Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Banalna glupost
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 2:38 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]pa danas je u novima bio clanak u kojem roku hrvati stupaju u seksualne odnose, a sve to su skinuli sa durexove stranice[/quote]

mislis na [url=http://www.vecernji-list.hr/2001/11/27/Pages/jeft_hrvat.html#hrvati]ovo[/url]?

sto se www.durex.com tice, nije da sam bas naisla na iakkavo spominjanje hrvatske..... sto zapravo i nije toliko cudno
ali ima zanimljivih statistika :)

kao npr: (kopi pejst)
[b]Frequency of sex[/b]
# Sexually active adults worldwide are having sex 127 times a year on average
# Hungarians (152) and Bulgarians (151) are the most sexually active, while Russia - the nation least likely to be happy with its sex life – achieves a top three place
# Lovers in Singapore are the least amorous, having sex just 96 times a year – the only nation to dip below the magic 100 mark
# The 25-34 year old age group is the most sexually active at 135 times a year, followed by the 21-24 year olds (133) and 35-44 year olds (122)

u ove brojeve mi se bas ne uklapa ono vecernjakovo.... :?

nisam uspjela docepati se icega konkretnijeg, jerbo nemam flash player... a svako malo ga trazi....
filipnet (napisa):
pa danas je u novima bio clanak u kojem roku hrvati stupaju u seksualne odnose, a sve to su skinuli sa durexove stranice


mislis na ovo?

sto se www.durex.com tice, nije da sam bas naisla na iakkavo spominjanje hrvatske..... sto zapravo i nije toliko cudno
ali ima zanimljivih statistika Smile

kao npr: (kopi pejst)
Frequency of sex
# Sexually active adults worldwide are having sex 127 times a year on average
# Hungarians (152) and Bulgarians (151) are the most sexually active, while Russia - the nation least likely to be happy with its sex life – achieves a top three place
# Lovers in Singapore are the least amorous, having sex just 96 times a year – the only nation to dip below the magic 100 mark
# The 25-34 year old age group is the most sexually active at 135 times a year, followed by the 21-24 year olds (133) and 35-44 year olds (122)

u ove brojeve mi se bas ne uklapa ono vecernjakovo.... Confused

nisam uspjela docepati se icega konkretnijeg, jerbo nemam flash player... a svako malo ga trazi....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:44 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkred][b]Molba[/b]: Drzite se teme. O radu ducana nedjeljom raspravljamo [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=978]ovdje[/url].[/color] 8) Na tom topicu je i [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=7689#7689]moj odgovor[/url] na komentar koji je Anamari dala o radu ducana nedjeljom... :)

Sto se tice krsenja ljudskih prava, po cemu se pravo na sex bez braka razlikuje od spomenutog prava na rad nedjeljom? :?

[quote="filipnet"]pa danas je u novima bio clanak u kojem roku hrvati stupaju u seksualne odnose, a sve to su skinuli sa durexove stranice[/quote]

A u nekim drzavama u Americi je "moderno" da djevojke pruzaju deckima oralni sex... Nista jako cudno dok ne navedem podatak da je ta "moda" primijecena u srednjim skolama. :shock: Izvor: "[i]Oprah show[/i]" prije par tjedana. Ne znam tocno kad jer to ne pratim; naletih slucajno... :?

Zasto bas oralni sex? Objasnjenje je bilo da "[i]to nije sex, pa je u redu[/i]". :roll: Jedna cura je rekla da je ona to napravila jer je bila zadnja u razredu koja nije... :shock:

I ta Amerika je dio Zapada na koji se toliko pozivamo! Mislili itko ovdje da bi tu zakonska prisila (preciznije: zabrana) napravila ista korisno? :x Ili je mozda edukacija vaznija... 8)

Ne treba spominjati da vecinu srednjoskolske populacije cine maloljetnici. Kad prekrse zakon, onda idu u popravni dom i/ili odgovaraju njihovi roditelji...

[i]Sine, toplo se obuci, nemoj propustiti uzinu, budi dobar u skoli i drzi slic zakopcan da mama ne bi platila globu...[/i] :roll: Bilo bi smijesno, da nije zalosno... :(

:idea: Uzmemo li u obzir cinjenicu da je maloljetnike gotovo nemoguce kazniti u ovoj situaciji (ipak se nece ici u popravni dom zbog sexa s vrsnjak(inj)om), takav zakon bi - u krajnjij liniji - bio poruka: "[i]Sexajte se kao zecevi dok ne navrsite 18, jer ce vas nakon toga Drzava progoniti![/i]". :shocked!:

A nakon 18-e, mozemo svi lijepo u brakove iz racunice. :shock: Dvoje frendova se ozeni i dalje "sharaju" izvan tog braka i nitko im nista ne moze, bar dok se ne ozakoni progon bracne nevjere. :D Ili ce se ljudi i zeniti i razvoditi navrat-nanos i bez ikakvog osjecaja odgovornosti za bracnu zajednicu... :( Loshe, kako god da okrenemo... :(

[quote="Nesi"]The 25-34 year old age group is the most sexually active[/quote]

Ja sam navrsio 25, a jos nisam 26... Odjednom mi se pjeva pjesmu "[i]Zlatne godine[/i]" [size=1](od mog dragog rodjaka koji ni ne zna da ja postojim...)[/size]

[quote="Vecernji list (link by Nesi)"]U nebrizi za zdravlje prednjače Izraelci (40 posto), iza njih smo mi (23 posto), pa Poljaci (21 posto).[/quote]

Zabrinjavajuce... :( Ide u prilog mojoj tvrdnji: [b]Edukacija, a ne zabrane[/b] :!:
Molba: Drzite se teme. O radu ducana nedjeljom raspravljamo ovdje. Cool Na tom topicu je i moj odgovor na komentar koji je Anamari dala o radu ducana nedjeljom... Smile

Sto se tice krsenja ljudskih prava, po cemu se pravo na sex bez braka razlikuje od spomenutog prava na rad nedjeljom? Confused

filipnet (napisa):
pa danas je u novima bio clanak u kojem roku hrvati stupaju u seksualne odnose, a sve to su skinuli sa durexove stranice


A u nekim drzavama u Americi je "moderno" da djevojke pruzaju deckima oralni sex... Nista jako cudno dok ne navedem podatak da je ta "moda" primijecena u srednjim skolama. Shocked Izvor: "Oprah show" prije par tjedana. Ne znam tocno kad jer to ne pratim; naletih slucajno... Confused

Zasto bas oralni sex? Objasnjenje je bilo da "to nije sex, pa je u redu". Rolling Eyes Jedna cura je rekla da je ona to napravila jer je bila zadnja u razredu koja nije... Shocked

I ta Amerika je dio Zapada na koji se toliko pozivamo! Mislili itko ovdje da bi tu zakonska prisila (preciznije: zabrana) napravila ista korisno? Mad Ili je mozda edukacija vaznija... Cool

Ne treba spominjati da vecinu srednjoskolske populacije cine maloljetnici. Kad prekrse zakon, onda idu u popravni dom i/ili odgovaraju njihovi roditelji...

Sine, toplo se obuci, nemoj propustiti uzinu, budi dobar u skoli i drzi slic zakopcan da mama ne bi platila globu... Rolling Eyes Bilo bi smijesno, da nije zalosno... Sad

Idea Uzmemo li u obzir cinjenicu da je maloljetnike gotovo nemoguce kazniti u ovoj situaciji (ipak se nece ici u popravni dom zbog sexa s vrsnjak(inj)om), takav zakon bi - u krajnjij liniji - bio poruka: "Sexajte se kao zecevi dok ne navrsite 18, jer ce vas nakon toga Drzava progoniti!". #Shocked

A nakon 18-e, mozemo svi lijepo u brakove iz racunice. Shocked Dvoje frendova se ozeni i dalje "sharaju" izvan tog braka i nitko im nista ne moze, bar dok se ne ozakoni progon bracne nevjere. Very Happy Ili ce se ljudi i zeniti i razvoditi navrat-nanos i bez ikakvog osjecaja odgovornosti za bracnu zajednicu... Sad Loshe, kako god da okrenemo... Sad

Nesi (napisa):
The 25-34 year old age group is the most sexually active


Ja sam navrsio 25, a jos nisam 26... Odjednom mi se pjeva pjesmu "Zlatne godine" (od mog dragog rodjaka koji ni ne zna da ja postojim...)

Vecernji list (link by Nesi) (napisa):
U nebrizi za zdravlje prednjače Izraelci (40 posto), iza njih smo mi (23 posto), pa Poljaci (21 posto).


Zabrinjavajuce... Sad Ide u prilog mojoj tvrdnji: Edukacija, a ne zabrane Exclamation



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 3:15 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]I ta Amerika je dio Zapada na koji se toliko pozivamo! Mislili itko ovdje da bi tu zakonska prisila (preciznije: zabrana) napravila ista korisno? :x Ili je mozda edukacija vaznija... 8)[/quote]
Mala digresija s teme, ali jednostavno moram:
Ta "velebna" amerika na koju se mi toliko konstantno pozivamo i stalno želimo biti "k'o oni" ima malo više loših stvari od te. Možda bolje čak da se oralno zadovoljavaju, nego da zatrudnjuju di stignu. SAD, ukoliko se ne varam (a brijem da se ne varam) ima najviše neželjenih teen trudnoća, što dovodi do velike "potražnje" (nemrem se nikako bolje izrazit, oprostite mi) za abortusima, koji je tamo legalan, ali skup, tako da ga jako malo ljudi može platiti. Što na kraju dođe do situacije: smiješ imat abortus, al' ga nemreš platit, pa ga nemaš, pa nema klinika za abortus, pa ako ga i možeš platit ga nemaš di obavit, i na kraju ga nemreš obavit, a smiješ. Licimjerno, u najmanju ruku, a još i više ako znaš da ta ista država troši 400 milijardi dolara na vojsku (više nego Kina, Rusija, Velika Britanija, Francuska i Italija zajedno) a da im za obnovu škola treba ispod 200 milijuna dolara, iako za to nemaju para. Pravi uzor, zar ne?
Oprostite mi na malo ovećoj digresiji, no jučer sam pročito knjigu "Stupid White Men" od Michael Moore-a i još uvijek sam pod debelim utiskom knjige koja tako slobodno govori o "land of the free, home of the brave".
vsego (napisa):
I ta Amerika je dio Zapada na koji se toliko pozivamo! Mislili itko ovdje da bi tu zakonska prisila (preciznije: zabrana) napravila ista korisno? Mad Ili je mozda edukacija vaznija... Cool

Mala digresija s teme, ali jednostavno moram:
Ta "velebna" amerika na koju se mi toliko konstantno pozivamo i stalno želimo biti "k'o oni" ima malo više loših stvari od te. Možda bolje čak da se oralno zadovoljavaju, nego da zatrudnjuju di stignu. SAD, ukoliko se ne varam (a brijem da se ne varam) ima najviše neželjenih teen trudnoća, što dovodi do velike "potražnje" (nemrem se nikako bolje izrazit, oprostite mi) za abortusima, koji je tamo legalan, ali skup, tako da ga jako malo ljudi može platiti. Što na kraju dođe do situacije: smiješ imat abortus, al' ga nemreš platit, pa ga nemaš, pa nema klinika za abortus, pa ako ga i možeš platit ga nemaš di obavit, i na kraju ga nemreš obavit, a smiješ. Licimjerno, u najmanju ruku, a još i više ako znaš da ta ista država troši 400 milijardi dolara na vojsku (više nego Kina, Rusija, Velika Britanija, Francuska i Italija zajedno) a da im za obnovu škola treba ispod 200 milijuna dolara, iako za to nemaju para. Pravi uzor, zar ne?
Oprostite mi na malo ovećoj digresiji, no jučer sam pročito knjigu "Stupid White Men" od Michael Moore-a i još uvijek sam pod debelim utiskom knjige koja tako slobodno govori o "land of the free, home of the brave".



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:11 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]A u nekim drzavama u Americi je "moderno" da djevojke pruzaju deckima oralni sex... Nista jako cudno dok ne navedem podatak da je ta "moda" primijecena u srednjim skolama. :shock: [/quote]

Ha cuj, bolje da si medjusobno pushe nego da dolaze s oruzjem u skolu pa da se poslije iz njih pushi (ekskjuz maj ingliš).
vsego (napisa):
A u nekim drzavama u Americi je "moderno" da djevojke pruzaju deckima oralni sex... Nista jako cudno dok ne navedem podatak da je ta "moda" primijecena u srednjim skolama. Shocked


Ha cuj, bolje da si medjusobno pushe nego da dolaze s oruzjem u skolu pa da se poslije iz njih pushi (ekskjuz maj ingliš).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan