Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pitanja za Ivančicu i ostale iz SUMA(koji mogu odgovoriti)
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:12 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Re: pitanja za Ivančicu i ostale iz SUMA(koji mogu odgovori Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"][b]Tekst projekta kao i financijski predračun SUMAndi su dužni pokazati samo na godišnjem okupljanju, odnosno na sastanku velikog vijeća.[/b][/quote]

Nisam te ni pitao za tekst prijave, nego samo da kratko objasnis o cemu se u projektima radi. Eksplicitno si rekla da ces odgovoriti na konkretna pitanja, a osim toga si rekla da si se interesirala i da sada znas da je s projektima sve OK. To valjda podrazumijeva da bar okvirno znas teme projekata. Nije mi jasno zasto ne odgovoris - ne tvrdis valjda da je tajna sto znaci EN PASSANT 2003? Cudis se optuzbama da ste za kartanje trazili novce, a nisi spremna objasniti za sto jeste.

Molim nekog drugog iz SUME da odgovori jer Ivancicin odgovor dozivljavam kao izmotavanje.

[quote="Ivančica"][b]Dakle, ako ga želite vidjeti, morat ćete se učlaniti u SUMAu.[/b][/quote]

Ovo ne stoji. Dozvoli da jos jednom citiram vas statut...

[quote="SUMA"]Članak 6.

6.1. Rad Udruge je javan.

6.2. Javnost rada ostvaruje se redovnim obavješćivanjem članova Udruge i šire javnosti o radu Udruge. Obavješćivanje se obavlja putem na oglasne ploče Udruge, web stranica, biltena ili na drugi prikladan način.

6.3. Rad tijela Udruge je javan. Tijelo Udruge može isključiti javnost sa svoje sjednice zbog zaštite osobne ili poslovne tajne, zbog zaštite osobnih podataka o članovima Udruge ili zbog ograničenih uvjeta prostora u kojem se sjednica održava.[/quote]

Dakle, ako se ne odlucite za iskljucivanje javnosti na veliko vijece moze doci tko god hoce, bio clan SUME ili ne.

[quote="Ivančica"][b]Ali ću vam reći da nisu svi projekti zabavnog karaktera, primjerice: STRASBOURG 2003, SPLIT 2003 su studentske razmjene.[/b][/quote]

Puno hvala na pruzenim informacijama. Zanimalo bi me s kim se tocno razmjenjujete i tko ide u razmjenu s vase strane. Sa sahistima, nogometasima, kartasima ili nekim trecim? :twisted:

[quote="krcko"]Na kraju kljucno pitanje: [b]imamo li mi makar jedan studentski projekt posvecen bas matematici?[/b][/quote]

Zbog tvojeg izmotavanja pretpostavljam da je odgovor na ovo pitanje NE

[quote="Ivancica"][i]9.U cemu je problem s javnom diskusijom?[/i]
[b]vidi 1.[/b][/quote]

Ivancice procitaj statut.

[quote="Ivancica"][i]2. Zele li SUMA i SZ zasebni forum, gdje bi mogli (recimo svakih par dana) odgovarati na pitanja studenata? Ako da, bilo bi zgodno da imenujete barem jednu osobu koja ce povremeno procitati postove i odgovoriti na njih cim bude mogla...[/i]
[b]Nemamo toliko vremena. Ima rasprava već negdje o tome.[/b][/quote]

Jel ovo pises kao sluzbeni predstavnik Zbora, SUME ili u svoje osobno ime?

[quote="Ivancica"][b]Nemamo niti sada, a vjerojatno nećemo niti imati jer je ministar Flego blokirao isplatu Hrvatskom Studentskom Zboru (HSZu) u iznosu od cca. 5 mil kn, od čega zagrebačkom SZu ide 60%, odnosno cca 3 mil. kn.[/b][/quote]

Zasluzili ste.
Ivančica (napisa):
Tekst projekta kao i financijski predračun SUMAndi su dužni pokazati samo na godišnjem okupljanju, odnosno na sastanku velikog vijeća.


Nisam te ni pitao za tekst prijave, nego samo da kratko objasnis o cemu se u projektima radi. Eksplicitno si rekla da ces odgovoriti na konkretna pitanja, a osim toga si rekla da si se interesirala i da sada znas da je s projektima sve OK. To valjda podrazumijeva da bar okvirno znas teme projekata. Nije mi jasno zasto ne odgovoris - ne tvrdis valjda da je tajna sto znaci EN PASSANT 2003? Cudis se optuzbama da ste za kartanje trazili novce, a nisi spremna objasniti za sto jeste.

Molim nekog drugog iz SUME da odgovori jer Ivancicin odgovor dozivljavam kao izmotavanje.

Ivančica (napisa):
Dakle, ako ga želite vidjeti, morat ćete se učlaniti u SUMAu.


Ovo ne stoji. Dozvoli da jos jednom citiram vas statut...

SUMA (napisa):
Članak 6.

6.1. Rad Udruge je javan.

6.2. Javnost rada ostvaruje se redovnim obavješćivanjem članova Udruge i šire javnosti o radu Udruge. Obavješćivanje se obavlja putem na oglasne ploče Udruge, web stranica, biltena ili na drugi prikladan način.

6.3. Rad tijela Udruge je javan. Tijelo Udruge može isključiti javnost sa svoje sjednice zbog zaštite osobne ili poslovne tajne, zbog zaštite osobnih podataka o članovima Udruge ili zbog ograničenih uvjeta prostora u kojem se sjednica održava.


Dakle, ako se ne odlucite za iskljucivanje javnosti na veliko vijece moze doci tko god hoce, bio clan SUME ili ne.

Ivančica (napisa):
Ali ću vam reći da nisu svi projekti zabavnog karaktera, primjerice: STRASBOURG 2003, SPLIT 2003 su studentske razmjene.


Puno hvala na pruzenim informacijama. Zanimalo bi me s kim se tocno razmjenjujete i tko ide u razmjenu s vase strane. Sa sahistima, nogometasima, kartasima ili nekim trecim? Twisted Evil

krcko (napisa):
Na kraju kljucno pitanje: imamo li mi makar jedan studentski projekt posvecen bas matematici?


Zbog tvojeg izmotavanja pretpostavljam da je odgovor na ovo pitanje NE

Ivancica (napisa):
9.U cemu je problem s javnom diskusijom?
vidi 1.


Ivancice procitaj statut.

Ivancica (napisa):
2. Zele li SUMA i SZ zasebni forum, gdje bi mogli (recimo svakih par dana) odgovarati na pitanja studenata? Ako da, bilo bi zgodno da imenujete barem jednu osobu koja ce povremeno procitati postove i odgovoriti na njih cim bude mogla...
Nemamo toliko vremena. Ima rasprava već negdje o tome.


Jel ovo pises kao sluzbeni predstavnik Zbora, SUME ili u svoje osobno ime?

Ivancica (napisa):
Nemamo niti sada, a vjerojatno nećemo niti imati jer je ministar Flego blokirao isplatu Hrvatskom Studentskom Zboru (HSZu) u iznosu od cca. 5 mil kn, od čega zagrebačkom SZu ide 60%, odnosno cca 3 mil. kn.


Zasluzili ste.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 12:29 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Re: pitanja za Ivančicu i ostale iz SUMA(koji mogu odgovori Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]
Nisam te ni pitao za tekst prijave, nego samo da kratko objasnis o cemu se u projektima radi. Eksplicitno si rekla da ces odgovoriti na konkretna pitanja, a osim toga si rekla da si se interesirala i da sada znas da je s projektima sve OK. To valjda podrazumijeva da bar okvirno znas teme projekata. Nije mi jasno zasto ne odgovoris - ne tvrdis valjda da je tajna sto znaci EN PASSANT 2003? Cudis se optuzbama da ste za kartanje trazili novce, a nisi spremna objasniti za sto jeste.
Molim nekog drugog iz SUME da odgovori jer Ivancicin odgovor dozivljavam kao izmotavanje.[/quote]

Teško da će netko drugi odgovoriti ako ja nisam.

[quote="Ivančica"][b]Dakle, ako ga želite vidjeti, morat ćete se učlaniti u SUMAu.[/b][/quote]

[quote="Krcko"]Ovo ne stoji. Dozvoli da jos jednom citiram vas statut...
Dakle, ako se ne odlucite za iskljucivanje javnosti na veliko vijece moze doci tko god hoce, bio clan SUME ili ne.[/quote]
Imaš pravo. Možete doći i ako niste članovi.
Mislim da ja sama (a ni predsjednik) ne mogu odlučiti da li ćemo te stvari pokazivati javnosti. To je stvar odluke Velikog vijeća, a da bi se ono moglo dogovoriti potrebno je da se sastanemo. Smije doć tko hoće... Termin je za sada 5.5. u 17h


[quote="Krcko"]Puno hvala na pruzenim informacijama. Zanimalo bi me s kim se tocno razmjenjujete i tko ide u razmjenu s vase strane. Sa sahistima, nogometasima, kartasima ili nekim trecim? :twisted: [/quote]
Nema veze niti sa šahom niti sa nogometom, a bome niti kartama. Radi se o studentskoj zamjeni.

[quote="krcko"]Na kraju kljucno pitanje: [b]imamo li mi makar jedan studentski projekt posvecen bas matematici?[/b]
Zbog tvojeg izmotavanja pretpostavljam da je odgovor na ovo pitanje NE[/quote]
Tako je!


[quote="Ivancica"][i]9.U cemu je problem s javnom diskusijom?[/i]
[b]vidi 1.[/b][/quote]
[quote="Krcko"]Ivancice procitaj statut.[/quote]

[quote="SUMA"]
Članak 6.

6.1. Rad Udruge je javan.

6.2. Javnost rada ostvaruje se redovnim obavješćivanjem članova Udruge i šire javnosti o radu Udruge. Obavješćivanje se obavlja putem na oglasne ploče Udruge, web stranica, biltena ili na drugi prikladan način.

6.3. Rad tijela Udruge je javan. [b]Tijelo Udruge može isključiti javnost sa svoje sjednice zbog zaštite osobne ili poslovne tajne, zbog zaštite osobnih podataka o članovima Udruge ili zbog ograničenih uvjeta prostora u kojem se sjednica održava.[/b] [/quote]


[quote="Ivancica"]
[b]Nemamo toliko vremena. Ima rasprava već negdje o tome.[/b][/quote]

[quote="Krcko"]Jel ovo pises kao sluzbeni predstavnik Zbora, SUME ili u svoje osobno ime?[/quote]
Još jednom, nisam predstvanik ovog Zbora. Govorim u ime SUMAe (predsjedništva). Ako slučajno ima netko tko želi voditi forum, mi ga nećemo ograničavati. čak, dapače. Ali, u to baš i ne vjerujem :-(

[quote="Ivancica"][b]Nemamo niti sada, a vjerojatno nećemo niti imati jer je ministar Flego blokirao isplatu Hrvatskom Studentskom Zboru (HSZu) u iznosu od cca. 5 mil kn, od čega zagrebačkom SZu ide 60%, odnosno cca 3 mil. kn.[/b][/quote]

[quote="Krcko"]Zasluzili ste.[/quote]
Što smo zaslužili? Da dobijemo ili da ne dobijemo novac?
krcko (napisa):

Nisam te ni pitao za tekst prijave, nego samo da kratko objasnis o cemu se u projektima radi. Eksplicitno si rekla da ces odgovoriti na konkretna pitanja, a osim toga si rekla da si se interesirala i da sada znas da je s projektima sve OK. To valjda podrazumijeva da bar okvirno znas teme projekata. Nije mi jasno zasto ne odgovoris - ne tvrdis valjda da je tajna sto znaci EN PASSANT 2003? Cudis se optuzbama da ste za kartanje trazili novce, a nisi spremna objasniti za sto jeste.
Molim nekog drugog iz SUME da odgovori jer Ivancicin odgovor dozivljavam kao izmotavanje.


Teško da će netko drugi odgovoriti ako ja nisam.

Ivančica (napisa):
Dakle, ako ga želite vidjeti, morat ćete se učlaniti u SUMAu.


Krcko (napisa):
Ovo ne stoji. Dozvoli da jos jednom citiram vas statut...
Dakle, ako se ne odlucite za iskljucivanje javnosti na veliko vijece moze doci tko god hoce, bio clan SUME ili ne.

Imaš pravo. Možete doći i ako niste članovi.
Mislim da ja sama (a ni predsjednik) ne mogu odlučiti da li ćemo te stvari pokazivati javnosti. To je stvar odluke Velikog vijeća, a da bi se ono moglo dogovoriti potrebno je da se sastanemo. Smije doć tko hoće... Termin je za sada 5.5. u 17h


Krcko (napisa):
Puno hvala na pruzenim informacijama. Zanimalo bi me s kim se tocno razmjenjujete i tko ide u razmjenu s vase strane. Sa sahistima, nogometasima, kartasima ili nekim trecim? Twisted Evil

Nema veze niti sa šahom niti sa nogometom, a bome niti kartama. Radi se o studentskoj zamjeni.

krcko (napisa):
Na kraju kljucno pitanje: imamo li mi makar jedan studentski projekt posvecen bas matematici?
Zbog tvojeg izmotavanja pretpostavljam da je odgovor na ovo pitanje NE

Tako je!


Ivancica (napisa):
9.U cemu je problem s javnom diskusijom?
vidi 1.

Krcko (napisa):
Ivancice procitaj statut.


SUMA (napisa):

Članak 6.

6.1. Rad Udruge je javan.

6.2. Javnost rada ostvaruje se redovnim obavješćivanjem članova Udruge i šire javnosti o radu Udruge. Obavješćivanje se obavlja putem na oglasne ploče Udruge, web stranica, biltena ili na drugi prikladan način.

6.3. Rad tijela Udruge je javan. Tijelo Udruge može isključiti javnost sa svoje sjednice zbog zaštite osobne ili poslovne tajne, zbog zaštite osobnih podataka o članovima Udruge ili zbog ograničenih uvjeta prostora u kojem se sjednica održava.



Ivancica (napisa):

Nemamo toliko vremena. Ima rasprava već negdje o tome.


Krcko (napisa):
Jel ovo pises kao sluzbeni predstavnik Zbora, SUME ili u svoje osobno ime?

Još jednom, nisam predstvanik ovog Zbora. Govorim u ime SUMAe (predsjedništva). Ako slučajno ima netko tko želi voditi forum, mi ga nećemo ograničavati. čak, dapače. Ali, u to baš i ne vjerujem Sad

Ivancica (napisa):
Nemamo niti sada, a vjerojatno nećemo niti imati jer je ministar Flego blokirao isplatu Hrvatskom Studentskom Zboru (HSZu) u iznosu od cca. 5 mil kn, od čega zagrebačkom SZu ide 60%, odnosno cca 3 mil. kn.


Krcko (napisa):
Zasluzili ste.

Što smo zaslužili? Da dobijemo ili da ne dobijemo novac?


[Vrh]
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:30 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo mi je dobar odgovor :lol:

Otprilike, kao da mi HRT kaže da ako želim znat njihov raspored programa da se moram zaposlit na HRT-u :lol:

Nego, zaista, SUMA bi trebala biti studentska udruga, pa bi onda, valjda, aktivnosti SUMA-e trebale biti povezane sa studentima, tj. trebalo bi studente uključivat u to, a valjda studenti smiju znat u šta to bivaju uključeni? (Mislim, čisto onako logički pitam, a i kaže krcko da je tako u statutu...)
Ovo mi je dobar odgovor Laughing

Otprilike, kao da mi HRT kaže da ako želim znat njihov raspored programa da se moram zaposlit na HRT-u Laughing

Nego, zaista, SUMA bi trebala biti studentska udruga, pa bi onda, valjda, aktivnosti SUMA-e trebale biti povezane sa studentima, tj. trebalo bi studente uključivat u to, a valjda studenti smiju znat u šta to bivaju uključeni? (Mislim, čisto onako logički pitam, a i kaže krcko da je tako u statutu...)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ihatebla
Gost





PostPostano: 14:38 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Nema veze niti sa šahom niti sa nogometom, a bome niti kartama. Radi se o studentskoj zamjeni.[/quote]

Da niste ovo na brzaka prepravili u projektima u međuvremenu. :twisted: :lol: Baš me ineteresira o kojim se to studentima radi. :roll:
[quote="Ivančica"][quote="krcko"]Zasluzili ste.[/quote]

Što smo zaslužili? Da dobijemo ili da ne dobijemo novac?[/quote]

[u][b]NISTE ZASLUŽILI DA DOBIJETE NI LIPU.!!!!!![/b][/u]:twisted:
Ivančica (napisa):
Nema veze niti sa šahom niti sa nogometom, a bome niti kartama. Radi se o studentskoj zamjeni.


Da niste ovo na brzaka prepravili u projektima u međuvremenu. Twisted Evil Laughing Baš me ineteresira o kojim se to studentima radi. Rolling Eyes
Ivančica (napisa):
krcko (napisa):
Zasluzili ste.


Što smo zaslužili? Da dobijemo ili da ne dobijemo novac?


NISTE ZASLUŽILI DA DOBIJETE NI LIPU.!!!!!!Twisted Evil


[Vrh]
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:29 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jeste glasovali unutar SUMA-e za projekte koje ste predali za natječaj :?:
Po kojem kriteriju donosite odluku da neki projekt treba predati za natječaj :?:
Jeste glasovali unutar SUMA-e za projekte koje ste predali za natječaj Question
Po kojem kriteriju donosite odluku da neki projekt treba predati za natječaj Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anavi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2003. (09:14:19)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:04 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ihatebla"]
NISTE ZASLUŽILI DA DOBIJETE NI LIPU.!!!!!!
[/quote]

e barem smo lipu zasluzili ako nista drugo...
nego po kojem kriteriju nismo zasluzili? objektivno ili subjektivno nismo zasluzili?
Ihatebla (napisa):

NISTE ZASLUŽILI DA DOBIJETE NI LIPU.!!!!!!


e barem smo lipu zasluzili ako nista drugo...
nego po kojem kriteriju nismo zasluzili? objektivno ili subjektivno nismo zasluzili?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:23 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ivančice (valjda si to ti bila)
Kaže statut da [b]tijelo[/b] udruge može isključiti javnost sa svojih sastanaka.
Rad Udruge (ne tijela udruge, nego udruge) je javan.
Ivančice (valjda si to ti bila)
Kaže statut da tijelo udruge može isključiti javnost sa svojih sastanaka.
Rad Udruge (ne tijela udruge, nego udruge) je javan.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ihatebla
Gost





PostPostano: 16:37 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anavi"][quote="Ihatebla"]
NISTE ZASLUŽILI DA DOBIJETE NI LIPU.!!!!!!
[/quote]

e barem smo lipu zasluzili ako nista drugo...
nego po kojem kriteriju nismo zasluzili? objektivno ili subjektivno nismo zasluzili?[/quote]
Objektivnom jer je očito da nešto skrivate.
[quote="color"]Jeste glasovali unutar SUMA-e za projekte koje ste predali za natječaj ?
Po kojem kriteriju donosite odluku da neki projekt treba predati za natječaj ?[/quote]

anavi zašto si preskočila ova dva pitanja? :?:
Sumaši izgleda imaju jednu zajedničku karakteristiku. Vješto izbjegavaju pitanja . :twisted:
anavi (napisa):
Ihatebla (napisa):

NISTE ZASLUŽILI DA DOBIJETE NI LIPU.!!!!!!


e barem smo lipu zasluzili ako nista drugo...
nego po kojem kriteriju nismo zasluzili? objektivno ili subjektivno nismo zasluzili?

Objektivnom jer je očito da nešto skrivate.
color (napisa):
Jeste glasovali unutar SUMA-e za projekte koje ste predali za natječaj ?
Po kojem kriteriju donosite odluku da neki projekt treba predati za natječaj ?


anavi zašto si preskočila ova dva pitanja? Question
Sumaši izgleda imaju jednu zajedničku karakteristiku. Vješto izbjegavaju pitanja . Twisted Evil


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:57 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ihatebla"]Sumaši izgleda imaju jednu zajedničku karakteristiku. Vješto izbjegavaju pitanja . :twisted:[/quote]

People, moram vas upozoriti: [b]Okanite se ocito laznih izjava![/b] :evil: Mislim da je svima jasno da njihovo izbjegavanje odgovora uopce nije vjesto... :twisted: :twisted: :twisted:
Ihatebla (napisa):
Sumaši izgleda imaju jednu zajedničku karakteristiku. Vješto izbjegavaju pitanja . Twisted Evil


People, moram vas upozoriti: Okanite se ocito laznih izjava! Evil or Very Mad Mislim da je svima jasno da njihovo izbjegavanje odgovora uopce nije vjesto... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anavi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2003. (09:14:19)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:00 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ihatebla"]
Objektivnom jer je očito da nešto skrivate.
[/quote]
po nemi bi objektivno bilo da skrivamo/smo skrivali 'to to i to',a subjektivno nekakvo misljenje ali izgleda da sam ja krivo skuzila ta dva pojma
[quote="Ihatebla"]
[quote="color"]Jeste glasovali unutar SUMA-e za projekte koje ste predali za natječaj ?
Po kojem kriteriju donosite odluku da neki projekt treba predati za natječaj ?[/quote]
anavi zašto si preskočila ova dva pitanja? :?: [/quote]
zato sto ni prije nisam imala nekakve dirktne veze s projektima a nemam ni sad pa ne bi znala odgovor na pitanje, a ako ne znam odgovor onda ne trabunjam bezveze jedino mozda kazem sta mislim, ali evo mislim da svi studenti mogu napisat svoj projekt (cak i oni koji nisu u sumi)
[quote="Ihatebla"]
Sumaši izgleda imaju jednu zajedničku karakteristiku. Vješto izbjegavaju pitanja . :twisted:[/quote]

bar nesto imamo zajednicko 8)
Ihatebla (napisa):

Objektivnom jer je očito da nešto skrivate.

po nemi bi objektivno bilo da skrivamo/smo skrivali 'to to i to',a subjektivno nekakvo misljenje ali izgleda da sam ja krivo skuzila ta dva pojma
Ihatebla (napisa):

color (napisa):
Jeste glasovali unutar SUMA-e za projekte koje ste predali za natječaj ?
Po kojem kriteriju donosite odluku da neki projekt treba predati za natječaj ?

anavi zašto si preskočila ova dva pitanja? Question

zato sto ni prije nisam imala nekakve dirktne veze s projektima a nemam ni sad pa ne bi znala odgovor na pitanje, a ako ne znam odgovor onda ne trabunjam bezveze jedino mozda kazem sta mislim, ali evo mislim da svi studenti mogu napisat svoj projekt (cak i oni koji nisu u sumi)
Ihatebla (napisa):

Sumaši izgleda imaju jednu zajedničku karakteristiku. Vješto izbjegavaju pitanja . Twisted Evil


bar nesto imamo zajednicko Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 17:08 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Re: pitanja za Ivančicu i ostale iz SUMA(koji mogu odgovori Citirajte i odgovorite

Nemam energije komentirati sve ostalo pa cu se ograniciti na samo jednu stavku:

[quote="Ivančica"][b]Za kraj, što kažete na ovaj prijedlog: da se svi udružimo i tražimo sva financijska izvješća svih tvtki u RH? [/b]:wink:[/quote]

Ako te tvrtke raspolazu novcem namijenjenom studentima (prije svega za akademsko usavrsavanje) onda se svakako slazem s tobom da bi to trebalo uraditi, a ako se ne varam onda takve tvrtke i kojekakve organizacije koje primaju novac od drzave imaju i obvezu objaviti financijsko izvjesce.
Ako se samofinanciraju onda se mene uopce ne tice na sto im odlazi novac. Kuzis?
Nemam energije komentirati sve ostalo pa cu se ograniciti na samo jednu stavku:

Ivančica (napisa):
Za kraj, što kažete na ovaj prijedlog: da se svi udružimo i tražimo sva financijska izvješća svih tvtki u RH? Wink


Ako te tvrtke raspolazu novcem namijenjenom studentima (prije svega za akademsko usavrsavanje) onda se svakako slazem s tobom da bi to trebalo uraditi, a ako se ne varam onda takve tvrtke i kojekakve organizacije koje primaju novac od drzave imaju i obvezu objaviti financijsko izvjesce.
Ako se samofinanciraju onda se mene uopce ne tice na sto im odlazi novac. Kuzis?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:24 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina je ovo što Void kaže.
Recimo vlada mora svake godine objaviti svoj proračun, koji naravno dolazi od poreza i tiče se direktno svih državljana RH, pa tako oni imaju pravo uvidjeti na što se to njihov novac troši.

Tako bi trebala i SUMA
Istina je ovo što Void kaže.
Recimo vlada mora svake godine objaviti svoj proračun, koji naravno dolazi od poreza i tiče se direktno svih državljana RH, pa tako oni imaju pravo uvidjeti na što se to njihov novac troši.

Tako bi trebala i SUMA



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:10 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Šmrc! Citirajte i odgovorite

Tinčice, stvarno se pretvaraš u svakodnevnog hrvatskog političara ovakvim odgovorima. ŠMRC, ŠMRC!!! :cry: :cry: :cry: Pa kaj nisi ljudima odgovorila, da dodju na na tu sjednicu SUMA-e, pa nek tamo pitaju, jer im ti nećeš (ili ne možeš) na niš konkretno odgovoriti. A ne ovako muljati sa svim odgovorima.

Evo imam ja par pitanja za ljude iz vodstva SUMA-e:

1. Zašto se toliko ljutite što vam ljudi postavljaju pitanja?

2. Pa ak nam je rad udruge javan onda valjde smiju znato što radimo. Zar ćete sve (ili gotovo sve) što SUMA radi proglasiti tajnim?


I mislim Tinčica, ono na kraju sa
[quote]Za kraj, što kažete na ovaj prijedlog: da se svi udružimo i tražimo sva financijska izvješća svih tvtki u RH?[/quote] Pa mislim, kakav ti je to sad argument, kao "pa i drugi muljaju, zašto gledate samo nas".

Sad opet za vodstvo SUMA-e:
Ne mislim reći da SUMA mulja s ovim novcem, siguran sam da ni lipa nece otici mimo namjene za koju je dobivena. Ali je problem upravo u tim namjenama, "troškovima" i nogometu i sličnom. Pa dajte iskreno recite, [color=red]zar stvarno mislite da neki drugi projekti više okrenuti znanstvenom radu nisu zasluzili novce poreznih obveznika?[/color] Pa kaj oni žele davati novce da studentima plaćaju igranje nogometa, kartanje...
Pa mislim, ak volimo igrat nogomet onda ćemo se valjda skupit i igrat, pa i skupit lovu za teren ako treba iznajmit (i nagrade i ostalo). A ovo bi trebao, barem po mom mišljenju, biti novac namjenjen studenskim projektima koji će im pomagati u učenju i omogučiti da steknu neku praksu radeći znanstvene projekte koje inače (bez novčane potpore) ne bi mogli raditi.

Znam da se redovite svake godine prije ove to događalo. I tada se nisu toliko ljudi bunili, po mom mišljenju zato jer nisu matematičari bili ti koji su dobivali novce. A sada jesu, a mi matematičari smo ipak navikli analizarat malo dublje stvari i vidjet pravu istinu, a ne se odmah složit s nečim što ide nama u korist koliko god nepravedno bilo. Zato i ima toliko buke oko ovog, jer se sami ljudi u čije ime se dobila lova ne žele tako okoristiti, na račun nekih pametnijih projekata. [color=red]Pa zar se stvarno moramo ponašati kao i oni prije?[/color] Po tome ispada da nam nije smetalo što su oni prije [b]trošili lovu na "gluposti"[/b], već što nismo [b]mi[/b] trošili lovu na "gluposti".

A sad malo i ovim forumašima koji nisu sa matematike:
Lijepo od vas kaj ste se uključili na forum! I ja vam u svoje ime kao student matematike zahvaljujem. I samo nastavite i dalje. [b]Ali molim vas nemojte zaboraviti i ove debataše koji su isto vrlo sumljivo dobili novce. Pa ak vam smeta nepravda, onda nek vam smeta sva nepravda. Stisnite malo i njih, a ne samo SUMa-u malu uzeti na pik.[/b] Naravno ne možete ih stisnuti na ovom forumu, ali smislite već nešto.
Tinčice, stvarno se pretvaraš u svakodnevnog hrvatskog političara ovakvim odgovorima. ŠMRC, ŠMRC!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Pa kaj nisi ljudima odgovorila, da dodju na na tu sjednicu SUMA-e, pa nek tamo pitaju, jer im ti nećeš (ili ne možeš) na niš konkretno odgovoriti. A ne ovako muljati sa svim odgovorima.

Evo imam ja par pitanja za ljude iz vodstva SUMA-e:

1. Zašto se toliko ljutite što vam ljudi postavljaju pitanja?

2. Pa ak nam je rad udruge javan onda valjde smiju znato što radimo. Zar ćete sve (ili gotovo sve) što SUMA radi proglasiti tajnim?


I mislim Tinčica, ono na kraju sa
Citat:
Za kraj, što kažete na ovaj prijedlog: da se svi udružimo i tražimo sva financijska izvješća svih tvtki u RH?
Pa mislim, kakav ti je to sad argument, kao "pa i drugi muljaju, zašto gledate samo nas".

Sad opet za vodstvo SUMA-e:
Ne mislim reći da SUMA mulja s ovim novcem, siguran sam da ni lipa nece otici mimo namjene za koju je dobivena. Ali je problem upravo u tim namjenama, "troškovima" i nogometu i sličnom. Pa dajte iskreno recite, zar stvarno mislite da neki drugi projekti više okrenuti znanstvenom radu nisu zasluzili novce poreznih obveznika? Pa kaj oni žele davati novce da studentima plaćaju igranje nogometa, kartanje...
Pa mislim, ak volimo igrat nogomet onda ćemo se valjda skupit i igrat, pa i skupit lovu za teren ako treba iznajmit (i nagrade i ostalo). A ovo bi trebao, barem po mom mišljenju, biti novac namjenjen studenskim projektima koji će im pomagati u učenju i omogučiti da steknu neku praksu radeći znanstvene projekte koje inače (bez novčane potpore) ne bi mogli raditi.

Znam da se redovite svake godine prije ove to događalo. I tada se nisu toliko ljudi bunili, po mom mišljenju zato jer nisu matematičari bili ti koji su dobivali novce. A sada jesu, a mi matematičari smo ipak navikli analizarat malo dublje stvari i vidjet pravu istinu, a ne se odmah složit s nečim što ide nama u korist koliko god nepravedno bilo. Zato i ima toliko buke oko ovog, jer se sami ljudi u čije ime se dobila lova ne žele tako okoristiti, na račun nekih pametnijih projekata. Pa zar se stvarno moramo ponašati kao i oni prije? Po tome ispada da nam nije smetalo što su oni prije trošili lovu na "gluposti", već što nismo mi trošili lovu na "gluposti".

A sad malo i ovim forumašima koji nisu sa matematike:
Lijepo od vas kaj ste se uključili na forum! I ja vam u svoje ime kao student matematike zahvaljujem. I samo nastavite i dalje. Ali molim vas nemojte zaboraviti i ove debataše koji su isto vrlo sumljivo dobili novce. Pa ak vam smeta nepravda, onda nek vam smeta sva nepravda. Stisnite malo i njih, a ne samo SUMa-u malu uzeti na pik. Naravno ne možete ih stisnuti na ovom forumu, ali smislite već nešto.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:22 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anavi"]po nemi bi objektivno bilo da skrivamo/smo skrivali 'to to i to'[/quote]

Evo konkretno, skrivate teme prijavljenih projekata. Vasa predstavnica za informiranje odbija ih objasniti i tvrdi da nitko drugi iz SUME to nece uciniti. Zar je onda cudno sto vas optuzuju da ste prijavili kartanje kao projekt?
anavi (napisa):
po nemi bi objektivno bilo da skrivamo/smo skrivali 'to to i to'


Evo konkretno, skrivate teme prijavljenih projekata. Vasa predstavnica za informiranje odbija ih objasniti i tvrdi da nitko drugi iz SUME to nece uciniti. Zar je onda cudno sto vas optuzuju da ste prijavili kartanje kao projekt?



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivancica
Gost





PostPostano: 19:28 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Re: Šmrc! Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]
[quote="Ivančica"]Za kraj, što kažete na ovaj prijedlog: da se svi udružimo i tražimo sva financijska izvješća svih tvtki u RH?[/quote]
Pa mislim, kakav ti je to sad argument, kao "pa i drugi muljaju, zašto gledate samo nas".[/quote]
Hvala što krivo tumačiš moje riječi. Ne kažem ja da oni muljaju. Ali da tražiš izvještaj i od najpoštenije tvrtke, misliš da bi ti ga pokazala?

Za ostalo nemam komentara za sada!
Tj. budem ti rekla osobno... jer ono što ti imam reći nije za javnost... jer je to jako osobno... čak i intimno...
steelworker (napisa):

Ivančica (napisa):
Za kraj, što kažete na ovaj prijedlog: da se svi udružimo i tražimo sva financijska izvješća svih tvtki u RH?

Pa mislim, kakav ti je to sad argument, kao "pa i drugi muljaju, zašto gledate samo nas".

Hvala što krivo tumačiš moje riječi. Ne kažem ja da oni muljaju. Ali da tražiš izvještaj i od najpoštenije tvrtke, misliš da bi ti ga pokazala?

Za ostalo nemam komentara za sada!
Tj. budem ti rekla osobno... jer ono što ti imam reći nije za javnost... jer je to jako osobno... čak i intimno...


[Vrh]
Ivancica
Gost





PostPostano: 19:30 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Istina je ovo što Void kaže.
Recimo vlada mora svake godine objaviti svoj proračun, koji naravno dolazi od poreza i tiče se direktno svih državljana RH, pa tako oni imaju pravo uvidjeti na što se to njihov novac troši.

Tako bi trebala i SUMA[/quote]

[quote="Ivančica"]SUMA i SZ PMF-MOa nemaju financijskih izvještaja jer do sada nisu dobili novce. [/quote]

A vjerojatno neće niti sada :evil:
Čitajte ljudi, čitajte! I ne pitajte što je već pitano...
Ja sam vam na početku rekla da vam više od ovog ne mogu ponuditi. Kako se mi to skrivamo, ako kažemo da možete doć na sjednicu i tamo čuti sve što vas zanima.
Mislila sam sad opet napisati neku usporedbu, ali neću jer znam da nece nikakve rezultate dovesti. [b]Ljudi! Ovo je sve što mogu ponuditi. A za ostalo sami dođite pa pitajte.[/b]

Na kraju krajeva, ako vam je toliko stalo, tužite nas pa ćemo vam morat pokazat. Ali to bi bio samo trošak vašeg novca i vremena...
C'Tebo (napisa):
Istina je ovo što Void kaže.
Recimo vlada mora svake godine objaviti svoj proračun, koji naravno dolazi od poreza i tiče se direktno svih državljana RH, pa tako oni imaju pravo uvidjeti na što se to njihov novac troši.

Tako bi trebala i SUMA


Ivančica (napisa):
SUMA i SZ PMF-MOa nemaju financijskih izvještaja jer do sada nisu dobili novce.


A vjerojatno neće niti sada Evil or Very Mad
Čitajte ljudi, čitajte! I ne pitajte što je već pitano...
Ja sam vam na početku rekla da vam više od ovog ne mogu ponuditi. Kako se mi to skrivamo, ako kažemo da možete doć na sjednicu i tamo čuti sve što vas zanima.
Mislila sam sad opet napisati neku usporedbu, ali neću jer znam da nece nikakve rezultate dovesti. Ljudi! Ovo je sve što mogu ponuditi. A za ostalo sami dođite pa pitajte.

Na kraju krajeva, ako vam je toliko stalo, tužite nas pa ćemo vam morat pokazat. Ali to bi bio samo trošak vašeg novca i vremena...


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:30 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Re: Šmrc! Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Ne mislim reći da SUMA mulja s ovim novcem, siguran sam da ni lipa nece otici mimo namjene za koju je dobivena.[/quote]

Naravno da nece. Za to se pobrinuo [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=536&start=9]ministar[/url].
steelworker (napisa):
Ne mislim reći da SUMA mulja s ovim novcem, siguran sam da ni lipa nece otici mimo namjene za koju je dobivena.


Naravno da nece. Za to se pobrinuo ministar.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mate
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2003. (15:39:14)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Texas

PostPostano: 21:03 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Re: Šmrc! Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Za kraj, što kažete na ovaj prijedlog: da se svi udružimo i tražimo sva financijska izvješća svih tvtki u RH?[/quote]
Mislim da ne bi smo imali dovoljno para jer ministar neće da novce. Informacije o poslovanju svake tvrtke moguće je dobiti od [url=http://www.fina.hr]FINE[/url]. Cijenik je [url=http://www.fina.hr/boniteti.htm#O%20Bonitetu...]ovdje[/url]. Dionička društva imaju obavezu objavljivanja godišnje bilance u [url=www.nn.hr]Narodnim Novinama[/url].
Ivančica (napisa):
Za kraj, što kažete na ovaj prijedlog: da se svi udružimo i tražimo sva financijska izvješća svih tvtki u RH?

Mislim da ne bi smo imali dovoljno para jer ministar neće da novce. Informacije o poslovanju svake tvrtke moguće je dobiti od FINE. Cijenik je ovdje. Dionička društva imaju obavezu objavljivanja godišnje bilance u Narodnim Novinama.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 21:40 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima.

Potaknut velikim studentskim interesom, odlucili smo se i mi sudjelovati, na svoj nacin, u ovoj raspravi. Dakle, dobili smo ovlasti da prijedlog za sporne projekte damo na uvid svim studentima matematike, te svim zaposlenima na nasem fakultetu. Svi koji zele vidjeti dokumentaciju mogu doci sutra u 18h u sobu 102. Nazalost, ja ne mogu ranije pa cete se morati zadovoljiti tim terminom. Svjesna sam da ovaj post stavljam dosta kasno i da ga neki nece pogledati na vrijeme. Ukoliko se pokaze potreba, dogovorit cemo se za jos jedan termin drugi tjedan. Oni koji mogu neka dodu sutra.

Anamari Nakic,SZ
Pozdrav svima.

Potaknut velikim studentskim interesom, odlucili smo se i mi sudjelovati, na svoj nacin, u ovoj raspravi. Dakle, dobili smo ovlasti da prijedlog za sporne projekte damo na uvid svim studentima matematike, te svim zaposlenima na nasem fakultetu. Svi koji zele vidjeti dokumentaciju mogu doci sutra u 18h u sobu 102. Nazalost, ja ne mogu ranije pa cete se morati zadovoljiti tim terminom. Svjesna sam da ovaj post stavljam dosta kasno i da ga neki nece pogledati na vrijeme. Ukoliko se pokaze potreba, dogovorit cemo se za jos jedan termin drugi tjedan. Oni koji mogu neka dodu sutra.

Anamari Nakic,SZ


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 21:45 pon, 28. 4. 2003    Naslov: Re: Šmrc! Citirajte i odgovorite

[quote="Ivancica"]Za ostalo nemam komentara za sada![/quote]
Šteta, mislim da sam baš imal dobra pitanja koja ne teže nikakvim svađama već su normalna pitanja. Ne za tebe već za cijelo vodstvo.

[quote="Ivancica"]Tj. budem ti rekla osobno... jer ono što ti imam reći nije za javnost... jer je to jako osobno... čak i intimno...[/quote]

To se valjda odnosi na ono o pretvaranju u političarku (da, oprosti molim te, krivo sam napisao, ne u političar[b]a[/b], već u političar[b]ku[/b]. [size=18][color=red]My bad![/color][/size] Sorry :ljubimruke: ).

A o onim pitanjima vodstvu, mislim da mi nemaš kaj privatno govorit. Jedino upozorenje pred atentat? :lol:

Kao što Steve (koji Steve? pa prošnjofajte malo i saznajte) kaže tj. pjeva:

[color=black]The only way
To keep me quiet
I can be killed[/color]
Ivancica (napisa):
Za ostalo nemam komentara za sada!

Šteta, mislim da sam baš imal dobra pitanja koja ne teže nikakvim svađama već su normalna pitanja. Ne za tebe već za cijelo vodstvo.

Ivancica (napisa):
Tj. budem ti rekla osobno... jer ono što ti imam reći nije za javnost... jer je to jako osobno... čak i intimno...


To se valjda odnosi na ono o pretvaranju u političarku (da, oprosti molim te, krivo sam napisao, ne u političara, već u političarku. My bad! Sorry Manira pravog kavalira ).

A o onim pitanjima vodstvu, mislim da mi nemaš kaj privatno govorit. Jedino upozorenje pred atentat? Laughing

Kao što Steve (koji Steve? pa prošnjofajte malo i saznajte) kaže tj. pjeva:

The only way
To keep me quiet
I can be killed



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 1 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan