti u spolne odnose, jer nakon tog čina, prioriteti se mjenjaju. Treba to razdoblje proteći u iskrenim dugim razgovorima i upoznavajem. Treba sve reći što je bilo i što se želi. Jer, vjerojatno je da ćeš biti iskren prema osobi koju voliš.
- ako i shvatiš da ta osoba nije za tebe, prekid neće biti prebolan, jer nisi puno niti dao niti uzeo
- drugo je to kad se dvoje sastaju samo radi sexa (a to, po mom mišljenju nije isto dobra stvar)
- to je jako teško, ali rezultati su nezamislivo dobri (kasnije u braku)

U slučaju da ne vjeruješ u brak, ništa ti od ovoga neće pomoći.
Problem je veliki kad ga jedno želi, a drugo ne. Ali trebaš shvatiti da je u katoličkom smislu bit hodanja upravo priprema za brak. Ako se ne želiš oženiti, onda ti se ne isplati ovakvo hodanje, ali ako ga budeš primjenjivao i ako ti se osoba svidi (i ti njoj, naravno), sigurno ćeš se oženiti :wink:

P.S. - ma kako teško bilo, jako je lijepo, vjerujte mi!
Odgovorit ću samo zato što me vsego nazvao "srce" Wink

E, pa ovako... već sam negdje jednom napisala da se isplati ulagati u nešto što vrijedi i što koristi, a sada dodajem da mislim da se isplati i žrtvovati.

Kad bih ti išla sve objašnjavati, predugo bi trajalo, ali evo u kratkim crtama, uz napomenu da je sve to dokazano brojnom primjerima (nekoliko desetaka tisuća):

- kad muško i žensko stupe u spolni odnos, ona se vezuje uz njega duhovno, a on ne
- on se uz nju duhovno veže tek ustručavanjem od ikakvih tjelesnih dodira, svega što uzbuđuje
- kad se dvoje ljudi svide jedno drugome, trebali bi se prvo upoznati na netjelesnoj bazi, a tek onda stupiti u spolne odnose, jer nakon tog čina, prioriteti se mjenjaju. Treba to razdoblje proteći u iskrenim dugim razgovorima i upoznavajem. Treba sve reći što je bilo i što se želi. Jer, vjerojatno je da ćeš biti iskren prema osobi koju voliš.
- ako i shvatiš da ta osoba nije za tebe, prekid neće biti prebolan, jer nisi puno niti dao niti uzeo
- drugo je to kad se dvoje sastaju samo radi sexa (a to, po mom mišljenju nije isto dobra stvar)
- to je jako teško, ali rezultati su nezamislivo dobri (kasnije u braku)

U slučaju da ne vjeruješ u brak, ništa ti od ovoga neće pomoći.
Problem je veliki kad ga jedno želi, a drugo ne. Ali trebaš shvatiti da je u katoličkom smislu bit hodanja upravo priprema za brak. Ako se ne želiš oženiti, onda ti se ne isplati ovakvo hodanje, ali ako ga budeš primjenjivao i ako ti se osoba svidi (i ti njoj, naravno), sigurno ćeš se oženiti Wink

P.S. - ma kako teško bilo, jako je lijepo, vjerujte mi!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:59 uto, 25. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Odgovorit ću samo zato što me vsego nazvao "srce" :wink:[/quote]

Ispravak netocnog navoda: vsego je [b]zamolio[/b] da budes srce; [b]nije rekao da jesi[/b]. :twisted:

[quote="Ivančica"]- kad muško i žensko stupe u spolni odnos, ona se vezuje uz njega duhovno, a on ne
- on se uz nju duhovno veže tek ustručavanjem od ikakvih tjelesnih dodira, svega što uzbuđuje[/quote]

To je uobicajena predrasuda. (Neka) istrazivanja pokazuju upravo suprotno, pogotovo ako je tipu prvi put. :shock:

IMO, to ovisi o tome kakvi su ljudi, a ne tko je musko, a tko zensko.

[quote="Ivančica"]- kad se dvoje ljudi svide jedno drugome, trebali bi se prvo upoznati na netjelesnoj bazi, a tek onda stupiti u spolne odnose, jer nakon tog čina, prioriteti se mjenjaju.[/quote]

Ako se stvarno drzis toga sto propovijedas, onda bas i nisi kompetentna. :? Moja iskustva govore da je jako dobro paralelno se upoznavati i tjelesno i duhovno... :)

[quote="Ivančica"]Treba to razdoblje proteći u iskrenim dugim razgovorima i upoznavajem. Treba sve reći što je bilo i što se želi. Jer, vjerojatno je da ćeš biti iskren prema osobi koju voliš.[/quote]

Of skroz ;) ali to ne iskljucuje sex. Besides, zasto bi? Hoce 2-3 sata potrosenih na sex umjesto na razgovor toliko faliti? :shock: If so, onda takva veza ne valja in the first place... :roll:

[quote="Ivančica"]- ako i shvatiš da ta osoba nije za tebe, prekid neće biti prebolan, jer nisi puno niti dao niti uzeo[/quote]

Za sex je potrebno (barem) dvoje (ili dvije ili dvojica ;)). Koliko uzeo, toliko primio (manje-vise). :) Meni puno vise znaci propast same veze, sva ona vjerovanja, osjecaji i sta ti ja znam, nego cinjenica da je postojala fizika bliskost... :roll:

Problem nastane ako cura (ili, puno rjedje, decko) ostane u drugom stanju. No, cak i u tom slucaju su mogucnosti otvorenije nego u braku... :)

[quote="Ivančica"]- drugo je to kad se dvoje sastaju samo radi sexa (a to, po mom mišljenju nije isto dobra stvar)[/quote]

Ako je "samo sex" ono sto oboje zele, ne vidim zasto ne bi bila dobra stvar? :roll:

[quote="Ivančica"]- to je jako teško, ali rezultati su nezamislivo dobri (kasnije u braku)[/quote]

To ne znas jer, koliko je meni poznato, jos nisi (bila) u braku. :lol:

Evo kako ja gledam na to. Ides kupiti auto. Pogledas ga izvana, sjednes u njega, cak i upalis motor... Dakle, upoznas mu dusu. :shock: :lol: Ali, ne odes na probnu voznju, nego samo kupis auto... :roll: IMO, very bad idea... :(

[quote="Ivančica"]Problem je veliki kad ga jedno želi, a drugo ne. Ali trebaš shvatiti da je u katoličkom smislu bit hodanja upravo priprema za brak. Ako se ne želiš oženiti, onda ti se ne isplati ovakvo hodanje, ali ako ga budeš primjenjivao i ako ti se osoba svidi (i ti njoj, naravno), sigurno ćeš se oženiti :wink:[/quote]

Brak je komad papira. Ja sam pobornik tzv. divljeg braka i ne vidim po cemu je to manje vrijedno od "pravog" braka... :roll:

[quote="Ivančica"]- ma kako teško bilo, jako je lijepo, vjerujte mi![/quote]

Again, zasto da ti vjerujemo kad sama nisi probala? :roll:
Ivančica (napisa):
Odgovorit ću samo zato što me vsego nazvao "srce" Wink


Ispravak netocnog navoda: vsego je zamolio da budes srce; nije rekao da jesi. Twisted Evil

Ivančica (napisa):
- kad muško i žensko stupe u spolni odnos, ona se vezuje uz njega duhovno, a on ne
- on se uz nju duhovno veže tek ustručavanjem od ikakvih tjelesnih dodira, svega što uzbuđuje


To je uobicajena predrasuda. (Neka) istrazivanja pokazuju upravo suprotno, pogotovo ako je tipu prvi put. Shocked

IMO, to ovisi o tome kakvi su ljudi, a ne tko je musko, a tko zensko.

Ivančica (napisa):
- kad se dvoje ljudi svide jedno drugome, trebali bi se prvo upoznati na netjelesnoj bazi, a tek onda stupiti u spolne odnose, jer nakon tog čina, prioriteti se mjenjaju.


Ako se stvarno drzis toga sto propovijedas, onda bas i nisi kompetentna. Confused Moja iskustva govore da je jako dobro paralelno se upoznavati i tjelesno i duhovno... Smile

Ivančica (napisa):
Treba to razdoblje proteći u iskrenim dugim razgovorima i upoznavajem. Treba sve reći što je bilo i što se želi. Jer, vjerojatno je da ćeš biti iskren prema osobi koju voliš.


Of skroz Wink ali to ne iskljucuje sex. Besides, zasto bi? Hoce 2-3 sata potrosenih na sex umjesto na razgovor toliko faliti? Shocked If so, onda takva veza ne valja in the first place... Rolling Eyes

Ivančica (napisa):
- ako i shvatiš da ta osoba nije za tebe, prekid neće biti prebolan, jer nisi puno niti dao niti uzeo


Za sex je potrebno (barem) dvoje (ili dvije ili dvojica Wink). Koliko uzeo, toliko primio (manje-vise). Smile Meni puno vise znaci propast same veze, sva ona vjerovanja, osjecaji i sta ti ja znam, nego cinjenica da je postojala fizika bliskost... Rolling Eyes

Problem nastane ako cura (ili, puno rjedje, decko) ostane u drugom stanju. No, cak i u tom slucaju su mogucnosti otvorenije nego u braku... Smile

Ivančica (napisa):
- drugo je to kad se dvoje sastaju samo radi sexa (a to, po mom mišljenju nije isto dobra stvar)


Ako je "samo sex" ono sto oboje zele, ne vidim zasto ne bi bila dobra stvar? Rolling Eyes

Ivančica (napisa):
- to je jako teško, ali rezultati su nezamislivo dobri (kasnije u braku)


To ne znas jer, koliko je meni poznato, jos nisi (bila) u braku. Laughing

Evo kako ja gledam na to. Ides kupiti auto. Pogledas ga izvana, sjednes u njega, cak i upalis motor... Dakle, upoznas mu dusu. Shocked Laughing Ali, ne odes na probnu voznju, nego samo kupis auto... Rolling Eyes IMO, very bad idea... Sad

Ivančica (napisa):
Problem je veliki kad ga jedno želi, a drugo ne. Ali trebaš shvatiti da je u katoličkom smislu bit hodanja upravo priprema za brak. Ako se ne želiš oženiti, onda ti se ne isplati ovakvo hodanje, ali ako ga budeš primjenjivao i ako ti se osoba svidi (i ti njoj, naravno), sigurno ćeš se oženiti Wink


Brak je komad papira. Ja sam pobornik tzv. divljeg braka i ne vidim po cemu je to manje vrijedno od "pravog" braka... Rolling Eyes

Ivančica (napisa):
- ma kako teško bilo, jako je lijepo, vjerujte mi!


Again, zasto da ti vjerujemo kad sama nisi probala? Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:23 sri, 26. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ivancice, ja jos i dalje ne vidim odgovora na to kome bi i zasto bilo lijepo da se to zakonom zabrani.
[size=24][color=red]?????[/color][/size]

I da se zakonom ljudi tjeraju na katolicko hodanje?
[size=24][color=red]???[/color][/size]
Tko ima pravo na to da naredi ljudima [i]E vi cete se udvarati hodati upravo ovako kako vam ja to velim. U duhu katolickog udvaranja...[/i].
[size=24][color=red]?[/color][/size]
Opet ja velim da se zakonom pokusava ljude pretvorit u poslusne bogobojazne katolike (to je moje misljnje o ovakvim prijedlozima). A sloboda izbora? Ne predaje li Crkva da ju je Bog dao ljudima?

Ma joj, mislim, zabraniti nekom da ima spolni odnos s nekim zato jer nisu u braku. Pa daj molim te, kaj uskoro buju predlozili inkviziciju nad svima koji se protive njihovom misljenju?
Zapravo mozda predloze da je zabranjeno pogledati nekoga ako nisi u braku s njim, tko zna, mozda ces imati neke privlacne/pozudne misli o njemu? [i]E ne moze, luciferu jedan! :vamp: Svi nosit dugacke siroke haljine i poveze preko lica! Necete vi meni imat takvih misli![/i] To sad ja karikiram, al kak je krenulo, tko zna...

[quote="Ivančica"]da je sve to dokazano brojnom primjerima (nekoliko desetaka tisuća): [/quote]Molim? Pa bar bi kao matematicarka mogla shvacati da to nije nikakav dokaz! Niti da se tak nesto moze tak dokazati. Moze se tvrditi da vrijedi u puno slucajeva il nešto, al opcenito... ma daj!

Fly, a jel se zna kakva je sankcija/kazna predlozena? Jel bi se to smatralo prekrsajem ili kaznenim djelom?
Ivancice, ja jos i dalje ne vidim odgovora na to kome bi i zasto bilo lijepo da se to zakonom zabrani.
?????

I da se zakonom ljudi tjeraju na katolicko hodanje?
???
Tko ima pravo na to da naredi ljudima E vi cete se udvarati hodati upravo ovako kako vam ja to velim. U duhu katolickog udvaranja....
?
Opet ja velim da se zakonom pokusava ljude pretvorit u poslusne bogobojazne katolike (to je moje misljnje o ovakvim prijedlozima). A sloboda izbora? Ne predaje li Crkva da ju je Bog dao ljudima?

Ma joj, mislim, zabraniti nekom da ima spolni odnos s nekim zato jer nisu u braku. Pa daj molim te, kaj uskoro buju predlozili inkviziciju nad svima koji se protive njihovom misljenju?
Zapravo mozda predloze da je zabranjeno pogledati nekoga ako nisi u braku s njim, tko zna, mozda ces imati neke privlacne/pozudne misli o njemu? E ne moze, luciferu jedan! #Vamp Svi nosit dugacke siroke haljine i poveze preko lica! Necete vi meni imat takvih misli! To sad ja karikiram, al kak je krenulo, tko zna...

Ivančica (napisa):
da je sve to dokazano brojnom primjerima (nekoliko desetaka tisuća):
Molim? Pa bar bi kao matematicarka mogla shvacati da to nije nikakav dokaz! Niti da se tak nesto moze tak dokazati. Moze se tvrditi da vrijedi u puno slucajeva il nešto, al opcenito... ma daj!

Fly, a jel se zna kakva je sankcija/kazna predlozena? Jel bi se to smatralo prekrsajem ili kaznenim djelom?



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan