Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

marketing
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 20:02 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

podrzavam!!!
podrzavam!!!


[Vrh]
Ziggy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2007. (01:01:22)
Postovi: (28)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:34 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Podrzavam gosta koji bi se tuzio na Radasicu!

Treba nju uklonit da vise ne muci ljude koji imaju potencijal i volju za naucit,al kad se susretnu s ovako ispredavanim ispitom,dodje im da odustanu od faksa 5 ispita prije kraja.
Podrzavam gosta koji bi se tuzio na Radasicu!

Treba nju uklonit da vise ne muci ljude koji imaju potencijal i volju za naucit,al kad se susretnu s ovako ispredavanim ispitom,dodje im da odustanu od faksa 5 ispita prije kraja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:46 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ziggy"]Podrzavam gosta koji bi se tuzio na Radasicu!

Treba nju uklonit da vise ne muci ljude koji imaju potencijal i volju za naucit,al kad se susretnu s ovako ispredavanim ispitom,dodje im da odustanu od faksa 5 ispita prije kraja.[/quote]


podržavam!!
Ziggy (napisa):
Podrzavam gosta koji bi se tuzio na Radasicu!

Treba nju uklonit da vise ne muci ljude koji imaju potencijal i volju za naucit,al kad se susretnu s ovako ispredavanim ispitom,dodje im da odustanu od faksa 5 ispita prije kraja.



podržavam!!


[Vrh]
kreda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (23:07:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 8:30 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni su kolokviji bili ok, ali ovo sa zadatakom je bio čisti promašaj i potpuno neprimjereno kao nekom "ozbiljnom" kolegiju... :roll:
meni su kolokviji bili ok, ali ovo sa zadatakom je bio čisti promašaj i potpuno neprimjereno kao nekom "ozbiljnom" kolegiju... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Skeli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2008. (19:04:57)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:05 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije problem zadatak-iz svih ostalih matlab-kolegija bili su zadaci ali sa popratnim vježbama i dobro objašnjenim gradivom ; s kim god sam razglabala o trivarijantnom probitu npr. svi su krenuli sa "ja sam to ovako shvatio..." što znači da nigdje nije ekzaktno rečeno o čemu se radi. Napominjem, bila na predavanjima!
Nije problem zadatak-iz svih ostalih matlab-kolegija bili su zadaci ali sa popratnim vježbama i dobro objašnjenim gradivom ; s kim god sam razglabala o trivarijantnom probitu npr. svi su krenuli sa "ja sam to ovako shvatio..." što znači da nigdje nije ekzaktno rečeno o čemu se radi. Napominjem, bila na predavanjima!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:55 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je, problem je zadatak, jer se probit ne može riješiti u Matlabu.
Je, problem je zadatak, jer se probit ne može riješiti u Matlabu.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:08 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da pa moja prituzba ce se konkretno i svoditi na to, neuskladjenost predavanja, nedostatak literature i nemogucnost konzultacija(jer prof. ne zna matlab- to nije moj problem) , u svezi zadatka u matlabu. Potpuna neprofesionalnost u pogledu tog dijela ispita. Predavanja i kolokviji su bili uskladjeni,tako da u taj dio necu ulaziti, ali ovo drugo nije nikako u redu. Svasta smo mi prosli kroz ove 4.godine, i zahtjevalo se sve i svasta od nas, ali isto tako profesor koji je to zahtjevao je to i sam znao rijesiti.
Da pa moja prituzba ce se konkretno i svoditi na to, neuskladjenost predavanja, nedostatak literature i nemogucnost konzultacija(jer prof. ne zna matlab- to nije moj problem) , u svezi zadatka u matlabu. Potpuna neprofesionalnost u pogledu tog dijela ispita. Predavanja i kolokviji su bili uskladjeni,tako da u taj dio necu ulaziti, ali ovo drugo nije nikako u redu. Svasta smo mi prosli kroz ove 4.godine, i zahtjevalo se sve i svasta od nas, ali isto tako profesor koji je to zahtjevao je to i sam znao rijesiti.


[Vrh]
branko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 05. 2008. (08:33:56)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:42 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li netko sto je sa potpisima iz ovog kolegija? kad ce to biti i postoji li uvjet na potpis[latex][/latex]
zna li netko sto je sa potpisima iz ovog kolegija? kad ce to biti i postoji li uvjet na potpis[latex][/latex]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ziggy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2007. (01:01:22)
Postovi: (28)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:26 sub, 5. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad je upis ocjena iz marketinga (i potpisi),
i jel treba prijavit ispit za drugi rok?
Kad je upis ocjena iz marketinga (i potpisi),
i jel treba prijavit ispit za drugi rok?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:08 sub, 5. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako si u Zg oko 18.7. onda valjda treba. Potpisi na usmenom/upisu, kad inace...
Ako si u Zg oko 18.7. onda valjda treba. Potpisi na usmenom/upisu, kad inace...


[Vrh]
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 14:00 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo su (valjda) konacni rezultati.

Potpisi i upis ocjena ce biti u petak 18.7. (naknadno cu javiti u koliko sati), a usmeni ce biti 21. ili 22. 7., javim naknadno. (ako se sad pitate sto je s onima koji nisu kolokvirali - ne znam, nema ih bas puno pa pretpostavljam da dolaze takodjer 21. ili 22.)

Ako ste prijavili ispit a namjeravate izaci na usmeni/doci po ocjenu tek u 9. mjesecu, mozete. Samo nemojte onda ponovno prijavljivati ispit (ako je to uopce moguce na Studomatu), nego napomenite profesorici da ste prijavili rok u 7. mjesecu.

One koji namjeravaju izaci na usmeni sada molim da mi se jave mailom do 14.7., kako bi prof. Radas imala neku orijentaciju o tome koliko ljudi dolazi na ispit. Ista molba ce vrijediti i za 9. mjesec, ali o tom potom...
Takodjer jos trebam napomenuti da ce prof. Radas dobiti na uvid sve testove studenata koji izlaze na usmeni (nekima je to dobra vijest, nekima mozda i nije...).
Ovo su (valjda) konacni rezultati.

Potpisi i upis ocjena ce biti u petak 18.7. (naknadno cu javiti u koliko sati), a usmeni ce biti 21. ili 22. 7., javim naknadno. (ako se sad pitate sto je s onima koji nisu kolokvirali - ne znam, nema ih bas puno pa pretpostavljam da dolaze takodjer 21. ili 22.)

Ako ste prijavili ispit a namjeravate izaci na usmeni/doci po ocjenu tek u 9. mjesecu, mozete. Samo nemojte onda ponovno prijavljivati ispit (ako je to uopce moguce na Studomatu), nego napomenite profesorici da ste prijavili rok u 7. mjesecu.

One koji namjeravaju izaci na usmeni sada molim da mi se jave mailom do 14.7., kako bi prof. Radas imala neku orijentaciju o tome koliko ljudi dolazi na ispit. Ista molba ce vrijediti i za 9. mjesec, ali o tom potom...
Takodjer jos trebam napomenuti da ce prof. Radas dobiti na uvid sve testove studenata koji izlaze na usmeni (nekima je to dobra vijest, nekima mozda i nije...).





MMuM_sve.xls
 Description:

Download
 Filename:  MMuM_sve.xls
 Filesize:  69.5 KB
 Downloaded:  118 Time(s)



Zadnja promjena: azra; 21:17 pon, 7. 7. 2008; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:27 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa, zapravo nas ima podosta koji nismo kolokvirali, a pretpostavljam da ce nas biti i podosta koji ne namjeravamo jos neko vrijeme izlazit na ispit (tj. sljedecih par rokova), jel se zna mooooozda kak ce izgledat pismeni/usmeni/kakvo vec polaganje ispita nakon npr. jesenskog roka?
pa, zapravo nas ima podosta koji nismo kolokvirali, a pretpostavljam da ce nas biti i podosta koji ne namjeravamo jos neko vrijeme izlazit na ispit (tj. sljedecih par rokova), jel se zna mooooozda kak ce izgledat pismeni/usmeni/kakvo vec polaganje ispita nakon npr. jesenskog roka?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:29 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A za one koji dolaze samo po upis ocjena, hoce li prof. Radas i njih ispitivati ili ne?
A za one koji dolaze samo po upis ocjena, hoce li prof. Radas i njih ispitivati ili ne?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:35 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A da li je na kraju trebalo kolokvirati posebno pismeni dio, i posebno zadatak u Matlabu, ili se gleda samo ukupan broj bodova?
A da li je na kraju trebalo kolokvirati posebno pismeni dio, i posebno zadatak u Matlabu, ili se gleda samo ukupan broj bodova?


[Vrh]
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 14:53 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]pa, zapravo nas ima podosta koji nismo kolokvirali, a pretpostavljam da ce nas biti i podosta koji ne namjeravamo jos neko vrijeme izlazit na ispit (tj. sljedecih par rokova), jel se zna mooooozda kak ce izgledat pismeni/usmeni/kakvo vec polaganje ispita nakon npr. jesenskog roka?[/quote]

Ne zna se, bit cete na vrijeme obavijesteni.
A da odgovorim i na ostale postove: ako dolazite po [b]upis[/b] ocjene, nema ispitivanja, osim mozda 'Kolega, kako ste?'. I gledaju se svi bodovi zajedno, osim ako dolazite na usmeni. U tom slucaju bi profesorica mogla prouciti koji dijelovi vam vise ili manje leze...
Anonymous (napisa):
pa, zapravo nas ima podosta koji nismo kolokvirali, a pretpostavljam da ce nas biti i podosta koji ne namjeravamo jos neko vrijeme izlazit na ispit (tj. sljedecih par rokova), jel se zna mooooozda kak ce izgledat pismeni/usmeni/kakvo vec polaganje ispita nakon npr. jesenskog roka?


Ne zna se, bit cete na vrijeme obavijesteni.
A da odgovorim i na ostale postove: ako dolazite po upis ocjene, nema ispitivanja, osim mozda 'Kolega, kako ste?'. I gledaju se svi bodovi zajedno, osim ako dolazite na usmeni. U tom slucaju bi profesorica mogla prouciti koji dijelovi vam vise ili manje leze...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:22 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako trebamo samo potpis, možemo li poslati indeks po nekome?
Ako trebamo samo potpis, možemo li poslati indeks po nekome?


[Vrh]
felina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2007. (09:59:01)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:09 sub, 12. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

e da, i ako trebamo upis ocjene, mozemo li poslati indeks po nekome ako nismo u zg?
e da, i ako trebamo upis ocjene, mozemo li poslati indeks po nekome ako nismo u zg?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 10:10 ned, 13. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molio bih da se napokon kaze sta ce biti sa tim kolegijem, posebice sa studentima koji nisu isli na kolokvije/kolokvirali (itd.) ? Kada ce biti pismeni/usmeni, da li treba raditi zadatak u Matlabu, tj. sta uopce treba napraviti?
I molio bih da se profesorica probudi iz zimskog sna ( jer ono, ljeto je :roll: ), i neka nam da bilo kakvu informaciju, pa da se fino mozemo rijesiti tog kolegija ( i usput ce se profesorica rijesiti nas :D ). [size=7]Nisam si mogao pomoci, da ne dam neki zlobni komentar...[/size]
Molio bih da se napokon kaze sta ce biti sa tim kolegijem, posebice sa studentima koji nisu isli na kolokvije/kolokvirali (itd.) ? Kada ce biti pismeni/usmeni, da li treba raditi zadatak u Matlabu, tj. sta uopce treba napraviti?
I molio bih da se profesorica probudi iz zimskog sna ( jer ono, ljeto je Rolling Eyes ), i neka nam da bilo kakvu informaciju, pa da se fino mozemo rijesiti tog kolegija ( i usput ce se profesorica rijesiti nas Very Happy ). Nisam si mogao pomoci, da ne dam neki zlobni komentar...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:30 ned, 13. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni/dijeljenje potpisa su na našem faksu?
Usmeni/dijeljenje potpisa su na našem faksu?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:54 ned, 13. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

mene isto zanima sto ce biti s tim kolegijem jer npr da je definirano od pocetka kako ce se kolegij polagati i sto je potrebno da se kolokvira bih se ja npr potrudila radit zadatak unatoc lose napisanim kolokvijima a ovako ni danas ne znam sto i kako s ovim kolegijem, i da ne govorim da bi mozda izasla na ovaj rok i rijesila se toga, a ovako muke po marketingu ce se nastavit dalje... jako frustrirajuce!! katastrofa-zao mi je ali cini se da je jedino zlobnim komentarima MOZDA moze nesto postic... :roll:
mene isto zanima sto ce biti s tim kolegijem jer npr da je definirano od pocetka kako ce se kolegij polagati i sto je potrebno da se kolokvira bih se ja npr potrudila radit zadatak unatoc lose napisanim kolokvijima a ovako ni danas ne znam sto i kako s ovim kolegijem, i da ne govorim da bi mozda izasla na ovaj rok i rijesila se toga, a ovako muke po marketingu ce se nastavit dalje... jako frustrirajuce!! katastrofa-zao mi je ali cini se da je jedino zlobnim komentarima MOZDA moze nesto postic... Rolling Eyes


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Stranica 7 / 9.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan