Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Vjecno pitanje
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Koka v Jaje
Koka
25%
 25%  [ 4 ]
Jaje
31%
 31%  [ 5 ]
Nesto trece
43%
 43%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 16

Autor/ica Poruka
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 1:38 sub, 22. 2. 2003    Naslov: Vjecno pitanje Citirajte i odgovorite

[b]Sta je bilo prije koka ili jaje? [/b]:?:
O ovome se vodi rasprava vec poduze vremena, zanima me sta top 100 najinteligentnijih ljudi (forumasa) misli o tome.
Sta je bilo prije koka ili jaje? Question
O ovome se vodi rasprava vec poduze vremena, zanima me sta top 100 najinteligentnijih ljudi (forumasa) misli o tome.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:48 ned, 23. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da je definitivische kokosch...
barem ako se drzimo teorije evolucije...
koliko znam...
a ako se drzimo i biblije... opet kokos ... bog stvori bica... ne jaja...
daklem... KOKOS !!! :lol: :banana:
mislim da je definitivische kokosch...
barem ako se drzimo teorije evolucije...
koliko znam...
a ako se drzimo i biblije... opet kokos ... bog stvori bica... ne jaja...
daklem... KOKOS !!! Laughing Dancing banana



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 23:20 ned, 23. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za jedno jaje potrebno je dvoje, osim ako to nije bila neka hibridna kokos koja je sama sebe jelti...

Za 2 jaja bile bi potrebne 2 kokosi i bar jedan pjetlic (koji nije bio monogaman).

Za njih bi bila potrebna minimalno 3 jaja itd...
Ovaj standardni pristup ne dovodi me do zakljucka... dakle....

U slucaju da je prvo bilo jaje, mogla bi se izlec koka, koja dalje nebi mogla nastaviti vrstu... (osim slucaja koke dvospolca)

U slucaju da je bila kokos prva (koka dvospolac) pa snesla jaje, vrsta se nebi odrzala, osim ako s nebi izleglo musko (ili jos jednu koku dvospolca)... opet ko' kaze da nebi snesla jos pokoje jaje... u ova dva slucaja posoje dvije mogucnosti parenja:

1) koka + dijete pilic = incest => koka pedofil
2) djete pilic + djete koka = incest

Zakljucak: koke i piceki su bolesna bica i nije ni cudo sto se intelektualno nisu razvili.

p.s. koke dvospolci nisu mogle opstati (ja bar nisam vidio nitijednu)
Za jedno jaje potrebno je dvoje, osim ako to nije bila neka hibridna kokos koja je sama sebe jelti...

Za 2 jaja bile bi potrebne 2 kokosi i bar jedan pjetlic (koji nije bio monogaman).

Za njih bi bila potrebna minimalno 3 jaja itd...
Ovaj standardni pristup ne dovodi me do zakljucka... dakle....

U slucaju da je prvo bilo jaje, mogla bi se izlec koka, koja dalje nebi mogla nastaviti vrstu... (osim slucaja koke dvospolca)

U slucaju da je bila kokos prva (koka dvospolac) pa snesla jaje, vrsta se nebi odrzala, osim ako s nebi izleglo musko (ili jos jednu koku dvospolca)... opet ko' kaze da nebi snesla jos pokoje jaje... u ova dva slucaja posoje dvije mogucnosti parenja:

1) koka + dijete pilic = incest => koka pedofil
2) djete pilic + djete koka = incest

Zakljucak: koke i piceki su bolesna bica i nije ni cudo sto se intelektualno nisu razvili.

p.s. koke dvospolci nisu mogle opstati (ja bar nisam vidio nitijednu)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 23:24 ned, 23. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Gogs wrote:
a ako se drzimo i biblije... opet kokos ... bog stvori bica... ne jaja... [/quote]
Ti si pobornik pobacaja... jaje nije bice implicira da fetus nije bice, tj. abortus nije ubojstvo jer se fetus nemoze ubit (kako mozes ubit nesto nije zivo).

Ili se varam pa se ovo odnosi samo na koke i jaja :lol:
Citat:
Gogs wrote:
a ako se drzimo i biblije... opet kokos ... bog stvori bica... ne jaja...

Ti si pobornik pobacaja... jaje nije bice implicira da fetus nije bice, tj. abortus nije ubojstvo jer se fetus nemoze ubit (kako mozes ubit nesto nije zivo).

Ili se varam pa se ovo odnosi samo na koke i jaja Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:52 ned, 23. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bih reko jaje ;)
Ja bih reko jaje Wink



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
spike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2003. (01:54:46)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:48 uto, 25. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja mislim da je prvo bila zaba....
zaba pala iz svemira na zemlju i snjela jaje ....u kojem je bila druga zaba...svaka slijedeca zaba je sve vise licila na kokos,zbog prilagodbe na zivot na zemlji...i tako nastade kokos kao takva :D
ja mislim da je prvo bila zaba....
zaba pala iz svemira na zemlju i snjela jaje ....u kojem je bila druga zaba...svaka slijedeca zaba je sve vise licila na kokos,zbog prilagodbe na zivot na zemlji...i tako nastade kokos kao takva Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 22:54 uto, 25. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]spike wrote:
ja mislim da je prvo bila zaba.... [/quote]

Gle ga, ja o ozbiljnim zivotnim pitanjima (kokosi i jaja), a on meni zauzvrat zabe... mislim stvarno :roll:
:idea:
Svi znamo da je svemirska zaba evoluirala tokom stoljeca u mamute, a oni u slonove..cccc
Citat:
spike wrote:
ja mislim da je prvo bila zaba....


Gle ga, ja o ozbiljnim zivotnim pitanjima (kokosi i jaja), a on meni zauzvrat zabe... mislim stvarno Rolling Eyes
Idea
Svi znamo da je svemirska zaba evoluirala tokom stoljeca u mamute, a oni u slonove..cccc


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Darkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2003. (22:15:58)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 22:21 čet, 20. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gle Markec i Pero, nije prvo bila ni zaba ni jaje ni koka, nego prvo je bilo jedno selo u Moldaviji...
Tam ima jedan narodni obicaj da ljudi rastu u vrtu, i kak su prvo bili malo mutavi onda su nesli jaja i iz jaja se radale koke...znas ono stara koka masna juha:), i tak da zacetak svega treba trazit u Moldaviji...
Zapamtite to! 8)
Gle Markec i Pero, nije prvo bila ni zaba ni jaje ni koka, nego prvo je bilo jedno selo u Moldaviji...
Tam ima jedan narodni obicaj da ljudi rastu u vrtu, i kak su prvo bili malo mutavi onda su nesli jaja i iz jaja se radale koke...znas ono stara koka masna juha:), i tak da zacetak svega treba trazit u Moldaviji...
Zapamtite to! Cool



_________________
You owe me!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Darkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2003. (22:15:58)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 22:24 čet, 20. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam novo pitanje : Kaj je od mog frenda stric mojoj frendici, a njena mama je jednom radila kolac pa je moj drugi frend upozno od frendice sestrinu frendicu i jednom su se vidli u Vrbovcu?
Aha, sad da vas vidim..
Imam novo pitanje : Kaj je od mog frenda stric mojoj frendici, a njena mama je jednom radila kolac pa je moj drugi frend upozno od frendice sestrinu frendicu i jednom su se vidli u Vrbovcu?
Aha, sad da vas vidim..



_________________
You owe me!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:12 pet, 21. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Darkec"]Gle Markec i Pero, nije prvo bila ni zaba ni jaje ni koka, nego prvo je bilo jedno selo u Moldaviji...
Tam ima jedan narodni obicaj da ljudi rastu u vrtu, i kak su prvo bili malo mutavi onda su nesli jaja i iz jaja se radale koke...znas ono stara koka masna juha:), i tak da zacetak svega treba trazit u Moldaviji...[/quote]

Ja iz ovoga zakljucujem da je ipak prije bilo jaje, pa tek onda kokos. Nitko ne tvrdi da prije jajeta nije bilo nesto trece... npr. selo u Moldaviji... :)

[quote="Darkec"]Imam novo pitanje : Kaj je od mog frenda stric mojoj frendici, a njena mama je jednom radila kolac pa je moj drugi frend upozno od frendice sestrinu frendicu i jednom su se vidli u Vrbovcu?[/quote]

Nije joj nista, osim ako su frendice u rodu. :)

Inace, "novo pitanje" bi bilo pristojno staviti kao novi topic... :?
Darkec (napisa):
Gle Markec i Pero, nije prvo bila ni zaba ni jaje ni koka, nego prvo je bilo jedno selo u Moldaviji...
Tam ima jedan narodni obicaj da ljudi rastu u vrtu, i kak su prvo bili malo mutavi onda su nesli jaja i iz jaja se radale koke...znas ono stara koka masna juha:), i tak da zacetak svega treba trazit u Moldaviji...


Ja iz ovoga zakljucujem da je ipak prije bilo jaje, pa tek onda kokos. Nitko ne tvrdi da prije jajeta nije bilo nesto trece... npr. selo u Moldaviji... Smile

Darkec (napisa):
Imam novo pitanje : Kaj je od mog frenda stric mojoj frendici, a njena mama je jednom radila kolac pa je moj drugi frend upozno od frendice sestrinu frendicu i jednom su se vidli u Vrbovcu?


Nije joj nista, osim ako su frendice u rodu. Smile

Inace, "novo pitanje" bi bilo pristojno staviti kao novi topic... Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Darkec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2003. (22:15:58)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 22:05 pet, 21. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok vsego, ovo kaj se tice stavljanja novog pitanja, budem ubuduce pripazio na taj stavak zakona br.xy, jos sam novi user, pa dok se ufuram u sve skupa, inace ovaj forum je bas forica...

Jer zapravo korijen rijeci forum je u rijeci fora, pa zato mora bit dobar :D
Ok vsego, ovo kaj se tice stavljanja novog pitanja, budem ubuduce pripazio na taj stavak zakona br.xy, jos sam novi user, pa dok se ufuram u sve skupa, inace ovaj forum je bas forica...

Jer zapravo korijen rijeci forum je u rijeci fora, pa zato mora bit dobar Very Happy



_________________
You owe me!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:14 pet, 21. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

A chicken and an egg are lying in bed. The chicken is leaning against the headboard smoking a cigarette, with a satisfied smile on its face.

The egg, looking a bit pissed off, grabs the sheet, rolls over, and says, "Well, I guess we finally answered THAT question."
A chicken and an egg are lying in bed. The chicken is leaning against the headboard smoking a cigarette, with a satisfied smile on its face.

The egg, looking a bit pissed off, grabs the sheet, rolls over, and says, "Well, I guess we finally answered THAT question."



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 1:37 sub, 22. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="spike"]ja mislim da je prvo bila zaba....
zaba pala iz svemira na zemlju i snjela jaje ....u kojem je bila druga zaba...svaka slijedeca zaba je sve vise licila na kokos,zbog prilagodbe na zivot na zemlji...i tako nastade kokos kao takva :D[/quote]

Ja mislim da je ovo u potpunosti tocno. Kokos kao takva dalje vise nije evoluirala jer je savrseno prilagodjena zivotu na Zemlji. Narocito kad je u obliku Chicken McNuggetsa.
spike (napisa):
ja mislim da je prvo bila zaba....
zaba pala iz svemira na zemlju i snjela jaje ....u kojem je bila druga zaba...svaka slijedeca zaba je sve vise licila na kokos,zbog prilagodbe na zivot na zemlji...i tako nastade kokos kao takva Very Happy


Ja mislim da je ovo u potpunosti tocno. Kokos kao takva dalje vise nije evoluirala jer je savrseno prilagodjena zivotu na Zemlji. Narocito kad je u obliku Chicken McNuggetsa.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mate
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2003. (15:39:14)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Texas

PostPostano: 23:22 pon, 24. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Budući da se kokoš liježe iz jajeta, kokoši nije moglo biti prije jajeta. Obrnuto može jer ima i drugih koji lijegu jaja, npr. zmije.

Baš sam pametan 8)
Budući da se kokoš liježe iz jajeta, kokoši nije moglo biti prije jajeta. Obrnuto može jer ima i drugih koji lijegu jaja, npr. zmije.

Baš sam pametan Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 23:42 pon, 24. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="spike"]ja mislim da je prvo bila zaba....
zaba pala iz svemira na zemlju i snjela jaje ....u kojem je bila druga zaba...svaka slijedeca zaba je sve vise licila na kokos,zbog prilagodbe na zivot na zemlji...i tako nastade kokos kao takva :D[/quote]

Ja mislim da je ovo u potpunosti tocno. Kokos kao takva dalje vise nije evoluirala jer je savrseno prilagodjena zivotu na Zemlji. Narocito kad je u obliku Chicken McNuggetsa.[/quote]


Krcko bi sam papao..
krcko (napisa):
spike (napisa):
ja mislim da je prvo bila zaba....
zaba pala iz svemira na zemlju i snjela jaje ....u kojem je bila druga zaba...svaka slijedeca zaba je sve vise licila na kokos,zbog prilagodbe na zivot na zemlji...i tako nastade kokos kao takva Very Happy


Ja mislim da je ovo u potpunosti tocno. Kokos kao takva dalje vise nije evoluirala jer je savrseno prilagodjena zivotu na Zemlji. Narocito kad je u obliku Chicken McNuggetsa.



Krcko bi sam papao..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jaglac
Gost





PostPostano: 0:04 uto, 25. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mate"]Budući da se kokoš liježe iz jajeta, kokoši nije moglo biti prije jajeta. Obrnuto može jer ima i drugih koji lijegu jaja, npr. zmije.

Baš sam pametan 8)[/quote]
Ostadoh bez daha . Iz matematičke logike garant čista petica .
mate (napisa):
Budući da se kokoš liježe iz jajeta, kokoši nije moglo biti prije jajeta. Obrnuto može jer ima i drugih koji lijegu jaja, npr. zmije.

Baš sam pametan Cool

Ostadoh bez daha . Iz matematičke logike garant čista petica .


[Vrh]
spike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2003. (01:54:46)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:23 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

:idea: skuzio sam!!! :D prvo je bio vsego :twisted: , on se sam setao po Zemlji dok mu nije postalo dosadno, kad najednom ugleda jajolik kamen i odluci da mu podari zivot, iz tog kamena izlegla se zaba....koja je izlegla novo jaje....tada vsego odluci da napravi forum da bi mogao komunicirati sa svojim zabljim i kamenim podanicima.....ostatak znate.....pozdrav i do slusanja!
Idea skuzio sam!!! Very Happy prvo je bio vsego Twisted Evil , on se sam setao po Zemlji dok mu nije postalo dosadno, kad najednom ugleda jajolik kamen i odluci da mu podari zivot, iz tog kamena izlegla se zaba....koja je izlegla novo jaje....tada vsego odluci da napravi forum da bi mogao komunicirati sa svojim zabljim i kamenim podanicima.....ostatak znate.....pozdrav i do slusanja!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
jaglac
Gost





PostPostano: 0:42 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="spike"]:idea: skuzio sam!!! :D prvo je bio vsego :twisted: , on se sam setao po Zemlji dok mu nije postalo dosadno, kad najednom ugleda jajolik kamen i odluci da mu podari zivot, iz tog kamena izlegla se zaba....koja je izlegla novo jaje....tada vsego odluci da napravi forum da bi mogao komunicirati sa svojim zabljim i kamenim podanicima.....ostatak znate.....pozdrav i do slusanja![/quote]
Ti bi imao -100 iz matametičke logike . Čuj sa žabljim i kamenim podanicima . Ti si inače mazohist po prirodi ili ...
spike (napisa):
Idea skuzio sam!!! Very Happy prvo je bio vsego Twisted Evil , on se sam setao po Zemlji dok mu nije postalo dosadno, kad najednom ugleda jajolik kamen i odluci da mu podari zivot, iz tog kamena izlegla se zaba....koja je izlegla novo jaje....tada vsego odluci da napravi forum da bi mogao komunicirati sa svojim zabljim i kamenim podanicima.....ostatak znate.....pozdrav i do slusanja!

Ti bi imao -100 iz matametičke logike . Čuj sa žabljim i kamenim podanicima . Ti si inače mazohist po prirodi ili ...


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 1:02 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prije nego sto se ovo rasplamsa...

:pm:

Proljetno cvijece nije dugog vijeka, ali svejedno predlazem jaglacu da se registrira. Inace nis od PM.
Prije nego sto se ovo rasplamsa...

Poziv za preseljenje u Private Message

Proljetno cvijece nije dugog vijeka, ali svejedno predlazem jaglacu da se registrira. Inace nis od PM.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
jaglac
Gost





PostPostano: 1:10 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Prije nego sto se ovo rasplamsa...

:pm:

Proljetno cvijece nije dugog vijeka, ali svejedno predlazem jaglacu da se registrira. Inace nis od PM.[/quote]
krcko za mene pm .Stvarno nisi fer . Ma molim te zar je ova debilna tema zaslužila mrvicu pažnje . A ti bi ljudima uskratio moje komentare .
krcko (napisa):
Prije nego sto se ovo rasplamsa...

Poziv za preseljenje u Private Message

Proljetno cvijece nije dugog vijeka, ali svejedno predlazem jaglacu da se registrira. Inace nis od PM.

krcko za mene pm .Stvarno nisi fer . Ma molim te zar je ova debilna tema zaslužila mrvicu pažnje . A ti bi ljudima uskratio moje komentare .


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan